Як виправити Galaxy Note8, який постійно відображає спливаючі оголошення [методи видалення]

Бути постійно прикритим рекламою чи спливаючими вікнами - це одне з найбільш дратує досвіду в Android. Сьогоднішній посібник з усунення несправностей розповість вам, як позбутися цих цифрових шкідників. Хоча ми робимо це для користувачів # GalaxyNote8, наші пропозиції також можуть бути застосовані до будь-якого пристрою Samsung, яким ви можете користуватися, тому обов’язково додайте цю сторінку в закладки для подальшого використання.

Сьогоднішня проблема: Як виправити Galaxy Note8, який постійно відображає спливаючі оголошення

На моєму телефоні секунди з’являються оголошення. Протягом дня це трапляється щонайменше 40 - 50 разів. У нижньому лівому куті є квадратний квадрат із написом "відмовитись". Мій оператор стільникового телефону намагався робити щось на своєму шляху, і я змушував це робити на своєму телефоні, і це не вирішило проблему. Єдиний інший варіант, який мені доводиться робити, якщо це неможливо виправити, - це відновити заводські налаштування на своєму телефоні, де я втрачаю все, для чого не було резервної копії. ти знаєш, як вирішити проблему, без того, щоб мені потрібно було відновити заводські налаштування? - Jedsgirln08

Рішення: Привіт, Jedsgirln08. Постійні оголошення чи спливаючі вікна на вашому Note8 означають, що пристрій заражений рекламним програмним забезпеченням або іншим поганим додатком, який служить шлюзом для встановлення інших шкідливих програм. Це може статися, якщо ви відкрили електронне повідомлення та натиснули на заблоковане посилання, відвідали шкідливі веб-сайти у своєму веб-браузері або встановили підозрілі програми. Це три найпоширеніші способи зараження пристрою Android, і, на жаль, єдиними ефективними методами вирішення проблеми є:

 1. спочатку виконайте скидання до заводських налаштувань
 2. запобігти повторному зараженню телефону після скидання.

Скануйте телефон за допомогою антивірусних програм

Хоча деякі користувачі раніше могли звертатися до спливаючих вікон, скануючи свій пристрій за допомогою антивірусної програми, це може працювати, а може і не працювати. Завжди існує гра в котики-мишки між розробниками антивірусів та зловмисними сторонами, які роблять ці підлі програми або віруси. Якщо на даний момент зловмисне програмне забезпечення чи спливаючі вікна на вашому телефоні застаріли, нові антивірусні визначення можуть допомогти видалити їх із вашого телефону.

У магазині Play є багато безкоштовних антивірусних програм, які ви можете спробувати (будьте обережні з деякими з них, хоча деякі погані програми також можуть виглядати як законні антивірусні програми). Спробуйте дотримуватися відомих брендів, таких як AVG, Norton тощо. Спробуйте ретельно перевірити, шукаючи варіанти, проводячи деякі дослідження. Ви можете почати з перевірки цього списку хороших антивірусних програм.

Вирішивши, яку антивірусну програму використовувати, не встановлюйте іншу подібну програму та запускайте їх одразу. Наявність двох антивірусних програм, які сканують пристрій разом, може спричинити проблеми з продуктивністю. Якщо ви хочете спробувати інший, не забудьте видалити перший, перш ніж встановлювати другий.

Завантажте в безпечний режим

Якщо ці спливаючі вікна почали діяти після встановлення певної програми або якщо ви підозрюєте, що причиною їх є програма, спробуйте завантажити телефон у безпечний режим. Безпечний режим блокує роботу сторонніх програм і служб, тому це хороший спосіб видалити небажані програми. Це також допоможе вам визначити, чи правильно уявляєте про можливу проблему сторонньої програми.

Щоб завантажити пристрій у безпечний режим:

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу живлення за екраном назви моделі, що з’являється на екрані.
 3. Коли на екрані з’явиться SAMSUNG, відпустіть клавішу живлення.
 4. Відразу після відпускання клавіші живлення натисніть і утримуйте клавішу зменшення гучності.
 5. Продовжуйте утримувати клавішу зменшення гучності, доки пристрій не завершить перезапуск.
 6. Коли в нижньому лівому куті екрана з’явиться безпечний режим, відпустіть клавішу зменшення гучності.
 7. Залиште телефон деякий час працювати і подивіться, чи повернуться спливаючі вікна. Якщо вони цього не роблять, це означає, що існує стороння програма, яка змушує їх з’являтися.

Щоб визначити, яка з ваших програм викликає проблеми, перезавантажте телефон у безпечний режим і виконайте такі дії:

 1. Завантажте в безпечний режим.
 2. Перевірте наявність проблеми.
 3. Переконавшись, що винна стороння програма, ви можете розпочати видалення програм окремо. Ми пропонуємо розпочати з останніх, які ви додали.
 4. Після видалення програми перезапустіть телефон у звичайний режим і перевірте наявність проблеми.
 5. Якщо ваш Note8 все ще проблематичний, повторіть кроки 1-4.
 6. Продовжуйте робити той самий цикл, поки не встановите винуватця.

Витріть телефон

Якщо ви не можете завантажити Note8 у безпечний режим або якщо проблема не зникає після видалення всіх сторонніх програм, єдиним вашим вибором є скидання до заводських налаштувань.

Щоб відновити заводські налаштування Note8:

 1. Створіть резервну копію даних за допомогою Smart Switch.
 2. Вимкніть пристрій.
 3. Натисніть і утримуйте клавішу збільшення гучності та клавішу Bixby, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 4. Коли з’явиться зелений логотип Android, відпустіть усі клавіші («Встановлення оновлення системи» відображатиметься приблизно 30 - 60 секунд, перш ніж відображатимуться опції меню відновлення системи Android).
 5. Кілька разів натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити 'wipe data / factory reset'.
 6. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати.
 7. Натискайте клавішу зменшення гучності, доки не буде виділено "Так - видалити всі користувацькі дані".
 8. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати та розпочати основне скидання.
 9. Коли головне скидання завершено, виділяється "Перезавантажити систему зараз".
 10. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Перепрошийте прошивку

Ви також можете прошити прошивку пристрою, щоб очистити його. Прошивка - це еквівалент Android для встановлення нової версії операційної системи Android шляхом перезапису поточної. Процедури залежать від моделі телефону, тому ви хочете бути обережними, дотримуючись хорошого посібника для вашої конкретної моделі телефону. Ви не хочете обробляти Note8 за допомогою прошивки іншого оператора. Прошивання зазвичай не рекомендується для пересічних користувачів лише через ризики, тому, якщо ви раніше про це не чули, ви можете дозволити Samsung зробити це за вас. Samsung офіційно не рекомендує користувачам прошивати свої телефони самостійно. Просто віднесіть пристрій до сервісного центру Samsung і нехай вони витріть телефон. Як і скидання до заводських налаштувань, це призведе до видалення ваших даних, тому обов’язково створіть резервні копії файлів, перш ніж вирушати.

Як запобігти спливаючим вікнам реклами чи вірусу заразити ваш Note8?

Найпоширеніша причина, через яку спливаючі вікна реклами або віруси заражають пристрій, - це встановлення поганого додатка. Деякі з цих програм можуть спочатку здаватися законними. Вони бувають у всіх формах, таких як ігри, додатки для підвищення продуктивності, програми для персоналізації чи навіть додатки для побачень. Як тільки ви встановите його, він може працювати нормально протягом наступних кількох днів, але згодом перетвориться у шкідливу форму, щоб дозволити іншим програмам або вірусам заволодіти вашим пристроєм. Деякі зловмисні програми можуть викрасти програму Play Store або ваш веб-браузер, щоб вони могли відображати рекламу або перенаправляти вас на сторінку завантаження в Play Store. Інші просто захоплять всю операційну систему і змушують її виконувати інші завдання у фоновому режимі.

Отже, щоб запобігти повторному зараженню вашого пристрою після відновлення заводських налаштувань, ви хочете переконатись, що встановлюєте лише ті програми, яким довіряєте. Дотримуйтесь офіційних програм і уникайте програм від тіньових розробників. Якщо ви не впевнені, чи можна йому довіряти чи ні, перевірте відгуки інших користувачів. Якщо програма була там деякий час, деякі користувачі, можливо, вже надали відгуки про неї. Якщо ваш телефон знову заразиться після відновлення заводських налаштувань, це означає, що одна з установлених вами програм є поганою. У цьому випадку вам слід зробити ще один раунд відновлення заводських налаштувань. Потім переконайтеся, що краще виконали роботу, перевіряючи, які додатки потрібно встановити знову. Якщо це повторюється знову, винні лише ви самі.