Що робити, якщо у PS4 немає звуку | Легке виправлення без звуку

Деякі власники PS4 можуть зіткнутися з проблемою зі звуком (відсутність звуку) під час налаштування консолі або після зміни деяких налаштувань. У деяких випадках звук PS4 просто вимикається без видимих ​​причин. Якщо у вас виникли проблеми зі звуком вашого PS4, прочитайте цей посібник і дотримуйтесь наших рішень.

Причини PS4 Немає проблеми зі звуком

Якщо ваш PS4 показує відео, але в ньому взагалі немає звуку, найімовірнішою причиною цього є неправильна настройка. Якщо ні, є кілька інших факторів, які потрібно перевірити.

Неправильний вхід телевізора.

Як правило, не буде бракувати відео та аудіо, якщо ви не вибрали правильний «вхід» або «джерело» у своєму телевізорі. Що вам потрібно зробити, це спробувати всі входи або джерела на пульті дистанційного керування телевізора, щоб вирішити проблему.

Неправильні налаштування звуку.

Якщо ви правильно ввели телевізійний вхід і бачите відео з PS4, все ще можливо, що налаштування звуку на вашій консолі можуть бути неправильними. Існує два набори налаштувань, які потрібно перевірити, щоб переконатись, що ваш PS4 може пересилати звук на телевізор або на контролер (якщо ви використовуєте підключену до контролера гарнітуру). Переконайтеся, що ви перевірили налаштування звукових пристроїв та налаштувань аудіовиходу . До них обох можна отримати доступ в меню Налаштування .

Проблема з прошивкою.

У деяких рідкісних випадках проблема з кодуванням прошивки може спричинити збій аудіо. Щоб зменшити шанси на будь-яку помилку, пов’язану з прошивкою, переконайтеся, що ваш PS4 завжди оновлюється. Якщо ви використовуєте консоль лише для офлайн-відтворення більшу частину часу, зараз настав час підключити її до Інтернету, щоб вона могла завантажувати оновлення.

Пошкоджений кабель HDMI або порт.

Якщо ви не будете обережні, вставляючи або від'єднуючи кабель HDMI, порт HDMI на консолі може зігнутися або пошкодитися. Це ще одна можливість, яку вам потрібно перевірити, чи взагалі не можна змусити звук працювати.

Ви також хочете переконатися, що кабель HDMI, який ви використовуєте, працює. Спробуйте використати HDMI на іншій консолі та перевірте, чи добре він передає звукові сигнали.

Як виправити проблему зі звуком PS4?

Нижче наведені можливі рішення, якими можна спробувати виправити PS4 без звуку.

 1. Переглядайте входи телевізора.

  Не використовуйте інші входи або джерела HDMI на телевізорі, якщо вони не працюють. Можливо, ви використовуєте неправильний ввід. Наприклад, якщо ви зараз використовуєте HDMI 1, спробуйте використати HDMI 2 або 3 залежно від кількості портів HDMI у телевізорі.

 2. Перевірте порт HDMI.

  Перевірте порт HDMI на телевізорі та на PS4, щоб переконатися, що вони не пошкоджені. Бруд або сторонні предмети можуть блокувати кабель HDMI, що спричиняє неповне з’єднання. 

  Не вставляйте що-небудь у порт, щоб запобігти пошкодженню роз’ємів. За потреби використовуйте стиснене повітря для очищення пилу або бруду з порту HDMI.

 3. Використовуйте інший кабель HDMI.

  Інша справа, що потрібно перевірити - це кабель HDMI. Якщо у вас інша ігрова консоль, використовуйте кабель HDMI у ній і перевірте, чи працює вона. Крім того, ви можете використовувати інший кабель HDMI.

 4. Перевірте налаштування звукових пристроїв.

  Якщо ви використовуєте гарнітуру або навушники, а звуки зовсім не чути, переконайтеся, що перевірили налаштування звукових пристроїв. Виконайте кроки нижче, щоб перевірити налаштування аудіопристроїв.

  -На своєму PS4 відкрийте Налаштування .

  -Виберіть Пристрої .

  -Виберіть аудіопристрої.

  -Виберіть вихід для навушників.

  -Виберіть все аудіо .

  Перевіривши налаштування, поверніться до своєї гри та перевірте, чи працює аудіо зараз.

 5. Налаштуйте параметри аудіовиходу.

  Якщо на вашому PS4 все ще немає звуку, переконайтеся, що ви перевірили налаштування аудіовиходу . Ось як:

  -На своєму PS4 відкрийте Налаштування .

  -Перейдіть до звуку та екрану.

  -Виберіть Налаштування аудіовиходу.

  -Виберіть первинний вихідний порт

  -Виберіть DIGITAL OUT (OPTICAL) .

  -Виберіть формати, які підтримує ваша установка, встановивши прапорці. 

  -Виберіть ОК .

  -Поверніться до налаштувань аудіовиходу та виберіть Формат звуку (Пріоритет)

  -Виберіть бітовий потік (Dolby) .

  Перевіривши налаштування, поверніться до своєї гри та перевірте, чи працює аудіо зараз.

 6. Оновіть системне програмне забезпечення.

  Підключіть свій PS4 до Інтернету та переконайтеся, що встановили будь-яке доступне оновлення програмного забезпечення, перейшовши в меню Налаштування> Оновлення системного програмного забезпечення .

 7. Відновіть налаштування за замовчуванням у безпечному режимі.

  Якщо проблема зі звуком все ще існує, вам слід подумати про повернення налаштувань консолі до значень за замовчуванням. Виконайте наведені нижче дії.

  - Вимкніть консоль, натиснувши кнопку живлення на передній панелі. Зачекайте, поки індикатор живлення блимає кілька разів.

  -Після консоль повністю виключений, натисніть і утримуйте на потужність кнопку. Відпустіть його після того, як почуєте два звукові сигнали: один, коли ви натиснете спочатку, а інший через 7 секунд.

  -Підключіть контролер DualShock4 за допомогою USB-кабелю, що додається, та натисніть кнопку PS.

  -Якщо безпечний режим запустився успішно, виберіть варіант 4 - Відновити налаштування за замовчуванням .

Отримайте допомогу від Sony: Repair.

Якщо жодне з наведених вище виправлень не допомагає, ви можете припустити, що ваш PS4 може мати апаратну несправність. Це може бути проблема з материнською платою, яка впливає на звуковий чіп. У цьому випадку вам знадобиться професійна допомога для проведення діагностики, тому обов’язково відвідайте місцевий магазин Sony або сервісний центр.

Пропоновані показники:

 • Легке виправлення проблем з підключенням тварин на перехресті на комутаторі Nintendo
 • Як виправити Borderlands 3 продовжує збій на Xbox One
 • Прості способи виправити PS4, не читаючи диски Нерозпізнана помилка диска
 • Як виправити PS4 продовжує виймати диски | Не виймає диски

Отримайте допомогу від нас

Маєте проблеми з телефоном? Не соромтеся зв’язуватися з нами за допомогою цієї форми. Ми спробуємо допомогти. Ми також створюємо відео для тих, хто хоче слідувати візуальним інструкціям. Відвідайте наш канал GalaxyS2 Youtube для усунення несправностей.