Як змінити час на Fitbit | Виправте час на своєму Fitbit

Якщо ви постійно перебуваєте в русі і постійно перетинаєте часові пояси, можливо, вам доведеться переконатися, що годинник вашого пристрою Fitbit є точним. У цьому короткому посібнику ми покажемо вам кроки, як змінити час на вашому пристрої Fitbit. Для демонстраційних цілей ми використовуємо Fitbit Versa, щоб показати загальні кроки.

Перш ніж продовжити, ми хочемо нагадати вам, що якщо ви шукаєте рішення для власного випуску #Android або Fitbit, ви можете зв’язатися з нами, скориставшись посиланням внизу цієї сторінки. Описуючи свою проблему, будь ласка, будьте якомога детальніші, щоб ми могли легко визначити відповідне рішення. Якщо можете, будь ласка, включіть точні повідомлення про помилки, які ви отримуєте, щоб дати нам уявлення з чого почати. Якщо ви вже пробували деякі кроки з усунення несправностей, перш ніж писати нам електронною поштою, обов’язково згадайте їх, щоб ми могли пропустити їх у своїх відповідях.

Прості кроки для зміни часу на пристрої Fitbit за допомогою приладової панелі Fitbit

Причин, за якими ви хочете змінити час на своєму пристрої Fitbit, може бути кілька. Як би там не було, це легко зробити і не займе двох хвилин вашого часу. Нижче наведено кроки для цього.

Незважаючи на те, що ви можете отримати доступ до інформаційної панелі свого облікового запису Fitbit за допомогою мобільного, ми рекомендуємо отримати доступ до неї на комп’ютері. На мою думку, інформаційною панеллю ПК зручніше користуватися порівняно з мобільною версією. Якщо у вас немає ПК або комп’ютера, використовуйте браузер мобільного телефону.

 1. Зайдіть на Fitbit.com і увійдіть.
 2. На інформаційній панелі fitbit.com натисніть піктограму Gear
 3. Торкніться Налаштування.
 4. Торкніться Особиста інформація.
 5. У розділі Додаткові налаштування знайдіть Час відображення годинника та виберіть, чи потрібно відображати час у 12-годинних або 24-годинних одиницях. 
 6. Клацніть Надіслати та синхронізуйте свій пристрій.
 7. Це воно! 

Як змінити час на Fitbit за допомогою iPhone або iPad

Якщо у вас немає комп’ютера, ви можете змінити час на своєму пристрої Fitbit за допомогою iPhone або iPad. Ось як це робиться:

 1. Відкрийте програму Fitbit.
 2. У додатку Fitbit натисніть вкладку Сьогодні.
 3. Торкніться зображення профілю.
 4. Торкніться> Додаткові налаштування.
 5. У розділі Часовий пояс вимкніть параметр Встановити автоматично.
 6. Натисніть Часовий пояс і виберіть правильний часовий пояс.
 7. Синхронізуйте свій пристрій Fitbit.

Як змінити час на Fitbit за допомогою Android

Якщо у вас немає комп’ютера, ви можете змінити час на своєму пристрої Fitbit за допомогою свого Android. Ось як це робиться:

 1. Відкрийте програму Fitbit.
 2. У додатку Fitbit торкніться вкладки Сьогодні Додане користувачем зображення> зображення вашого профілю> Додаткові налаштування.
 3. Вимкніть параметр Автоматичний часовий пояс. 
 4. Натисніть Вибрати часовий пояс і виберіть правильний часовий пояс.
 5. Синхронізуйте свій пристрій Fitbit.

Як змінити час на Fitbit за допомогою пристроїв Windows

Якщо у вас немає комп’ютера, ви можете змінити час на своєму пристрої Fitbit за допомогою ПК з ОС Windows. Ось як це робиться:

 1. Відкрийте програму Fitbit.
 2. На інформаційній панелі програми Fitbit торкніться піктограми Обліковий запис Додане користувачем зображення> Додаткові налаштування.
 3. Торкніться Часовий пояс.
 4. Вимкніть опцію Авто і виберіть правильний часовий пояс.
 5. Синхронізуйте свій пристрій Fitbit.

Якщо ви вважаєте цю публікацію корисною, будь ласка, допоможіть нам, поширивши цю інформацію своїм друзям. GalaxyS2 також має присутність у соціальних мережах, тому вам може знадобитися взаємодіяти з нашою спільнотою на наших сторінках у Facebook та Twitter.