10 найкращих бездротових зарядних пристроїв для Google Pixel 2 XL

Однією з найважливіших технологічних переваг для смартфонів є бездротова зарядка. Зарядка за допомогою дроту, вставленого в порт USB, застаріла, громіздка і відверто дратує. Найчастіше, підключаючи кабель до телефону знову і знову, ви суттєво руйнуєте порт зарядки, роблячи складним зарядку з часом. Це засмучує і часто може коштувати досить копійки, особливо якщо компанія, яка його ремонтує, каже, що це просто неможливо виправити.

Вибір редакції

Нашим улюбленим бездротовим зарядним пристроєм є бездротова зарядна панель Anker потужністю 10 Вт.

Перевірте ціну. Ми повинні вступити в передмову, сказавши, що Google Pixel 2 XL не має бездротової зарядки, але все, що вам потрібно - це комплект бездротової зарядки, який може додати бездротову зарядку майже до будь-якого смартфона.

ПродуктБрендІм'яЦіна
АнкерAnker Wireless Charger, Qi-Certified Wireless Charging StandПеревірте ціну на Amazon
АнкерБездротовий зарядний пристрій Anker 10 ВтПеревірте ціну на Amazon

* Якщо ви купуєте за посиланнями на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Для отримання детальної інформації відвідайте нашу сторінку політики конфіденційності.

Ось чому бездротова зарядка настільки приємна - встановіть телефон на бездротовий зарядний пристрій, і він почне заряджатися без необхідності дроту. Ця технологія існує роками; однак, це завжди було дуже повільно. Але за останні роки бездротова зарядка дійшла до такої міри, що відбувається так само швидко, як і кабельна зарядка.

Дотримуйтесь інструкцій нижче, і ми покажемо вам 10 найкращих бездротових зарядних пристроїв для Google Pixel 2 XL.

Швидкий бездротовий зарядний пристрій Anker

Не хочете витрачати занадто багато на бездротовий зарядний пристрій? Тож цей з Анкера буде прямо на вашій алеї. Це швидкий бездротовий зарядний пристрій Anker - налаштуйте свого Pixel 2 XL на цього поганого хлопчика, і зарядка відбуватиметься швидкими темпами. На додаток до своїх лінійних можливостей заряджання, швидкий бездротовий зарядний пристрій Anker - це один з елегантніших варіантів на ринку зараз. Він підійде до будь-якого стилю будинку чи офісу. Звичайно, всередині нього також є кілька запобіжників заряджання.

Придбайте зараз: Amazon

Anker PowerPort

Першим у нашому списку є Anker PowerPort. Цей бездротовий зарядний пристрій дозволить надійно зарядити ваш Google Pixel 2 XL! Anker виготовляє багато чудових аксесуарів, і PowerPort є одним з них - він має деякі акуратні функції безпеки, такі як вимкнення, якщо речі перегріваються, перезаряджаються або якщо надто багато напруги проходить. Ви можете знати, що ви також захищені, оскільки він постачається з 18-місячною гарантією, яка захистить вас від будь-яких дефектів, які може мати або відчувати PowerPort.

Придбайте зараз: Amazon

Бездротовий зарядний пристрій Seneo

Seneo робить ще один чудовий бездротовий зарядний пристрій. Це 10-ватний швидкий бездротовий зарядний пристрій Qi, який створений для Quick Charge 3.0 від Qualcomm та інших технологій швидкої зарядки, вбудованих у чіпсет вашого телефону. За допомогою цього типу швидкої зарядки ваш телефон зможе заряджатися так само швидко, як телефон на дроті! Він має деякі інші акуратні функції, такі як можливість перемикання зарядного пристрою вертикально або горизонтально, залежно від орієнтації потрібного телефону. Відповідно до норми, він має безліч функцій безпеки, щоб уберегти телефон (і зарядну панель) від перегріву, надмірного напруження, перезарядки тощо.

Придбайте зараз: Amazon

Samsung Qi Fast Charge

Samsung також робить кілька чудових швидких зарядних пристроїв. Всупереч поширеній думці, швидкі зарядні пристрої Samsung працюватимуть не лише з телефонами Samsung. Він також універсальний, оскільки ви можете перетворити його з підставки для бездротової зарядки на підставку для бездротової зарядки, залежно від орієнтації, в якій вам потрібен телефон. Ви можете отримати до 9 Вт швидкої швидкості зарядки, залежно від вашого телефону - Ви зможете отримати надзвичайно швидкі швидкості на Google Pixel 2 XL. Цей швидкий зарядний пристрій навіть має вбудований вентилятор, щоб ваш телефон був прохолодним.

Придбайте зараз: Amazon

Зарядна колодка RAVPower Qi

Далі у нас є зарядний пристрій RAVPower Qi. Цей ідеально підходить для тих, хто має бюджет. Він не зарядить ваш телефон майже так швидко, як Samsung Qi Fast Charge або Anker PowerPort, але він все одно зарядить ваш телефон за стандартною швидкістю. На поточну ціну важко скаржитися. На ньому є акуратне світлодіодне кільце, яке вказує, чи ваш пристрій повністю заряджений, заряджається чи не працює чи заряджається. Звичайно, він має всі функції безпеки, які ви очікуєте, щоб забезпечити безпеку вашого пристрою - захист від перезарядки, занадто великої напруги, температури тощо.

Придбайте зараз: Amazon

Бездротова панель зарядки Mophie

Коли ви купуєте продукти харчування та зарядки, існує одна марка, з якою ви не можете помилитися, це Mophie. Виробник надзвичайно надійних чохлів для зарядки, вони також роблять чудову бездротову зарядну панель. Ви можете отримати надшвидку зарядку з накладки Mophie потужністю до 7,5 Вт одночасно. Ваш пристрій заряджається при контакті - покладіть його на майданчик, і акумулятор почне заряджатися через бездротовий сигнал. Він також має приємне покриття, що не ковзає, тому ви можете бути впевнені, знаючи, що ваш телефон не зісковзне з панелі під час заряджання.

Придбайте зараз: Amazon

Belkin Boost Up

Далі ми розглядаємо Belkin Boost Up. Belkin створив Boost Up у партнерстві з Apple, щоб отримати чудове рішення для бездротової зарядки для багатьох моделей iPhone, що підтримуються Qi. Але оскільки він підтримує стандарт бездротового зв'язку Qi, він працює з будь-яким підтримуваним Qi смартфоном, навіть на Android. За допомогою цього ви можете швидко підсочити свій Pixel 2 XL.

Придбайте зараз: Amazon

Бездротовий зарядний пристрій Yootech

Yootech - це ще один варіант для тих, хто не хоче витрачати гроші на свої бездротові зарядні пристрої. Він може заряджати пристрої надшвидко, забезпечуючи потужність до 10 Вт залежно від типу вашого телефону (він може автоматично визначати ваш телефон). Зарядний пристрій також зручний для сну. Зелений світлодіодний індикатор загориться на 3 секунди, коли ви підключите його до джерела живлення. Коли ви нарешті встановите телефон на колодку, він увімкнеться на 16 секунд, а потім світлодіод вимкнеться, але все одно зарядить ваш телефон - не потрібно турбуватися про те, що миготливе зелене світло протягом ночі не дасть вам спати!

Придбайте зараз: Amazon

Швидкий бездротовий зарядний пристрій Cubevit

І наступним претендентом, ми маємо цей варіант від Cubevit. Цей трохи менш потужний, але тим не менше заряджатиме ваш Pixel 2 XL безпечно. Цей зарядний пристрій може подавати до 7,5 Вт потужності, залежно від налаштувань оптимізації чіпсета вашого телефону для зарядки. Більшість флагманських пристроїв, таких як Pixel 2 XL, зможуть отримувати повну потужність для швидшого заряджання. Cubevit оптимізований для преміального охолодження, оскільки на бездротовому зарядному пристрої розміщені вентиляційні отвори, які призначені для розсіювання тепла, щоб охолодити речі.

Придбайте зараз: Amazon

Зарядний пристрій Te-Rich Wood Qi

І на першому місці в нашому списку ми маємо досить унікальний варіант: зарядний пристрій Te-Rich Wood Qi. Цей порівняно унікальний завдяки дизайну. Виготовлений з традиційного кольору дерева або бамбука, ви отримуєте стильний бездротовий зарядний пристрій, який може подавати до 10 Вт потужності на ваш Pixel 2 XL (та інші сумісні телефони). Він може заряджати майже будь-який пристрій із підтримкою Qi. Накладка має світлодіодну стрічку, яка залишається синьою під час заряджання та вимикається при повній зарядці.

Придбайте зараз: Amazon

Вирок

І це все, люди! Якщо нам довелося порекомендувати вам одного чи двох, ми рекомендуємо скористатися бездротовою зарядною панеллю Mophie або панеллю Samsung Qi Fast Charge. Обидва вони надійшли від надмірно надійних компаній і мають відмінні гарантії, захищаючи вас від будь-яких потенційних дефектів виробника. Обидві ці бездротові зарядні панелі також забезпечать надзвичайно швидку зарядку Google Pixel 2 XL!

Яка ваша улюблена панель бездротової зарядки? Повідомте нас у розділі коментарів нижче!

ПродуктБрендІм'яЦіна
АнкерAnker Wireless Charger, Qi-Certified Wireless Charging StandПеревірте ціну на Amazon
АнкерБездротовий зарядний пристрій Anker 10 ВтПеревірте ціну на Amazon

* Якщо ви купуєте за посиланнями на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Для отримання детальної інформації відвідайте нашу сторінку політики конфіденційності.