Що робити, якщо ваш Samsung Galaxy S7 Edge починає працювати повільно [Посібник з усунення несправностей]

Samsung Galaxy S7 Edge все ще є одним з найпотужніших (і, мабуть, найкращих) смартфонів, доступних на ринку сьогодні, незважаючи на те, що Galaxy S8 щойно вийшов. Незалежно від того, наскільки потужним є смартфон, завжди настане момент, коли він почне працювати повільно, що, здається, знадобиться вічно відкривати програми.

Для електронного пристрою, який повністю залежить від його операційної системи та апаратного забезпечення, ви завжди можете очікувати, що він періодично стикатиметься з конфліктами, не кажучи вже про деякі його кеші, і дані можуть з часом зіпсуватися та застаріти. Іншими словами, вашому телефону призначено стати повільним, незалежно від того, наскільки вражають його характеристики та характеристики.

У цій публікації я розповім вам про усунення несправностей Galaxy S7 Edge, який почав працювати повільно через місяці використання. Можливо, ми не зможемо визначити, у чому проблема, якщо ми не вирішили проблему, і ми не зможемо її виправити, якщо не знали, що її спричинило. Отже, продовжуйте читати нижче, щоб дізнатися, як усунути неполадки S7 Edge, який став таким млявим і повільним.

Однак якщо ви намагаєтеся знайти рішення іншої проблеми, відвідайте нашу сторінку з усунення несправностей, оскільки ми вже вирішували сотні проблем із цим пристроєм з моменту його випуску. Спробуйте знайти проблеми, подібні до ваших, та скористайтеся запропонованими нами рішеннями та інструкціями з усунення несправностей. Однак якщо вони не працюють, зв’яжіться з нами, заповнивши анкету з проблемами Android. Просто надайте нам інформацію, і ми допоможемо вам знайти рішення.

Усунення несправностей Samsung Galaxy S7 Edge, який працює повільно

Коли такий потужний телефон, як Galaxy S7 Edge, починає відставати і проявляє інші ознаки, пов’язані з продуктивністю, логічно думати, що проблема в прошивці. Ваш телефон накопичує дані з часом, і коли у нього майже не вистачає пам’яті, саме тоді він починає відставати, як і комп’ютери. Само собою зрозуміло, що у цьому випадку звільнення місця для зберігання може допомогти відновити працездатність вашого телефону. Однак ми бачили випадки, коли причиною проблеми є програма, неправильні налаштування або збій служб. Тому вкрай важливо, щоб ви витратили якийсь час на усунення несправностей свого телефону, і саме тому ми публікуємо подібні дописи. З огляду на це, ось що я пропоную вам зробити ...

Крок 1: Дізнайтеся, чи покращується продуктивність вашого телефону в безпечному режимі

Теоретично продуктивність вашого пристрою повинна мати помітну різницю, коли він завантажується в безпечному режимі, ніж у звичайному режимі. Це тому, що всі сторонні програми відключаються, коли вони запускаються без будь-якого втручання сторонніх елементів. Потрібно знати, чи причиною уповільнення є сторонній додаток чи ні. Отже, виконайте такі дії, щоб завантажити телефон у безпечному режимі:

 1. Натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 2. Як тільки ви побачите на екрані 'Samsung Galaxy S7 EDGE', відпустіть клавішу живлення та негайно утримуйте клавішу зменшення гучності.
 3. Продовжуйте утримувати кнопку зменшення гучності, доки пристрій не завершить перезавантаження.
 4. Ви можете звільнити його, коли у нижньому лівому куті екрана з’явиться повідомлення "Безпечний режим".

Якщо припустити, що продуктивність телефону нормалізується, підтверджується, що сторонні програми мають до цього відношення. Це хороша новина, оскільки легше вирішити проблеми, спричинені третіми сторонами. Отже, у цьому випадку вам просто потрібно очистити кеш-пам’ять та дані програм, якими ви рідко користуєтесь, або навіть видалити їх, якщо вони насправді не важливі. Це зменшить навантаження вашого пристрою та розподілить ресурси, що використовуються цими програмами, для інших важливих служб.

Однак я розумію, що у вас на телефоні можуть бути встановлені сотні програм, тож може знадобитися деякий час, щоб знайти винуватця. Якщо вам простіше і швидше зробити резервну копію файлів і важливих даних, ніж пошук цих програм, зробіть це, а потім скиньте налаштування телефону. Таким чином, ви повертаєте телефон до налаштувань за замовчуванням і поновлюєте його.

 1. На будь-якому головному екрані торкніться піктограми Програми.
 2. Торкніться Налаштування.
 3. Торкніться Хмара та облікові записи.
 4. Натисніть Резервне копіювання та скидання.
 5. За бажанням натисніть Резервне копіювання даних, щоб пересунути повзунок у положення УВІМК. Або ВИМК.
 6. Якщо потрібно, натисніть Відновити, щоб пересунути повзунок у положення УВІМК. Або ВИМК.
 7. Двічі торкніться клавіші "Назад", щоб повернутися до меню "Налаштування", а потім натисніть "Загальне управління".
 8. Натисніть Скинути.
 9. Торкніться Скидання заводських налаштувань.
 10. Торкніться Скинути пристрій.
 11. Якщо увімкнено блокування екрана, введіть свій PIN-код або пароль.
 12. Натисніть Продовжити.
 13. Торкніться Видалити все.

Після скидання ви можете відновити свої файли та дані.

Крок 2: Видаліть кеш системи, якщо телефон сповільнився після оновлення

Samsung Galaxy S7 Edge нещодавно отримав серйозне оновлення мікропрограми, що надихає його з Android 6 Marshmallow на Android 7 Nougat. Основні оновлення, хоча вони вносять нові функції та виправлення загальних проблем, можуть також спричинити пошкодження багатьох кешованих файлів та даних. Коли це трапляється, і телефон все ще продовжує ними користуватися, можуть виникнути проблеми з продуктивністю. Тому краще видалити системні кеші, щоб вони були замінені новими.

Ви фактично не маєте доступу до системних кеш-пам'яток, але навіть у вас є доступ до них, ви не зможете визначити, який з них пошкоджений, а який ні. Отже, найпростіший спосіб їх замінити - перезавантажити телефон у режимі відновлення, а потім стерти розділ кешу. Щоб вам було ще простіше, ось покроковий посібник ...

 1. Вимкніть телефон.
 2. Натисніть і утримуйте клавіші «Головна» та «Гучність вгору», потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли на екрані з’явиться Samsung Galaxy S7 Edge, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте утримувати клавіші головного екрана та збільшення гучності.
 4. Коли з’явиться логотип Android, ви можете відпустити обидві клавіші і залишити телефон на 30–60 секунд.
 5. За допомогою клавіші зменшення гучності перейдіть між параметрами та виділіть "стерти розділ кешу".
 6. Після виділення ви можете натиснути клавішу живлення, щоб вибрати її.
 7. Тепер виділіть опцію "Так", використовуючи клавішу зменшення гучності, і натисніть кнопку живлення, щоб вибрати її.
 8. Зачекайте, поки телефон закінчить стирання розділу кешу. Після завершення виділіть «Перезавантажити систему зараз» і натисніть клавішу живлення.
 9. Тепер телефон перезавантажиться довше, ніж зазвичай.

Видаливши вміст каталогу кеш-пам’яті, уважно спостерігайте за своїм телефоном, щоб дізнатися, чи все ще працює повільно, чи є покращення.

Крок 3: Створіть резервну копію важливих файлів і даних та виконайте всі необхідні дії

Ви робите це, якщо в безпечному режимі та після стирання розділу кешу продуктивність телефону все ще повільна. Це насправді так само, як звичайне скидання, за винятком того, що воно більш ретельне, оскільки воно переформатовує як кеш, так і розділи даних, що видалить усі, можливо, пошкоджені системні кеші, файли та дані. Однак ви також втратите всі важливі файли та дані, якщо забули зробити резервну копію. Отже, перед тим, як продовжити, скопіюйте свої фотографії, відео та файли на вашу SD-карту та зробіть резервну копію своїх контактів, повідомлень тощо. Після цього вимкніть функцію захисту від крадіжки, виконавши такі дії:

 1. На будь-якому головному екрані торкніться піктограми Програми.
 2. Торкніться Налаштування.
 3. Торкніться Хмара та облікові записи.
 4. Торкніться Облікові записи.
 5. Торкніться Google.
 6. Торкніться своєї електронної адреси ідентифікатора Google. Якщо у вас налаштовано кілька облікових записів, вам потрібно буде повторити ці кроки для кожного облікового запису.
 7. Торкніться Меню.
 8. Торкніться Видалити обліковий запис.
 9. Торкніться ВИДАЛИТИ РАХУНОК.

Після вимкнення захисту від крадіжок переконайтеся, що ваш телефон має принаймні 30% заряду акумулятора, а потім виконайте ці дії, щоб скинути його…

 1. Вимкніть Samsung Galaxy S7 Edge.
 2. Натисніть і утримуйте клавіші «Головна» та «Гучність вгору», потім натисніть і утримуйте клавішу живлення. ПРИМІТКА . Не має значення, скільки часу ви натискаєте і утримуєте клавіші Home та Volume Up, це не вплине на телефон, але до того часу, коли ви натиснете і утримуєте клавішу живлення, тоді телефон починає реагувати.
 3. Коли на екрані з’явиться Samsung Galaxy S7 Edge, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте утримувати клавіші головного екрана та збільшення гучності.
 4. Коли з’явиться логотип Android, ви можете відпустити обидві клавіші і залишити телефон на 30–60 секунд. ПРИМІТКА . Повідомлення "Встановлення оновлення системи" може відображатися на екрані протягом декількох секунд перед тим, як відобразити меню відновлення системи Android. Це лише перша фаза всього процесу.
 5. За допомогою клавіші зменшення гучності перейдіть між параметрами та виділіть "wipe data / factory reset".
 6. Після виділення ви можете натиснути клавішу живлення, щоб вибрати її.
 7. Тепер виділіть опцію «Так - видалити всі дані користувача» за допомогою клавіші зменшення гучності та натисніть кнопку живлення, щоб вибрати її.
 8. Зачекайте, поки телефон закінчить виконувати генеральний скидання. Після завершення виділіть «Перезавантажити систему зараз» і натисніть клавішу живлення.
 9. Тепер телефон перезавантажиться довше, ніж зазвичай.

Сподіваюсь, цей посібник з усунення несправностей може вам допомогти.

ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.