Як скинути налаштування планшета Samsung Galaxy [підручник]

Існує два типи скидання даних, які можна виконати на будь-якому планшеті Samsung Galaxy - м’яке скидання та жорстке скидання. М'яке скидання - це вигадливий термін для того, що звичайні люди називають перезапуском. Перезапуск електроніки зазвичай використовується для виправлення незначних помилок або проблем із продуктивністю. Перезапуск або програмне скидання пристрою очищає пам’ять електронного пристрою або пам’ять довільного доступу. Коли ми говоримо про пам'ять, ми маємо на увазі не запам'ятовуючий пристрій, а оперативну пам'ять. Перезапуск пристрою стирає оперативну пам’ять, але ваші особисті дані, що зберігаються на внутрішньому пристрої пам’яті телефону, залишаються такими, якими вони є. М'яке скидання зазвичай ефективно для вирішення проблем, пов'язаних із повільними програмами або операційною системою. Апаратне скидання, з іншого боку, стосується скидання до заводських налаштувань або загального скидання. В основному це означає стирання внутрішньої пам’яті телефону та повернення всіх налаштувань програмного забезпечення до стандартних значень. Усі налаштування, дані програми та налаштування користувача буде видалено шляхом повного скидання. Якщо ви не хочете втратити свої файли, такі як фотографії, відео, музика, документи тощо, обов’язково створіть їх заздалегідь.

Якщо ви хочете знати, як м’яко скинути та відновити ваш Samsung Galaxy Tab, перевірте кроки нижче.

Перш ніж продовжити, нагадайте, що ми надаємо відповіді на проблеми Android. Якщо ви шукаєте рішення для власного випуску #Android, ви можете зв’язатися з нами, скориставшись посиланням внизу цієї сторінки. Описуючи свою проблему, будь ласка, будьте якомога детальніші, щоб ми могли легко визначити відповідне рішення. Якщо можете, будь ласка, включіть точні повідомлення про помилки, які ви отримуєте, щоб дати нам уявлення з чого почати. Якщо ви вже пробували деякі кроки з усунення несправностей, перш ніж писати нам електронною поштою, обов’язково згадайте їх, щоб ми могли пропустити їх у своїх відповідях.

Як м’яко скинути планшет Samsung Galaxy

М'яке скидання може виправити такі проблеми, як раптові або незрозумілі перезавантаження, збої програм, зависання, низька продуктивність або невідповідна робота Android або екрана. Для м’якого скидання планшета Samsung Galaxy:

 1. Натисніть і утримуйте кнопку живлення.
 2. Торкніться Перезапустити.
 3. Натисніть OK.

Якщо планшет Samsung Galaxy не реагує / заморожений, натисніть і утримуйте кнопку живлення приблизно 10 секунд або поки пристрій не перезапуститься.

Як апаратно скинути планшет Samsung Galaxy (заводські налаштування)

Апаратне скидання часто резервується як остаточне програмне рішення. Це означає, що ви хочете це зробити, лише якщо ви вже вичерпали всі кроки з усунення несправностей програмного забезпечення. Як уже згадувалося вище, апаратне скидання очистить телефон і поверне все програмне забезпечення за замовчуванням. Ви хочете зробити резервну копію своїх файлів, перш ніж це зробити.

Якщо ви готові, виконайте наведені нижче дії, щоб відновити заводські налаштування планшета Samsung Galaxy:

 1. Вимкніть планшет Samsung Galaxy.
 2. Натискайте одночасно кнопку живлення та збільшення гучності, доки пристрій не покаже логотип запуску.
 3. Після відображення логотипу відпустіть кнопки і почекайте, поки пристрій перейде в режим відновлення системи Android.
 4. На екрані, що відображається, натисніть кнопку зменшення гучності, щоб перейти до опції стирання даних / скидання до заводських налаштувань (кнопки збільшення та зменшення гучності використовуються для виділення відображених параметрів на екрані відновлення системи Android).
 5. Після виділення параметра натисніть кнопку живлення, щоб вибрати його. (Натискання кнопки живлення в режимі відновлення системи Android вибирає виділену опцію.)
 6. На наступному екрані кілька разів натисніть кнопку зменшення гучності, доки не буде виділено варіант Так - видалити всі користувацькі дані.
 7. Натисніть кнопку живлення для жорсткого скидання планшетного пристрою Samsung.

Крім того, ви також можете скинути заводські налаштування Samsung Galaxy Tab через меню налаштувань. Це можна зробити, якщо у вас не виникає проблем із доступом до значка або меню налаштувань. Якщо ні, то відновлення заводських налаштувань буде доступне лише в режимі відновлення.

Щоб відновити заводські налаштування через Налаштування:

 1. Відкрийте програму Налаштування.
 2. Натисніть Резервне копіювання та скидання.
 3. Виберіть Скидання заводських налаштувань, а потім підтвердіть скидання пристрою.
 4. Дочекайтеся завершення процедури.