5 найкращих емуляторів PlayStation для Android у 2020 році Хлопець-дроїд

Емулятори можуть бути усім цікавим, дозволяючи вам переглянути свої улюблені ігри на старій консолі років тому, так що найкращий емулятор PS1. Якщо ви любите оригінальну PlayStation та деякі надзвичайно веселі ігри, що входять до неї, ви можете ще раз відтворити ці ігри на своєму пристрої Android за допомогою емулятора. Якщо це щось, що ви хочете зробити, ви на правильній платформі, оскільки магазин Google Play наповнений емуляторами оригінальної PlayStation. Якщо ви хочете знову почати грати в класичні ігри PlayStation, не забудьте дотримуватися інструкцій нижче - ми покажемо вам наші п’ять найкращих фаворитів для емуляторів PlayStation для Android

Кращі емулятори PlayStation для Android

найкращий емулятор PS1 - -

1. ePSXe

ePSXe - чудовий емулятор PlayStation 1 і має безліч унікальних функцій. Він має хорошу швидкість, точний звук і насправді підтримує до чотирьох гравців на одному екрані. Існує навіть режим розділеного екрану на 2 гравці, щоб весело провести час з друзями. Існує підтримка сенсорних панелей і навіть підтримка апаратних кнопок у випадку, якщо ви хочете використовувати контролер. Перевірте найкращий емулятор PS1 для себе нижче!

Завантажте зараз: Google Play

найкращий емулятор PS1 - -

2. FPse

Далі на нашому найкращому емуляторі PS1 ми маємо FPse. FPse рекламується як найкращий, найшвидший та найефективніший емулятор PlayStation 1 на даний момент на ринку. Він робить те саме, що й інші емулятори у цьому списку: грайте в ігри PlayStation 1, але справляється з цим трохи краще. Наприклад, ви отримуєте графіку високої чіткості з підтримкою OpenGL. Існують шейдери для вдосконалення візуалізації програмного забезпечення, і він навіть може стискати ваші ігри PlayStation 1, щоб звільнити місце для зберігання. Подібно до ePSXe, є підтримка декількох гравців.

FPse також має масу інших функцій - тут просто занадто багато, щоб їх перерахувати. Ви можете перевірити їх усі в описі програми за посиланням нижче.

Завантажте зараз: Google Play

найкращий емулятор PS1 - -

3. ClassicBoy

ClassicBoy - ще один емулятор, який ви, без сумніву, хочете розглянути. Тут є підтримка декількох різних консолей, включаючи Nintendo 64, GameBoy Advance, GameBoy Classic, GameBoy Color, NES та багато інших. Найголовніше, що він має підтримку PlayStation 1, щоб ви могли знову насолоджуватися всіма улюбленими класичними іграми Sony. Для ClassicBoy доступна маса налаштувань, таких як можливість збереження стану гри, підтримка контролерів жестів та датчиків, профілі контролерів, апаратна підтримка (тобто можливість підключити контролер Bluetooth до телефону та грати з ним у ігри) у цьому емуляторі) та багато іншого.

Завантажте зараз: Google Play

найкращий емулятор PS1 - -

4. Емулятор PS2

Далі ми маємо емулятор PS2. Хочете пограти в щось більше, ніж просто ігри PlayStation 1? Тоді вам слід розглянути емулятор PS2. Як випливає з назви, ви зможете грати у свої улюблені ігри PlayStation 2 за допомогою цього емулятора. Вийдіть у космос у програмі Star Wars: Battlefront або в гробниці за допомогою Tomb Raider III за допомогою цього емулятора. Він підтримує багато ігор і навіть дозволяє завантажувати різні ігри сюди із завантаженими ПЗУ.

Варто пам’ятати, що це лише емулятор PlayStation 2. Це означає, що ви зможете використовувати його лише для ігор PlayStation 2 - тут немає підтримки жодних інших консолей, навіть оригінальної PlayStation чи PSP. Для цього вам доведеться шукати деінде. Однак сам емулятор підтримує великі швидкості та графіку, тому ви повинні отримати чудовий досвід PlayStation 2 з найкращим емулятором PS1 тут.

Завантажте зараз: Google Play

5. Matsu PSX

Нарешті, у нас є Matsu PSX. Цей емулятор підтримує безліч різних консолей - SNES, NES, GameBoy, як ти називаєш. Але, найголовніше, він пропонує PlayStation 1. За допомогою цього емулятора ви зможете грати у всі свої улюблені ігри з оригінальної PlayStation 1. Вам доведеться ходити по Інтернету, шукаючи ігрові ПЗУ для PlayStation 1, щоб завантажити їх у ваш емулятор, але цей емулятор все одно зможе відтворювати їх бездоганно.

Він має деякі основні функції, яких ви очікуєте від емулятора, - збереження стану, перемотування вперед, перемотування тощо.

Кращий емулятор PS1 для вердикту Android

Отже, який емулятор слід вибрати? Ми рекомендуємо їхати з Matsu PSX, ePSXe або ClassicBoy. Всі ці три емулятори мають фантастичну підтримку і можуть підняти ваші ігри на новий рівень на вашому пристрої Android, хоча багато з цих ігор вийшли з поколінь тому. У вас є улюблений емулятор PlayStation? Обов’язково повідомте нас у розділі коментарів нижче!

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.