5 найкращих додатків галереї для Android у 2020 році Хлопець-дроїд

Багато смартфонів, таких як Samsung або LG, постачаються з найкращим додатком галереї для Android. Зазвичай це голий кістяковий додаток, який є просто місцем для зберігання зображень. Для телефонів Samsung є кілька додаткових функцій у програмі галереї, але здебільшого програми, що додаються до вашого смартфона, не надто багато про що говорити.

І найчастіше за ними важко орієнтуватися, що ускладнює перехід на кілька місяців чи років тому, щоб знайти старі фотографії. Ось чому вам потрібен додаток галереї для Android, який був розроблений добре, не тільки з чудовим користувальницьким інтерфейсом, але і тим, що може зробити більше, ніж просто місце для зберігання ваших фотографій.

Не знаєте, які найкращі програми для галерей є для Android? Якщо ви будете слідувати нижче, ми покажемо вам найкращі з Android.

Найкращий додаток з галереї для Android

найкращий додаток галереї для android

1) Google Фото

Google Фото - одна з наших улюблених програм галереї для Android. Це пов’язано з тим, що Google Фото не покладається на вашу системну пам’ять для зберігання фотографій. Натомість він використовує хмару. Google Photos має кілька чудових варіантів для цього. По-перше, якщо ви не проти втратити якусь роздільну здатність своїх фотографій, ви можете отримати безкоштовну необмежену хмарну пам’ять для Google Фото.

Якщо ви хочете зберегти свою роздільну здатність, ви все одно отримуєте хмарне сховище, але це враховує безкоштовні 15 ГБ хмарного сховища, які ви отримуєте у своєму обліковому записі Google. Як тільки ви досягнете цього обмеження, вам доведеться придбати більше місця.

Окрім унікальних варіантів зберігання, які надає вам Google Фото, він має безліч інших важливих функцій, яких ви очікували б від програми галереї - спільні альбоми, автоматичні твори, і навіть є вбудований розширений пакет редагування. Вам також не доведеться турбуватися про сховище, оскільки ви можете вибрати автоматичне резервне копіювання всіх своїх фотографій та відео безкоштовно у високій якості.

Одне з найцікавіших моментів у тому, що ви зможете отримати доступ не лише до своїх фотографій із телефону, а й на будь-яких підключених пристроях, які можуть отримати доступ до Інтернету.

«Автоматичні твори» - це один з наших улюблених варіантів, фактично оживляючи фотографії та відеозаписи завдяки автоматично створеним фільмам, колажам, анімаціям тощо. Якщо ви хочете, Google Фото навіть дає вам можливість створювати їх самостійно.

Завантажте зараз: Google Play

найкращий додаток галереї для android

2) Фотографії Amazon

Якщо ви не проти зав'язати хмару у своїх фотографіях, ви також не можете помилитися з Amazon Photos. Подібно до Google Photos, Amazon Photos може автоматично зберігати ваші фотографії та відео з вашого телефону, тому вони автоматично завантажуються. Як тільки ваші фотографії зберігаються в Amazon Photos, ви можете видалити їх із пристрою, щоб звільнити місце на телефоні, як і Google Photos!

Amazon Photos - це безкоштовна програма для зберігання фотографій, яка допоможе вам захистити свої фотографії та відео; однак це найбільш ідеально для людей, які вже мають підписку на Amazon Prime. Учасники Amazon Prime отримують безкоштовне необмежене сховище для фотографій, а також 5 Гб сховища для відео як частину членства в Prime. Однак якщо у вас немає підписки на Amazon Prime, вам потрібно буде її отримати.

Однією з переваг цього є те, що Amazon Photos дозволить вам поділитися своєю необмеженою перевагою зберігання фотографій з п’ятьма іншими людьми, додавши цих людей до Сімейного сховища.

Однією з наших улюблених функцій програми є частина спогадів. Він може показати вам, що сталося цього дня, рік тому, або два роки тому, і так далі, поки була зроблена фотографія так давно. Це чудовий спосіб спуститися по смузі пам'яті!

Однією з інших цікавих особливостей Amazon Photos є те, що завдяки своєму інтелектуальному ШІ ви можете легко шукати та виводити фотографії за ключовим словом. Введіть "собака" або "захід сонця", і Amazon Photos покаже вам ваші фотографії та відео, пов'язані з цими ключовими словами.

Завантажте зараз: Google Play

найкращий додаток галереї для android

3) Піктури

Enter, влучно названий додаток галереї Piktures. Перш за все це фотогалерея, але всередині цього Piktures має вбудований редактор фотографій, а також інтеграцію в хмару. Одне з наших улюблених речей у Piktures - це те, наскільки красиво оформлений додаток. Переглядати ваші фотографії просто, а Piktures все це організовує таким чином, що також дозволяє легко знаходити конкретні фотографії.

Крім того, Piktures має унікальний досвід, заснований на жестах, що дозволяє легко сортувати ваші фотографії. Piktures також підтримує захищений диск, який дозволяє захищати паролем певні фотографії та альбоми.

Piktures використовує вашу системну пам’ять; однак ви можете підключити свою обрану хмарну послугу до Piktures, а потім таким чином завантажувати та резервувати фотографії та відео в хмару. Хмарне сховище досі не є безкоштовним, тому вам доведеться переконатися, що в будь-якій службі, якою ви користуєтесь, у вас буде достатньо місця для зберігання всіх ваших фотографій.

Завантажте зараз: Google Play

найкращий додаток галереї для android

4) Слайдбокс

Далі ми розглядаємо додаток галереї для Android під назвою Slidebox. Ця програма галереї дозволяє упорядковувати ваші фотографії за допомогою жестів. Ви можете прокручувати свої фотографії на повноекранному режимі та проводити пальцем вгору, щоб видалити непотрібні фотографії, або вибрати альбом для сортування. Вони роблять прокручування на основі жестів трохи далі, дозволяючи порівняти схожі або дубльовані фотографії. Потім їх можна швидко видалити простим проведенням. Це так легко!

Для сортування в альбомах ви можете вибрати альбом внизу для сортування фотографії. Slidebox дозволяє легко додати існуючу колекцію з вашої галереї, або ви можете створити нову безпосередньо в Slidebox, щоб зберегти ваші фотографії впорядкованими.

Slidebox каже, що всі фотографії та альбоми впорядковані безпосередньо в галереї системи Android, тому альбоми, з якими ви балуєтесь і все ще сортуєте за допомогою Slidebox, все одно мають чудово працювати з будь-якими існуючими додатками та послугами.

Тим не менш, варто зазначити, що Slidebox не копіює та не дублює ваші фотографії та альбоми. Якщо ви видалите фотографію у своїй фондовій галереї Android, вона не буде доступна з Slidebox. Крім того, якщо ви видалите фотографію або альбом із Slidebox, вони також не будуть доступні з вашої фотогалереї Android.

Завантажте зараз: Google Play

найкращий додаток галереї для android

5) Gallery Go

Останній підсумок щодо нашого зворотного відліку, але, звичайно, не менш важливий, ми маємо Gallery Go. Це ще одне від Google, і воно має масу схожості з Google Фото. Хоча Google Photos дуже важкий для Інтернету, Gallery Go був оптимізований для роботи в режимі офлайн. Працюючи поза мережею e, Gallery Go може керувати всіма вашими фотографіями та відео, не використовуючи всі ваші дані.

Gallery Go корисний для людей, яких більше турбують дані. Якщо у вас немає великих обсягів даних або ви перебуваєте в районах, де послуга непомітна, Gallery Go - це відмінна галерея для збереження вашого тарифного плану.

Gallery Go все ще дуже схожий на Google Photos - наприклад, Gallery Go знову автоматично впорядковує ваші фотографії по групах, зазвичай сортуючи за людьми, селфі, природою, тваринами, документами, відео та фільмами. Це значно полегшує можливість знайти ту одну фотографію, яку ви хотіли показати своїй родині та друзям.

Завантажте зараз: Google Play

Вирок у програмі Best Gallery для Android

Легко одним із наших улюблених варіантів є Google Photos. За допомогою Google Фото ви технічно отримуєте необмежений простір для зберігання своїх фотографій та відео. Ви можете завантажити його на свій телефон або планшет, і це дуже легко замінить ваш додаток галереї. Для використання Google Фото вам потрібен лише обліковий запис Google -

У вас є найкращий додаток для галереї для Android, який ви любите використовувати для Android? Або хтось із перерахованих вище трапляється як новий фаворит? Повідомте нас у розділі коментарів нижче - ми хотіли б почути від наших читачів!

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.