9 найкращих додатків для дзвінків через Wi-Fi для Android

Wi-Fi-дзвінки як концепція існують вже досить давно. Однак ситуація суттєво інша, ніж кілька років тому. Сьогодні існує кілька служб та програм для пристроїв, які дозволяють здійснювати безкоштовні голосові та відеодзвінки через Wi-Fi або стільниковий зв’язок. У списку ви побачите деякі популярні та очікувані назви програм, що телефонують через Wi-Fi, але ми обов’язково згадаємо про сюрприз чи два. Тож, не чекаючи більше, давайте подивимось на деякі найкращі програми дзвінків через Wi-Fi, доступні для Android.

Але серед натовпу наявних там програм важко розрізнити найкращі та не дуже хороші програми. Маючи це на увазі, ми полегшимо вам роботу, обговоривши п’ять найкращих додатків для дзвінків через Wi-Fi, доступні сьогодні для Android.

Кращий додаток для дзвінків через WiFi для Android

додаток для дзвінків через wifi

1) Skype

Додаток, такий як Skype, настільки відомий на ринку, що по праву пов’язаний із масовою популяризацією відеодзвінків. Додаток нещодавно додав можливість проведення групового відеодзвінка, в якому беруть участь до 25 осіб. Технологія голосових дзвінків Skype також досить солідна, хоча іноді вона намагається провести розмову, навіть якщо сигнали WiFi трохи падають. Однак це може з такою ж ймовірністю бути проблемою з моїм пристроєм, а не з самим додатком.

Skype також дозволяє користувачам здійснювати міжнародні телефонні дзвінки, хоча для доступу до цієї функції потрібен кредит Skype. Усі дзвінки зі Skype на Skype є безкоштовними, як і будь-яка інша програма для голосових та відеодзвінків. Найкраща частина Skype доступна на всіх основних платформах, а також на робочих столах (Mac і Windows), тому існує більше способів брати участь у розмові порівняно із звичайними програмами чату.

Skype - це безкоштовне завантаження в Google Play Store, яке постачається з рекламою. У програмі немає покупок. Враховуючи популярність програми, не дивно, що Skype має понад мільярд встановлень у Play Store.

Завантажте зараз: тут

додаток для дзвінків через wifi

2) WhatsApp Messenger

WhatsApp є відносно новим для гри в голосові дзвінки, але, безсумнівно, захопив більшість ринкових ресурсів з відносною легкістю. З тих пір, як ця функція була представлена ​​кілька років тому, а потім послідовно розповсюджувалася функція відеодзвінків, популярність WhatsApp лише зросла. Додаток користується величезною популярністю в Азії та Європі, охоплюючи більшість населення світу. Хоча функція голосового дзвінка WhatsApp спочатку була не такою чудовою, компанія зробила колосальний прорив у цьому районі та значно покращила якість дзвінків.

Важливо зауважити, що WhatsApp - це також програма обміну повідомленнями, в якій в липні минулого року понад мільярд активних користувачів щодня. Це робить функцію голосового дзвінка WhatsApp більш доступною для користувачів у порівнянні зі звичайними телефонними дзвінками або іншими альтернативними програмами дзвінків через WiFi. WhatsApp можна безкоштовно завантажити в Play Store і без реклами без покупок у програмі.

Завантажте зараз: тут

додаток для дзвінків через wifi

3) Facebook Messenger

Facebook Messenger не потребує представлення, оскільки це одна з найбільш впізнаваних програм для чату. Спочатку заснований як частина програми Facebook, Messenger тепер перетворився на власну екосистему, укомплектовану власним набором функцій та користувачів. Користувачі також можуть зареєструватися в Messenger, використовуючи свій номер телефону, тим самим обходячи вимогу мати обліковий запис Facebook.

У нього вбудовані платежі та подарунки, що дозволяють надсилати гроші своїм друзям та коханим. Але що ще важливіше, Messenger має надійну настройку голосових та відеодзвінків, що дозволяє вести пристойні безкоштовні розмови навіть під час поганого з’єднання з Інтернетом.

Завжди рекомендується залишатися на необмеженому з’єднанні Wi-Fi, щоб уникнути надмірних витрат та інших зборів. З огляду на те, що користувачі Facebook також доступні в Messenger, вам не знадобиться багато часу, щоб знайти когось із знайомих на платформі. Додаток можна завантажити безкоштовно, але в ньому можна придбати покупки.

Завантажте зараз: тут

додаток для дзвінків через wifi

4) месенджер Viber

Ви побачите, що Viber Messenger є найбільш схожим на Signal. Viber безкоштовний і є одним із найбезпечніших варіантів. Окрім кристально чистого дзвінка через Wi-Fi, Viber Messenger також здійснює відеодзвінки. Viber Messenger здебільшого безкоштовний, але ви також можете зателефонувати на стаціонарні телефони та користувачів, що не належать до Viber, а також тих, хто не має Інтернету чи мобільного телефону за низькими тарифами.

Додаток підтримує GIF-файли, наклейки, і ви навіть можете самознищувати таємні чати!

Завантажте зараз: тут

додаток для дзвінків через wifi

5) Snapchat

Вірте чи ні, Snapchat навіть дозволяє телефонувати! Ви можете зателефонувати комусь, торкнувшись бесіди з одним із друзів, а потім натиснувши кнопку дзвінка у верхньому правому куті розмови. Або ви можете провести відеорозмову, торкнувшись значка відео у розмові. Це також знаходиться у верхньому правому куті, поруч із кнопкою дзвінка.

Snapchat, очевидно, також має ваші традиційні функції обміну текстовими повідомленнями.

Завантажте зараз: тут

додаток для дзвінків через wifi

6) Instagram

Instagram - це ще одне, на що варто звернути увагу при дзвінках через Wi-Fi. Він не має традиційних можливостей дзвінків через Wi-Fi, але це дозволяє вам також розпочинати відеочати через бездротову мережу. Тому він не ідеально підходить для дзвінків лише з аудіо, але він дозволяє принаймні спілкуватися з друзями через Wi-Fi. Він буде працювати і через LTE, якщо ви його ввімкнете.

Завантажте зараз: тут

додаток для дзвінків через wifi

7) Сигнал

Signal - це програма, орієнтована на конфіденційність, яка шифрує всі ваші дзвінки та розмови, щоб уникнути сторонніх очей чи вух. Більше того, програма є відкритим кодом, що дозволяє практично будь-кому перейти на її сторінку та поглянути через вихідний код. Це також означає, що додаток має більше стимулів вчитися та вносити більше змін в надурочний час. Якщо вам потрібна безпека, Signal - це, безумовно, найбільш впізнавана програма.

Однак відсутність спеціальної планшетної версії програми дещо розчаровує. Але, враховуючи той факт, що він розроблений для людей, які перебувають у дорозі, ми надто не проти цього пропуску. Виробники сигналу обіцяють не зберігати ніяких даних, навіть таких метаданих, як значок групи, заголовок групи тощо. Signal також має пристойну функцію групового чату, що дозволяє додавати декількох учасників у текстову розмову. Це безкоштовний додаток у магазині Google Play без реклами та покупок у програмі.

Завантажте зараз: тут

додаток для дзвінків через wifi

8) Google Duo

Google Duo - відносно новий додаток на сцені, і, безумовно, новіший, ніж будь-який інший додаток у цьому списку. Однак він швидко став одним з найкращих додатків для голосових та відеодзвінків, особливо для користувачів Android, які позбавлені гідного рідного рішення, такого як FaceTime від Apple.

Але Duo більше ніж робить свою роботу, і у нього дуже мало випадків або проблем із підключенням. Однак цей фактор сильно залежить від типу підключення до Інтернету у вашому районі. Що стосується контактів, для них не потрібно набагато більше, ніж для вашого облікового запису Google. Тож якщо у вас є купа контактів за часів GTalk, ви знайдете їх тут (якщо вони зареєструвались у Duo).

Програма для дзвінків через Wi-Fi орієнтована більше як на програму для відеодзвінків із функцією голосового дзвінка, але обидві функції працюють надзвичайно добре в потрібному середовищі. Зручна функція, яка називається стукіт, дозволяє людям здійснювати відеодзвінки на ваше обличчя. Це більше схоже на ідентифікатор абонента, але з переглядом людини в режимі реального часу. Duo - це безкоштовне завантаження в Play Store, яке не містить реклами та покупок у програмі.

Завантажте зараз: тут

додаток для дзвінків через wifi

9) Google Voice

Google Voice надає вам власний номер телефону для дзвінків, обміну текстовими повідомленнями та голосової пошти. Він працює як на смартфонах, так і на комп’ютерах, і зазвичай вимагає лише з’єднання Wi-Fi; однак, якщо у вас є стільниковий зв'язок, він буде працювати і над цим.

Існує кілька невеликих застережень щодо Google Voice - один із них полягає в тому, що він працює лише для особистих облікових записів Google у США, а обмін текстовими повідомленнями також працює не на всіх ринках. Google Voice можна використовувати безкоштовно, принаймні, доки ви не здійсните міжнародні дзвінки.

Завантажте зараз: тут

Вирок найкращому додатку для дзвінків через WiFi для Android

Тут ми показали вам усі найкращі додатки для дзвінків через Wi-Fi, які ви можете використовувати на Android. Якщо ви шукаєте спосіб зробити безкоштовні дзвінки, підійде майже будь-яка з цих програм. Швидше за все, вам пощастить із Facebook Messenger, оскільки саме там, швидше за все, буде більшість ваших друзів.

У вас є улюблений додаток для дзвінків через Wi-Fi, яким ви користуєтесь? Повідомте нас у розділі коментарів нижче!

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.