Просте виправлення для контролера Xbox One не вмикається | Немає живлення

Ваша консоль Xbox One може стати неприємною цеглою, якщо у вас є неробочий контролер для її використання. Цей посібник проведе вас через кроки з усунення несправностей, якщо ваш контролер Xbox One не ввімкнеться з будь-якої причини.

Контролери Xbox One призначені для роботи роками, і вони досить довговічні. Але як і будь-який електронний пристрій, він також може зіткнутися з проблемами, і одна з найпоширеніших - це відмова від живлення. На щастя, у багатьох випадках ця проблема є тимчасовою та легко виправляється на рівні користувача. Більш серйозні причини можуть вимагати професійної допомоги або заміни, але більшість проблем із контролером Xbox One відносно легко усунути.

Чому контролер Xbox One не працює або не вмикається

Є кілька причин, чому контролер Xbox One не вмикається. Нижче наведено загальні причини цієї проблеми.

Порожні акумулятори.

Якщо ваш контролер був поруч, можливо, в акумуляторній батареї просто закінчився сік, або йому може знадобитися зарядка (якщо ви використовуєте акумуляторну батарею). Якщо неправильно встановити акумулятор, це також може призвести до того, що контролер загине або взагалі не ввімкнеться.

Хоча ви можете використовувати будь-яку марку акумуляторів, не кожна батарея працює добре. Спробуйте перейти на кращу марку акумуляторів, якщо ті, що у вас, працюють погано.

Власний комплект Play and Charge від Microsoft, який включає акумуляторну батарею, насправді досить пристойний, але з часом він може загинути, якщо досягне максимальних циклів перезарядки. Замініть акумуляторну батарею на стандартну батарею типу АА, щоб перевірити, чи не розрядилася перша батарея.

Пошкоджений акумулятор або контакти.

Пошкоджені контакти акумулятора, металеві компоненти, що з'єднуються з кінчиками батарей, можуть зношуватися. Поганий зв’язок з акумуляторною батареєю може також призвести до того, що контролер перестане працювати.

Ви можете спробувати вийняти акумулятор і перевірити, чи немає явних ознак пошкодження контактів.

Непрацюючий аксесуар для зарядки.

Комплект для гри та зарядки, який постачається з консоллю, може пошкодитися, якщо ви не будете обережні з ним. Усередині кабелю є крихітні дроти, які можуть порватися, якщо постійно сильно тягнути або згинати кабель. Якщо у вас є другий контролер, спробуйте перевірити, чи він нормально заряджається, використовуючи комплект для відтворення та зарядки. Якщо другий контролер не заряджається, замініть комплект.

Проблема з прошивкою (рідко).

Прошивка - це спеціальний тип програмного забезпечення, яке дозволяє такому обладнанню, як ваш контролер, взаємодіяти з програмним забезпеченням на консолі. Якщо прошивка вашого контролера пошкоджена під час оновлення, це може призвести до того, що контролер перестане працювати.

Невидима або невідома несправність обладнання.

Внутрішні несправності обладнання або пошкодження на платі контролера, які ви не бачите, також можуть спричинити проблему. Зазвичай це трапляється, якщо ви впустите контролер або змочите його. Незважаючи на те, що контролер може виглядати зовні добре, зламаний компонент всередині може призвести до короткого замикання електричної кришки всередині і призвести до повного виходу інших деталей з ладу.

Усунення несправностей контролера Xbox One, який не вмикається

Потрібний час: 10 хвилин

Ви можете виконати декілька кроків з усунення несправностей, щоб перевірити, чи можете ви виправити роботу контролера знову.

 1. Перевірте батареї.

  Вийміть поточні батареї, якими ви користуєтеся, і перевірте, чи контролер Xbox One знову ввімкнеться з новим набором.

 2. Переконайтеся, що кабель для зарядки або комплект для зарядки та відтворення гарні

  Якщо ви використовуєте комплект для відтворення та зарядки, спробуйте використати кабель та акумулятор із другим контролером. Якщо у вас немає іншого контролера, позичте його у друга. За потреби замініть будь-який пошкоджений аксесуар.

 3. Перевірте наявність проблем із мікропрограмою.

  Це може бути рідкісним явищем, але можуть виникати проблеми з мікропрограмою контролера. Щоб перевірити, чи не зіткнувся контролер з проблемою прошивки, вам знадобиться другий робочий контролер. Ось що вам потрібно зробити:

  Підключіть непрацюючий контролер до консолі Xbox One за допомогою кабелю USB. Переконайтесь, що цей кабель працює.

  На другому контролері (підключеному до Xbox) натисніть кнопку Guide (кнопка з логотипом Xbox).

  Перейдіть до Система> Налаштування> Kinect & пристрої> Пристрої та аксесуари .

  Шукайте нефункціональний контролер у списку підключених пристроїв і виберіть Потрібне оновлення . Примітка. Якщо немає опції «Необхідне оновлення», і ви бачите лише « Налаштувати» , це означає, що на контролері встановлено останню прошивку.

  Виберіть Оновити зараз .

  Зачекайте, поки контролер закінчить оновлення, і перевірте, чи працює контролер.

 4. Підключіть до консолі за допомогою USB-кабелю.

  У деяких випадках контролер, який не вмикається під час використання акумулятора, може насправді працювати, коли він підключений до консолі Xbox через USB. Спробуйте виконати це налаштування і перевірте, чи можете ви змусити контролер працювати, перш ніж викидати його або замінювати.

 5. Отримайте заміну.

  Якщо жодне з наведених вище рішень не працювало дотепер, і ваш контролер Xbox One все ще не вмикається, може виникнути глибша проблема. У цьому випадку вам потрібно буде придбати новий контролер.

Пропоновані показники:

 • Прості кроки для перегляду або трансляції Netflix на Xbox One
 • Прості способи перезавантажити (перезапустити) або вимкнути Xbox One
 • Легке виправлення для Xbox One із застрягшим випуском диска (дисковод не відкриватиметься)
 • Як виправити Xbox One не вдається підключитися до Wi-Fi | Wi-Fi не працює

Отримайте допомогу від нас

Маєте проблеми з телефоном? Не соромтеся зв’язуватися з нами за допомогою цієї форми. Ми спробуємо допомогти. Ми також створюємо відео для тих, хто хоче слідувати візуальним інструкціям. Відвідайте наш канал GalaxyS2 Youtube для усунення несправностей.