Як видалити обліковий запис Amazon

Якщо ви ще цього не помітили, видалити свій рахунок Amazon досить складно. Компанія точно не робить дуже очевидним, де і навіть як можна видалити свій рахунок Amazon. Очевидно, що вони хочуть, щоб ви його зберегли, тому поховання опції видалення або закриття вашого облікового запису Amazon працює трохи як стримуючий фактор від людей, які закривають свої рахунки. Тим не менш, якщо ви з будь-якої причини прагнуть закрити свій рахунок - наприклад, зробити так, щоб історія ваших покупок назавжди зникла - ви все одно можете закрити його та закрити досить легко. Якщо ви будете слідувати нижче, ми покажемо вам, як. Давайте розпочнемо.

Важливі речі, які слід пам’ятати

Одне з найважливіших речей, про які слід пам’ятати про свій обліковий запис Amazon перед видаленням, - це те, що він працює так само, як обліковий запис Google у наші дні. Ваш акаунт Amazon більше не є лише торговим, а обліковим записом, який надає вам доступ до декількох послуг. Це не ексклюзивно для покупок, надаючи вам широкий доступ до таких речей, як Kindle для читання книг, Prime Video для перегляду фільмів та телевізійних шоу а-ля Netflix, Amazon Music для потокової передачі ваших улюблених пісень багато Spotify та багато іншого. Отже, закривши свій рахунок Amazon, ви закриваєте не просто частину покупок, а буквально кожну іншу послугу, підключену до вашого рахунку Amazon.

З закриттям вашого облікового запису Amazon ви не лише втратите доступ до всіх цих додаткових послуг, але втратите всі ці дані, а також свої цифрові покупки. Немає можливості повернути нічого з цього. Ще одне, про що слід подумати, це те, що ви втратите доступ до Prime Photos, тобто весь ваш фотопростір та фото- та відеофайли зникнуть.

Дійсно, було б помилкою закрити свій рахунок Amazon, якщо ви вже володієте великою кількістю цифрових товарів від Amazon. Якщо ви намагаєтеся скасувати підписку на Prime, існує окремий спосіб зробити це, або якщо ви намагаєтеся позбутися частини своєї історії покупок, багато хто з ваших покупок має можливість архівувати. І майте на увазі, що якщо ви продовжите і закриєте свій рахунок на Amazon, ваше членство в Prime закінчується негайно і не підлягає поверненню.

Якщо ви все ще прагнете закрити свій рахунок на Amazon, ми розуміємо. Ось кроки, які потрібно зробити, щоб позбутися від нього раз і назавжди.

Закриття рахунку Amazon

Amazon не пропонує вам спосіб закрити свій рахунок Amazon у налаштуваннях вашого облікового запису. Насправді ми повинні поговорити зі службою підтримки, щоб закрити її.

Наш перший крок - зайти на www.amazon.com, увійти зі своїм обліковим записом Amazon і перейти до служби підтримки клієнтів. Або ви можете зайти сюди, щоб перейти прямо до служби підтримки клієнтів Amazon. Вам буде запропоновано увійти у свій обліковий запис Amazon, коли ви відвідуєте сторінку. Увійти.

З'явиться вікно підтримки з проханням про категоризацію запиту. У верхній частині цього вікна є кілька вкладок. Ви захочете натиснути ту, що вкрай праворуч каже «  Prime» або «Something Else» .

Далі, прямо під полем, з яким ми щойно спілкувались, з’явиться вікно. Це ваш другий крок, коли Amazon просить вас розповісти їм трохи більше про свою проблему. Для першого спадного меню в розділі  Виберіть проблему виберіть  Налаштування облікового запису . У другому спадному меню натисніть  Закрити мій рахунок .

Тепер ми повинні поговорити зі співробітниками служби підтримки клієнтів Amazon. Ви можете вибрати електронну пошту, телефонний дзвінок або чат. Ми рекомендуємо вистрілити Amazon швидким електронним листом із усіх цих опцій. Ви можете вибрати один із останніх двох варіантів, але в будь-якому з них Amazon не зможе видалити ваш обліковий запис прямо тоді і там. Отже, ми рекомендуємо натиснути на електронну пошту, заповнивши форму із зазначенням причини закриття облікового запису, а потім надіславши її.

Amazon відповість на ваш електронний лист, як правило, досить швидко. Вони порекомендують вам не скасовувати свій обліковий запис, запитувати причину і повідомляти всі послуги, які ви втратите. Вони спробують запропонувати вам інші рішення щодо видалення вашого облікового запису. Якщо ви хочете продовжити та видалити його, вам просто доведеться надіслати їм електронного листа та повідомити, що ви впевнені у своєму рішенні. Вам доведеться дотримуватися деяких вказівок від Amazon, і тоді ваш обліковий запис буде закрито.

Вирок

Як бачите, закрити обліковий запис Amazon непросто. Вони змушують вас стрибати через безліч обручів і перешкод, але це все-таки можливо назавжди позбутися!

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.