Як встановити iOS на смартфоні Android Довідковий посібник

Якщо ви шукаєте найкращий спосіб встановити операційну систему iOS на свій телефон Android, то ви, мабуть, будете розчаровані, оскільки це не було зроблено публічно. Позови в минулому були розвінчені або навіть усунені разом.

Ідеальним рішенням для отримання найкращого досвіду iOS на телефоні Android є завантаження програми  запуску iOS . Ми завантажили кілька і грали з кількома. Деякі просто розбилися, а деякі пускові установки iOS не обрізають піктограми належним чином. Загалом, найкращі програми запуску iOS, які найбільше нагадують інтерфейс iOS, перелічені нижче. Ми думаємо, вам сподобається це для належного використання iOS на пристрої Android. Давайте почнемо і зануримось прямо!

Запуск PhoneX

Як новий користувальницький інтерфейс, який може запропонувати iPhone XS, але ви не хочете витрачати всі ці гроші на телефон? Ну, ось хороша новина: не потрібно. Просто завантажте панель запуску PhoneX на обраний вами пристрій Android, і вона миттєво перетвориться на прекрасний iPhone X та iPhone XS.

PhoneX Launcher має безліч чудових функцій, які ви знайдете в iOS 12, включаючи Smart Search, можливість проведення пальцем вниз для універсального екрану пошуку. Є екран блокування в стилі iOS, а також деяка ефективність, схожа на iOS - ви будете використовувати менше пам'яті та енергії, тим самим збільшуючи час автономної роботи.

І, звичайно, ви отримаєте доступ до підробленого Центру керування та різних додатків iOS на своєму пристрої Android. Справді, це як мати новий iPhone на телефоні Android.

Запуск iOS 12

Launcher iOS 12 також має багато подібності до панелі запуску PhoneX. Він заснований на iOS 12, тій самій версії iOS, на якій працюють багато телефонів iPhone або iPad.

Цей насправді поставляється з цілим набором шпалер у стилі iPhone, що дозволяє оновити ваш пристрій Android детальними та чіткими шпалерами, якими відома iOS.

Launcher iOS 12 також оснащений власним Центром керування, що забезпечує швидкий доступ до таких перемикачів, як Wi Fi, режим польоту, мобільні дані, Bluetooth, музичний плеєр, яскравість екрану, гучність та багато іншого.

Цей навіть постачається з додатком для iOS, відомим як додаток Weather, який дає чітке, детальне та точне уявлення про майбутню погоду. Launcher iOS 12 працює з більшістю телефонів під управлінням Android 4.1. Android 11 або новішої версії. Це одна з найбільш улюблених пускових установок у стилі iOS, яку завантажили мільйони різних людей. Дійсно, одна з найкращих пускових установок, яку користувачі Android можуть використовувати для запуску своїх телефонів Android версії програмного забезпечення iOS. Вам точно сподобається ваш телефон Android ще більше, коли ви завантажите цю програму запуску на свій пристрій.

Один пусковий пристрій

З усіх запущених нами iOS-запусків для Android нам найбільше сподобався One Launcher. Його інтерфейс схожий на інтерфейс iOS, навіть аж до значків, що утримують і утримують довго, щоб видалити / видалити програми, піктограма насправді хитається, а користувач має можливість натиснути «X» для видалення, це лише одна з дрібні деталі, які повинні бути в панелі запуску iOS, але не всі. One Launcher має видатний огляд 4,3 з 5 користувачів із понад 500 000 завантажень, тож є багато задоволених користувачів. Просто переконайтеся, що на вашому пристрої Android встановлено Android версії 4.0.3 або новішої.

xOS Launcher

У нашому списку запуску iOS не надто відстає xOS Launcher, який також має чудовий інтерфейс, схожий на iOS. Має майже все, що ви могли б очікувати від досвіду iOS. Він має трохи нижчий огляд користувачів на 4,2 зірки і трохи менше користувачів, ніж One Launcher. Обов’язково використовуйте Android версії 4.0.3 або новішої, щоб використовувати цей запуск.

Загалом, з усіх пускових установок iOS для Android нам найбільше сподобалися ці два. Обидві програми нещодавно були оновлені, тож це означає, що за їх підтримкою постійно контролюється наявність помилок. Хто з двох вам найбільше сподобався?

Надішліть нам електронного листа

Щоб отримати додаткові запитання щодо пристроїв Android, надішліть нам свої запитання чи коментарі на цій сторінці.


Примітка: наведений нижче спосіб більше не діє з 2016 року, ми настійно рекомендуємо спробувати згаданий вище запуск iOS.

Нещодавно надіслане запитання до The Droid Guy Mailbag запитує: "Просто випадкове запитання - чи є можливий спосіб встановити iOS на смартфоні Android?"

Існує спосіб перетворити операційну систему вашого смартфона Android на iOS. Однак переконайтеся, що на вашому телефоні встановлена ​​будь-яка з цих версій операційної системи Android, перш ніж спробувати метод:

 • 1.5 Кекс
 • 1.6 Пончик
 • 2,0-2,1 Éclair
 • 2.2 Фройо
 • 2.3 - 2.3.2 Пряники
 • 2.3.3 - 2.3.7 Пряники
 • 3.1 Стільник
 • 3.2 Стільник
 • 4.0.x Бутерброд з морозивом
 • 4.1.x Желейний боб
 • 4.2 Холодець
 • 4.3 Желейний боб
 • 4.4 KitKat

Щоб продовжити, завантажте найновішу версію Android, перш ніж продовжувати.

Як встановити iOS на смартфоні Android

Якщо ви хочете встановити iOS на смартфон Android, вам не потрібно викорінювати пристрій. Просто завантажте програмне забезпечення, яке знаходиться в розділі « Джерела» на цій сторінці, на свій ПК. Потім підключіть свій смартфон до комп’ютера. Відкрийте завантажену програму і виконуйте там покрокові процедури.

Можливі ризики

Незважаючи на переважну кількість позитивних відгуків користувачів, які пробували це рішення, застерігаємо, що можуть виникнути проблеми, пов'язані з програмним забезпеченням, яке використовується для встановлення iOS на смартфоні Android для перетворення Android на iPhone.

Одне з них полягає в тому, що платформа телефонів Android, таких як серії Galaxy, HTC, Nexus Series та інші, спеціально розроблена для ОС за замовчуванням. Отже, зміна рекомендованої ОС може поставити вас перед деякими проблемами, такими як втрата функціональності деяких функцій пристрою, анулювання гарантійних зобов’язань та кладка.

Слід зазначити, що розповсюджувач програмного забезпечення навіть визнав, що існує невелика ймовірність того, що ви можете змусити ваш пристрій в процесі, особливо якщо керівництво з встановлення не дотримується суворо. Таким чином, рекомендується ознайомитися з умовами використання та політикою конфіденційності перед завантаженням конкретного запуску iOS на ваш пристрій Android.

По-друге, програмне забезпечення постачається від сторонніх розробників або з відкритим кодом - і ми не можемо гарантувати, що воно на 100% надійне або надійне.

Незважаючи на ці можливі ризики, відгуки людей, які пробували рішення, сказали, що воно спрацювало для них без жодних проблем. Їх переважні позитивні відгуки можна знайти в потоці XDA, де ця тема була представлена, та коментарях в обліковому записі розробника YouTube.

Джерело: Програмне забезпечення можна знайти на веб-сайті iOS на веб-сайті Android. Відгуки користувачів можна знайти в YouTube та розробниках XDAD.

Вирок

Як бачите, залежно від пройденого маршруту існує кілька простих і складних способів отримати користувальницький інтерфейс у стилі iOS на своєму пристрої Android. І одне можна сказати точно: ви не втратите свої фотографії та відео після перетворення інтерфейсу користувача телефону. Персональна інформація, а також інші телефонні дані також повинні залишатися незмінними після завантаження програми запуску.

Повідомте нас у коментарях - чи використовуєте ви панель запуску в стилі iOS, чи виконуєте глибоку настройку на кореневому рівні, щоб перенести iPhone на Android?

Ми сподіваємось, що ми можемо допомогти вам так чи інакше. Якщо ви вважаєте цю інформацію актуальною, сміливо діліться цією публікацією зі своїми друзями та родичами. Ви також можете показати нам свою підтримку, підписавшись на наш канал YouTube. Ми завантажили різні відеоуроки та посібники з усунення несправностей для смартфонів. Дякую за читання!