Як виправити проблеми із затримкою Fortnite та підключенням НОВЕ 2020!

Fortnite, безумовно, одна з найбільших онлайн-ігор сьогодні. З моменту запуску на багатьох платформах понад 125 мільйонів користувачів, помилки час від часу розвиваються. У цій грі є всілякі проблеми, але в цій публікації ми намагаємось зосередитись на тому, як виправити відставання Fortnite, а також на деяких загальних, про які з часом повідомляли багато користувачів.

Перевірте наявність проблем на сервері

Якщо у вас виникли проблеми з програванням Fortnite або ви не можете підключитися до Battle Royale, перше важливе, що вам потрібно перевірити, - це сервери. Хоча перевірка можливих проблем з кінцевим користувачем цілком нормальна, більшість проблем із підключенням трапляються на серверах гри.

Найпоширеніші причини проблем із підключенням Fortnite планують не працювати через оновлення. Технічне обслуговування та планові відключення, хоча і не є загальними, іноді видавець або розробник повідомляє заздалегідь різними способами.

Нижче наведено способи перевірити, чи є проблема із серверами Fortnite.

Перевірте сайт статусу Epic Games.

Що стосується отримання інформації про сервери Fortnite, немає кращої альтернативи, ніж перейти на офіційний веб-сайт видавця. Оскільки мільйони гравців Fortnite вимагають високої надійності, Epic Games гарантує, що їх веб-сайт надає точну інформацію про робочий стан своїх серверів. Ви можете відвідати сторінку стану їх серверів за цим посиланням.

Перевірте Twitter.

Офіційна ручка Fortnite у Twitter активно розкриває будь-які періоди недоліків або проблеми з грою. Якщо ви шукаєте дані для Fortnite майже в режимі реального часу, перевірте їх сторінку у Twitter тут. Якщо у вас є запитання до них, ми пропонуємо вам спробувати переглянути відповіді, надані іншим гравцям, як ви. Відповіді на них можуть бути саме тими, які ви шукаєте.

Відвідайте веб-сайт Детектора вниз.

Якщо ви хочете отримати своєчасну інформацію від сторонніх розробників про можливі проблеми з сервером, веб-сайт, на який потрібно перейти, є детектор вниз. Завдання цього сайту - повідомляти про проблеми із сервером, що відбуваються в будь-якій точці світу, і включає такі популярні ігри, як Fortnite.

Перевірте власне з’єднання

Якщо ви переконалися, що на сервері Fortnite немає постійної проблеми, найімовірнішою причиною проблеми із підключенням є ваша власна Інтернет-служба.

Спробуйте виконати деяке усунення несправностей мережі, щоб виправити це. Якщо ви граєте на ПК, спробуйте перевірити брандмауер або швидкість підключення до Інтернету. Може виникнути проблема з мережею вашого постачальника послуг Інтернету, про яку ви не знаєте.

Поговоріть з ними, якщо ви підозрюєте, що це так. В іншому випадку продовжуйте вирішення проблем нижче.

Як виправити величезне відставання від Fortnite

Якщо ви вперше граєте у Fortnite на ПК і ви відчуваєте надмірне відставання, можливо, це пов’язано з тим, що ваша машина не відповідає мінімальним вимогам.

Що стосується таких онлайн-ігор, як Fortnite, то у вас можуть виникнути два типи відставання. Одним із них є затримка затримки, яка пов’язана з повільним Інтернетом або непостійними проблемами з підключенням. Це може бути пов’язано з проблемою з провайдером послуг або з домашньою мережею.

Інший тип затримки - це затримка пристрою або затримка FPS, яка спричинена низькою продуктивністю апаратного забезпечення.

Виправте затримку Fortnite, дотримуючись мінімальних вимог до обладнання.

Якщо ви використовуєте комп’ютер, можливо, у нього можуть виникнути проблеми з нормальним запуском гри. Спробуйте перевірити, чи відповідає ваша машина мінімальним вимогам до Fortnite. Основними вимогами повинні бути такі:

 • Відеокарта : Intel HD 4000
 • Процесор : Core i3 2,4 ГГц
 • Оперативна пам'ять : 4 Гб
 • Операційна система : Windows 7/8/10 64-bit або Mac OSX Sierra

Невиконання цих вимог може суттєво вплинути на продуктивність вашого комп’ютера під час гри у Fortnite. Це може призвести до постійних або випадкових заморозок або відставання.

Якщо ваш комп’ютер перевищує ці основні вимоги, можливо, ви, можливо, перевернули графічні налаштування занадто високо. Спробуйте опустити їх вниз, щоб побачити, чи є якась різниця.

Виправте затримку Fortnite, усунувши несправності підключення до Інтернету.

Якщо проблема залишається після перевірки налаштувань, можливо, у вас затримка затримки.

На даний момент існує лише дві можливі причини проблеми. Або проблема з пристроями домашньої мережі, або проблема з підключенням від вашого провайдера.

Спробуйте перевірити, наскільки швидкою є швидкість підключення до Інтернету, і перевірте, чи є високий результат PING. Ви можете скористатися Speedtest.net, щоб перевірити наявність цієї інформації.

Якщо виникає проблема з нестабільною швидкістю завантаження або якщо пінг занадто високий, зв’яжіться зі своїм провайдером, щоб отримати інструкції з усунення несправностей.

Якщо ви налаштовуєте бездротові мережі, спробуйте підключити свій ПК через Ethernet, щоб перевірити, чи є під рукою якісь проблеми з Wi-Fi.

Крім того, якщо ви користуєтеся VPN, подумайте про те, щоб вимкнути його, щоб перевірити, чи звідси проблема.

Виправте затримку Fortnite, вимкнувши брандмауер.

Якщо вам не вдається повністю підключитися до Fortnite, але ваше з’єднання здається швидким і працює, можливо, у вас проблема з брандмауером.

У Windows ви можете перевірити налаштування брандмауера, щоб переконатися, що Fortnite заблоковано. Якщо це так, ви хочете відкрити порти, якими користується гра, а це 80, 443 та 5222 .

Щоб відкрити порт у Windows:

 1. Відкрийте панель керування.
 2. Клацніть на Система та безпека.
 3. Перейдіть до брандмауера Windows.
 4. Клацніть Додаткові налаштування.
 5. Ліворуч натисніть Вхідні правила.
 6. Праворуч натисніть Нове правило ...
 7. Клацніть Порт.
 8. Натисніть Далі.
 9. У текстовому полі поруч із Конкретними локальними портами введіть ”5222, 443, 80”, а потім натисніть кнопку Далі ще три рази.
 10. У полі Ім'я введіть UE4, а потім натисніть кнопку Готово.

Якщо у вас Mac, виконайте такі дії, щоб пропустити Fortnite через брандмауер:

 1. Відкрийте Системні налаштування.
 2. Клацніть піктограму Безпека або Безпека та конфіденційність.
 3. Виберіть вкладку Брандмауер.
 4. Клацніть на піктограму замка на панелі налаштувань, а потім введіть ім’я та пароль адміністратора.
 5. Натисніть кнопку Параметри брандмауера
 6. Натисніть кнопку Додати програму (+).
 7. Виберіть програму, для якої ви хочете дозволити привілеї на вхідне підключення.
 8. Натисніть Додати.
 9. Клацніть OK.

Мінімізуйте відставання від Fortnite, встановлюючи оновлення.

На якій би платформі ви не грали у Fortnite, ви завжди повинні постійно оновлювати ігровий клієнт. Ця порада, як правило, непотрібна, оскільки оновлення надсилаються автоматично. Але якщо ви заблокували будь-які оновлення для свого пристрою, це має слугувати хорошим нагадуванням про негайне оновлення гри.

Як виправити проблеми з V-Bucks?

Якщо у вас виникають проблеми з отриманням V-Bucks, це проблема, яка може бути вищою за вашу здатність виправити. Якщо ви не отримуєте V-Bucks, за які заплатили, пропонуємо зв’язатися з командою підтримки Fortnite Battle Royal або магазином, в якому ви їх купуєте.

Деякі гравці можуть подумати, що V-Bucks стосується всіх платформ, таких як смартфони, комп’ютери чи ігрові консолі. На жаль, це не так. Навіть якщо ви пов’язали свої облікові записи, V-Bucks стосується лише однієї певної ігрової платформи. Отже, V-Bucks, які ви придбали для свого мобільного рахунку, не перенесуться на ваш PS4 або Xbox.

Як виправити помилку Fortnite 6 та помилку 0

Деякі помилки просто перевищують можливості кінцевого користувача мати справу. На жаль, деякі найпоширеніші помилки, з якими часто стикаються багато користувачів Fortnite, - це Помилка 6 та Помилка 0, обидві з яких є проблемами на стороні сервера, пов’язаними зі встановленням зв’язків та підключенням.

Якщо ви отримуєте будь-яку з цих помилок, не варто витрачати час на пошук їх рішення. Вони не підлягають виправленню на вашому рівні, тому все, що ви можете зробити, це почекати. Ці помилки зникають самі по собі, тому просто залиште їх на цьому.

Як виправити скіни, які не синхронізуються

На відміну від V-Bucks, скіни можна передавати на інші платформи. Якщо придбані скіни та інші предмети, які ви придбали, не відображаються на вашому мобільному телефоні, наприклад, купуючи їх із ПК, найімовірнішою причиною є те, що ваш обліковий запис Epic Games не пов’язаний з вашим обліковим записом на телефоні.

Якщо ви ще не намагалися пов’язати свої облікові записи, ви можете скористатися цим посиланням, щоб отримати вказівки.

Як виправити проблеми Fortnite на PlayStation 4 (PS4)

Якщо у вас є проблема із затримкою гри у Fortnite на PS4, це може бути спричинено пошкодженим кешем або проблемою програми. Ви можете впоратися з будь-яким із цих факторів, виконавши будь-що з наведеного нижче.

Як виправити проблеми з оновленням PS4 | Не буде оновлено або помилка CE-30002-5

Очистити кеш PS4

Деякі програми PS4 можуть зіткнутися з проблемами підключення або продуктивності, коли кеш пошкоджено. Це може статися, якщо кеш консолі з часом застаріє. Щоб перевірити, чи є у вас проблеми з кешем, спробуйте очистити кеш, виконавши такі дії:

 • Вимкніть PlayStation 4. Не переходьте в режим відпочинку.
 • Коли індикатор на верхній панелі PlayStation 4 вимкнеться і перестане блимати, від'єднайте шнур живлення від задньої панелі консолі.
 • Зачекайте принаймні 30 секунд.
 • Підключіть шнур живлення назад до PlayStation 4 і увімкніть його.

Видалити збережені дані гри.

Збереження гри, профілі гравців та інші ігрові дані автоматично зберігаються в системному сховищі PlayStation 4 за замовчуванням. Якщо ви підозрюєте, що дані пошкоджені, ви можете видалити їх із жорсткого диска.

Видалення збережених даних гри остаточно і не можна скасувати. Тому настійно рекомендується створити резервну копію збережених даних гри в Інтернет-сховищі або на USB-накопичувачі перед їх видаленням.

Для доступу до системного сховища та видалення даних гри виконайте такі дії:

 1. Відкрийте меню Налаштування у верхній частині інформаційної панелі.
 2. Виберіть Storage, а потім System Storage.
 3. Виберіть Збережені дані.
 4. Виберіть гру, щоб отримати доступ до збережених даних гри.
 5. Натисніть кнопку Параметри та виберіть Видалити.
 6. Виберіть збережені файли даних для видалення, а потім виберіть Видалити.

Видаліть Fortnite.

Повторна інсталяція гри може бути останнім варіантом, щоб вона знову запрацювала. Це рішення може зайняти деякий час, особливо якщо у вас повільне підключення до Інтернету.

Як виправити проблеми Fortnite на Xbox

Як і в усуненні несправностей PS4, є три речі, які ви можете зробити, щоб вирішити проблему Fortnite на вашому Xbox One.

Очистити кеш Xbox.

Для очищення кешу на Xbox One виконайте такі дії:

 1. Вимкніть Xbox One.
 2. Коли індикаторні лампи на передній панелі Xbox One і блок живлення консолі вимкнуться, від'єднайте блок живлення від задньої частини консолі.
 3. Зачекайте принаймні 30 секунд.
 4. Знову підключіть блок живлення до свого Xbox One і увімкніть його.

Видалити збережені дані гри.

Збереження гри, профілі гравців та інші ігрові дані автоматично зберігаються на жорсткому диску Xbox One за замовчуванням. Якщо ви підозрюєте, що дані пошкоджені, ви можете видалити їх із жорсткого диска.

Видалення збережених даних гри остаточно і не можна скасувати. Тому настійно рекомендується створити резервну копію збережених даних гри в Інтернет-сховищі або на USB-накопичувачі перед їх видаленням.

Для доступу до системного сховища та видалення даних гри виконайте такі дії:

 1. На домашній сторінці Xbox перейдіть у Налаштування.
 2. Перейдіть до системи та виберіть Зберігання.
 3. Виберіть Керувати сховищем праворуч на екрані, а потім виберіть Переглянути вміст.
 4. Виділіть гру, натисніть кнопку Меню та виберіть Керувати грою.
 5. Виберіть Збережені дані в лівій частині екрана.
 6. Виберіть гру, щоб отримати доступ до збережених даних гри.

Звідси використовуйте меню Параметри, щоб видалити файли або переглянути додаткову інформацію про певний файл.

Виправте лаг, перевстановивши Fortnite.

Якщо два наведені вище рішення не допоможуть, спробуйте видалити гру. Потім переінсталюйте його після перезапуску консолі.

Що робити, якщо Fortnite все ще відстає після базового усунення несправностей?

Є й інші проблеми Fortnite, які можуть з’являтися час від часу. У багатьох із цих випадків рішення, безумовно, будуть знайдені в найкоротші терміни. Однак якщо ви зіткнулися з проблемою, яка, здається, не має очевидного рішення, спробуйте перезапустити пристрій.

Якщо це не вдається, і жодне з наведених вище рішень не допомагає, зв’яжіться з командою технічної підтримки Fortnite Battle Royal. Спробуйте надіслати їх електронною поштою та обов’язково включіть якомога більше деталей.

Пропоновані показники:

 • Як зробити швидше завантаження Steam | Виправити повільний Інтернет | НОВЕ 2020!
 • Вирішення проблем із підключенням PS4 із скиданням мережі | НОВЕ 2020!
 • Прості кроки для отримання або пошуку ідентифікатора Steam | ШВИДКО І НОВЕ 2020!
 • Як виправити відставання Fortnite на комутаторі Nintendo | НОВЕ 2020!

Відвідайте наш канал GalaxyS2 Youtube, щоб отримати додаткові відео про усунення несправностей.