7 найкращих принтерів для передачі тепла на футболках у 2020 році

Ми всі любимо носити круті футболки з унікальними для нас повідомленнями. Найпростіший спосіб розпочати з цього - зробити дизайн футболки. Але зробити це не завжди так просто, як здається, і для початку потрібен відповідний тип обладнання.

ПродуктБрендІм'яЦіна
EpsonEpson Artisan 1430 Бездротовий кольоровий широкоформатний струменевий принтерПеревірте ціну на Amazon
EpsonWorkforce WF-7710 Бездротовий широкоформатний кольоровий струменевий принтерПеревірте ціну на Amazon
СилуетСилуетний бездротовий різальний верстат SILHOUETTE-CAMEO-3-4TПеревірте ціну на Amazon
EpsonEpson Stylus C88 + струменевий принтерПеревірте ціну на Amazon
Загальний3D вакуумний сублімаційний тепловий прес-машина для кружокПеревірте ціну на Amazon

* Якщо ви купуєте за посиланнями на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Для отримання детальної інформації відвідайте нашу сторінку політики конфіденційності.

Ми допоможемо вам зрозуміти тонкощі принтерів, які дозволяють друкувати на вашій футболці. Їх досить багато, але знайти складний варіант для вашого використання може бути складно. Маючи це на увазі, ми вирішили скласти список найкращих принтерів, які підтримують передачу тепла для принтерів.

Якщо вам цікаво, чому ви не можете зробити це на звичайному принтері, ну, є деякі проблеми. Деякі принтери не призначені для більш товстих матеріалів або відбитків, які згодом можна наклеїти на футболки. На щастя, тут є спеціальні друкарі, які можуть виконати роботу. Про декілька з них ми поговоримо у нашій сьогоднішній статті. Давайте зануримось прямо.

1. Epson WorkForce WF-7710

Це повністю сучасний принтер з усіма функціями, які ви можете собі уявити. Він має вбудований Wi-Fi Direct, що дозволяє друкувати фотографії зі смартфона або планшета бездротовим способом. Принтер може повертати чудові фотографії, і завдяки Amazon Dash вам більше ніколи не доведеться замовляти чорнило. Принтер також має можливість копіювати, сканувати та надсилати документи по факсу, тож це, звичайно, не один фокус-поні.

Ємність паперу вказана на 250 аркушах, що є достатнім для широкоформатного принтера, такого як цей. Він може друкувати фотографії розміром до 13 х 19 дюймів, що робить його добре оснащеним для друку на футболках. Epson зазначає, що принтер споживає на 80% менше енергії порівняно з лазерними кольоровими принтерами, що є чудовою новиною. Крім того, він постачається з увімкненим поповненням Amazon Dash, тому чорнила у вас більше ніколи не закінчаться. Цей акуратний маленький принтер зараз доступний на Amazon. Відгуки клієнтів досить позитивні, що робить це миттєвим вибором для нас.

2. Epson Stylus C88 +

Окрім чудових фотографій, сумісних з тепловіддачею, Epson Stylus C88 + також має гідну функцію монохромного друку, що повертає швидкість 23 сторінки в хвилину. Ви можете надрукувати свої фотографії у форматі 5760 x 1440 dpi, роблячи це дуже щедрою пропозицією. У ньому є гідний лоток на 120 аркушів, тому вам не потрібно часто бігати за папірцями.

Він може робити фотографії без полів у форматі 4 × 6, 5 × 7, 8 × 10 та 8,5 × 11, охоплюючи майже всі можливі формати фото. Тут слід зазначити одне, що, хоча кольори на принті можуть виглядати дещо вицвілими, вони виглядають чудово при нагріванні. Компанія зазначає, що за допомогою пігментних фарб DURABrite Ultra пропонуються фотографії та документи без плям.

Stylus C88 + не має Wi-Fi, тому ви обмежуєтесь використанням USB або кабелю Ethernet на вашому Windows або Mac. На даний момент ця пропозиція доступна на Amazon.

3. Epson Artisan 1430

Високо оцінений як один з найкращих принтерів для фотодруку високої чіткості, це ідеальний принтер, щоб отримати на футболці той дизайн, який ви завжди бажали. Це широкоформатний принтер, що означає, що він дозволяє друкувати папери та аркуші різних розмірів, що робить його придатним для великих фотографій або навіть плакатів.

Як бонус, принтер також має функцію друку на CD / DVD, але враховуючи те, що сьогодні ці формати майже застаріли, ми не вважаємо, що це допоможе занадто багатьом людям. Цей принтер також дозволяє друкувати шаблони зі смартфона або планшета за допомогою Wi-Fi.

Що стосується якості, цей принтер пропонує відбитки з роздільною здатністю 5760 x 1440 dpi, що дає вам реальні зображення. Такий стан дуже рідко зустрічається на домашніх принтерах. Тож само собою зрозуміло, що це має бути вашим найкращим вибором, якщо ви хочете отримати власні принти на футболках. Epson Artisan - один із найдорожчих принтерів у нашому списку, враховуючи поточну ціну в лістингу. Однак, враховуючи тип функцій, це упаковка, ціноутворення не повинно бути проблемою для ентузіастів.

4. Силует Камея

Silhouette Cameo - це досить універсальна пропозиція із чудовим та простим у використанні програмним забезпеченням, яке допомагає створювати кілька дизайнів та друкувати їх без зусиль на дозвіллі. Клієнти зазначають, що саме цей принтер чудово підходить для вінілу, що відкриває широкий простір дизайнерських ідей для користувачів.

Сенсорні елементи керування на пристрої гарантують, що ви точно знаєте, що відбувається. Ще одне, на що варто зауважити тут, - це те, що цей пристрій особливо міцний і дає такі самі відбитки навіть після тривалого використання. Продукт також постачається разом із членством у їх програмному забезпеченні, яке ми настійно рекомендуємо вам перевірити.

Найкраще те, що набір стартових комплектів Silhouette Cameo Heat Transfer Star набагато дешевший, ніж згаданий вище принтер Epson. Обов’язково перевірте це на Amazon.

5. Ving 3D

Це дещо інший блок у нашому списку, оскільки він дозволяє переносити красиві твори мистецтва на вашу футболку. Він використовує тепло та комбінацію вакуумного преса 3D для друку фотографій на ваших футболках. Це майже єдиний принтер, який вам потрібно придбати, оскільки він також може друкувати на ряді інших предметів, таких як кружки для кави, наволочки, чохли для смартфонів тощо. Компанія стверджує, що може надрукувати 12 кружок кави одночасно.

Це само собою зрозуміло, але будь ласка, використовуйте цей виріб, лише якщо вам відомий підсвідомий друк на тканині та інших синтетичних матеріалах. Заправки не надто дорогі, тому вам не доведеться турбуватися про обстріл бомби щоразу, коли закінчується.

Нарешті, виріб надзвичайно довговічний, що робить його ідеально придатним для тривалого використання. Налаштувати це просто, і підручники / посібник користувача повинні допомогти вам негайно розпочати основи. На даний момент цей вакуумний прес доступний на Amazon.

6. Mophorn Heat Press

Якщо ви шукаєте машину, яка може працювати з виробництвом великої кількості продуктів, ви можете розглянути реальний термопресс над принтером, який може передавати тепло. Щось на зразок Mophorn Heat Press може передавати тепло тоннам різних видів продукції, причому у великій кількості.

Цей простий у користуванні навіть для початківців, оснащений сенсорним РК-екраном. Існує також висувна конструкція, яка робить це трохи зручнішим, зручнішим та зручнішим у використанні. Ви можете використовувати його не тільки для футболок, але й для кухлів, пляшок, футлярів для телефонів тощо!

7. Fancierstudio DG Heat Press

Нагрівальний прес Mophorn коштує набагато дорожче, ніж більшість сучасних опцій. Але якщо ви звичайний споживач, який хоче захоплюватися вініловими та тепловими пресами як своє хобі, щось більш зручне для користувача буде Fancierstudio DG Heat Press.

Цей чудово працює як в комерційних, так і в особистих налаштуваннях, дозволяючи заробляти трохи побічних грошей на стороні цього. Fancierstudio каже, що може впоратись із завданнями будь-якого розміру, особливо в кількості, яку вам потрібно доставити. Він має простий у використанні дизайн і має високий рейтинг нагрівання та пресу, що гарантує, що передача температури та дизайну триває все життя на футболці або матеріалі, на який ви перекладаєте.

ПродуктБрендІм'яЦіна
EpsonEpson Artisan 1430 Бездротовий кольоровий широкоформатний струменевий принтерПеревірте ціну на Amazon
EpsonWorkforce WF-7710 Бездротовий широкоформатний кольоровий струменевий принтерПеревірте ціну на Amazon
СилуетСилуетний бездротовий різальний верстат SILHOUETTE-CAMEO-3-4TПеревірте ціну на Amazon
EpsonEpson Stylus C88 + струменевий принтерПеревірте ціну на Amazon
Загальний3D вакуумний сублімаційний тепловий прес-машина для кружокПеревірте ціну на Amazon

* Якщо ви купуєте за посиланнями на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Для отримання детальної інформації відвідайте нашу сторінку політики конфіденційності.

Вирок

Багато з них не можуть помістити сорочку всередину, але деякі принесуть вам досить якісні принти. Якщо ви хочете прикріпити логотипи та дизайни до аксесуарів та одягу, ви хочете замість цього скористатися одним із термопресів.

У вас є улюблений пристрій, який ви використовуєте для виготовлення футболок, кружок та інших аксесуарів? Повідомте нас у розділі коментарів нижче, і ви можете знайти його в нашому списку наступного!