7 найкращих планів страхування телефону на 2020 рік

Враховуючи ті гроші, які ми сьогодні витрачаємо на смартфони, вони майже нагадують активи. Маючи це на увазі, стає подвійно важливим покрити їх страховкою, щоб захистити нас від сплати великої кількості грошей на ремонт чи заміну в майбутньому. Ось тут і з’являються плани телефонного страхування, що дозволяє нам покрити себе від величезних втрат. Ці плани охоплюють випадкові пошкодження та навіть розливи води у багатьох випадках, позбавляючи нас від потенційних головних болів у майбутньому.

ПродуктБрендІм'яЦіна
SquareTradeДворічний план захисту від аварій на телефон SquareTradeПеревірте ціну на Amazon

* Якщо ви купуєте за посиланнями на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Для отримання детальної інформації відвідайте нашу сторінку політики конфіденційності.

Важливо зазначити, що всі американські перевізники пропонують страхові плани для клієнтів, які купують у них телефони за символічну плату. Існує також широкий спектр сторонніх постачальників страхових послуг. Ціни та переваги різняться у кожного постачальника, тому важливо порівняти їх усіх, щоб отримати найкращий план для вашого смартфона. Подивіться більше деталей.

7 найкращих планів страхування телефонів на 2020 рік

SquareTrade

Одним з найкращих постачальників випадкових покриттів, SquareTrade має комплексний план покриття для вашого смартфона, який охоплює випадкові розливи, а також пошкодження води. Постачальник стягуватиме франшизу в розмірі 99 доларів США, що є гідним. Компанія рекламує свою пропозицію як життєздатну заміну пропозиціям перевізників, що частково вірно, виходячи з покриття, яке пропонує SquareTrade. Ваша страховка повинна поновлюватися щороку, і її можна легко перенести на новий телефон, який ви придбали.

Тут застереження, як і у випадку з будь-якою іншою страховкою третьої сторони, полягає в тому, що його доведеться придбати протягом 30 днів з моменту придбання вашого смартфона. Це означає, що у вас не так багато часу, щоб вирішити, як отримати страховку на свій новий пристрій.

Ви отримаєте безкоштовну доставку в два боки, коли відправите телефон на ремонт або заміну. Отримавши план покриття, вам доведеться його активувати, завантаживши мобільний додаток SquareTrade на свій смартфон. Страхування покриває питання, пов'язані з роз'ємом для навушників, решіткою динаміків, тріснутими екранами та кількістю інших деталей. Немає сумнівів, що це один із найповніших тарифних планів мобільного страхування, які ви можете знайти.

Загін виродків

Geek Squad дозволяє платити щомісячно (7,99 доларів) за свою страховку, а не платити авансом. Тим не менш, ви також можете вибрати один раз сплатити страховку на два роки. Best Buy пропонує цей конкретний план захисту, і вам доведеться отримати план захисту протягом 15 днів з моменту придбання вашого смартфона. Він охоплює всі необхідні вимоги, такі як розливи, тріщини, механічні проблеми та навіть заміна батареї. За 10,99 доларів на місяць ви можете отримати план повного захисту Geek Squad, який постачається із покриттям крадіжок та збитків та тими ж перевагами, що згадані вище.

Існує франшиза в розмірі 149,99 і 199,99 доларів за пристрої до 799,99 і більше 799,99 доларів відповідно. Хоча тут також є деякі застереження, немає сумнівів, що Geek Squad - ще одна приваблива стороння мобільна страхова компанія. Виділяє його серед решти той факт, що він постачається із внутрішнім обслуговуванням, а це означає, що компанія забере ваш телефон прямо з порогу. Якщо ви припините страхування, компанія не стягуватиме з вас плату за скасування, що є великим бонусом, якщо ви плануєте змінити постачальника. Geek Squad також охоплює аксесуари, що постачаються з оригінальною роздрібною упаковкою вашого смартфона.

Асуріон

Це трохи інший постачальник страхових послуг, оскільки він прямо не пропонує страхування. Тим не менш, перелічені найкращі плани від основних операторів в США. Підтримувані оператори включають Verizon, AT&T, Sprint, T-Mobile, Boost Mobile, Clear, Clear Wire, Metro PCS, nTelos, Time Warner Cable та Virgin Mobile. Це може стати досить складно, тим більше, що оператори також пропонують окремі плани мобільного страхування для своїх клієнтів. Але користувачі можуть отримати доступ до ексклюзивних планів, якщо поїдуть через Асуріон. Важко перерахувати конкретний план із цим постачальником, враховуючи різновид різноманітності. Зрозуміло, однак, що Asurion буде пропонувати всебічне покриття, включаючи крадіжки / втрати, пошкодження води, а також випадкові пошкодження.

Звичайно, виплати, які ви отримуєте, залежатимуть від вибраних вами планів. Найважливішим аспектом, про який Асуріон згадує на своєму веб-сайті, є те, що подати претензію через веб-сайт або по телефону неважко. Отже, якщо ви пошкодили новий телефон, ви можете зручно подати претензію протягом декількох хвилин. Як і будь-який інший план захисту від випадкових пошкоджень, цей теж потрібно придбати протягом декількох тижнів після придбання смартфона.

Samsung Protection Plus

План захисту Samsung бере на себе безліч пропонованих сторонніми пропозиціями. Він підтримує смартфони Samsung таких операторів, як AT&T, MetroPCS, Sprint, T-Mobile, US Cellular та Verizon. Плани нескладні та без проблем. Компанія має два плани - один коштує 99 доларів, а інший - 129 доларів. План на $ 99 підтримує Galaxy S4, Galaxy S5 і Galaxy S6. Натомість план на $ 129 охоплює Galaxy Note 3, Galaxy Note 4, Galaxy Note 5, Galaxy Note Edge, Galaxy S6 edge, Galaxy S6 edge +, Galaxy S7 і Galaxy S7 edge.

В основному це означає, що цей конкретний план охоплює кожен флагман Samsung за останні кілька років. Вам дозволяється отримати два випадки пошкодження випадкових збитків протягом 12 місяців, що рідко пропонують інші постачальники послуг. Загалом, якщо у вас є флагман Samsung прямо зараз, ви не можете зробити набагато краще, ніж план компанії Protection Plus. Компанія уточнює, що цей план охоплює навіть пошкодження водою, що є досить пристойним. Дивно, але Galaxy S8 і S8 + поки що не перебувають у списку, хоча ми очікуємо, що це зміниться в найближчі дні.

eГарантія

Ця конкретна страховка пропонує широкий спектр планів, і ціни різняться залежно від вибраного вами смартфона. Усі основні флагмани покриті, тому у вас не буде проблем з пошуком нового пристрою. Відгуки для цього конкретного постачальника також досить великі, тому ви знаєте, що це надійний постачальник. На сайті eSurranty навіть є нещодавно запущені Samsung Galaxy S8 і S8 +, ціни яких складають 89 доларів на місяць. Це, здається, стандартна ціна на всі важливі флагмани, зазначені на веб-сайті компанії.

З eSurranty франшиза не підлягає, і ви отримуєте покриття до 1000 доларів за претензію. Природно, ви отримуєте покриття випадкової шкоди з двома дозволеними претензіями на рік (139 доларів США). Відшкодування збитків через воду можна вимагати до 2 разів на рік і коштуватиме 69 доларів. Ви можете вимагати збитки або крадіжки один раз на рік за 279 доларів. Випадкові пошкодження eSurranty охоплюють тріщини дисплея, зламані кнопки, а також зламані камери. Ви також можете отримати страховий пост за 30 днів з моменту придбання, що досить акуратно. Загалом, це життєздатна заміна кількох мобільних страхових компаній, що існують там.

Verizon Wireless

Verizon Wireless насправді є однією з найкращих компаній із страхування стільникових телефонів для захисту кількох пристроїв. У них є чудовий пакет для людей з різними пристроями, пропонуючи вам покриття в розмірі 13 доларів на місяць за розумні годинники або смартфони. Тарифний план Verizon Total Mobile Protection дозволяє страхувати до 10 ліній одночасно.

Якщо щось трапиться, доведеться заплатити франшизу. І все-таки Verizon надає вам одне з найкращих покриттів тут - воно може покрити втрачені або викрадені телефони, пошкодження водою (навіть випадкові розливи), а також дефекти, виявлені після гарантії виробника на вашому телефоні. Також є розкрите покриття для ремонту екрану.

AT&T

AT&T - ще один чудовий вибір, але насправді він має різні рівні для вашого телефону. Для деяких основних засобів захисту ви шукаєте всього 8,99 доларів на місяць. Для цього ви розглядаєте страховку на одному пристрої, який захищає ваш від втрати, крадіжки та дефектів поза гарантією. Тут навіть ремонтують зламаний екран того ж дня.

Ще один рівень у них починається з 11,99 доларів на місяць. Це дає вам ті самі переваги, що і рівень 8,99 доларів, але додає цілодобову технічну підтримку, 50 ГБ сховища фотографій на основі хмари та захист особистості.

У них є ще один рівень, який призначений для декількох пристроїв - він починається з 34,99 доларів на місяць. Він охоплює до трьох пристроїв, страхує від втрат і крадіжок, а також додає цілих 300 ГБ фото- та відео зберігання.

ПродуктБрендІм'яЦіна
SquareTradeДворічний план захисту від аварій на телефон SquareTradeПеревірте ціну на Amazon

* Якщо ви купуєте за посиланнями на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Для отримання детальної інформації відвідайте нашу сторінку політики конфіденційності.

Вирок

Як бачите, існує безліч чудових планів страхування стільникових телефонів. Страхування стільникового телефону - змішана сумка - комусь це потрібно, а комусь - ні. Якщо у вас є хороший футляр на телефоні, швидше за все, страхування стільникового телефону буде просто викидати гроші, що стосується захисту від нещасних випадків. Однак інші більш схильні до нещасних випадків, а отже, ці невеликі інвестиції можуть заощадити вам сотні, якщо не тисячі доларів на ремонті або заміні.