13 найкращих прихованих GPS-трекерів для автомобілів | Хлопець-дроїд

GPS, також відома як система глобального позиціонування, - це супутниковий навігаційний процес, який дозволяє користувачам визначати конкретне місце розташування конкретного об'єкта. Найкращі приховані GPS-трекери для автомобілів тепер доступні для споживачів, щоб допомогти їм відстежувати свої машини та інші цінні речі. Вони невеликі, легкі та, як правило, непомітні, що робить їх чудовим пристроєм для розміщення у вашому автомобілі.

ПродуктБрендІм'яЦіна
Spy TecМіні-портативний персональний і автомобільний GPS-трекер Spy Tec STI GL300Перевірте ціну на Amazon
VyncsGPS Tracker Vyncs Без щомісячної плати за БД, 3G поїздки в режимі реального часу для відстеження GPS автомобілівПеревірте ціну на Amazon
баунсіBouncie - підключений автомобіль - адаптер OBD2Перевірте ціну на Amazon
Пристрій GPS відстеженняLinxup OBD GPS Tracker з 3G GPS відстеженням в режимі реального часуПеревірте ціну на Amazon
Трекер OptimusGPS-трекер - Optimus 2.0Перевірте ціну на Amazon

* Якщо ви купуєте за посиланнями на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Для отримання детальної інформації відвідайте нашу сторінку політики конфіденційності.

Важливі особливості

Ось кілька важливих функцій, якими ви можете скористатися, якщо у вас є власний прихований GPS-трекер:

  • Оновлення місця - слідкуйте за місцем розташування вашого автомобіля кожні 5-10 секунд. Ви також можете переглянути свій автомобіль через Карти Google.
  • Детальний звіт про історію водіння - показує попередні маршрути та те, як рухався транспортний засіб.
  • Оповіщення про швидкість передачі - повідомляє, чи перевищив швидкість водій.
  • Оповіщення про геозони / безпечні зони - якщо водій вийшов за межі певної області.

Ці функції допоможуть вам ретельно стежити за своїм водієм чи дитиною. У разі випадковості ці зібрані дані також можуть бути використані як доказ. Якщо вам важко шукати найкращі приховані GPS-трекери для вашого автомобіля, ознайомтеся з нашими рекомендаціями. Вони ретельно перевіряються та перевіряються, щоб забезпечити очікувані переваги цих пристроїв.

Кращі приховані GPS-трекери для автомобілів

Приховані GPS трекери для автомобілів

1) SpyTec STI GL300

Відстежуйте своїх улюблених, транспортні засоби та дорогі речі, де б вони не знаходились, за допомогою портативного міні-портативного персонального та GPS-трекера SpyTec STI GL300. Завдяки своїй портативності та вазі 2 дюйми, він може бути тонко прикріплений майже до будь-чого для відстеження людей, предметів та транспортних засобів. Має 2 тижні автономної роботи, і його можна поєднати з водонепроникним магнітним чохлом M2 для кращої міцності та адгезії.

Цей GPS-трекер можна пов’язати з вашим мобільним телефоном або комп’ютером; це можна простежити та відобразити в режимі реального часу за допомогою карт Google. Завдяки своїй вдосконаленій можливості геозонування, він може надсилати сповіщення про текстові повідомлення після від'їзду або прибуття людини у визначену зону, полегшуючи безпеку вашої коханої та миттєве їх знаходження.

Спеціальні звіти можна налаштувати, щоб допомогти вам відстежувати активність, а їх пам’ять може зберігати до року історичних даних відстеження, які можна експортувати та зберігати на вашому комп’ютері.

Цей виріб має довічну гарантію та цілодобову підтримку обслуговування клієнтів; він не має зборів за активацію чи скасування та не має періоду блокування. Відстежуйте без зобов’язань за допомогою міні-портативного персонального та GPS-трекера SpyTec STI GL300 Mini.

Придбайте зараз: тут

Приховані GPS трекери для автомобілів

2) GPS-трекер Vyncs

Vyncs GPS Tracker - це портативний пристрій, який дозволяє зручно відстежувати рух вашого автомобіля через мобільний додаток-партнер, який можна завантажити як через Apple Store, так і через Google Store. Сповіщення також можна отримувати за допомогою SMS або електронної пошти.

Він забезпечує цілодобову допомогу на дорогах у місцях розташування США, Канади та Пуерто-Рико, виявляє та повідомляє користувача, коли зареєстрована особа керує транспортним засобом за попередньо встановлену комендантську годину, відстежує рух автомобіля та рівень палива в режимі реального часу, діагностує несправність автомобіля , доставляє сповіщення про швидкість, гальмування та швидке прискорення, надсилає попередження про прибуття / виїзд із зони та повторює маршрути транспортних засобів.

Забираючи живлення від порту OBD (бортової діагностики) автомобіля, він не вимагає зарядки, а його 3-дюймовий розмір дозволяє тримати його прихованим і непоміченим. У випадках вилучення з порту OBD пристрій надсилає попередження про фальсифікацію після його повторного підключення.

Vyncs GPS Tracker як 2G, так і 3G підтримується в 177 країнах. Краще перевірити, чи це дозволено вашим місцевим законодавством перед покупкою.

Окрім GPS-трекера з 15/30/60 другим оновленням GPS, пакет включає SIM-карту, 1-річний тарифний план та 1-річну послугу без щомісячної плати.

Придбайте зараз: тут

Приховані GPS трекери для автомобілів

3) Bouncie Smart Driver Companion

Bouncie Smart Driver Companion може бути саме тим, що потрібно для ваших потреб відстеження. Цей підключається пристрій відстеження адаптера OBD2 має розмір близько 2 дюймів і вагу 4,2 унції. Він може знайти ваш транспортний засіб і кожні 1 хвилини повідомляти про те, чи ведеться їзда, чи він щойно розпочався чи зупинився. Він забезпечує сповіщення про різноманітні заходи, що контролюються Bouncie: розгін, гальмування, швидкість, водіння після комендантської години та фальсифікація.

Він також надає інформацію про транспортний засіб, включаючи діагностику стану здоров'я, нагадування, поновлення, пробіг, звіти та статистику. Всю цю інформацію можна отримати через партнерський магазин Apple Store та програму Play Store, що завантажується, або через ваш комп’ютер, а також доступ до необмежених користувачів.

Пристрій можна також підключити до розумних домашніх помічників, Alexa або Google Home, для зручності доступу. Це також дозволяє користувачам встановлювати геокружності, точно визначати місцезнаходження водія та визначати початкову та кінцеву адреси поїздки. Завдяки діапазону швидкості, Bouncie відстежує та фарбує ваше водіння.

Цей 3G прихований GPS-трекер, розроблений для автомобілів 1996 року та новіших моделей, має покриття на всій території США без обмеження дальності. Він не має проводів та інструментів і не потребує зарядки, оскільки забирає живлення від порту OBD2 автомобілів. Щомісячний тарифний план включається під час покупки, і його можна скасувати без комісії.

Придбайте зараз: тут

Приховані GPS трекери для автомобілів

4) GPS-трекер Linxup OBD

Linxup OBD GPS Tracker - це трекер у реальному часі та локатор автомобілів. Це розмір 1 на 1,75 на 2,1 дюйма і вага 2,08 унції. Його можна підключити до автомобіля через порт OBD. Використовуючи Карти Google, він передає місцезнаходження пристрою бездротово через програму або за допомогою текстових та електронних сповіщень.

Він має можливість геозони обмежувати рух автомобіля до певних меж, можливість відтворення для перегляду маршрутів та оновлення місцезнаходження в реальному часі. Доступ до цих функцій можна отримати через партнерський мобільний додаток трекера. Попередження в режимі реального часу також можуть надсилатися щодо перевищення швидкості, холостого ходу, споживання палива та позагодинного використання автомобіля. Детальні звіти можуть також створюватися для аналізу.

Пристрій також може відстежувати та планувати технічне обслуговування автомобіля за допомогою вбудованої системи управління технічним обслуговуванням Linxup. За додаткову плату пристрій може бути використаний для спрощення диспетчерських завдань, зчитування та повідомлення про код перевірки двигуна автомобіля, а також для формування рейтингів водіїв та табелів. Додаткові сповіщення також можуть надсилатися за допомогою згаданих функцій за допомогою SMS, електронної пошти або через додатки.

GPS-трекер Linxup OBD доступний лише в США. Він використовує дані 3G, і щомісячний тариф включається при покупці. План може бути припинено в будь-який час без додаткових витрат.

Придбайте зараз: тут

Приховані GPS трекери для автомобілів

5) GPS-трекер Optimus 2.0

GPS Tracker Optimus 2.0 може використовуватися для відстеження транспортних засобів, предметів, вантажу або людей. Якщо SIM-карта та тарифний план включені під час покупки, її можна активувати та скасувати без будь-яких комісій та прихованих платежів. Цей 3-дюймовий пристрій важить 3,36 унції і включає літій-полімерну акумуляторну батарею, яка може прослужити 1-2 тижні.

Цей трекер має налаштовувану частоту звітів про положення кожні 30 секунд, яку можна підвищити до 10 секунд із вищим планом. Він має можливості геозонування, які можуть встановлювати обмеження місця розташування та надсилати сповіщення після прибуття або виїзду з межі району.

Він надає сповіщення електронною поштою, текстом або додатком про рух, перевищення швидкості, натискання кнопки SOS та низький рівень заряду акумулятора. Він може відстежувати необмежену кількість історичних даних і маршрутів, збережених під час обслуговування, і їх можна переглядати через пристрої Android або iOs або через ваш комп’ютер. Оскільки трекер використовує Карти Google, він може надавати карту або перегляд вулиць відстежуваних місць.

Покриття цього трекера стосується лише місць у США, Канаді та Мексиці. Підтримку телефоном та електронною поштою надає служба обслуговування клієнтів із США. Його аксесуари, футляр для GPS-трекера Optimus Twin Magnet та апаратний комплект Optimus GPS Tracker, можна придбати окремо.

Придбайте зараз: тут

Приховані GPS трекери для автомобілів

6) GPS-трекер TKSTAR

TKSTAR GPS Tracker - це GPS-пристрій, який підходить для ваших потреб відстеження. Трекер має акумуляторну літієву батарею 5000 мА, термін служби якої становить 3 тижні, якщо вона повністю заряджена. Він має точність розташування 5-10 метрів, а рух транспортного засобу, людини або предмета, до якого він прикріплений, можна простежити через мобільний додаток-партнер, який можна завантажити як на пристроях Android, так і на iOS.

Його портативний розмір 4 дюйми, вага 6,4 унції та потужна магнітна сила з 5 частин дозволяють легко приховувати його. Він також захищений від втручання завдяки своїй водонепроникній кришці, попередженню про удари та протиугінній функції. Він може надсилати попередження про перевищення швидкості та тривогу через низький рівень заряду через SMS.

Цей пристрій розміром з долоню має отвір для шнура, порт USB та гніздо для SIM-карти. Мінімальний інтервал завантаження - 10 секунд, він забезпечує відстеження в реальному часі та відтворення маршруту за допомогою Карт Google. Його можливість геозони дозволяє користувачеві визначити певну межу зони для переміщення, і текстове повідомлення буде надіслано, якщо пристрій покине вказану область.

SIM-карту 2G GSM / GPRS доведеться купувати окремо, але додаток, що використовується протягом усього життя, можна безкоштовно завантажити. У разі помилки заявки в автономному режимі з продавцем можна зв’язатися електронною поштою.

Придбайте зараз: тут

Приховані GPS трекери для автомобілів

7) Amcrest AM GL300

Портативний міні-трекер Amcrest AM GL300 у режимі реального часу, маючи розмір менше запальнички, може відстежувати ваших близьких, домашніх тварин, дорогі предмети, вантажі чи транспортний засіб. Він має розмір 5,5 на 4 на 3 і важить 8,8 унції; його компактна функція дозволяє легко приховувати.

Пристрій включає вбудовану акумуляторну батарею, яка може тривати від 10 до 14 днів, якщо вона повністю заряджена. Для кращої довговічності та захисту від води, бруду, пилу та вітру можна придбати окремий надпотужний магнітний футляр IP67 для важких умов експлуатації.

Amcrest має можливості геозони, які дозволяють користувачеві встановлювати певні зони. Якщо зазначені зони були досягнуті або відійшли з них, пристрій може викликати попереджувальне повідомлення, яке може бути надіслане вказаному користувачеві як електронною поштою, так і через SMS або через додаток Amcrest. Також можуть бути встановлені максимальні швидкості та попередження про близькість для транспортних засобів.

Додаток Amcrest можна завантажити через Apple Store та Play Store як через мобільні пристрої, так і через комп’ютери. За допомогою програми ви можете контролювати активність, керувати сповіщеннями та створювати власні звіти, якими можна ділитися з іншими користувачами.

Приховані GPS-трекери для автомобілів мають пожиттєву гарантію, підтримку електронною поштою та щомісячну підписку, яку в будь-який час можна припинити без додаткових комісій. Ця передплата постачається з передачею даних 2G та необмеженою кількістю повідомлень SMS та електронною поштою.

Придбайте зараз: тут

Приховані GPS трекери для автомобілів

8) Портативний персональний GPS-трекер MotoSafety в режимі реального часу

Безпека ніколи не була такою простою завдяки портативному персональному GPS-трекеру MotoSafety у режимі реального часу. Цей шикарний і компактний GPS-трекер розміром зі стандартний брелок дозволяє в режимі реального часу відстежувати ваших близьких, дорогих домашніх тварин, дорогі предмети та ваші транспортні засоби (навіть мотоцикли та велосипеди) завдяки своїм можливостям геозонування. Він легкий і міцний, і його можна прикріпити до різних предметів, не помічаючи.

При 6-годинній тривалості зарядки час автономної роботи може тривати 14 днів

Цей міні-GPS має мобільну систему відстеження на ходу, яка підтримується як пристроями Android, так і Apple. Він чудово підходить для тривалих поїздок і поїздок, він може відтворювати маршрути, щоб ви могли переглядати місця та відправлення, а також надсилати оновлення кожні 60 секунд через додаток на мобільному телефоні або на комп’ютер.

Мобільні оповіщення про прибуття у встановлені місця або виїзд із зазначених районів, позагодинний рух транспортного засобу та несанкціоноване використання транспортного засобу / обладнання можна встановити для вашого розуму. Без потреби в SIM-картці та включеного тарифного плану Motosafety безпосередньо підключається до мережі 4G, як мобільний телефон, щоб надавати оновлення в режимі реального часу.

Без комісії за активацію або скасування, без проводів та установки, ви отримуєте цілодобову безпеку з Motosafety.

Придбайте зараз: тут

Приховані GPS трекери для автомобілів

9) Прихований магнітний пристрій відстеження GPS за допомогою глобального перегляду

Прихований магнітний GPS-пристрій відстеження від Global View - це пристрій розміром 4,72 на 2,53 на 1,97 дюйма, який важить 15,8 унції. Завдяки покриттю послуг, який працює в понад 140 країнах, він може відстежувати об’єкти, людей та транспортні засоби. Він має вбудований магнітний футляр, попередньо встановлену SIM-карту, USB-шнур та літієву акумуляторну батарею, яка може тривати від 6 до 8 тижнів при повній зарядці.

Його придбання включає щомісячний тарифний план, який можна скасувати без додаткових витрат. План надає користувачеві доступ до безкоштовного додатка GPS, веб-програми, розміщеної у хмарі, тарифного плану та зберігання даних до 6 місяців. Трекер може записувати та відтворювати маршрути, здійснені поїздки, швидкість та зупинки. Звіти також можуть створюватися на основі даних, отриманих з трекера.

Для певних подій можуть бути встановлені автоматичні сповіщення електронною поштою та текстом.

Пристрій можна активувати через реєстрацію веб-сайту. Після чого користувач повинен увійти в систему та прикріпити приховані GPS-трекери для автомобілів до обраного об’єкта. Технічна підтримка із США надається електронною поштою, чатом, текстом та телефоном.

Придбайте зараз: тут

10) GPS-трекер Kimfly GF07

GPS-трекер Kimfly GF07 - це, можливо, те, що потрібно для ваших потреб відстеження. Це магнітний міні-GPS локатор у реальному часі розміром приблизно 25 на 20 на 42 мм і вагою 3,2 унції. Пристрій включає SIM-карту, шнур USB та карту пам'яті на 16 Гб.

Його акумулятор виготовлений з іонів літію і може тривати 4-6 днів при повністю зарядженому та 12 днів у режимі очікування. Через портативні розміри та магнітний матеріал його можна прикріпити або повісити майже до всього: до людей, предметів, транспортних засобів, вантажу чи домашніх тварин.

Він має точність відстеження близько 10 метрів і час позиціонування GSM 25 секунд. Він може забезпечити повний моніторинг та надіслати SMS на ваш мобільний телефон після прибуття або від'їзду трекера до встановленого місця. Він також може спрацьовувати попередження про несанкціоновані подорожі або поїздки на відстань, занадто далеко від встановленого місця проживання, за допомогою кнопки SOS, яку можна натиснути для надзвичайних ситуацій. Він використовує формат мережі GSM / GPRS.

Для використання трекера потрібно встановити SIM-карту та карту пам'яті. Пристрій повинен автоматично увімкнути червоне світло. Світловий спалах вказує на те, що пристрій розрядився.

11) Міні-портативний GPS-трекер AmericaLoc GL300 W у режимі реального часу

Оновлений завдяки більшому часу автономної роботи та швидшому покриттю, новий портативний міні-портативний трекер AmericaLoc GL300 W у режимі реального часу є ідеальним пристроєм для ваших потреб відстеження. Цей магнітний, компактний GPS-трекер може відслідковувати транспортні засоби, людей, тварин та переміщення вантажів, не виявлені, завдяки своїй портативній та легкій конструкції.

Цей 2-дюймовий пристрій, що досягає 2,3 унції, має довший час автономної роботи, який може тривати тижнями і може відстежувати численні рухи завдяки можливості відстеження в реальному часі.

Завдяки швидкості оновлення місцезнаходження 60, 30 або 10 секунд, GL300 W може відстежувати широту / довготу, швидкість, стоянку автомобіля, увімкнення / вимкнення пристрою та прибуття та виїзд до місця розташування через свою мережу швидше, ніж у 2G. Один рік історії відстеження можна зберегти та переглянути за допомогою свого партнера Americaloc Android та сумісного з Apple мобільного додатку.

Дані відстеження також можна переглядати в будь-якому браузері через ваш комп’ютер або планшет. Він має всесвітнє та розширене покриття для декількох перевізників, яке працює майже в усіх країнах світу.

Завдяки двомісячному безкоштовному обслуговуванню без плати за активацію, пристрій має встановлену літій-іонну батарею та SIM-карту. Скасування може бути здійснено в будь-який час, без автоматичного продовження або стягнення плати. Спокій та безпека у вашому досягненні з новим портативним міні-портативним GPS-трекером GL300 W у режимі реального часу.

12) Пристрій Dooreemee Mini в реальному часі, що відстежує локатор

Пристрій Dooreemee Mini Real Time Tracking Locator - це невеликий компактний GPS-трекер розміром 2 на 1,1 на 0,6 дюйма та вагою 1,1 унції. Пристрій має вбудовану літій-іонну акумуляторну батарею, USB-порт та шнур, SIM-карту та слоти для карт пам'яті. SIM-карту 2G Nano доведеться купувати окремо.

Час роботи акумулятора становить близько 7-10 днів і може використовуватися для відстеження людей, предметів та домашніх тварин з точністю близько 5 метрів.

Пристрій можна відстежувати за допомогою програми GPS 365, яку можна легко завантажити на пристроях Android. Окрім моніторингу місцезнаходження та запису історії маршруту, цей трекер також має функції моніторингу голосу та вібросигналізації.

Голосовий монітор дозволяє розпізнавати звук навколо пристрою на вашому мобільному телефоні. Вібросигнал, навпаки, спрацьовує, коли магнітний відстежувач активів розміщується на об’єкті, і трекер виявляє рух. Геозону також можна встановити, щоб сповіщати SMS-сповіщення, коли актив виходить із зони або потрапляє до неї.

Прихований GPS-трекер для автомобілів зроблений з міцного металу та має гарантію на все життя. Підтримка обслуговування клієнтів надається як електронною поштою, так і телефоном.

13) Персональний трекер ATian T3103B

Персональний трекер ATian T3103B - це пристрій відстеження, який використовується для безпеки автомобіля, спостереження, відстеження, моніторингу, надзвичайних ситуацій та управління. Він має розмір 5,7 на 4 на 2,8 дюйма і вагу 10,4 унції. Його можна підключити до автомобілів, що мають від 12 до 24 вольт стандартного джерела живлення. Пристрій має GPS-трекер, реле та мікрофон.

Поставляється з пультом дистанційного керування, викруткою, кабелем, компакт-диском з інструкціями та інструкцією для зручного встановлення. Після підключення трекер має GPS-чутливість -159 дБм, частоту оновлення кожні 45 секунд і точність менше 5 метрів. Для моніторингу трекера можна встановити до 5 номерів. Він підтримує як GPS, так і послуги на основі місцезнаходження для рішень для подвійного відстеження.

Ціль можна відстежувати за допомогою SMS або через Інтернет, і вона може здійснювати постійний запис у режимі реального часу протягом щонайменше від 20 до 29 годин за допомогою літієвої резервної батареї на 3,7 800 мАг.

У пакет не входить підтримка GPRS / GSM SIM-картки, тому її доведеться купувати окремо в країні користувача. Пристрій не захищений від води і може зберігатися при температурі від -40 ° C до + 85 ° C. Його робоча температура становить від -20 ° C до + 65 ° C

Вирок щодо прихованих GPS-трекерів для автомобілів

Багато людей використовують технологію відстеження для різних цілей. Керівництво автопарку та власники компаній зазвичай мають їх у своїх транспортних засобах, щоб стежити за місцем розташування своїх водіїв. Деякі батьки також встановлюють їх на транспорті своїх дітей для додаткової безпеки.

Це також може бути вигідним для власників автомобілів, тому, якщо хтось викрав їх транспортний засіб, вони можуть легко знайти його. На щастя, сьогодні на ринку доступні приховані GPS-трекери для автомобілів.

ПродуктБрендІм'яЦіна
Spy TecМіні-портативний персональний і автомобільний GPS-трекер Spy Tec STI GL300Перевірте ціну на Amazon
VyncsGPS Tracker Vyncs Без щомісячної плати за БД, 3G поїздки в режимі реального часу для відстеження GPS автомобілівПеревірте ціну на Amazon
баунсіBouncie - підключений автомобіль - адаптер OBD2Перевірте ціну на Amazon
Пристрій GPS відстеженняLinxup OBD GPS Tracker з 3G GPS відстеженням в режимі реального часуПеревірте ціну на Amazon
Трекер OptimusGPS-трекер - Optimus 2.0Перевірте ціну на Amazon

* Якщо ви купуєте за посиланнями на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Для отримання детальної інформації відвідайте нашу сторінку політики конфіденційності.