Як розблокувати телефон Verizon без коду

Verizon часто отримує поганий реп, перш ніж бути дорожчим за більшість, але це має кілька різних пільг. Окрім того, що вони мають одну з найкращих мереж у США, вони також надзвичайно легко розблоковують свої пристрої - не потрібна форма запиту або жорсткі вимоги замовника. Єдиною “вимогою” щодо кожного сказання є наявність телефону Verizon.

Тож якщо ви не зовсім впевнені, як розблокувати телефон Verizon, обов’язково виконайте наведені нижче дії. Ми покажемо вам покроково про те, як ви можете розблокувати телефон, і всього лише за пару секунд. Ось і ми!

Розблокуйте телефон Verizon

Verizon роками надзвичайно легко розблокував один із своїх телефонів за допомогою коду розблокування. Verizon не має порталу запитів або покрокових інструкцій для розблокування своїх телефонів; насправді, вони навіть не мають переліку вимог, яким ви повинні дотримуватися, щоб його розблокувати. Це тому, що Verizon зберігає всі свої телефони, ну, розблоковані з самого початку.

Будь-які смартфони 4G LTE, оснащені SIM-карткою, вже розблоковані. Ви можете у будь-який момент перенести телефон до іншого оператора - навіть якщо ви щойно купили телефон кілька хвилин тому! Ось офіційне повідомлення від Verizon:

«Ми не блокуємо більшість телефонів або планшетів, які активуються за допомогою служби післяплати, ні під час, ні після закінчення терміну дії вашого договору про надання послуг або договору про розстрочку платежу за плату за пристрій. Ми не блокуємо наші 4G LTE-пристрої, і не потрібен код, щоб запрограмувати їх для використання з іншим носієм ".

Побачити? Код розблокування не потрібен. Звичайно, є кілька речей, про які слід пам’ятати, приймаючи. Більшість телефонів Verizon, випущених нещодавно, будуть бездоганно працювати в таких мережах GSM, як AT&T та T-Mobile, навіть якщо говорити про текстові повідомлення, дзвінки та функції LTE; однак Verizon роками є оператором CDMA, а це означає, що це основна мережа, на якій працюють багато його телефони. Отже, природно, деякі старі телефони можуть не мати радіостанцій GSM, необхідних для дзвінків та обміну текстовими повідомленнями в США, навіть не кажучи вже про можливість роботи на LTE. Хоча в черговий раз, ви повинні бути в порядку, що стосується будь-якого недавнього телефону Verizon, але вам доведеться провести дослідження деяких старих (або навіть просто взяти його для тестового запуску).

Якщо у вас виникли проблеми з використанням телефону, який обладнано SIM-карткою Verizon, в іншій мережі, ви можете зателефонувати за допомогою 888-294-6804.

Багато фактурна 3G пристрої можуть сортувати бути розблоковані без коду. Існує два попередньо встановлені коди, якими ви можете їх розблокувати - або «000000», або «123456». Однак існує марка пристроїв 3G, які вимагають спеціального коду. Цей бренд є світовими пристроями Verizon, і вам доведеться поговорити з технологією Verizon, щоб отримати його розблокованим, або скористатися сторонньою службою, якої ми зараз торкнемось.

Передплачені пристрої трохи відрізняються. Як і післяплатні 3G-пристрої, багато з них можна розблокувати за допомогою попередньо встановлених кодів "000000" або "123456"; однак багато передплачених пристроїв, придбаних з полиці, потрібно активувати протягом 12 місяців, перш ніж ви зможете розблокувати. На щастя, це можна обійти сторонніми компаніями, що розблоковують.

Використовуйте сторонню послугу

Як бачите, розблокувати смартфон, оснащений SIM-карткою 4G LTE, досить просто, але це стає дещо складнішим, коли мова йде про пристрої 3G та пристрої з попередньою оплатою. Зрештою, перевізник неодмінно хоче тримати вас у своїй мережі, а не в мережі конкурента. Тим не менш, ви можете пропустити тяганину Verizon, просто використовуючи сторонню службу для розблокування телефону. Ви просто придбаєте код у компанії, що розблокує, - яка може коштувати до 60 доларів, - але ваш телефон в найкоротші терміни запрацює в іншій мережі, і без усіх перешкод, які Verizon ставить перед вами, наприклад як попередньо оплачений пристрій, який потрібно активувати протягом 12 місяців.

Тим не менш, вам захочеться пошукати і дослідити хороші компанії. Переконайтеся, що вони поважні, інакше ви можете в кінцевому підсумку передати свої гроші одному взамін, ну, ні за що. У більшості авторитетних компаній у режимі очікування буде команда обслуговування клієнтів, яка допоможе вам розблокувати телефон за допомогою наданого коду.

Вирок

Тут ми показали вам, як ви можете розблокувати телефон Verizon без коду; однак, деякі телефони на Verizon просто потребують коду - без нього неможливо обійтись. Хороша новина полягає в тому, що вам не потрібно відповідати вимогам Verizon, щоб отримати цей код - послуга розблокування може швидко отримати один із тих телефонів, що працюють в іншій мережі.

У вас є розблокований телефон Verizon? Наскільки легко вам було використовувати його в мережі іншого оператора?

Ми отримаємо комісію за продаж, якщо ви купуєте товари за нашими посиланнями. Вивчайте більше.