Помилка виявлення вологи Galaxy S8, не заряджається через помилку, виявлену вологою, інші проблеми

Ми тільки починаємо публікувати # випуски та рішення GalaxyS8, тому ласкаво просимо до одного з перших кількох дописів для цього пристрою. Найближчими днями ми публікуватимемо більше таких самих статей, тож стежте за ними.

Якщо ви шукаєте рішення для власного випуску #Android, ви можете зв’язатися з нами, скориставшись посиланням внизу цієї сторінки.

Описуючи свою проблему, будь ласка, будьте якомога детальніші, щоб ми могли легко визначити відповідне рішення. Якщо можете, будь ласка, включіть точні повідомлення про помилки, які ви отримуєте, щоб дати нам уявлення з чого почати. Якщо ви вже пробували деякі кроки з усунення несправностей, перш ніж писати нам електронною поштою, обов’язково згадайте їх, щоб ми могли пропустити їх у своїх відповідях.

Нижче наведено конкретні теми, які ми сьогодні пропонуємо вам:

Проблема 1: Як виправити помилку, виявлену вологою Galaxy S8, не заряджатиметься через помилку, виявлену вологою

Мій новий Samsung S8 відразу без жодної причини наказав мені вимкнути його через вологу в USB ... так я зробив кілька годин .... Тоді він нічого не робив, коли я пішов його вмикати, тому я зробив те, що більшість із старшим телефон засидів його в рисі на день ... потім я увімкнув його, і він включався з новим швидким зарядним пристроєм і показував акумулятор із зображенням у розетці, тому я перевіряю свої шнури у розетках .. на деяких інших зарядних пристроях гуділи і гуділи неодноразово ... ..зрештою після возиння з ним перевірте пошкодження водою і таке воно зайшло і діяло так, ніби щось завантажувало, тому я дозволив йому спробувати ... дірка турбує день, нічого не відбувається ... я дивився відео на Youtube, читав форуми і шукав скрізь, де я застряг, що мені робити ??? - Меганборецький03

Рішення: Привіт, Меганборекі03. Ви потрапили в потрібне місце. Якщо ваш телефон продовжує відображати помилку, виявлену вологою, ми маємо кілька виправлень, які ви можете спробувати нижче. Це повідомлення про помилку зазвичай відображається, якщо система виявляє вологу або воду в зарядному порту USB. Це не означає, що телефон пошкоджений. Це лише вказує на те, що пристрій блокує зарядку через зарядний порт USB, щоб запобігти короткому замиканню інших компонентів.

Виправлення вологи №1

З урахуванням сказаного, зазвичай ця помилка виникає, коли ви заряджаєте телефон, коли телефон вимкнений. Як би це просто не звучало, але просто спочатку увімкніть телефон (або перезавантажте телефон), а потім підключіть зарядний пристрій. Це просто так. Помилка виявлення вологи зазвичай з’являється при спробі зарядити телефон, коли телефон вимкнений.

Виправлення вологи №2

Якщо ваш телефон розрядився, і ви не можете ввімкнути телефон спочатку перед зарядкою, спробуйте одночасно утримувати кнопку живлення та зменшення гучності, а утримуючи обидві кнопки, підключіть зарядний пристрій, ви побачите, як телефон заряджається з останньою порцією соку.

Виправлення вологи №3

І якщо ви все ще отримуєте помилку, останнє, що ви можете зробити, це скористатися функцією бездротової зарядки. Ймовірно, вам доведеться взяти новий бездротовий зарядний пристрій, якщо у вас його ще немає.

Виправлення вологи №4

Ось низькотехнологічне рішення, візьміть Q-Tip і почистіть навколо зарядного USB-порту, щоб переконатися, що він повністю сухий і без пилу. Спробуйте також скористатися феном на повільному вогні, щоб обдути і висушити територію. Вам може здатися, що це настільки очевидно і просто, але це вдалося кільком нашим читачам!

Виправлення вологи №5

До речі, ви можете продовжувати отримувати цю помилку знову і знову, навіть якщо ваш телефон за кілька днів не наблизився до води. Ми виявили, що ви можете спробувати це:

 1. перейдіть до налаштувань програм
 2. перейдіть до системних програм
 3. Налаштування USB
 4. Зберігання
 5. очистити дані
 6. перезавантажити телефон -

коментар нижче, якщо це допомагає!

Проблема 2: Зарядний пристрій Galaxy S8 не пройде повністю до зарядного порту

Привіт. Нещодавно у мене було оновлення до Samsung S8, і вже двічі штепсельна вилка зарядного пристрою перестала надходити до мого телефону, щоб дозволити йому заряджатися. я використовую лише зарядний пристрій, який постачався, і він працював нормально протягом 2 тижнів, а потім зупинився. у мене була повна заміна, і те ж саме сталося сьогодні вранці. Я можу ввімкнути штепсельну розетку, тому вона повільно заряджається, але це все. У штепселі гнізда для зарядного пристрою або в телефоні немає сміття чи чогось іншого, тому я втратив їх. Будь ласка, допоможіть мені, як медсестрі, і мені потрібен мій телефон, і визнайте неприйнятним повторення цієї проблеми. Дякую. - Шеріл

Рішення: Привіт Шеріл. Ваша проблема пов'язана з апаратним забезпеченням, тому ви не хочете нічого пошкодити порт зарядки. У порту може бути зігнутий штифт, що спричиняє цю проблему. Ми знаємо, що важко по-справжньому побачити внутрішню частину порту без допомоги якогось збільшення, тому пропонуємо дозволити професіоналу поглянути на нього. Якщо на пристрій поширюється гарантія на заміну, ми пропонуємо вимагати новий телефон, а не проходити ремонт.

Проблема 3: Galaxy S8 не надсилатиме SMS до випадкових контактів

Я надіслав 6 текстових повідомлень вчора вранці (ср. 5 ранку) своїм близьким родичам та друзям. Я регулярно надсилаю їм текстові повідомлення. і всі не вдались, і я не можу їх повторно відправити, тому що вони зазнали невдачі. Однак я можу надсилати повідомлення своєму чоловікові (я постійно йому пишу) і випадковим друзям. Я навіть видалив їх контактну інформацію та ввів їх знову, сподіваючись, що це допоможе, але це не допомогло. Я також вимкнув свій телефон на годину в надії, що це допоможе - це не допомогло. - Буря

Рішення: Привіт Буря. Перший крок, який ви хочете зробити тут, - це переконатися, що це не пов’язано з додатком, видаливши кеш-пам’ять та дані програми обміну повідомленнями. Ось як це зробити:

 1. Відкрийте меню "Налаштування" через панель сповіщень (спадне меню) або за допомогою програми "Налаштування" у шухляді додатків.
 2. Перейдіть до розділу "Програми". Це може бути перейменовано на щось на зразок Applications або Application Manager у OEM-шкірних версіях Android 6 або 7.
 3. Опинившись там, знайдіть програму обміну повідомленнями та торкніться її.
 4. Тепер ви побачите список матеріалів, які надають вам інформацію про програму, включаючи сховище, дозволи, використання пам’яті тощо. Це всі елементи, які можна натиснути. Ви захочете натиснути на Зберігання.
 5. Тепер ви повинні чітко бачити кнопки Очистити кеш та Очистити дані для програми.
 6. Спробуйте спочатку стерти кеш-пам’ять і спостерігайте, як працює обмін повідомленнями. Якщо проблема залишається, виконайте опцію Очистити дані .

Натисканням кнопки Очистити дані видаляють усі ланцюжки ваших бесід, тому, якщо ви хочете зберегти копію деяких, обов’язково зробіть їх резервну копію заздалегідь.

Ще одна хороша справа, яку слід зробити в цьому випадку, - спробувати скористатися іншою програмою обміну повідомленнями. Це допоможе вам визначити, чи проблема пов’язана з помилкою в поточному додатку чи ні. Є багато безкоштовних додатків для обміну повідомленнями, якими ви можете скористатися, наприклад, Google Hangouts або Facebook Messenger, так що просто виберіть.

Якщо проблема залишається незалежно від програми обміну повідомленнями, зв’яжіться зі своїм оператором. Проблема може лежати на їх кінці. Навіть якщо ні, вони все одно зобов'язані допомогти вам вирішити проблему.

Проблема 4: Екран Galaxy S8 стає абсолютно чорним, коли ввімкнено режим максимального енергозбереження

Вчора я перевів телефон у режим максимального енергозбереження за допомогою сповіщення. Тепер, коли телефон вмикається, я бачу екран завантаження, але після завантаження екран стає чорним. Якщо натиснути кнопку Bixby, знизу з’явиться спеціальне сповіщення Android, яке не може використовувати Bixby в режимі максимального енергозбереження. Я перезавантажив і зарядив, ніякої допомоги. Я можу завантажити його в режим відновлення, і він добре відображає екран. я спробував стерти кеш, але ніякої допомоги. Якщо я спробую завантажити в безпечний режим, у мене така сама проблема, як і звичайна, це чорний екран, але внизу ліворуч написано „Безпечний режим”. Але я нічого не бачу, тому не можу нічого видалити. Я намагався дзвонити по телефону і намагався відповісти на нього, поворотом, але це не працює. Дякую за ваш час. - Вінні

Рішення: Привіт Вінні. Чи можливо, що ви, можливо, просто встановили яскравість екрана на найнижчу? Ми не знаємо, чи правильно розуміємо вашу стурбованість, оскільки самі не чули та не стикалися з цією проблемою. Ми спробували тиражувати ваш корпус у нашому власному S8, і все працює нормально, навіть якщо яскравість екрану найнижча. Ми пропонуємо вам скинути заводські налаштування в режимі відновлення і подивитися, як це відбуватиметься звідти. В іншому випадку просто тримайтеся подалі від режиму максимального енергозбереження, поки ми не знайдемо додаткову інформацію про цю проблему. Ми будемо оновлювати цю публікацію, коли отримаємо ефективне рішення.

Проблема 5: Galaxy S8 припиняє заряджатись після того, як порт зарядки змочив, з’явилася помилка виявлення вологи

Привіт. Я бачив, як рекламний ролик Samsung відкривав Galaxy S8 з коробки під водою в клітці для акул, а потім записував акул. Тож я вчора поклав свій телефон у воду на пляжі на 10 секунд. Він все ще працює, але зарядний порт каже, що волога виявлена, і він не заряджається. Минуло вже 24 години. Телефон водонепроникний чи ні? Я купив порт для бездротової зарядки. - Хізер

Рішення: Привіт Хізер. Ми також бачили рекламу, і ми вважаємо, що це дещо екстремально, враховуючи той факт, що телефон технічно не є водонепроникним. Водонепроникний лише у воді до 5 футів (1,5 метра) протягом 30 хвилин, і навіть незважаючи на це, ми не скажемо вам навмисно занурювати ваш телефон у 700 доларів у воду. Це тому, що водостійкий захист просто не є водонепроникним захистом. Період. Якщо ви хочете побачити різницю між водонепроникністю та водонепроникним захистом, виконайте невеликий пошук у Google.

Тепер, щодо вашої головної проблеми (ну це насправді не проблема), вам зовсім не потрібно турбуватися. Спробуйте кроки, про які ми згадали вище, щоб виправити помилку, виявлену вологою для Galaxy S8.

Проблема 6: Сповіщення піктограм Galaxy S8 для SMS не відображатимуться, перша спроба дзвінка завжди надходить на голосову пошту

У мене є новий Galaxy S8, і я взагалі не отримую текстових повідомлень, коли екран розблоковано або коли він заблокований. Мені байдуже про звуки сповіщень; Я не отримую сповіщень про піктограми, про які я дбаю. Я ще раз перевірив свої налаштування сповіщень, і в повідомленнях є сповіщення, які дозволено. Я двічі перевіряю сповіщення про заблоковані програми в розділі «Додатково», і для повідомлень для повідомлень також встановлюється значення «дозволено». Я не впевнений, чи можете ви допомогти мені розгадати чергову загадку, але протягом останніх 3 місяців або близько того, кожен раз, коли я телефоную своєму партнеру, телефонний дзвінок надходить на голосову пошту вперше, навіть коли він не телефонує, і потім проходить другий раз. Це змушує мене втрачати розум! Ніхто більше не згадував йому, що це трапляється, коли вони телефонують йому. Я живу в Канзасі, а він в Айові. У нього iPhone 6,і у мене було 3 телефони за останні 3 місяці, з якими все це трапляється. Коли я перебуваю в Айові, проблема, як правило, зникає (але не завжди). Спасибі за вашу допомогу! -Сідней

Рішення: Привіт, Сідней. Щоб отримати сповіщення про піктограму для SMS, потрібно ввімкнути опцію Дозволити сповіщення в розділі Додаткові налаштування програми Messenger. Ось як це зробити:

 1. Відкрийте програму Налаштування .
 2. Торкніться Сповіщення .
 3. Перемістіть повзунок праворуч для програми обміну повідомленнями, яку ви використовуєте.
 4. Торкніться кнопки РОЗШИРЕНО у верхньому правому куті.
 5. Торкніться програми обміну повідомленнями, яку ви використовуєте.
 6. Перемістіть повзунок праворуч для параметра Дозволити сповіщення .

Якщо ці кроки не допоможуть вирішити проблему, спробуйте стерти розділ кешу, виконавши такі дії:

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу збільшення гучності та клавішу Bixby, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли відображається логотип Android, відпустіть усі клавіші (`` Встановлення оновлення системи '' відображатиметься приблизно 30-60 секунд, перш ніж відображатимуться опції меню відновлення системи Android).
 4. Натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити “wipe cache partition”.
 5. Натисніть клавішу живлення, щоб вибрати.
 6. Натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити “так”, і натисніть клавішу живлення, щоб вибрати.
 7. Коли розділ кешування стирання завершено, виділяється “Перезавантажити систему зараз”.
 8. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Якщо проблема залишається, ви також можете спробувати повністю відновити заводські налаштування. Ось як:

 1. Створіть резервну копію даних у внутрішній пам’яті. Якщо ви ввійшли в обліковий запис Google на пристрої, ви активували функцію захисту від крадіжки, і вам потрібні будуть ваші облікові дані Google, щоб завершити основне скидання.
 2. Вимкніть пристрій.
 3. Натисніть і утримуйте клавішу збільшення гучності та клавішу Bixby, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 4. Коли відображається логотип Android, відпустіть усі клавіші (`` Встановлення оновлення системи '' відображатиметься приблизно 30-60 секунд, перш ніж відображатимуться опції меню відновлення системи Android).
 5. Кілька разів натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити “wipe data / factory reset.
 6. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати.
 7. Натискайте клавішу зменшення гучності, доки не буде виділено "Так - видалити всі користувацькі дані".
 8. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати та розпочати основне скидання.
 9. Після завершення головного скидання виділяється “Перезавантажити систему зараз”.
 10. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Ваше друге занепокоєння щодо початкових спроб дзвінка безпосередньо на голосову пошту може бути пов’язане з мережею або чимсь, спричиненим помилкою в програмному забезпеченні, тому ви хочете поговорити про це зі своїм оператором. Якщо відновлення заводських налаштувань також не допоможе вирішити проблему, погодьтеся з технічною командою вашої мережі для її вирішення.

Проблема 7: Galaxy S8 швидко розряджається і не заряджається повністю

Сфотографував у солоній воді. Трохи пізніше телефон почав збоїти, а акумулятор розрядився. Дайте йому просохнути протягом декількох днів і спробували зарядити телефон, але він не зарядиться за 10%. Замінив акумулятор, але не зарядився раніше 45%. Видалив розділ кешу та перезавантажився, після чого телефон показав 96%. Тепер, коли телефон заряджається, він не буде перевищувати 18% -45%, але триватиме цілий день. Іноді, коли у мене телефон підключений до акумулятора, він все одно розряджається. Коли це трапиться, він перезапуститься, і тоді він покаже заряд десь у межах 90%.

Спробував ще раз стерти розділ кешу, але нічого не змінилося. Не впевнений, чи у мене несправна батарея, чи це може бути щось інше. Будь-яка інформація щодо цього питання допоможе. Дякую. - Едді

Рішення: Привіт Едді. Спробуйте спочатку відкалібрувати акумулятор і подивіться, як він рухається звідти. Якщо ви ще не пробували виконати цю процедуру, ось як це робиться:

 1. Використовуйте телефон, граючи в ігри або виконуючи завдання, щоб пришвидшити розрядку, поки телефон не вимкнеться сам.
 2. Знову увімкніть телефон і нехай він сам вимкнеться.
 3. Заряджайте телефон, не вмикаючи його знову.
 4. Зачекайте, поки акумулятор скаже, що він повністю заряджений до 100%
 5. Відключіть зарядний пристрій і увімкніть телефон.
 6. Якщо телефон каже, що це вже не 100%, вимкніть його, знову підключіть зарядний пристрій і зачекайте, поки 100% заряду буде досягнуто.
 7. Вимкніть зарядний пристрій, щоб знову увімкнути телефон.
 8. Користуйтеся телефоном, поки не розрядите акумулятор до 0.
 9. Повторіть цикл один раз.

Якщо після калібрування акумулятора нічого не зміниться, скиньте заводські налаштування. Якщо і це не допоможе, телефон повинен мати фізичну шкоду, яку потрібно виправити. Надішліть його на ремонт або заміну.

Проблема 8: Galaxy S8 не вимкнеться

Моя дочка забула свій пароль після того, як поклала свій відбиток пальця в свій Galaxy S8, тепер телефон не розпізнає друк і хоче пароль. Я спробував апаратно скинути цей телефон, але він не дозволив його вимкнути. Будь-які пропозиції щодо того, як я можу вирішити цю проблему, щоб цей телефон не був паперовим вагою ????? - Xxkimberlyxx08

Рішення: Привіт xxkimberlyxx08. Найефективніший спосіб перезапустити неактивний або заморожений S8 - це імітація "витягування батареї", також відомого як м'який скидання. Ось як:

 1. Натисніть і утримуйте кнопки живлення та зменшення гучності принаймні 10 секунд.
 2. Як тільки телефон почне вібрувати, відпустіть кнопки.

Сподіваємось, ваш телефон перезапуститься нормально, і ви зможете його вимкнути згодом. Якщо це не допоможе, просто почекайте, поки батарея розрядиться.

Проблема 9: Не вдається вимкнути звук затвора камери під час фотографування в Galaxy S8

Хотіли вимкнути "клацання" камери Зробили це, відключивши звуки системи. Але ... я не знаю, які ще звуки я відключаю цим. Чи можете ви дати мені список? У мене проблеми з пошуком у гуглі. Дякую. - Мітч

Рішення : Привіт Мітч. Якщо ви перебуваєте в Сполучених Штатах, вам не пощастило, оскільки фотографувати за допомогою цифрової камери або смартфона без затвора не можна. Так, правильно. Samsung, очевидно, дотримується зазначеного закону, але деякі телефони все ще можуть робити фотографії, не видаючи звуку, просто натискаючи кнопку зменшення гучності на боці телефону, поки телефон не перейде в режим вібрації. Якщо ви ще цього не пробували, продовжуйте і переконайтесь самі.

Якщо перше обхідне рішення не допоможе, спробуйте застосувати сторонні програми для камер.