Як виправити Xbox One не оновлюється Оновлення системи не встановлюватиметься

Настійно рекомендується постійно запускати останню версію програмного забезпечення на вашому Xbox One. Однак можуть бути деякі консолі Xbox One, які можуть зіткнутися з помилкою та взагалі не встановлюватимуть оновлення. Якщо ви один з нещасних геймерів з цією проблемою, дізнайтеся, що ви можете з цим зробити в цьому посібнику.

Причини, чому ваш Xbox One не оновлюється

Існує ряд причин, через які Xbox One може зіткнутися з проблемами системного програмного забезпечення. Нижче ми обговоримо найпоширеніші причини проблеми.

Проблема з підключенням до Інтернету.

Слабке або переривчасте підключення до Інтернету може спричинити проблеми з оновленням. Спробуйте перевірити, чи немає поточних проблем із домашньою мережею, чи існує ймовірність того, що проблема виникла звідти.

Залежно від ситуації, можливо, вам доведеться зосередити усунення несправностей на вирішенні проблеми домашньої мережі. Якщо ви використовуєте Wi-Fi для гри в Інтернеті, спробуйте перевірити наявність можливої ​​проблеми з Wi-Fi Xbox One.

Проблема з сервером оновлення.

Час від часу сервери корпорації Майкрософт можуть зіткнутися з проблемами і не можуть дозволити оновлення. Якщо це трапиться, ваша консоль зазвичай вказує на проблему з помилкою після помилки оновлення.

Тег Gamertag або помилка профілю.

У деяких випадках помилка з поточним профілем гравця може перешкодити встановленню оновлення. Хоча це не широко поширене, деякі користувачі змогли простежити причину невдалого оновлення до пошкодженого профілю. Щоб побачити, чи саме це спричиняє вашу проблему, ви можете спробувати перезавантажити свій профіль як частину кроків з усунення несправностей.

Пошкоджений системний кеш.

Консоль Xbox One використовує набір тимчасового набору файлів, який називається системним кешем, для швидкого завантаження ігор та програм. Іноді цей кеш може пошкодитися та спричинити проблеми. Ви можете очистити кеш Xbox One, щоб перевірити, чи не оновиться ваша консоль.

Модифікація сторонніх програм.

Модифіковані консолі Xbox One можуть не мати можливості інсталювати оновлення. Якщо програмне забезпечення вашої консолі було підроблено, офіційні оновлення Xbox Live можуть бути заблоковані. Рекомендуємо повернути програмне забезпечення до його офіційного стану, щоб оновити знову.

Що робити, якщо ваш Xbox One не встановлює оновлення

Якщо ви стикаєтесь із Xbox One, який не встановлює оновлення програмного забезпечення, нижче наведені кроки, які потрібно зробити, щоб виправити це.

 1. Цикл живлення вашого Xbox One.

  Багато проблем з Xbox One можна вирішити простим перезапуском. Не забудьте розпочати усунення несправностей, виконавши цикл живлення консолі. Натисніть і утримуйте кнопку живлення, доки система не вимкнеться. Увімкніть консоль знову і перевірте наявність проблеми.

 2. Перевірте помилку.

  Іноді може з’явитися Xbox One для завантаження оновлення, але не вдається завершити його встановлення. Також може бути доданий код помилки. Цей код може бути ключем до визначення рішення проблеми. Візьміть до відома повідомлення про помилку або код (або обидва) і швидко проведіть пошук у Google. Ви також можете відвідати сторінку з усунення несправностей Xbox, щоб дізнатися про проблеми з оновленням системи.

 3. Запустіть тест з’єднання з Інтернетом.

  Ви можете зробити швидкий тест підключення, щоб перевірити, чи немає проблем із вашим з’єднанням. Просто виконайте такі дії:

  -На контролері натисніть кнопку Xbox, щоб відкрити керівництво.

  -Виберіть Налаштування .

  -Виберіть усі налаштування .

  -Виберіть Мережа .

  -Виберіть Налаштування мережі .

  -Перейдіть у праву частину екрана мережевих налаштувань і виберіть Тестувати мережеве з’єднання .

  -Зачекайте, поки тест закінчиться. Якщо у вас є проблема з підключенням, тест повинен повідомити вас.

 4. Перевірте відключення Xbox Live.

  Якщо у вас виникають проблеми із серверами Xbox Live, ви можете відвідати сторінку стану Xbox Live.

 5. Видаліть і повторно завантажте свій профіль.

  Пошкоджений ігровий профіль може іноді спричиняти помилку оновлення. Спробуйте видалити та перезавантажити свій профіль, щоб перевірити, чи це допоможе. Ось як:

  -На контролері натисніть кнопку Xbox, щоб відкрити керівництво.

  -Виберіть Налаштування .

  -Виберіть системні налаштування .

  -Перейдіть до сховища> Усі пристрої> Ігрові профілі .

  -Виберіть тег гравця, який ви хочете видалити.

  -Виберіть Видалити .

  -Виберіть Видалити лише профіль. Не хвилюйтеся, оскільки ця опція видалить лише ваш профіль, а також збережені ігри та досягнення.

 6. Оновіть системний кеш.

  Ви також можете видалити системний кеш, щоб переконатися, що Xbox One використовує новий кеш. Виконайте наведені нижче дії.

  Ви також можете видалити системний кеш, щоб переконатися, що Xbox One використовує новий кеш. Виконайте наведені нижче дії.

  -Вимкніть Xbox One за допомогою кнопки живлення на консолі.

  -Коли ваш Xbox One повністю вимкнеться, від'єднайте шнур живлення від задньої частини консолі. Обов’язково від’єднайте кабель живлення як із задньої частини консолі, так і з розетки.

  -Зачекайте хвилину, а потім підключіть шнур живлення як до консолі Xbox One, так і до електричної розетки.

  -Нехай пройде ще одна хвилина. Якщо ви використовуєте оригінальний Xbox One (на відміну від Xbox One S або One X), слідкуйте за тим, щоб на цегляному блоці живлення Xbox One (прямокутній частині шнура живлення) не з’явилося невелике біле світло. Як тільки біле світло стане оранжевим, ви зможете знову увімкнути Xbox One. Якщо ви використовуєте Xbox One S або One X, просто почекайте хвилину і ввімкніть її згодом.

 7. Спробуйте використовувати дротове підключення.

  Якщо ви користуєтеся Wi-Fi, розгляньте можливість підключення Xbox One дротом. Перемістіть консоль ближче до модему або маршрутизатора, щоб можна було підключити її безпосередньо за допомогою кабелю Ethernet. Потім ще раз протестуйте підключення, як описано в кроці 3, і перед тим, як знову перевірити проблему.

 8. Скиньте консоль.

  Якщо ваш Xbox один до цих пір не оновлюється, ви можете спробувати скинути його. Можна спробувати два типи скидання. Один - Скинути та зберегти мої ігри та програми, а другий - Скинути та видалити все

  Щоб скинути налаштування Xbox One, виконайте наведені нижче дії.

  -На контролері натисніть кнопку Xbox, щоб відкрити керівництво.

  -Виберіть Налаштування .

  -Перейти до всіх налаштувань .

  -Виберіть систему.

  -Виберіть інформацію про консоль та оновлення .

  Виберіть Скинути консоль .

  Ви хочете спробувати Скинути і зберегти мої ігри та програми спочатку. Якщо це не допоможе вирішити проблему, виконайте опцію " Скинути" та видаліть все .

Пропоновані показники:

 • Як виправити не працюючий випуск PS4 Wifi | Не підключиться
 • Прості способи виправити проблему блимання синього світла PS4 | Немає живлення
 • Просте виправлення для контролера Xbox One не вмикається | Немає живлення
 • Прості кроки для перегляду або трансляції Netflix на Xbox One

Отримайте допомогу від нас

Маєте проблеми з телефоном? Не соромтеся зв’язуватися з нами за допомогою цієї форми. Ми спробуємо допомогти. Ми також створюємо відео для тих, хто хоче слідувати візуальним інструкціям. Відвідайте наш канал GalaxyS2 Youtube для усунення несправностей.