Як екранувати дзеркало на телевізор на Galaxy Note 9 за допомогою програми Samsung Smart View

#Samsung #Galaxy # Note9 - це, мабуть, найкращий Android-смартфон, який ви можете придбати сьогодні. Цей телефон покращує і без того дивовижну Note 8, яка вийшла минулого року, що дозволило споживачам покращити роботу Android. Деякі ключові особливості цього пристрою включають 6,4-дюймовий Super AMOLED-дисплей, процесор Snapdragon 845 з 8 ГБ оперативної пам'яті, подвійні 12-мегапіксельні задні камери з OIS та акумулятор великої ємності на 4000 мАг.

Бувають випадки, коли навіть при великому дисплеї, який має телефон, ви захочете поділитися вмістом свого телефону з набагато більшою аудиторією. Це можна зробити, віддзеркаливши вміст телефону на телевізорі, що можливо, якщо ви використовуєте програму Samsung Smart View. Для цього потрібно мати телевізор, що дозволяє віддзеркалювати екран. Деякі новітні телевізори Samsung мають цю функцію. Ви також можете використовувати будь-який телевізор із підключеним до порту HDMI пристроєм Chromecast.

Передумови: переконайтеся, що телевізор і телефон підключені до однієї мережі Wi-Fi. Деякі моделі телевізорів також вимагають перемикання режиму введення вручну або ввімкнення дзеркального відображення екрана.

Як екранувати дзеркало на телевізор на Galaxy Note 9

  • Проведіть двома пальцями вниз від верхньої частини екрана.
  • Знайдіть піктограму Smart View, а потім натисніть на неї.
  • Натисніть на пристрій (назва телевізора з’явиться на екрані телефону), до якого потрібно підключити телефон.
  • Після підключення екран вашого мобільного пристрою тепер відображатиметься на телевізорі.

Тепер ви можете насолоджуватися переглядом вмісту свого телефону на телевізорі. Це чудово використовувати, якщо ви хочете переглядати фотографії чи відео на значно великому дисплеї. Ви також можете використовувати телевізор як дисплей, граючи в ігри на своєму телефоні, хоча, коли ви це робите, виникають певні затримки.