Як дивитися новини Fox онлайн в Інтернеті без кабелю

Не секрет, що підписка на телевізор із типовими кабельними провайдерами дорого вийшла з цього світу. Ваші щомісячні рахунки не тільки дорогі, але й такі кабельні компанії майже не дозволяють вийти з вашого контракту, не вимагаючи дивних зборів. Кілька років тому я чітко пам’ятаю, як скасував контракт, бо ми ніколи не могли отримати достатньо гідного сигналу для перегляду наших улюблених телевізійних шоу. Після скасування, ця місцева компанія в підсумку стягнула з мене значну плату за розірвання контракту. Такі ситуації відносно поширені у постачальників кабельного та супутникового телебачення, і це те, з чим вам ніколи не хочеться зіткнутися.

З першого погляду: Як дивитись новини Fox онлайн у прямому ефірі без кабелю

  • Пожежний телевізор з 4K Ultra HD та пультом дистанційного керування Alexa Voice
  • Roku Ultra | 4K
ПродуктБрендІм'яЦіна
АмазонкаПожежний телевізор з 4K Ultra HD та пультом дистанційного керування Alexa VoiceПеревірте ціну на Amazon
РокуRoku Ultra | 4KПеревірте ціну на Amazon

* Якщо ви купуєте за посиланнями на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Для отримання детальної інформації відвідайте нашу сторінку політики конфіденційності.

Тому «нарізка шнура» стала настільки популярною. Однак деякі люди нервують через це, не маючи можливості дивитись улюблені канали. Але, це ні про що турбуватися. Провайдери потокової передачі активно конкурують з великими телевізійними провайдерами, пропонуючи майже те саме, що пропонують. Тільки одним із таких каналів є Fox News.

Дотримуйтесь інструкцій нижче, і ми покажемо вам, як ви можете дивитись Fox News у прямому ефірі без підписки на кабель або телевізор.

Потокові пристрої

Пожежне телебачення

Потокові пристрої - це лише один із способів перегляду таких прямих каналів, як Fox News. Насправді є безліч, які підтримують канал Fox News, включаючи Amazon Fire TV Stick (і більшість інших потокових пристроїв Fire TV), Roku і навіть Apple TV. Вони все підтримують канал Fox News, що дозволяє дивитися телепередачі в прямому ефірі на них.

Звичайно, якщо ви бажаєте записатися на послугу перерізування шнура, у багатьох із цих пристроїв є додатки, за допомогою яких ви можете дивитись Fox News у прямому ефірі. Наприклад, якщо ви віддаєте перевагу перегляду Fox News у прямому ефірі за допомогою програми Hulu, це так просто, як завантажити програму на Fire TV або Roku, увійти в систему та знайти канал.

Нижче ми перелічимо всі потокові служби, які підтримують Fox News, але будьте впевнені: якщо ви не використовуєте телефон або планшет для перегляду, програми для цих потокових служб можна завантажити на пристроях, про які ми щойно згадали.

Купуйте на Amazon Купуйте на Amazon

Як дивитися новини Fox онлайн в Інтернеті без кабелю

Хулу

Якщо ви ще не чули, зараз Hulu пропонує Hulu з Live TV. Ви можете дивитися телевізор у прямому ефірі та транслювати на вимогу за допомогою цієї додаткової послуги / розширення від Hulu. І, звичайно, одним із багатьох каналів, які вона пропонує, є Fox News.

Майте на увазі, що Hulu з Live TV трохи дорожчий за звичайний Hulu. Ви хочете витрачати на це щомісячну плату, але це відбувається з регулярним потоковим передаванням Hulu, що входить до комплекту. Якщо ви не впевнені в Hulu з Live TV, існує безкоштовна пробна версія, яку ви можете перевірити перед реєстрацією, щоб переконатися, що вам сподобався інтерфейс і ви можете дивитись усі ваші улюблені канали.

І як ми вже говорили, ви можете завантажити додаток Hulu для перегляду телевізійних передач у прямому ефірі на Roku, Fire TV, Apple TV та більшості інших пристроїв.

Купуйте на Hulu

DirecTV зараз

DirecTV Now - це ще одне місце, де ви можете дивитися прямий контент Fox News. DirecTV Now здійснює потокове обслуговування, яке з’явилося після придбання компанією AT&T, тому є ймовірність того, що якщо у вас є телефонна служба AT&T, ви зможете отримати додаткові знижки, якщо зареєструєтесь на DirecTV Now. Вам доведеться проконсультуватися зі своїм обліковим записом, щоб з’ясувати це.

Перегляд новин Fox на DirecTV Now особливо приємний, оскільки Fox News є окремим пакетом потокової служби "Живи трохи". Це їх найдешевший пакет, тобто ви збираєтеся платити чималу суму щомісяця за трохи більше 60 каналів, серед яких Fox News.

Купуйте на DirecTV зараз

YouTube TV

YouTube TV - це ще одне місце, де ви можете дивитись прямий вміст Fox News. Це поверне вам щомісячну плату, але ви отримаєте Fox News, а також купу інших каналів. Єдиним недоліком є ​​те, що YouTube TV доступний на обмеженій кількості пристроїв - ви не зможете дивитись його на Roku або Fire TV.

Якщо ви хочете YouTube TV, вам потрібен Google Chromecast, підтримуваний Android TV, Xbox One або підтримка Samsung або LG Smart TV, щоб отримати програму YouTube TV. Перевірте це самі нижче.

Купуйте на Youtube TV

Fubo TV

Далі, ви також можете скористатися підпискою на Fubo TV, щоб дивитися Fox News у прямому ефірі в Інтернеті без кабелю. FuboTV в першу чергу орієнтований на любителів спорту, забезпечуючи безліч каналів, пов'язаних зі спортивним контентом, для цієї групи глядачів. Однак FuboTV дозволяє переглядати Fox News. Плани починаються з щомісячної плати. Перші абоненти отримують знижку на перший місяць, і доступна однотижнева пробна версія.

Купуйте на телевізорі Fubo

Fox News App

Ви також можете використовувати додаток Fox News, щоб дивитися його в прямому ефірі в Інтернеті без кабелю! Поширена думка говорить, що для входу вам потрібна кабельна передплата, і хоча це правда, ви також можете скористатися однією з вищезазначених служб для входу. Вона все ще вимагає передплати на одну з цих служб, щоб ви могли увійти в додаток Fox News; однак це набагато дешевше, ніж підписка на кабель. Це також означає, що ви можете легко дивитись Fox News у прямому ефірі в дорозі, не завантажуючи одну з цих потокових платформ.

Отримайте ваш додаток Fox News безкоштовно нижче.

Завантажте на Google Play

Використовуйте чийсь кабельний логін

Давайте дивитися правді в очі; кабельна передплата дорога . Щомісяця важко ковтати законопроект. Залежно від придбаного пакету та каналів, ви можете легко шукати велику суму на місяць. Ось чому багато хто залишив кабельну підписку і користується багатьма послугами вище.

Однак що, якщо ви знаєте когось, хто має кабельну підписку, і готовий дозволити вам використовувати його логін? Це чудовий спосіб переглядати Fox News Live Online. Для його перегляду не обов’язково мати кабель, оскільки ви можете використовувати чужий рахунок. Якщо ви можете отримати їхні дані для входу, ви можете дивитись Fox News в Інтернеті.

Для початку отримайте цю реєстраційну інформацію під рукою. Потім ви можете перейти на веб-сайт www.foxnews.com/go на робочому столі чи ноутбуці. Крім того, ви можете завантажити програму Fox News Go на свій телефон. Потім вам потрібно створити обліковий запис Fox News і ввійти за допомогою підтримуваного пакету підписки на кабель (облікові дані, отримані вами раніше).

Зверніться до свого постачальника послуг

Якщо у вашому потоковому сервісі або вибраному провайдері немає Fox News, найкраще зателефонувати їм і попросити їх привести канал Fox News Channel (FNC) до служби. Окрім цього та варіантів, які ми показали вам вище, можливо, вам доведеться повернутися до кабельної підписки, якщо Fox News обов’язково потрібно мати у вашому домі.

Як дивитися новини Fox онлайн в режимі онлайн без кабельного вироку

Як бачите, ви можете легко дивитися Fox News без підписки на кабель. Будь-яка з наведених вище служб буде працювати феноменально для вас, хоча ми радимо уникати YouTube TV через обмежену кількість пристроїв, на яких вона доступна.

ПродуктБрендІм'яЦіна
АмазонкаПожежний телевізор з 4K Ultra HD та пультом дистанційного керування Alexa VoiceПеревірте ціну на Amazon
РокуRoku Ultra | 4KПеревірте ціну на Amazon

* Якщо ви купуєте за посиланнями на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Для отримання детальної інформації відвідайте нашу сторінку політики конфіденційності.

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.