Як виправити проблему з розрядом акумулятора Galaxy S9 через AASAservice

Багато користувачів Galaxy виявляють, що іноді AASAservice, що є послугою Samsung, напрочуд очолює список програм, які споживають багато заряду акумулятора. У цьому епізоді з усунення несправностей з’ясуйте способи боротьби зі службою AASA і що взагалі можна зробити для вирішення проблеми з розрядом акумулятора на Galaxy S9.

Проблема: Проблема з розрядом акумулятора Galaxy S9 через службу AASA

я використовую Galaxy S9. я щойно встановив нове оновлення для Android 2 грудня. З тих пір моя батарея почала швидко розряджатися. З того часу мені доводилося тричі заряджати. Я вмикав і вимикав за допомогою клавіші гучності + клавіша живлення клавіші bixby і робив те, що мені рекомендували робити. Але не вийшло.  

По-друге, я виявив, що деякі служби AASA використовують більшу частину заряду акумулятора. Але кнопка відключення не виділена (увімкнена). Я міг лише змусити зупинитися. Я не знаю, чи це точна причина, але деяка перепочинок після припинення сили. Однак через деякий час розрядження акумулятора триває. Дозвіл екрану, Завжди на дисплеї тощо тощо також використовується перед установкою нового оновлення. Отже, припущення, що це не допомогло б вирішити справжню проблему. По-третє, програма My SMS автоматично вимикається в середині обміну повідомленнями, і екран повертається на головний екран. в чому проблема? будь ласка, допоможіть мені.

Рішення: AASAservice - одна з багатьох основних служб, необхідних для надання особливого досвіду Samsung на пристроях Galaxy. Загалом, він не повинен бути на першому місці в списку програм та послуг, які споживають заряд акумулятора в розділі Використання акумулятора. Якщо служба AASA на вашому пристрої, як видається, була основною причиною розряду батареї або якщо після оновлення існує значна різниця у використанні акумулятора, ви можете спробувати виконати такі дії з усунення несправностей:

Очистіть розділ кешу

Іноді системний кеш вашого пристрою, який використовується Android для швидкого завантаження програм, може пошкодити оновлення. Якщо це трапиться, деякі програми можуть не працювати належним чином, збій або стануть повільними. Якщо кілька програм постраждали від поганого кешу, може відбутися загальносистемне уповільнення, що, в свою чергу, може призвести до збільшення часу завантаження та неефективного функціонування. Щоб переконатися, що системний кеш знаходиться в хорошій формі, регулярно очищайте розділ кешу. Ось як:

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу збільшення гучності та клавішу Bixby, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли з’явиться зелений логотип Android, відпустіть усі клавіші («Встановлення оновлення системи» відображатиметься приблизно 30 - 60 секунд, перш ніж відображатимуться опції меню відновлення системи Android).
 4. Натисніть клавішу зменшення гучності кілька разів, щоб виділити 'wipe cache partition'.
 5. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати.
 6. Натискайте клавішу зменшення гучності, доки не буде виділено `` так '', і натисніть кнопку живлення.
 7. Коли розділ кешування стирання завершено, виділяється “Перезавантажити систему зараз”.
 8. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Примусовий перезапуск

Іноді ця проста процедура може виправити помилки, що з’явилися після тривалої роботи системи. Примусово перезавантажуючи S9 вручну, ви в основному імітуєте витяг акумулятора, що у старих мобільних телефонах зі знімними акумуляторними батареями було ефективним способом оновити систему. Якщо ви ще не спробували цього, ось кроки, які ви можете зробити:

 1. Натисніть і утримуйте кнопки живлення + зменшення гучності приблизно протягом 10 секунд або до тих пір, поки пристрій не запуститься Зачекайте кілька секунд, поки не з’явиться екран Maintenance Boot Mode.
 2. На екрані Maintenance Boot Mode виберіть Normal Boot. Ви можете використовувати кнопки гучності для перегляду доступних опцій, а нижню ліву кнопку (під кнопками гучності) вибрати. Зачекайте до 90 секунд, поки скидання завершиться.

Встановіть оновлення програми

Деякі програми можуть розробити помилки або стати проблематичними після основного оновлення Android. Переконайтеся, що всі встановлені вами програми сумісні з поточною версією ОС, щоб уникнути проблем із ними. Видавці програм хочуть максимально звести до мінімуму проблеми несумісності з Android, але деякі програми можуть не отримувати однакову кількість догляду та обслуговування. Як кінцевий користувач, найбільше, що ви можете зробити, це встановити оновлення. Робіть, що можете.

Калібруйте акумулятор

Іноді Android може втратити фактичний рівень заряду акумулятора. Щоб перекалібрувати операційну систему так, щоб вона отримувала точні показники рівня заряду акумулятора, виконайте наступне:

 1. Повністю розрядіть акумулятор. Це означає використовувати пристрій до тих пір, поки він не вимкнеться самостійно, а рівень заряду батареї складе 0%.
 2. Заряджайте телефон, поки він не досягне 100%. Обов’язково використовуйте оригінальне зарядне обладнання для свого пристрою і дайте йому повністю зарядитися. Не вимикайте пристрій як мінімум ще дві години, а також не використовуйте його під час заряджання.
 3. Після закінчення часу відключіть пристрій від мережі.
 4. Перезавантажте пристрій.
 5. Використовуйте свій телефон, поки він знову повністю не закінчиться.
 6. Повторіть кроки 1-5.

Очистити налаштування програми

Для належної роботи деяких програм потрібні стандартні або основні програми та служби. Іноді оновлення можуть ненавмисно перешкоджати роботі Android та вимикати важливі системні програми. Щоб виправити ситуацію, переконайтеся, що спочатку скинули всі налаштування програми за замовчуванням. Ось як:

 1. Відкрийте програму Налаштування.
 2. Торкніться Програми.
 3. Натисніть Додаткові налаштування у верхньому правому куті (піктограма з трьома крапками).
 4. Виберіть Скинути налаштування програми.
 5. Перезапустіть S9 і перевірте наявність проблеми.

Скиньте всі налаштування

Ця процедура відокремлена від попередньої, оскільки вона охоплює всі налаштування вашого пристрою Android, а не лише додатки. Для цього виконайте наведені нижче дії.

 1. На головному екрані проведіть пальцем угору по порожньому місці, щоб відкрити панель програм.
 2. Торкніться Загальне управління> Скинути налаштування.
 3. Торкніться Скинути налаштування.
 4. Якщо ви встановили PIN-код, введіть його.
 5. Торкніться Скинути налаштування. Після завершення з’явиться вікно підтвердження.

Заводські налаштування

Одним із ефективних способів виправити проблему розряджання акумулятора після оновлення є заводські скидання. Якщо AASAservice продовжує залишатися у верхній частині списку програм, що сприяють виникненню проблеми, витріть телефон, виконавши скидання до заводських налаштувань.

 1. Створіть резервну копію даних.
 2. Вимкніть пристрій.
 3. Натисніть і утримуйте клавішу збільшення гучності та клавішу Bixby, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 4. Коли з’явиться зелений логотип Android, відпустіть усі клавіші («Встановлення оновлення системи» відображатиметься приблизно 30 - 60 секунд, перш ніж відображатимуться опції меню відновлення системи Android).
 5. Кілька разів натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити 'wipe data / factory reset'.
 6. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати.
 7. Натискайте клавішу зменшення гучності, доки не буде виділено "Так - видалити всі користувацькі дані".
 8. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати та розпочати основне скидання.
 9. Коли головне скидання завершено, виділяється "Перезавантажити систему зараз".
 10. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Інші потенційні рішення щодо розряду батареї

Менша яскравість екрану. Затемнення екрана - це хороший, простий спосіб подовжити час автономної роботи день у день. Зменште яскравість екрану до найнижчого комфортного для вас рівня і залиште його таким.

Видаліть програми . Чим більше програм ви встановите, тим більша ймовірність виникнення проблем або розряду батареї. Позбудьтесь програм, якими ви не користувались останні два тижні. Якщо ви не використовували їх так довго в цей час, швидше за все, вони не важливі ні для вас, ні для вашого способу життя. Видаліть їх, щоб звільнити простір і зменшити можливість зіткнутися з ними проблемами. Ви завжди можете встановити їх у будь-якому випадку, якщо хочете в майбутньому.

Убивайте програми, якими ви не користуєтесь . Використовуйте функцію неспостережуваних і завжди сплячих програм у меню Налаштування> Технічне обслуговування пристрою> Акумулятор> Неспостережувані програми. у вас не повинно бути додатків (видаліть, якщо щось там є). Використовуйте функцію Завжди сплячих програм і помістіть туди всі програми, для яких вам не потрібні push-сповіщення.

Оптимізуйте . Перейдіть до Налаштування> Технічне обслуговування пристрою> Дозвольте йому завантажитися та натисніть Оптимізувати зараз.