Як виправити Xbox One не вдається підключитися до Wi-Fi | Wi-Fi не працює

Якщо ваша консоль Xbox One не може підключитися до Wi-Fi або бездротової мережі, існує набір кроків з усунення несправностей, які ви повинні зробити, щоб звузити причини. Ця стаття може допомогти, якщо у вас на консолі є якісь із цих проблем:

 • не може виявити власну бездротову мережу
 • не бачу жодної бездротової мережі.

Причини того, чому ваш Xbox One не може підключитися до Wi-Fi

Існує ряд можливих причин, через які консоль Xbox One не може бути підключена до бездротової мережі або Wi-Fi. Кожну з цих причин ми обговоримо коротко нижче.

Мережа Wi-Fi прихована або поза межами доступності.

За замовчуванням бездротовий маршрутизатор призначений для передачі назви мережі кожні кілька секунд, щоб інші пристрої могли її виявити. Якщо ваш адміністратор wifi навмисно встановив приховування мережі, це може бути причиною того, що ваша консоль не виявляє її. Якщо це так, вам доведеться вручну ввести деталі мережі, щоб підключитися.

Також можливо, що ваш Xbox One просто занадто далеко від маршрутизатора. Спробуйте пересунути його ближче, щоб побачити, чи він підключається до нього.

Випадкова помилка консолі.

Якщо запустити його протягом тривалого періоду, на консолі можуть з’являтися тимчасові помилки. Такі проблеми зазвичай зникають після перезапуску консолі. У наведених нижче рішеннях необхідний цикл живлення для виправлення будь-якої проблеми мережі. Обов’язково зробіть це, якщо до цього часу нічого не допомогло.

Випуск маршрутизатора.

Ще одна можлива причина, через яку ваш Xbox One має проблеми з тим, що ваш Wi-Fi може лежати в маршрутизаторі. Якщо проблема не зникає, обов’язково включіть маршрутизатор та будь-яке інше мережеве обладнання, яке ви використовуєте.

Невідомий збій консолі.

Також можуть траплятися проблеми з внутрішньою консоллю, такі як збої в роботі програмного забезпечення або поганий бездротовий адаптер. Хоча несправності апаратного забезпечення трапляються рідко, це не зовсім неможливо. Ваша консоль може бути пошкоджена всередині, якщо вона піддається впливу пилу, тепла або вологи.

Усунення несправностей консолі Xbox One, яка не підключається до Wi-Fi

Щоб вирішити проблему з Wi-Fi на Xbox One, спробуйте такі рішення:

 1. Перевірте, чи може ваша консоль Xbox One бачити інші бездротові мережі.

  Чи може ваша консоль Xbox One виявляти інші Wi-Fi або бездротові мережі? Якщо так, то вам доведеться зосередити своє вирішення проблем у власній бездротовій мережі.

  Якщо ваша консоль не бачить інших бездротових мереж, можливо, її бездротовий адаптер може бути пошкоджений або не працює. Також можливо, що ваш Xbox One має програмний збій, який змушує бездротові функціональні можливості переставати працювати.

 2. Цикл живлення консолі та мережевого обладнання.

  Повний цикл живлення іноді може допомогти вирішити проблеми з консольною мережею. Для цього від’єднайте кабель живлення від задньої панелі модему або маршрутизатора приблизно на 5 хвилин. 

  Потім спробуйте перезапустити консоль. Для цього просто натисніть і утримуйте кнопку Xbox на консолі близько 10 секунд. Коли консоль вимкнеться, натисніть кнопку Xbox ще раз, щоб увімкнути її знову. Крім того, ви можете від’єднати кабель живлення ззаду і почекати 10 секунд. Потім знову підключіть кабель і увімкніть пристрій. 

  Через 5 хвилин підключіть кабель живлення до модему або маршрутизатора і зачекайте, поки всі індикатори стануть стабільними. Потім на консолі Xbox One спробуйте ще раз перевірити, чи виявляє вона зараз вашу бездротову мережу.

 3. Перевірте свою мережу Wi-Fi за допомогою іншого пристрою.

  Якщо у вас є смартфон, використовуйте його, щоб перевірити, чи працює ваша власна бездротова мережа нормально. Спробуйте від’єднати та знову під’єднати свій Wi-Fi на телефоні. Якщо ви можете підключитися просто чудово, і Інтернет працює, то проблема в консолі Xbox One.

  З іншого боку, якщо ваш телефон також має проблеми з виявленням або підключенням до тієї ж мережі Wi-Fi, вам слід вирішити проблему з маршрутизатором. Зверніться до документації маршрутизатора або зверніться до команди технічної підтримки виробника, щоб допомогти вам у вирішенні несправностей пристрою. Після того, як ви вирішите проблему з маршрутизатором, знову налаштуйте консоль Xbox One.

  Перевіривши підключення консолі до правильного ідентифікатора SSID, протестуйте підключення Xbox Live:

  На контролері натисніть кнопку Xbox,   щоб відкрити керівництво.

  Виберіть Система .

  Виберіть Налаштування .

  Виберіть Загальні .

  Виберіть Налаштування мережі .

  Виберіть Перевірити підключення до мережі .

 4. Отримайте допомогу від Microsoft.

  Якщо ваша консоль все ще не підключається до Wi-Fi або бездротової мережі, ви можете припустити, що за нею стоїть глибша проблема. На жаль, на даний момент ви нічого особливо не можете зробити, оскільки решту діагностики повинен виконувати кваліфікований технік Microsoft. Що ви можете зробити зараз, це зв’язатися з корпорацією Майкрософт, щоб ви могли призначити зустріч для ремонту.

  Відвідайте сторінку підтримки Microsoft Xbox, якщо вам потрібно надіслати повідомлення на консолі.

Вирішення проблеми: Використовуйте дротове підключення

Якщо ви ще не хочете надсилати повідомлення на консолі, спробуйте підключитися за допомогою дротового налаштування. Отримайте хороший кабель Ethernet і підключіть Xbox One безпосередньо до маршрутизатора.

Пропоновані показники:

 • Як виправити Xbox One не читатиме диск або помилку диска
 • Скиньте джерело живлення Xbox One, щоб виправити відсутність живлення
 • Як виправити Steam не вийде в Інтернет або застрягне в автономному режимі
 • Як виправити Steam гру, яка не завантажується та не запускається

Отримайте допомогу від нас

Маєте проблеми з телефоном? Не соромтеся зв’язуватися з нами за допомогою цієї форми. Ми спробуємо допомогти. Ми також створюємо відео для тих, хто хоче слідувати візуальним інструкціям. Відвідайте наш канал GalaxyS2 Youtube для усунення несправностей.