Як розблокувати телефон AT&T безкоштовно

Вибрав новий смартфон з мережі AT&T, і тепер ви задаєтеся питанням, як можна розблокувати телефон для використання в інших мережах. Як правило, коли ви купуєте телефон у оператора, він блокується в мережі цього оператора, тобто ви не можете взяти телефон AT&T і негайно перейти до Verizon або T-Mobile. Однак є кілька способів, як ви можете розблокувати телефон AT&T безкоштовно, щоб ви могли використовувати його в інших мережах.

Якщо ви не впевнені, як це зробити, обов’язково виконайте наведені нижче дії, оскільки ми проводимо вас крок за кроком через процес розблокування.

Передумови

Існує кілька передумов, про які слід пам’ятати, перш ніж безкоштовно розблокувати телефон AT&T.

  1. Перш за все, ви, мабуть, були поточним або колишнім клієнтом AT&T, хоча є винятки для тих, хто не відповідає цим правилам, але придбав телефон AT&T приватно, що веде нас до другої обов’язкової умови.
  2. Пристрій, який ми розблоковуємо , повинен бути від AT&T. Ви не можете розблокувати пристрій Verizon за допомогою AT&T, як би це глупо не звучало.
  3. По-третє, якщо ви клієнт, план розстрочки потрібно окупити, хоча AT&T дійсно пропонує вам вільний шлях із цим, залежно від того, як довго ви були хорошим клієнтом у них. Якщо ви не клієнт AT&T, за телефон все одно потрібно платити, інакше він потрапляє в чорний список і не може бути розблокований.
  4. Пристрій не повинен потрапляти в чорний список мережі AT&T, наприклад повідомляти про втрату, викрадення або причетність до шахрайства.

AT&T має різні вимоги до різних типів пристроїв. Наприклад, передплачені телефони AT&T повинні бути активними протягом шести місяців, перш ніж ви зможете їх розблокувати.

Перевізник також не вимагає від військовослужбовців / військових платити розстрочку, щоб розблокувати пристрій. Надішліть AT&T свої документи TCS або PCS (тимчасова / постійна зміна станції), і вони розблокують їх для вас, щоб ви могли продовжувати користуватися телефоном AT&T у поганому районі обслуговування AT&T або за кордоном.

Apple iPhone також працює трохи інакше. Вам не потрібен код від AT&T за кожну припущення - просто надішліть запит на розблокування, і після отримання цього електронного листа про схвалення ви можете просто ввести SIM-карту від іншого оператора, щоб розпочати процес налаштування.

Розблокуйте телефон AT&T

Перший спосіб розблокувати телефон AT&T - це через самого оператора зв'язку. Якщо ви вже деякий час були у перевізника і маєте хорошу історію своєчасного сплати рахунку, AT&T зазвичай розблоковує пристрій без проблем.

Першим кроком є ​​перейти на своєму комп’ютері чи смартфоні до порталу розблокування пристрою AT&T у вибраному браузері. Ви захочете натиснути опцію « Розблокувати пристрій» .

Далі ви захочете вибрати, чи є ви клієнтом AT&T. Якщо ви вирішите, що ви є, введіть у поле номер бездротового зв'язку свого облікового запису, погодьтеся з умовами та натисніть Далі . Якщо ви цього не зробите, ви захочете ввести IMEI вашого телефону в поле, погодьтеся з умовами та натисніть Далі .

Якщо ви підтвердили, що ваш клієнт AT&T, вам потрібно буде ввести купу даних облікового запису на наступній сторінці - PIN-код безпеки вашого облікового запису, ім’я власника рахунку та електронну адресу. Потім ви можете розблокувати пристрій, натиснувши “Далі”.

Якщо ви не клієнт AT&T, розблокування трохи суворіше. AT&T перевірить, чи можна розблокувати телефон, переконавшись, що пристрій оплачений, безкоштовний та зрозумілий. Якщо ні, це призведе до помилки. Якщо це зрозуміло, ви можете перейти на наступну сторінку, щоб розблокувати пристрій.

Використовуйте сторонню послугу

AT&T відхиляє ваш запит на розблокування? Ви також можете скористатися сторонньою службою, щоб розблокувати телефон. Зазвичай для цього потрібно витратити кілька доларів (деякі можуть коштувати до 60 доларів), але ваш телефон у найкоротші терміни запрацює в іншій мережі і без усієї тяганини вашого оператора.

Тим не менш, вам захочеться пошукати і дослідити хороші компанії. Переконайтеся, що вони поважні, інакше ви можете в кінцевому підсумку передати свої гроші одному взамін, ну, ні за що.

Вирок

Як бачите, розблокування телефону AT&T може скласти трохи клопоту. AT&T проходить безліч кроків та вимог, але якщо ви відповідаєте критеріям, використання телефону в іншій мережі не є неможливим. І ви навіть можете пропустити більшу частину клопоту, придбавши код розблокування у сторонньої служби.

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.