9 найкращих додатків фільтра синього світла в 2020 році

Більшості з нас подобається читати статті на телефонах або переглядати соціальні мережі, іноді перебираючи стіни тексту. Деякі користувачі можуть помітити напруження при надмірному використанні дисплея телефону, особливо під час сну. Це пов’язано з синім світлом, яке випромінює дисплей телефону. Одним хорошим засобом для цього є синій світлофільтр. Хоча виробники прагнуть запропонувати власну версію синіх світлофільтрів, вони не широко доступні на всіх пристроях. Ось чому пропозиції третіх сторін стають надзвичайно важливими. Якщо у вас є пристрій Android і ви відчуваєте напругу в очах після тривалого використання, найкращий додаток фільтра синього світла, безумовно, вам допоможе.

Кращий додаток фільтра синього світла

найкраще додаток фільтра синього світла

1) Сутінки: фільтр синього світла

Ця програма існує вже досить давно і вважається одним з найкращих рішень для позбавлення від синього світла, яке випромінює ваш телефон, яке, в свою чергу, може порушити ваш циркадний ритм. На жаль, Twilight зіткнувся з деякими обмеженнями після того, як Google вніс зміни в Android з версіями 9.0 і вище.

Однак це не впливає на основну функціональність програми, тому ви можете використовувати її як завгодно. Найкраща частина цього додатка полягає в тому, що він може автоматично пристосовуватися до часу навколо вас і затемнювати дисплей залежно від цього. Власники iPhone будуть знати про цю функцію на своїх пристроях під псевдонімом "Нічна зміна".

Додаток рекомендується для всіх типів екранів та дисплеїв, включаючи панелі AMOLED. Не дивно, що це також додаток Editor's Choice у Google Play Store. Це безкоштовний додаток для завантаження, який не містить реклами та покупок у програмі.

Завантажте зараз: тут

найкраще додаток фільтра синього світла

2) EasyEyes

Ця програма черпає натхнення від Flux для настільних комп’ютерів, які були широко популярні як рішення для автоматичної фільтрації синього світла для тих, хто на робочому столі. Теоретично EasyEyes працює приблизно так само, дозволяючи зменшити загальну яскравість і зменшити синє світло дисплея. Додаток має такі функції, як температурний фільтр, а також розгорнуту панель інструментів сповіщень, які допоможуть вам швидко отримати доступ до налаштувань програми. Ви можете вручну встановити графік сходу та заходу сонця, пропонуючи тим самим більшу гнучкість. Важливо запланувати це, оскільки ви так само легко дивитесь на тьмяний екран серед білого дня.

Хоча цю версію програми можна завантажити безкоштовно, вона постачається з рекламою на борту. Однак покупок у програмі немає. Розробники пропонують окрему преміум-версію EasyEyes, яка постачається з декількома додатковими функціями, як-от відсутність реклами, можливістю встановити час початку та кінця для кожного дня тижня тощо. Ця програма працює зі смартфонами під управлінням Android 4.0 та новіших версій.

Завантажте зараз: тут

найкраще додаток фільтра синього світла

3) Фільтр синього світла

Це ще один ефективний додаток, який чудово справляється зі своєю роботою. Це також широко популярний додаток, тому йому довіряють і використовують мільйони користувачів по всьому світу. Він оснащений усіма стандартними функціями, яких ви очікували, включаючи можливість швидкого затемнення яскравості та навіть регулювання інтенсивності затемнення. Тепле світло, яке випромінює додаток, робить читання вночі більш ефективним і менш напружуючим очі. Крім того, ви гарантовано не втратите сон, якщо переглядаєте вміст із увімкненим синім світлофільтром.

Було відзначено, що зменшення синього світла на вашому смартфоні також може значно зменшити споживання батареї, тому це може бути безпрограшним для користувачів. Це безкоштовний додаток, хоча на борту є реклама та покупки в додатку.

Завантажте зараз: тут

найкраще додаток фільтра синього світла

4) Фільтр Bluelight по Харді-нескінченності

Це трохи краще розроблений додаток, який постачається з добре викладеними елементами управління, щоб надати вам широкий контроль над яскравістю екрану. Він використовує природний колір для фільтра, що робить читання та друк зручнішими для користувачів. Додаток може спритно розпізнавати зовнішнє світло для регулювання кольору на дисплеї телефону. Звичайно, тут також увімкнено функцію детального планування, яка дозволяє автоматизувати процес увімкнення / вимкнення.

Моя улюблена особливість тут полягає в тому, що синій світлофільтр призначений лише для ваших очей. Це означає, що якщо ви зробите знімки екрана, вони збережуть початковий колір і не будуть тьмяними, як на дисплеї. Щоб зробити речі ще простішими для клієнтів, компанія пропонує на вибір 7 різних кольорів. Рекомендується переконатися, що цю програму запускають під час запуску пристрою. Цей додаток можна завантажити безкоштовно, хоча вам доведеться боротися з рекламою та покупками в додатку. Додаток працює з пристроями під управлінням Android 4.1 та новіших версій.

Завантажте зараз: тут

найкраще додаток фільтра синього світла

5) Фільтр синього світла та нічний режим

Додаток використовує комбінацію з 5 протибликових потокових фільтрів Bluelight, які зменшують навантаження на очі та пропонують оптимальний комфорт для нічного використання телефону. Розробники рекомендують використовувати палітру "Температура" для більш холодного відтінку вашого дисплея, що також є альтернативою нічному режиму, який ми бачимо на більшості телефонів.

Ви також можете використовувати функцію планування, щоб увімкнути функцію затемнення в певну частину дня. Це також економить вашу проблему з пам’ятанням про те, щоб вимикати його щоранку. Ця програма також дуже корисна для зменшення споживання батареї вашого смартфона з очевидних причин, тому немає сумнівів, що це програма, яка вам потрібна саме зараз. Додаток можна завантажити безкоштовно, але підтримується рекламою та покупками в додатку. Він працює з пристроями під управлінням Android 4.1 і новіших версій, завдяки чому він сумісний з широким спектром пристроїв.

Завантажте зараз: тут

найкраще додаток фільтра синього світла

6) Темніше (екранний фільтр)

Цей додаток дуже схожий на кілька програм, про які ми вже говорили тут, хоча користувальницький інтерфейс відрізняється, хоча і більш досконалим. Він постачається з кольоровим фільтром, який допомагає вибрати один із кольорів залежно від дисплея. Це дає користувачам чудову альтернативу стандартним темним фільтрам, які, без сумніву, можуть спонукати до раннього сну, але не є ідеальними для нічного читання.

Цей додаток можна завантажити абсолютно безкоштовно і не містить реклами, але в програмі є покупки. Це дозволяє розблокувати певні функції, які в іншому випадку відсутні в цій програмі, такі як планування, можливість знизити яскравість нижче 20% та додавання до трьох кнопок для швидкого доступу до функцій програми. Це явно не ідеальний додаток для фільтрації синього світла, але це, безумовно, зробить свою роботу.

Завантажте зараз: тут

найкраще додаток фільтра синього світла

8) Нічна зміна

Night Shift - це теза стандартної функції фільтрації синього світла від Apple на iPhone, що є відмінним рішенням для перенесення цієї настільки необхідної функції на ваш пристрій Android. Розробники заявляють, що використання цього додатка може заощадити час автономної роботи приблизно на 15%, що не особливо шокує, враховуючи, що яскравість, як очікується, буде низькою, коли програма використовується. Як і у випадку з кількома іншими згаданими тут програмами, тут користувачі можуть вибрати серед різноманітних кольорів.

Ви також зможете налаштувати автоматичний таймер, який дозволяє програмі автоматично вмикати та вимикатись без участі людини. Ця програма також може допомогти, якщо у вас був важкий і напружений день і ви просто хочете трохи прочитати на своєму телефоні. Єдиним побічним ефектом є те, що ви можете рано заснути, що, сподіваюсь, багато користувачів не заперечать. Цей додаток можна завантажити безкоштовно та поставляється з рекламою. На борту немає покупок у програмі.

Завантажте зараз: тут

найкраще додаток фільтра синього світла

9) Фільтр синього світла Pro

Як ви, мабуть, здогадалися за прізвищем "Pro", це платна програма і єдина в нашому списку. Але що виправдовує цінник, це той факт, що ви можете мати широкий контроль над затемненням вашого телефону. Наприклад, ви можете вибрати затемнення лише певної програми (або додатків) на телефоні, а не всього пристрою.

Розробники також пропонують віджет, який дозволяє швидко вмикати або вимикати функцію затемнення. Крім того, ви також можете керувати програмою через панель сповіщень, що робить це надзвичайно функціональним додатком. Оскільки ця програма є платною пропозицією, тут немає жодної реклами та покупок в додатку. Не забудьте перевірити найкращу програму фільтра синього світла.

Завантажте зараз: тут

9) Фільтр синього світла - затемнювач екрану для догляду за очима

Розробник цього додатка відомий широким спектром орієнтованих на здоров'я додатків, тому ви знаєте, що тут ви отримуєте найкраще. Що стосується функцій, програма має розумний користувальницький інтерфейс з легкими для доступу функціями та майже всім, чого ви очікуєте від програми фільтра синього світла. Однак цим додатком виділяється той факт, що він також постачається з тестом на втому, тестом зору, а також вправами для очей.

Ви також можете вибрати ідеальний колір для екрану, щоб захистити очі протягом дня. Такі показники, як середнє використання телефону та середній захищений час, чудово ілюструють вплив цього додатка на якість вашого сну. Очікувано, тут також присутні функції автоматичного ввімкнення / вимкнення живлення. Цей додаток можна завантажити безкоштовно та постачається з рекламою та покупками в додатку. Додаток буде працювати зі смартфонами та планшетами під управлінням Android 4.1 та новіших версій.

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.