Вирішено Samsung Galaxy Note 8 не заряджається

#Samsung #Galaxy # Note8 - це остання модель серії Note, яка приносить з собою купу нових функцій. Він оснащений 6,3-дюймовим Super AMOLED-дисплеєм, який працює не тільки з сенсорним введенням, але і зі стилусом. Телефон використовує процесор Snapdragon 835 / Exynos 8895 у поєднанні з 6 ГБ оперативної пам'яті, що дозволяє йому легко запускати кілька програм одночасно. Хоча це надійний телефон, є випадки, коли можуть виникнути певні проблеми, які ми вирішимо сьогодні. У цій останній частині нашої серії виправлення неполадок ми розглянемо проблему Galaxy Note 8, яка не заряджається, та інші пов'язані з цим проблеми.

Якщо у вас є Samsung Galaxy Note 8 або будь-який інший пристрій Android з цього питання, не соромтеся звертатися до нас за допомогою цієї форми. Ми з радістю допоможемо вам у будь-яких проблемах, які можуть виникнути у вас із пристроєм. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо без жодних рядків. Проте ми просимо, щоб, коли ви зв’яжетесь з нами, намагалися бути якомога детальнішими, щоб можна було зробити точну оцінку та дати правильне рішення.  

Якщо ви хочете переглянути попередні частини цієї серії, перевірте це посилання.  

Примітка 8 Не заряджається

Проблема: Майте Примітку 8, і раптом вона почала не заряджатися, коли підключено символ відсутності заряду, і не збільшувала відсоток заряду. Намагалися різні шнури не допомагали. Завжди показував символ заряду на підставці для бездротової зарядки, але не завжди показував збільшення у відсотках або дуже повільний. Зарядився відключенням живлення на пристойній швидкості. Здається, зараз заряджається по бездротовій мережі, десь дещо швидше. Виявили, що коли я підключаю його, не відображається заряд, але він буде тримати відсоток і не розряджатиметься навіть під час використання (відео, facebook, дзвінки, що б просто не заряджати). . Пройшов усунення несправностей Samsung Galaxy Note 8 без проблем із заряджанням та повільним заряджанням, окрім головного скидання Без змін. Переконайтесь, що порт живлення чистий.

Рішення: Якщо ви вже пробували чистити зарядний порт телефону і використовували різні шнури для зарядки пристрою, то дуже ймовірно, що це вже спричинено несправним апаратним компонентом. Спробуйте зарядити телефон від порту USB комп'ютера. Якщо телефон заряджається, то, швидше за все, пошкоджено один із контактів зарядного порту телефону. Однак я б запропонував вам виконати скидання до заводських налаштувань, щоб виключити ймовірність того, що це спричинено збоєм програмного забезпечення. Перед скиданням обов’язково зробіть резервну копію даних телефону.

Якщо описані вище дії не дозволяють усунути проблему, це, швидше за все, спричинено несправним апаратним компонентом, можливо, силовою мікросхемою. Рекомендую перевірити це у сервісному центрі, якщо це так.

Примітка 8 Акумулятор розряджається дуже швидко

Проблема: Привіт! Останнім часом у моєї галактики Note 8 виникають проблеми з акумулятором. Я залишав його відключеним на ніч, але здебільшого зарядженим і прокидався від померлого телефону. Загалом акумулятор дуже швидко розряджається. Два дні тому я прокинувся від мертвого телефону. я підключив його, і там буде знак зарядки акумулятора (той, що має блискавку), але він просто не вмикається - навіть після того, як дав йому зарядитися більше доби. Будь ласка, допоможіть!

Рішення: Спробуйте виконати плавне скидання, натиснувши та утримуючи кнопки живлення та зменшення гучності принаймні 10 секунд. Якщо телефон все ще не реагує, виконайте кроки, перелічені нижче.

  • Очистіть зарядний порт телефону за допомогою балончика зі стисненим повітрям.
  • Заряджайте телефон принаймні 20 хвилин за допомогою іншого зарядного кабелю та настінного зарядного пристрою. Якщо телефон не заряджається, спробуйте зробити це через USB-порт комп'ютера. Якщо у вас є бездротовий зарядний пристрій, ви можете використовувати і це.
  • Увімкніть телефон.

Якщо проблема все ще залишається, вам слід перевірити це у сервісному центрі.

Примітка 8 Замерзає, а потім вимикається під час запуску

Проблема: Я отримав телефон від друга і мене просто попросили виправити. Вибачте, але я не впевнений, як це сталося, але я можу пояснити, що сталося. Коли я тримаю кнопку живлення на телефоні, вона вібрує, а потім переходить на екран Samsung Galaxy Note 8. Він замерзає і відключається. Потім він сам вібрує знову і намагається перезавантажитися. РАЗИ я якось отримав його на екрані Verizon, ніж на екрані блокування. Але потім воно замерзло і знову загинуло. Я був би дуже вдячний за допомогу, я спробував усе.

Рішення: У цьому випадку вам спочатку потрібно зробити, щоб переконатися, що акумулятор телефону достатньо заряджений. Виконайте наведені нижче дії, щоб зарядити телефон.

  • Очистіть зарядний порт телефону за допомогою балончика зі стисненим повітрям.
  • Заряджайте телефон принаймні 20 хвилин за допомогою настінного зарядного пристрою. Переконайтесь, що в телефоні присутній індикатор зарядки.
  • Якщо телефон не заряджається, спробуйте зарядити його з USB-порту комп'ютера. Якщо у вас є бездротовий зарядний пристрій, ви можете спробувати використовувати і це.
  • Увімкніть телефон, натискаючи та утримуючи кнопки живлення та зменшення гучності принаймні 10 секунд.

Якщо описані вище дії не дозволяють вирішити проблему, вам доведеться доставити телефон у сервісний центр і перевірити його.