Як виправити Samsung Galaxy S5 випадковим чином відкриває Google Play Store

Ласкаво просимо до ще однієї нашої цілеспрямованої серії виправлення неполадок, яка вирішує широкий спектр питань щодо Samsung # GalaxyS5. У цій частині серії ми зосередимося на одній конкретній проблемі, а саме: # S5 випадковим чином відкриває Google Play Store. Зазвичай вам доведеться торкнутися піктограми Google Play Store вручну, щоб відкрити програму. Існує проблема, коли магазин відкривається самостійно, і, що ще гірше, він переходить до певної сторінки завантаження програми чи гри.

Samsung Galaxy S5

Ми вибрали чотири випуски такого характеру, надіслані нам читачами, які звертаються за допомогою. Ми вирішимо кожну з цих проблем і, сподіваємось, надамо рішення.

Якщо ви хочете переглянути попередні частини цієї серії, перевірте це посилання.

Як виправити Samsung Galaxy S5 випадковим чином відкриває Google Play Store

S5 Google Play Store Відкрито під час використання Facebook

Проблема: Іноді, коли я натискаю будь-який додаток, такий як Facebook, або навіть повідомлення +, воно переходить у Play Store із грою, в яку я не граю, замість того, що вибрав. Крім того, іноді з нізвідки, якби я просто вводив текстове повідомлення, мій Google Chrome спливає з порожньою сторінкою та адресою в Інтернеті, яка завжди починається з “відстеження .__” Будь ласка, допоможіть?!?!

Рішення. Якщо ваш телефон випадково відкриває Google Play Store, можливо, він може бути заражений новим типом загроз, який називається рекламним ПЗ. В основному, це робить так, що реклама на вашому телефоні відображає рекламу, що, у свою чергу, дозволяє завантажувати ігри чи програми з магазину Google Play. Це рекламне програмне забезпечення, можливо, увійшло у ваш пристрій, коли ви встановили програму, яка не надходить із магазину Google Play, або ви натиснули посилання у своєму веб-переглядачі, де вам буде запропоновано завантажити та встановити програму.

Що ви можете зробити, щоб вирішити це, - це встановити програмне забезпечення для захисту детектора реклами, яке ви можете отримати з магазину Google Play. Спробуйте вибрати ті, які користуються популярністю та мають високу оцінку. Нехай він запустить сканування на вашому телефоні, а потім перевірте, чи зможе він видалити загрози.

Спробуйте також перевірити встановлені програми на телефоні, перейшовши до налаштувань, а потім до програм. Якщо ви знайдете будь-яку програму, яка здається дивною у списку завантажених програм (програми, якими ви не користуєтесь, програми, які ви не встановили), видаліть її.

Якщо після цього проблема не зникне, вам слід просто створити резервну копію даних телефону та розпочати все заново, виконавши заводські скидання.

S5 випадковим чином відкриває Google Play Store

Проблема: Поки я переглядаю сторінку новин із програми котирувань акцій, мене автоматично перенаправляють у google play store. Також на деяких інших сторінках Google я переадресований на інші сторінки. Як зупинити автоматичне пересилання сторінки?

Рішення . Причина, по якій виникає ця проблема, полягає в тому, що ваш телефон, швидше за все, заражений рекламним програмним забезпеченням. Ознаками та симптомами цієї проблеми є те, що ваш телефон відкриє Google Play Store і приведе вас до певної програми чи гри, яку ви маєте завантажити. Хоча це питання не настільки критичне, воно все одно дратує і часто може становити загрозу безпеці.

Щоб вирішити цю проблему, спробуйте завантажити додаток безпеки, який може сканувати та видаляти рекламне програмне забезпечення з вашого пристрою. Хоча я не можу рекомендувати певний тип додатків для цього, ви можете вибрати додаток, який має високу оцінку та популярність у магазині Google Play.

Ви також можете видалити будь-яку програму, яка, на вашу думку, не належить вашому телефону. Перейдіть до налаштувань, потім програми, а потім дізнайтеся, яка програма включена до списку завантажених програм, якими ви не користуєтесь.

У цьому випадку також допомагає стирання розділу кеш-пам'яті телефону, проте найкращий спосіб вирішити цю проблему - створити резервну копію даних телефону та скинути заводські налаштування.

S5 випадково відкриває магазин Google Play після оновлення льодяника

Проблема: Після оновлення льодяника для Android Google Play Store випадковим чином відкриється для гри, як я просив її встановити. Це трапляється кілька разів протягом дня, коли я натискаю програму, намір або текст.

Рішення: У вашому телефоні може бути рекламне програмне забезпечення, яке спричиняє цю проблему. Це новий тип техніки, що використовується рекламодавцями для надсилання реклами на ваш пристрій. Хоча це не обов'язково критична проблема, вона досить дратує і часто може призвести до ризиків для безпеки.

Існує кілька способів потрапляння цього рекламного програмного забезпечення у ваш телефон. Найімовірнішою причиною є те, що ви, можливо, встановили додаток, який постачається разом із цим. Якщо ви встановлюєте програми, що надходять із сторонніх джерел (а не з магазину Google Play), ваш телефон має високий ризик отримати рекламне програмне забезпечення.

Щоб вилучити це з вашого телефону, вам слід подумати про завантаження програми безпеки, яка може вийняти це з вашого телефону. У магазині Google Play доступно кілька таких додатків, деякі з них безкоштовні, інші платять.

Якщо вам не подобаються клопоти щодо сканування телефону на наявність рекламного програмного забезпечення та його видалення, ви можете просто створити резервну копію даних телефону та виконати заводські скидання. Це поверне ваш телефон до початкового стану, коли ви його купили.

S5 випадковим чином відкриває Google Play Store

Проблема: Привіт, нещодавно на моєму Samsung Galaxy s5 було оновлено Lollipop, і тепер він випадковим чином підтягує програми Google Play Store, музику та інший вміст, який можна завантажити. Немає рими чи причини, коли це трапляється, або що воно підтягує ... це просто там. Мій антивірусний додаток не показує нічого поганого ... цей телефон для цього "занадто новий"! Допоможи мені будь ласка!

Рішення. Хоча ваш антивірусний додаток показує, що у вашого телефону не виникає проблем, можливо, він не зможе виявити рекламне програмне забезпечення, яке спричиняє цю проблему. Вам слід спробувати отримати додаток безпеки, який спеціально сканує та видаляє рекламні програми на вашому телефоні.

Одним із швидких методів вирішення цієї проблеми є резервне копіювання даних телефону та скидання до заводських налаштувань.

Як уникнути потрапляння шкідливих програм на ваш Samsung Galaxy S5

Вищезазначені проблеми, з якими ми вирішувались, є актуальними проблемами, надісланими нам читачами. Якщо ви ще не зіткнулися з цією проблемою на своєму пристрої, тоді ви добре спрацюєтесь із захистом телефону. Для тих, хто хоче знати, як уникнути цієї проблеми, просто дотримуйтесь простих порад, які я перелічив нижче.

  • Завжди завантажуйте свої програми з Google Play Store. Хоча це не може бути 100% гарантією того, що ваш телефон не отримає жодного шкідливого програмного забезпечення, він надає вам додатковий рівень безпеки. Google постійно сканує пропоновані в магазині програми на наявність загроз. Шанси заразитися телефоном досить незначні.
  • Завантажуючи програму, обов’язково перевіряйте її видавця. Перевірте, які інші програми вони можуть запропонувати. Якщо їх програми вам здаються дивними, тоді просто уникайте цього.
  • Прочитайте відгуки інших людей про додаток, який ви хочете завантажити. Якщо є кілька негативних відгуків, обов’язково перевірте, що це таке.
  • Перевірте, які дозволи потрібні для запуску програми. Якщо ви намагаєтеся завантажити програму Flashlight, наприклад, тоді їй не потрібно буде отримувати доступ до вашого списку контактів або Інтернету. Якщо програма вимагає дозволів, які вона не повинна використовувати, тоді не встановлюйте її.
  • Встановіть на свій пристрій програмне забезпечення безпеки. Хоча система Android, як правило, є безпечною платформою, що має додатковий рівень захисту від загроз, це завжди добре мати.