Як розблокувати телефон Verizon для використання в іншій мережі

Отже, у вас є телефон Verizon, і вам цікаво, як ви можете розблокувати телефон і використовувати його в іншій мережі. Це може бути важливим процесом, особливо коли ви їдете в район, де сигнал стільникового зв'язку Verizon не такий сильний, або якщо ви прямуєте за кордон і хочете використовувати місцевого оператора, який не збирається розбивати банк.

На щастя, Verizon - один із небагатьох перевізників, який робить процес справді простим. Тож якщо ви не зовсім впевнені, як розблокувати телефон Verizon, обов’язково виконайте наведені нижче дії, оскільки ми покроково проводимо вас через процес розблокування.

Розблокуйте телефон Verizon

Розблокування смартфон на Verizon легко, особливо в 2020. Насправді, це так просто , що Verizon не потрібно запропонувати розблокувати портал або деякий керівництво на те , як розблокувати телефон. Це тому, що 4G LTE-телефони, оснащені SIM-картками, на Verizon розблоковуються з самого початку. Правильно, того самого дня, коли ви придбали свій телефон у Verizon, ви могли б замінити SIM-карту AT&T, якщо хочете! Тут немає коду, з яким потрібно мати справу. Ось слово від самого Verizon:

«Ми не блокуємо більшість телефонів або планшетів, які активуються за допомогою служби післяплати, ні під час, ні після закінчення терміну дії вашого договору про надання послуг або договору про розстрочку платежу за плату за пристрій. Ми не блокуємо наші 4G LTE-пристрої, і не потрібен код, щоб запрограмувати їх для використання з іншим носієм ".

Зараз є кілька речей, про які потрібно пам’ятати під час цього процесу. Більшість Verizon цих телефонів буде працювати бездоганно в мережах GSM; однак Verizon роками є оператором CDMA, а це означає, що це основна мережа, на якій працюють багато його телефони. Отже, деякі із старих телефонів можуть не мати GSM-радіостанцій, необхідних для дзвінків та обміну текстовими повідомленнями в США, навіть не кажучи вже про можливість роботи на LTE. Хоча в черговий раз, ви повинні бути в порядку, що стосується будь-якого недавнього телефону Verizon.

Якщо у вас виникають проблеми з розблокуванням, ви завжди можете зателефонувати на гарячу лінію Verizon для розблокування SIM-картки - 888-294-6804.

На жаль, післяплатні 3G-пристрої хоч і рідкісні в наші дні, але трохи складніші. Код для їх розблокування - це "000000" або "123456". Вони дозволяють використовувати їх в інших бездротових мережах; однак у Verizon також є торгова марка World Devices, яку вам потрібно взяти в магазин, щоб розблокувати.

Передплачені пристрої - це зовсім інша гра в м’яч. Як і післяплатні 3G-пристрої, більшість попередньо оплачених опцій можна розблокувати за допомогою “000000” або “123456”; однак передплачені пристрої, які ви виймаєте з полиці у вашому місцевому магазині, повинні бути активовані протягом 12 місяців, перш ніж їх можна буде розблокувати. І в цей момент вам доведеться зателефонувати до служби підтримки Verizon - 888-294-6804 - або відвідати магазин Verizon, щоб отримати техніку, яка допоможе вам її розблокувати.

Використовуйте сторонню послугу

Розблокування телефону на Verizon може спричинити велику тяганину (принаймні, якщо мова йде про пристрої з попередньою оплатою). Зрештою, вони, безумовно, хочуть тримати вас у своїй мережі, а не в мережі конкурентів. Тим не менш, ви можете пропустити тяганину Verizon, просто використовуючи сторонню службу для розблокування телефону. Зазвичай для цього потрібно зачепити свій гаманець за кілька доларів (деякі можуть коштувати до 60 доларів), але це дозволить швидко запустити телефон у іншій мережі і без усіх бар’єрів від Verizon.

Тим не менш, вам захочеться пошукати і дослідити хороші компанії. Переконайтеся, що вони поважні, інакше ви можете в кінцевому підсумку передати свої гроші одному взамін, ну, ні за що. У більшості авторитетних компаній у режимі очікування буде команда обслуговування клієнтів, яка допоможе вам розблокувати телефон за допомогою наданого коду.

Вирок

Verizon насправді є одним із найменш м’яких носіїв, коли мова йде про розблокування пристроїв. Як уже згадувалося, усі їх 4G LTE-пристрої вже розблоковані. Вам просто потрібно переконатися, що, якщо ви намагаєтесь використовувати телефон на операторі GSM, чи ваш телефон Verizon має необхідні радіостанції GSM. З останніми пристроями це буде добре, але у вас можуть виникнути проблеми з деякими старими телефонами - займіться своїми дослідженнями, і все буде добре!

У вас є розблокований телефон Verizon? Наскільки легко вам було використовувати його в мережі іншого оператора?

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.