Виправте помилку виявлення вологи Samsung Galaxy S9 і не заряджайте

Коли ваш Samsung Galaxy S9 повідомляє вам, що виявив вологу в порту зарядного пристрою, ви повинні повірити цьому, бо це, мабуть, правда. Функція виявлення вологи в порту має ступінь захисту IP68.

Помилка виявлення вологи Galaxy S9 відображається, навіть якщо в порту є лише невелика крапля рідини, а процес зарядки зупинений, щоб запобігти подальшим пошкодженням. У цьому дописі я поділюся з вами тим, що ви можете зробити, щоб позбутися помилки, і навіть обійти її, якщо вам дуже потрібно зарядити телефон. Але майте на увазі, що якщо ви нехтуєте ним, ваш пристрій може постраждати від пошкодження рідини, що також може призвести до деяких дуже складних проблем.

Як виправити помилку виявлення вологи Galaxy S9

Перш за все, повідомлення про "виявлення вологи" насправді не є проблемою, а лише сповіщенням. Він пропонує рішення, ніж викликає проблему, якщо воно не з’являється, навіть якщо телефон абсолютно сухий, як те, що сталося з деякими апаратами S9 минулого року. З такою можливістю нам потрібно визначити, чи дійсно є поважна причина, чому помилка виявляється в першу чергу. З огляду на це, ось що я пропоную вам зробити з цим ...

Перезавантажте телефон, щоб виправити помилку, виявлену вологою Galaxy S9

Помилка виявлення вологи Galaxy S9 обробляється службою, яка також має тенденцію час від часу аварійно завершувати роботу. Коли це трапляється, помилка може з’явитися, навіть якщо порт зарядного пристрою телефону повністю пересох. Щоб вирішити цю проблему, вам просто потрібно перезавантажити телефон, як правило, оскільки це часто виправляє незначні збої в роботі системи чи обладнання.

Отже, натисніть цю клавішу живлення та перезапустіть телефон. Після цього, і помилка все ще відображається, спробуйте виконати примусовий перезапуск, натиснувши та утримуючи клавіші зменшення гучності та кнопки живлення в той же час протягом 10 секунд або до перезавантаження телефону. Це імітує відключення акумулятора, яке оновлює пам’ять телефону, закриває всі програми, що працюють у фоновому режимі, і перезавантажує всі функції та послуги.

Якщо помилка все ще відображається під час підключення телефону до зарядного пристрою, спробуйте виконати наступний крок.

ВІДПОВІДНІ ПОСТИ:

 • Як виправити новий Samsung Galaxy S9, який не вмикається (прості кроки)
 • Galaxy S9 не заряджається швидко, адаптивна швидка зарядка перестала працювати [посібник з усунення несправностей]
 • Що робити з вашим Samsung Galaxy S9, який більше не заряджатиметься?
 • Як заощадити акумулятор на Samsung Galaxy S9 (Поради щодо економії заряду)
 • Що робити, якщо ваш Samsung Galaxy S9 не розпізнається комп’ютером? [Посібник з усунення несправностей]

Очистіть порт зарядного пристрою, щоб виправити помилку, виявлену вологою Galaxy S9

Як власник, ви повинні знати, чи є причина у вашого телефону з’являтися помилка "виявлення вологи". Наприклад, якщо ви взяли телефон під водою або телефон забризнув водою, а потім почалася ця проблема, то, швидше за все, в порту є волога. Щоб вирішити цю проблему, вам просто потрібно прибрати територію.

Ви можете використовувати ватяну паличку або невеликий шматочок тканинного паперу, який потрібно вставити в порт, щоб волога поглинулася. Тільки переконайтеся, що ви не пошкодили шпильки. Ви також можете просто дозволити телефону сидіти на столі вертикально і залишити його на пару годин, поки порт не висохне. Якщо ви хочете це зробити, вимкніть телефон.

Окрім очищення порту, слід також перевірити кабель, який використовується для підключення телефону до зарядного пристрою. Якщо вона мокра або має вологу, те саме станеться. Ви просто струсите кабель кілька разів, щоб позбутися вологи, або ви можете подати на нього стиснене повітря.

Однак, якщо ви впевнені, що телефон не контактував з водою, і якщо помилка почала з’являтися після оновлення, можливо, проблема пов’язана з кешами та / або системними файлами. У цьому випадку потрібно зробити наступну процедуру.

Створіть резервну копію даних та скиньте налаштування телефону, щоб виправити помилку, виявлену Galaxy S9

Це правильно! Скидання зможе виправити цю проблему за умови, що це спричинено проблемою мікропрограми. Отже, зробіть резервну копію важливих файлів та даних, вимкніть захист від заводських скидок, а потім виконайте ці дії, щоб скинути налаштування Galaxy S9. Майте на увазі, якщо ви продовжите цей крок, ви втратите всі дані на телефоні. Це означає, що всі ваші контакти, електронні листи та текстові повідомлення будуть видалені. Але все, що вам потрібно зробити, це зробити резервну копію телефону та відновити дані після цього кроку.

Якщо ви задаєтеся питанням, як відключити захист від скидання заводських налаштувань, вам просто доведеться видалити свій обліковий запис Google зі свого телефону. Ви робите це для того, щоб після скидання вас не заблокували.

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу збільшення гучності та клавішу Bixby , а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення .
 3. Коли з’явиться зелений логотип Android, відпустіть усі клавіші («Встановлення оновлення системи» відображатиметься приблизно 30 - 60 секунд, перш ніж відображатимуться опції меню відновлення системи Android).
 4. Кілька разів натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити 'wipe data / factory reset'.
 5. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати.
 6. Натискайте клавішу зменшення гучності, доки не буде виділено "Так - видалити всі користувацькі дані".
 7. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати та розпочати основне скидання.
 8. Коли головне скидання завершено, виділяється "Перезавантажити систему зараз".
 9. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Як зарядити свій Galaxy S9 навіть з помилкою, виявленою вологою

Ви насправді можете обійти помилку і зробити так, щоб телефон заряджався нормально. Можливо, вам доведеться зарядити телефон перед скиданням, щоб переконатися, що процес не перервано, або якщо вам потрібно зробити резервну копію файлів, і для цього недостатньо заряду акумулятора. Ось речі, які ви можете зробити, щоб зарядити пристрій…

 • Вимкніть телефон, а потім підключіть його до зарядного пристрою. Пам'ятайте, що для виявлення помилки телефон слід увімкнути.
 • Використовуйте бездротовий зарядний пристрій. Повідомлення показує, якщо телефон виявляє вологу в порту зарядного пристрою. При бездротовій зарядці порт зарядного пристрою не використовується, тому помилка не відображатиметься.
 • Заряджайте телефон у безпечному режимі. Якщо ви чекаєте повідомлення від когось і вам дуже потрібно зарядити телефон, коли він увімкнений, ви можете зробити це, перебуваючи в безпечному режимі.

Ось як ви запускаєте пристрій у безпечному режимі:

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу живлення за екраном назви моделі, що з’являється на екрані.
 3. Коли на екрані з’явиться SAMSUNG , відпустіть клавішу живлення .
 4. Відразу після відпускання клавіші живлення натисніть і утримуйте клавішу зменшення гучності .
 5. Продовжуйте утримувати клавішу зменшення гучності, доки пристрій не завершить перезапуск.
 6. Коли в нижньому лівому куті екрана з’явиться безпечний режим , відпустіть клавішу зменшення гучності .

Я сподіваюся, що ця стаття може допомогти вам так чи інакше. Якщо у вас є інші проблеми, якими ви хочете поділитися з нами, не соромтеся зв’язуватися з нами в будь-який час або залишити коментар нижче.

Публікації, які ви також можете переглянути:

Як виправити Facebook, який постійно падає на Samsung Galaxy S9 (просте виправлення)

Як виправити Samsung Galaxy S9, який продовжує довільну перезавантаження (прості кроки)

Як виправити Samsung Galaxy S9, який постійно замерзає та відстає (прості кроки)

Як виправити Samsung Galaxy S9 з проблемою мерехтіння екрана (прості кроки)

Як виправити Samsung Galaxy S9 з проблемою чорного екрану смерті (прості кроки)

Як перезавантажити Samsung Galaxy S9 у безпечному режимі та видалити проблемні програми (прості кроки)

Як виправити Facebook, який постійно падає на Samsung Galaxy S9 (просте виправлення)

Як виправити Facebook Messenger, який продовжує збій на Samsung Galaxy S9 (прості кроки)