7 Кращий емулятор Android для Mac / Емулятор Android Довідковий посібник

Ми всі добре знаємо про можливості платформи Android. Сьогодні є смартфони, які можуть конкурувати з широким спектром технологій. Однак те, що робить ці пристрої справді галочками, це основна платформа Android. Але що, якщо у вас є iPhone і ви все ще хочете спробувати Android? Ну, вам більше не доведеться купувати дорогий (або недорогий) телефон, щоб це дізнатись. Сьогодні є найкращий емулятор Android для Mac, який може допомогти вам запустити та забезпечити повну сумісність з усіма функціями Android (не володіючи ними), а деякі навіть оновлюють свої емулятори останньою версією Android.

За допомогою цього емулятора Android для Mac ви можете запускати програми для android, грати в ігри та робити майже все, що може, як це може робити пристрій Android (очевидно, що забороняє телефонні дзвінки). Це лише три основні способи використання вбудованого емулятора. Тож ми трохи поговоримо про деякі найпопулярніші там емулятори. Хоча тут присутні деякі зручні емулятори, ми також поговоримо про емулятори розробників, які можуть допомогти протестувати або запустити програми для Android та ігри для Android.

Замість того, щоб наводити ваші лише 5 найкращих емуляторів, ми цитуємо 7 у цій публікації для крос-платформних. Тож давайте перейдемо до найкращих програм для Android та емуляторів ігор для Mac.

Кращий емулятор Android для Mac

Емулятор Android для Mac

1. ARChon

ARChon трохи відрізняється від більшості наших найкращих емуляторів Android для ПК або Mac тим, що насправді це розширення Google Chrome. Правильно - не встановлюйте програму на свою машину і не витрачайте дорогоцінний простір для зберігання! Це можна порівняти з віртуальною машиною, віртуальним пристроєм або віртуальними пристроями.

Звичайно, це, звичайно, не настільки безшовно, як рідна програма, оскільки для того, щоб програми та ігри працювали, може знадобитися трохи возиння. Щоб використовувати ARChon, після налаштування в браузері вам доведеться натискати або перетягувати APK-файли, щоб завантажувати програми в браузері. Це приємна безкоштовна програма для тих, хто хоче мати можливість використовувати емулятор Android, де б не було Google Chrome.

Не знаєте, де знайти APK-файли для ARChon? Багато з них ви можете знайти безкоштовно майже в будь-якому сховищі Android APK. Деякі з наших найбільш довірених та улюблених - це APK Mirror або APK Pure.

Завантажте зараз: тут

Емулятор Android для Mac

2. VirtualBox

Вірте чи ні, але ви насправді можете використовувати VirtualBox для створення власного емулятора Android для Mac. Завантажте VirtualBox на комп'ютері Mac, а потім налаштуйте його з необхідним ISO-зображенням з Android-x86.org Ви зможете створити ефективний емулятор, який дозволяє вам грати практично в будь-яку гру або додаток на Mac.

Як додатковий бонус, VirtualBox дає вам великий контроль над тим, скільки ресурсів та обладнання ви йому присвячуєте. Це дозволяє підтримувати безперебійну роботу загальної машини, одночасно виконуючи емулятор операційної системи Android у фоновому режимі. VirtualBox можна використовувати безкоштовно; однак рекомендується мати на вашому комп'ютері принаймні 8 ГБ оперативної пам'яті, якщо ви хочете запустити цю.

Завантажте зараз: тут

Емулятор Android для Mac

3. KO Player

KO Player є відносно новим учасником гри в емулятори і є одним із новіших емуляторів Android у списку. Він продається як емулятор середнього ринку, який може комфортно запускати програми та кілька ігор. Незважаючи на те, що основна увага приділяється іграм, це повномасштабний емулятор Android, тому він може запускати практично будь-яку програму в Play Store, якщо вона сумісна з версією Android. На веб-сайті компанії не згадується, яка версія Android працює, але йдеться про кілька популярних додатків та ігор, сумісних з KO Player (WhatsApp, Clash of Clans тощо).

Він також має такі функції, як запис геймплея, підтримка геймплея на клавіатурі, а також попередньо встановлений Google Play Store. Кажуть, що близько 99% програм Play Store сумісні з KO Player. Найкраще тут те, що KO Player можна завантажити безкоштовно, і його можна завантажити безпосередньо з їх офіційного веб-сайту. Як і будь-яка безкоштовна пропозиція, очікуйте незначних проблем під час використання. Однак розробники додатків дуже прагнуть запропонувати свіжий та вдосконалений досвід завдяки виправленням помилок.

Завантажте зараз: тут

Емулятор Android для Mac

4. Nox Player

Це ще одна гідна альтернатива для геймерів. Він поставляється з можливістю запускати ігри для Android, підтримувати джойстики та контролери (якщо ваш Mac підтримує фактичну підтримку апаратного контролера). Немає затримок під час ігрового або загального використання, тому ви можете бути впевнені в безперебійній роботі. Серед переліку функцій тут є можливість вести кілька облікових записів на Nox, що дуже зручно, якщо ви хочете використовувати його на сімейному комп’ютері. Ви побачите, що емулятор зараз сумісний майже з усіма популярними іграми та програмами.

Крім того, емулятор сумісний з процесорами x86, а також процесорами AMD, таким чином включаючи різноманітні пристрої до списку сумісності та доступу до більшості ігор Android. Як і в програвачі KO Player, Nox дозволяє користувачам записувати свій екран та ділитися ним у соціальних мережах як завгодно. Це один ігровий емулятор, який може бути дуже зручним для важких графічних ігор, а також стратегічних ігор, таких як Clash of Clans та Fortnite (які незабаром досягнуть емуляції Android).

Що ще важливіше, він легкий на вашому комп’ютері, подібно до того, як допомогти йому працювати безперебійно та без затримок. Це також безкоштовна пропозиція без прихованих застережень. Nox також пропонує функцію відображення клавіатури, завдяки чому користувач може ефективніше грати за допомогою миші та клавіатури. Якщо ви один з тих мобільних геймерів, цей для вас, оскільки він вважається емулятором Android для геймерів.

Завантажте зараз: тут

Емулятор Android для Mac

5. Блюстаки

Bluestacks - це, мабуть, найпопулярніший емулятор Android, який зараз доступний на ринку, і з поважною причиною. Ця програма вже кілька років обслуговує користувачів Windows та Mac OS, надаючи їм життєздатний спосіб використання Android на робочому столі. Однак це не ідеальна установка для розробників, оскільки Bluestacks продається для широких мас. Це означає, що під час роботи буде деяке відставання, хоча воно швидко зменшується з кожним оновленням. Останню версію Bluestacks було оновлено до Android Nougat, що зробило її найсвіжішим емулятором Android. Поки що рано повідомляти, чи і коли Bluestacks оновить свою пропозицію до Android 8.0 або навіть 9.0 як останньої версії Android, тож він буде мати активні оновлення майже щомісяця.

На сьогоднішній день, якщо ігри та соціальні медіа є вашим пріоритетом, Bluestacks - це чудовий емулятор, оскільки він націлений на геймерів. GameLoop - це емулятор Android, який використовується як ігрова платформа. Він може запускати всі важкі ігри і навіть пропонувати підтримку відображення ключів, що стало необхідною умовою сучасних емуляторів Android і може покращити або погіршити додаток та гру для Android на вашому Mac. Завдяки доданому розумному відображенню клавіш разом із настроюваною підтримкою гри, цей емулятор Android в основному може похвалитися досвідом геймерів.

Офіційний емулятор Bluestacks можна завантажити абсолютно безкоштовно, але для подальшого використання потрібна підписка на місяць.

Завантажте зараз: тут

Емулятор Android для Mac

6. Генімоція

Одним із новіших емуляторів, якщо ви хочете запустити Android на своєму Mac, є Genymotion. Зараз ми підійшли до емуляторів, зручних для розробників. Ви не знайдете всіх наворотів, які ви, мабуть, бачите з Bluestacks, Genymotion дозволяє вам перевірити, як пристрій та версія Android працюватимуть із певним додатком або підтримуватимуть операційні системи Android. Наприклад, у вас може бути Nexus 4 під управлінням Android 5.0 або навіть старіший пристрій з такою версією, як Android 4.2 Jelly Bean Kit Kat (за умови, що він сумісний).

Genymotion може дозволити вам запустити емулятор безпосередньо на вашому ПК або в хмарі, що може зробити дуже мало емуляторів. Це означає, що ви можете ділитися функціями свого додатку з усім світом, не завантажуючи спеціальний емулятор.

Це програма для зміни ігор для розробників, які люблять отримувати думки щодо своїх проектів у широких мас або найближчих партнерів. Звичайно, присутність і емулятора андроїда для ПК, тому ви можете використовувати його старомодно. Однак це не безкоштовна версія для особистого користування, тому будьте готові підписатися на один із планів Genymotion, щоб скористатися перевагами всіх вищезазначених функцій.

Завантажте зараз: тут

7. Android Studio

Власний емулятор Android Studio від Google також постачається з емулятором, який ви можете завантажити, хоча він набагато менш кричущий, ніж деякі емулятори комерційного використання, і насправді запускає Android. Однак він часто оновлюється новими функціями. Це розроблено спеціально для початківців та досвідчених розробників Android, щоб протестувати свої програми перед тим, як їх перенести в Play Store. Він працює як з ПК, так і з Mac, тому жодна платформа не залишається осторонь. У ньому є всі інструменти для побудови та проектування ваших програм, тоді як функція емулятора дозволяє переглянути ваш твір.

Враховуючи набір функцій, категорично не рекомендується для любителів, оскільки його налаштування може зайняти деякий час. Android Studio можна безкоштовно завантажити на обох основних платформах і завантажити 880 МБ для Mac. Незважаючи на те, що оновлення цих служб може зайняти час, слідкуйте за активнішим розвитком у роках за допомогою цього емулятора продуктивності.

Завантажте зараз: тут

Хоча ці емулятори пропонують чудовий досвід для вашого Mac, оскільки він запускає програми / ігри для Android, такі як Call of Duty Mobile та PUBG mobile, це також може створити негативний ефект на вашому пристрої, оскільки рівень використання може зрости, особливо із часом автономної роботи. Запуск декількох емуляторів може вплинути на роботу пристрою, оскільки це залежить від операційної системи та обладнання.

Завжди тестуйте свої програми або тестуйте програми на встановленому емуляторі після того, як ви їх завантажили, і переконайтеся, що емулятори працюють безперебійно, і переконайтеся, що вони можуть бути використані як інструмент підвищення продуктивності для ПК та Mac. Є ще найкращі емулятори Android, які ви можете знайти в Інтернеті та запустити додаток або гру для Android. Процес встановлення може зайняти більше часу, ніж очікувалося, залежно від різних факторів, таких як швидкість Інтернету та подібні.

Якщо ви знайдете інший емулятор Android або безкоштовний андроїд-емулятор, який насправді досить пристойний, насправді працює досить добре і відповідає вашому смаку, сміливо використовуйте його до тих пір, поки він працює добре або працює добре, виконає роботу або запуститься емулятор належним чином. Ви можете використовувати емулятори як інструмент підвищення продуктивності для завантаження відео або завантаження відео. Просто знайдіть той, який підтримує такий тип функцій. Можливо, ви зможете отримати ціну безкоштовно для особистого користування так само, як програвач OS OS Remix OS та інший емулятор Android Studio S або андроїд-студія ldplayer.

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.