Як розблокувати телефон прямого розмови

Спроба розблокувати смартфон на Straight Talk? Можливо, ви перебуваєте в поганому районі обслуговування і вам потрібно скористатися SIM-карткою іншого оператора, або ви вирушили в міжнародну подорож і хочете скористатися місцевим перевізником у країні призначення. У будь-якому випадку, телефон Straight Talk потрібно розблокувати, щоб використовувати його в іншій мережі. Існує кілька передумов, які ви повинні виконати, але загальний процес досить простий. Слідуйте нижче!

Передумови

На відміну від поширеної думки, телефони Straight Talk заблоковані, а не розблоковані. Плутанина полягає в тому, що оскільки Straight Talk належить Verizon, який постачає телефони незаблокованими, телефони Straight Talk теж будуть розблоковані. Це не так - Straight Talk має принаймні одну вимогу, яку ви повинні виконати, щоб розблокувати телефон:

  1. Straight Talk розблокує ваш телефон через 12 місяців оплати, коли ви платите. Це має бути послідовне, безперебійне обслуговування.
  2. Straight Talk розблокує телефони нинішніх і колишніх клієнтів Straight Talk безкоштовно. однак, якщо ви придбали телефон Straight Talk як приватний продавець (тобто не колишній клієнт), ви все одно можете попросити код розблокування, але Straight Talk може стягувати розумну плату за це.
  3. Клієнти повинні мати телефон Straight Talk, про який не повідомляється, що він викрадений, загублений або пов’язаний з шахрайською діяльністю (тобто не внесений до чорного списку).

Військові члени також не обов'язково повинні відповідати усім цим вимогам. Вам доведеться використовувати телефон Straight Talk, який не внесений до чорного списку, але вам не доведеться зустрічатися з іншими. Надайте документи на розгортання, і Straight Talk виконає запит на розблокування.

Як бачите, вимог не так багато, але вони все одно досить жорсткі. Як тільки ви виконаєте необхідну умову, ви можете зателефонувати у Straight Talk і попросити вас надіслати вам, надіслати вам SMS або надіслати код розблокування по електронній пошті.

Як розблокувати телефон Straight Talk

Розблокувати телефон Straight Talk легко. Спочатку переконайтесь, що у вас є код розблокування, а потім ми можемо продовжити процес.

  1. Вимкніть телефон
  2. Вийміть SIM-карту Straight Talk і замініть SIM-карту вибраного оператора.
  3. Увімкніть телефон.
  4. Введіть код розблокування за запитом.

І це все!

На якому операторі ви можете використовувати телефон Straight Talk?

Після того, як ви розблокуєте телефон Straight Talk, ви зможете перенести його принаймні до трьох операторів. Ви можете використовувати його на Verizon, оскільки Straight Talk належить Verizon. Якщо телефон виготовлений у 2015 році або пізніше, ви можете взяти його в мережах GSM, таких як AT&T та T-Mobile. На жаль, можливо, вам не пощастить із Sprint та його дочірніми компаніями.

Ви також можете використовувати телефони до 2015 року на операторах GSM; однак вам доведеться переконатися, що вони мають необхідні радіостанції та апаратну підтримку для дзвінків, текстові повідомлення та дані 4G LTE.

Використовуйте сторонню послугу

Straight Talk, як і інші оператори, має певну тяганину, що ускладнює розблокування телефону. Є вимоги, яким ви повинні відповідати, і якщо ви їх не виконуєте, ваш запит на розблокування відхиляється. На щастя, в крайньому випадку ви можете використовувати сторонню послугу, щоб розблокувати свій смартфон. Використання сторонньої розблокувальної компанії може в найкоротші терміни змусити ваш телефон працювати в іншій мережі та без усієї тяганини вашого оператора. Зазвичай це коштує деяких грошей, які можуть становити від пари баксів аж до в середньому 60 доларів.

Тим не менш, вам захочеться пошукати і дослідити хороші компанії. Переконайтеся, що вони поважні, інакше ви можете в кінцевому підсумку передати свої гроші одному взамін, ну, ні за що. Після придбання коду, як правило, він надсилається безпосередньо на наданий електронний лист, а потім ви можете слідувати інструкціям, щоб розблокувати телефон.

Вирок

Вимог до програми Straight Talk досить мало, але все ж досить суворо. Потрібно мати 12-місячну пряму послугу оплати на час, оскільки її важко зустріти як послугу передоплати, оскільки не всі довго дотримуються передоплати. Тож якщо ви не відповідаєте вимогам Straight Talk щодо розблокування смартфона, ви можете подумати, що вам не пощастило - але не зовсім. Як ми вже згадували, стороння послуга - чудова остання інстанція. Вам доведеться заплатити додаткові гроші заздалегідь за код розблокування, але вони дозволять вам обійти бар’єри, які Straight Talk ставить перед вами.

Ви вже розблоковували телефон Straight Talk? Звук вимкнено в розділі коментарів нижче.

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.