Як перемістити зображення на SD-карту

Якщо ваш телефон Android має лише 16 Гб вбудованої пам’яті, то, швидше за все, у вас закінчиться місце після кількох місяців використання, особливо якщо пристрій має хороші камери і ви любите фотографувати все, з чим стикаєтесь щодня. Телефони з низькою ємністю часто мають слот для карт пам'яті microSD для розширюваної пам'яті.

Незважаючи на те, що ви не зможете перенести всі свої програми на зовнішній запам'ятовуючий пристрій, ви, безсумнівно, можете перемістити свої файли, зображення та відео. Якщо ви шукаєте способи звільнити місце для інших програм, ці файли потрібно зберегти на SD-карті. У цій публікації я розповім вам, як перемістити свої фотографії на вашу SD-карту. Отже, читайте далі, оскільки ця стаття може допомогти вам так чи інакше.

Як перемістити свої фотографії з внутрішньої пам’яті на SD-карту

Я завжди рекомендував би цей метод, оскільки для цього вам не потрібно використовувати будь-який пристрій чи комп’ютер, крім телефону. Будь-який пристрій Android має власний файловий менеджер, і ви будете використовувати цю програму для доступу до зображень, які потрібно перемістити. Я вважаю, що ви вже встановили свою карту microSD і відформатували її, щоб вона стала придатною для використання. Ось як це робиться ...

 1. На головному екрані перейдіть: Додатки> Інструменти> Менеджер файлів.
 2. Торкніться Зображення.
 3. Торкніться і утримуйте одне із зображень, доки зліва від кожного елемента не з’являться прапорці.
 4. Тепер виберіть зображення, яке ви хочете перемістити, встановивши прапорець поруч із ним, або якщо ви хочете перемістити всі з них, поставте прапорець у полі вгорі.
 5. Вибравши зображення, торкніться значка "Більше" у верхньому правому куті.
 6. Тепер виберіть між Перемістити або Копіювати. Якщо ви виберете Перемістити, тоді всі зображення будуть вирізані з поточного місця та переміщені в нове вибране вами місце. Однак якщо ви виберете Копіювати, Android створить копію кожного зображення у вказаному вами місці.
 7. Виберіть SD-карту.
 8. Перейдіть до папки, в яку потрібно перемістити або скопіювати зображення, або ви можете створити її.
 9. Зачекайте, поки телефон закінчить переміщення зображень, і, залежно від кількості зображень, це може зайняти кілька хвилин.

Як перемістити зображення на SD-карту за допомогою комп’ютера

Якщо ви не звикли отримувати доступ до файлів за допомогою файлового менеджера свого телефону, можливо, вам доведеться підключити пристрій до комп’ютера. Роблячи це, ви також матимете доступ до своїх фотографій, і ви можете просто перетягнути їх у нове місце. Ось як це робиться ...

 1. Підключіть телефон до комп’ютера за допомогою оригінального кабелю. У більшості випадків пристрої Android можуть бути виявлені та розпізнані комп’ютером без встановлення драйверів.
 2. Коли буде запропоновано вибрати тип підключення, торкніться Медіа-пристрій (MTP).
 3. На комп’ютері відкрийте Провідник файлів.
 4. Клацніть ім'я вашого телефону Android. Якщо ви не можете його знайти, спробуйте клацнути на цьому ПК на лівій бічній панелі.
 5. Двічі клацніть папку “Внутрішня пам’ять”.
 6. Двічі клацніть папку “DCIM”. Це папка за замовчуванням, де зберігаються всі фотографії та відео, зроблені камерою вашого телефону.
 7. Двічі клацніть папку “Камера”.
 8. Виберіть фотографії, які потрібно передати, а потім клацніть правою кнопкою миші на вибраних фотографіях та виберіть Копіювати.
 9. Клацніть ще раз на ім'я вашого телефону Android, і цього разу натисніть SD-карту.
 10. Перейдіть до папки, куди ви хочете перемістити фотографії або створити одну.
 11. Клацніть правою кнопкою миші на папці та натисніть Вставити або натисніть CTRL + V.
 12. Зачекайте, поки ваш комп'ютер закінчить переміщення файлів.
 13. Після завершення передачі від’єднайте телефон від комп’ютера. Потім ви можете отримати доступ до своїх фотографій з вашої SD-карти за допомогою галереї або фотографій.

Що стосується переміщення зображень на SD-карту, то ці два способи найпростіші. Я сподіваюся, що цей посібник допоміг вам виконати це завдання на телефоні.

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.