Прості способи виправити Xbox One No Sound Issue | Аудіо не працює

Поширено чути, як користувачі Xbox One скаржаться на те, що на їхній консолі немає проблем із звуком, але це все одно може трапитися. Налаштування консолі Xbox є відносно простою, навіть для негромадів, оскільки вам просто потрібно підключитися до телевізора та налаштувати параметри. Після початкового налаштування параметри звуку встановлюються автоматично, як правило, без втручання користувача. Проблеми зі звуком можуть виникнути пізніше, як тільки користувач почне підправляти деякі налаштування.

Якщо після внесення деяких змін ви загубили звук Xbox One, дізнайтеся про рішення, які ви можете зробити в цьому посібнику.

Причини для Xbox One відсутність звуку

Причинами такого типу проблем можуть бути збої програмного забезпечення або несправність апаратного забезпечення. Давайте обговоримо найпоширеніші причини, через які ваш звук Xbox One не працює.

Неправильні налаштування звуку.

Якщо звук на вашій консолі Xbox раптом відсутній після попередньої роботи, можливо, у вас просто змінилися налаштування. Це може статися, якщо ви налаштовували деякі налаштування до того, як помітили проблему, або в деяких дуже рідкісних випадках після оновлення. Що вам потрібно зробити, це переглянути параметри консолі та внести необхідні зміни. Як це зробити, ми покажемо нижче.

Випадкова помилка консолі.

Проблеми зі звуком можуть розвиватися через тимчасові збої програмного забезпечення. Спробуйте включити живлення Xbox One, щоб очистити кеш і оновити систему загалом. Вам потрібно буде це зробити, якщо ви регулярно дозволяєте консолі працювати тривалий час. Більшість незначних помилок консолі Xbox виправляються простим перезапуском.

Пошкоджений порт або кабель HDMI.

Дві можливі проблеми з апаратним забезпеченням, які можуть виникати частіше, можуть бути неправильним портом HDMI або кабелем. Спробуйте переключити поточний кабель HDMI, який ви використовуєте, на новий і переконайтеся, що це вирішить проблему. Кабелі HDMI, як правило, міцні, але крихітні дроти всередині можуть все-таки порватися, якщо ви не будете з ними обережні. Іноді зігнута шпилька на кінцях може розвинутися, якщо її вставити неправильно. Виконайте візуальну перевірку довжини кабелю та на кінчиках, щоб побачити, чи є видимі ознаки пошкодження.

Ви також хочете, щоб перевірили наявність пошкоджень портів HDMI на задній панелі консолі та телевізора. Обидві ці точки можуть вийти з ладу так само, як і кабель. Бруд, пил або сторонні предмети можуть засмітити або заблокувати кабель HDMI, коли він вставлений. Якщо ви вважаєте, що ваш порт Xbox HDMI або порт HDMI телевізора забруднені, спробуйте використати стиснене повітря для його очищення.

Невідома проблема програмного забезпечення.

У деяких випадках може виникнути програмний збій, особливо якщо його було підроблено. Якщо ваша консоль Xbox модифікована або модифікована, переконайтеся, що ще раз переглянули налаштування звуку та повернули програмне забезпечення до офіційної версії, якщо це необхідно.

Що робити, якщо у вашому Xbox One немає проблем зі звуком чи звуком

Вам потрібно буде усунути неполадки, якщо на консолі Xbox One не пролунає жодного звуку. Нижче наведено те, що ви можете спробувати.

 1. Перезавантажте консоль Xbox One.

  Перезапуск Xbox One може вирішити будь-яку проблему зі звуком, яка у вас виникає. Якщо перезавантаження не допоможе, виконайте інші дії, виконавши інші наведені нижче рішення.

 2. Перевірте кабель HDMI та порти.

  Вимкніть консоль Xbox One і телевізор, перш ніж від'єднувати кабель HDMI. Потім переконайтеся, що кабель та порти відсутні на пошкодження. Якщо у вас інша консоль, підключіть до неї інший кінець кабелю HDMI і перевірте, чи немає проблем із звуком. Це повинно повідомити вас, якщо кабель пошкоджений чи ні. 

  Деякі кабелі HDMI вищої якості, ніж інші. Отримайте новий кабель HDMI, якщо ви підозрюєте, що поточний не працює.

  Не забудьте також перевірити порти HDMI як на телевізорі, так і на Xbox One.

 3. Перевірте налаштування вихідного звуку Xbox One.

  Ваш Xbox One налаштований на вибір найкращого звуку під час підключення до нього телевізора. Однак ви можете подвоїти налаштування, щоб переконатися, що жодне не було змінено помилково. Ось що ви повинні зробити:

  -Натисніть кнопку Xbox, щоб відкрити путівник.

  -Виберіть Налаштування .

  -Виберіть усі налаштування .

  -Виберіть Дисплей і звук .

  -Виберіть аудіо вихід .

  -Виберіть або аудіо HDMI, або оптичний звук , залежно від того, як ваш пристрій підключено. Більшість установок використовують аудіо HDMI .

  -Виберіть правильний аудіоформат для домашнього кінотеатру, 5.1 нестиснений або 7.1 нестиснений . Якщо не впевнені, виберіть Стерео без стиснення .

Отримайте допомогу щодо ремонту.

Якщо жодне з наведених вище рішень не допомагає, у вашій консолі має бути глибша проблема. Це може бути невідома проблема з програмним забезпеченням або погане обладнання.

Відвідайте сторінку підтримки Microsoft Xbox, якщо вам потрібно надіслати повідомлення на консолі.

Пропоновані показники:

 • Що робити, якщо у PS4 немає звуку | Легке виправлення без звуку
 • Легке виправлення проблем з підключенням тварин на перехресті на комутаторі Nintendo
 • Як виправити Borderlands 3 продовжує збій на Xbox One
 • Прості способи виправити PS4, не читаючи диски Нерозпізнана помилка диска

Отримайте допомогу від нас

Маєте проблеми з телефоном? Не соромтеся зв’язуватися з нами за допомогою цієї форми. Ми спробуємо допомогти. Ми також створюємо відео для тих, хто хоче слідувати візуальним інструкціям. Відвідайте наш канал GalaxyS2 Youtube для усунення несправностей.