7 найкращих додатків камер безпеки для Android в 2020 році

Не можна не наголосити на корисності наявності в своєму розпорядженні охоронної камери. Незважаючи на те, що камери безпеки існують вже досить давно, недостатньо інструментів для відображення вмісту, записаного цими камерами, особливо коли вони працюють з найкращим додатком камер безпеки для Android. Однак часи змінилися, і сьогодні ми можемо використовувати купу додатків для перегляду записів у режимі реального часу або після.

Враховуючи універсальність платформи Android, існує досить багато додатків, які допомагають нам використовувати наші смартфони як видошукач для камер безпеки. Деякі спеціальні системи камер, такі як Nest, мають власні програми, які можуть полегшити суворий процес пошуку програми, яка працює.

Однак багато програм, доступних у Play Store, працюють з будь-якою системою камер, завдяки чому вони корисні із сотнями та тисячами апаратних засобів камер безпеки.

Найкращі програми камер безпеки для Android

найкраще додаток камери безпеки для android

1) Гніздо

Це одна програма Nest для майже кожного обладнання, яке вона пропонує. За допомогою програми ви можете перейти до налаштувань термостата Nest, а також до функцій Protect і Guard. Ця програма має великий сенс, якщо ви інвестуєте в екосистему Nest, будь то термостат або домашня безпека.

Він також може попередити вас про рух у будь-якій із визначених вами областей. Це комплексний додаток для будь-якого обладнання Nest, доступного на ринку. Враховуючи універсальність камер Nest, їх можна розмістити практично в будь-якому місці навколо вашого майна. Що стосується моніторингу, то планшетний додаток може дати вам більше бачення завдяки більшій нерухомості дисплея. За допомогою цієї програми ви можете налаштувати стільки камер, скільки вам потрібно, при цьому процес займає лише кілька хвилин.

Завантажте зараз: тут

найкраще додаток камери безпеки для android

2) WardenCam

WardenCam - ідеальний вибір для старого смартфона, який ви могли б розкласти. Ця програма перетворює ваш запасний смартфон або планшет на систему домашньої безпеки, за якою ви можете стежити, перебуваючи поруч. Ви зможете стежити за повсякденною діяльністю, як-от приїзд пакунків, стежте за своєю дитиною, дивіться, що роблять діти, або стежте за тим, чи ваша собака руйнує ваш будинок, перебуваючи далеко!

Він постачається з безкоштовним хмарним сховищем, виявленням руху та попередженнями, і він працює на WiFi, 3G, 4G та LTE.

Завантажте зараз: тут

найкраще додаток камери безпеки для android

3) Камера безпеки CZ

Далі в нашому найкращому додатку камери безпеки для Android ми маємо камеру безпеки CZ. Подібно до WardenCam, ви можете перетворити будь-який старий смартфон або планшет на домашню камеру безпеки. Легко відстежуйте події у вашому домі, не вкладаючи кілька сотень доларів у справжню систему домашньої безпеки. Завдяки виявленню руху та попередженням, камера безпеки CZ працюватиме так само, як Nest Cam та інші камери спостереження.

Цей оснащений двосторонніми функціями зворотного спілкування (подумайте про рацію). Існує також опція сирени, яку ви можете ввімкнути, якщо хоч коли-небудь побачите зловмисника у своєму будинку чи у власність. Або ви можете просто використовувати це для спостереження за собаками, коли їх немає, або за дитиною, яка перебуває в іншій кімнаті!

Завантажте зараз: тут

найкраще додаток камери безпеки для android

4) Камера AtHome

Як і Альфред, цей додаток дозволяє вам перепрофілювати свій старий смартфон або планшет у домашню камеру безпеки. Завдяки вдосконаленим функціям розпізнавання облич додаток може надсилати вам сповіщення (з анімованими GIF-файлами), коли впізнає когось із відео. Тут використовуються передові технології глибокого навчання та штучного інтелекту, що дозволяють програмі точно виявити людину на відео. Ви можете передавати потокове відео з камери з основного смартфона за допомогою стільникових даних або Wi-Fi.

Додаток також розумно використовує мікрофон на обох пристроях, пропонуючи безпроблемну двосторонню комунікацію. Однією з особливостей безпеки, яка мені дуже подобається, є можливість роботи програми у фоновому режимі та автоматичного запуску під час запуску. Додаток також має хмарну підтримку, тому ви можете зберігати в хмарі скільки завгодно записів. Це безкоштовне завантаження в Google Play Store з оголошеннями та покупками в додатках.

Завантажте зараз: тут

найкраще додаток камери безпеки для android

5) Камера домашньої безпеки

Це ще одна програма, схожа на ту, про яку ми говорили вище, що дозволяє використовувати ваш старий смартфон / планшет як штатну камеру спостереження. Він також постачається з двостороннім звуком для зв'язку через хост-пристрій. Тут є функція виявлення руху, яка спрацьовуватиме сигнал тривоги на камері, коли зловмисник проходить через камеру, тоді як технологія на борту забезпечує зменшення кількості помилкових тривог (домашніх тварин).

Завантажте зараз: тут

найкраще додаток камери безпеки для android

6) Альфред

Названий на честь дворецького Бетмена, Альфред допомагає вам використовувати ваші старі невикористані смартфони та перетворювати їх на камеру безпеки. У будь-якому домогосподарстві не використовуються смартфони та планшети, які замінили новіші та кращі пристрої.

Тим часом, якщо ви хочете додати додатковий рівень безпеки додому чи офісу, використання одного з цих пристроїв має сенс. І Альфред дуже допомагає вам у цьому. Хоча це можливо і з купою інших додатків, простота, за допомогою якої ця програма допомагає налаштувати телефон або планшет як камеру, не має собі рівних.

Ця програма надає віддалений доступ, що дозволяє переглядати кадри незалежно від того, де ви перебуваєте. Додаток також пропонує можливість використовувати його як 360-градусну камеру, використовуючи як передню, так і задню камери для ширшої периферії. Також доступна функція масштабування, яка гарантує, що ви вловите кожну крихітну деталь.

Однією з ключових переваг цієї конкретної настройки камери телефону є те, що ви можете змінювати її розташування скільки завгодно разів, докладаючи мало зусиль. Також доступне безкоштовне хмарне сховище (з додатковим сховищем, яке можна придбати через покупки в додатку), що дозволяє зберігати записаний вміст.

Завантажте зараз: тут

найкраще додаток камери безпеки для android

7) Hik-Connect

Цей конкретний додаток призначений для роботи з фірмовими камерами Hikvision та іншим обладнанням безпеки, тому його використання залежить від того, яке обладнання у вас є. Якщо припустити, що у вас є обладнання Rikvision у вас вдома або в офісі, це додаток - все, що вам потрібно мати, що стосується спостереження та моніторингу.

Коли у вашій системі безпеки спрацьовує будильник, програма негайно сповістить вас про необхідні дії. Для додаткового рівня безпеки на вашому смартфоні програма дозволяє входити за допомогою відбитка пальця. Хоча Hikvision пропонує корпоративні хмарні послуги зберігання, програма не може допомогти вам налаштувати або змінити ці налаштування.

Завантажте зараз: тут

Вирок найкращим додаткам камер безпеки для Android

Тут ми показали вам найкращі додатки камер безпеки для Android на Google Play. Ви можете використовувати будь-який із них, щоб пов’язатись із камерою спостереження чи охорони, а потім стежити за своїм будинком з будь-якої точки світу. Тут ви знайдете найкращий додаток камери безпеки для android, щоб переконатися, що ваш будинок або офіс залишаються в безпеці, поки ви перебуваєте у відпустці або в робочій поїздці.

У вас є улюблений додаток для домашньої камери охорони? Повідомте нас у коментарях нижче.

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.