Найкраще додаток WiFi Analyzer для Android (найкращий аналізатор Wi-Fi для Android)

Ми всі регулярно використовуємо WiFi, але рідко перевіряємо його якість. Якість сигналу Wi-Fi дуже важлива, оскільки вона може визначити тип підключення до Інтернету, який у вас виникне. То як перевірити якість WiFi на своєму смартфоні або планшеті Android? Ну, відповідь може бути такою простою, як завантаження одного з декількох додатків WiFi Analyzer, доступних для платформи.

Але вибір найкращого з партії може дещо заплутати. Ось чому ми вирішили поговорити про деякі найкращі програми-аналізатори WiFi, які зараз доступні в Google Play Store і прості у використанні. Тож давайте подивимось.

Кращий додаток WiFi Analyzer для Android

найкраща програма для аналізу Wi-Fi

1. Netspot

Це одна з чудових програм для Android для перевірки зв’язку Wi-Fi навколо вас, а також може візуалізувати дані Wi-Fi у режимі реального часу 802.11 a / b / g / n / ac, допомагаючи отримати найкраще від своєї мережі WiFi. Оскільки це може допомогти аналізувати практично будь-яке бездротове підключення до мережі, Netspot можна використовувати вдома, в офісі чи навіть у громадських приміщеннях. Ще однією ключовою особливістю цього додатка є його здатність інформувати користувачів про рівень безпеки певної мережі. Загальновідомо, що мережі зі слабким захистом часто можуть бути вразливими до атак шкідливого програмного забезпечення, особливо в загальнодоступних налаштуваннях.

Додаток також можна використовувати для виявлення витоків сигналу, допомагаючи тим самим вжити необхідних заходів, щоб уникнути втрати даних. Крім того, користувачі зможуть вирішити будь-які проблеми, що виникають через перекриття каналів WiFi. Netspot можна завантажити абсолютно безкоштовно, і в ньому немає реклами чи покупок у програмі. Клієнтам потрібен смартфон або планшет Android, принаймні на Android 6.0, щоб використовувати цю програму.

Завантажити тут: Google Play

найкраща програма для аналізу Wi-Fi

2. Аналізатор Wi-Fi

Ця програма пропонує всі відповідні деталі щодо ваших сигналів Wi-Fi, хоча і в дещо старішому інтерфейсі користувача. Аналізатор Wi-Fi дозволяє побачити, наскільки переповнені ваші канали Wi-Fi, одночасно працюючи в мережах 2,4 та 5 ГГц. Більше того, програма також надаватиме інформацію про тип безпеки, що використовується мережами. Усі дані відображаються в чіткому графіку, що допомагає з’ясувати слабкі місця у вашій мережі Android WiFi та внести необхідні зміни.

Якість сигналу відображається та оновлюється в режимі реального часу, хоча відстеження даних може автоматично відключатися через проблеми з використанням акумулятора. Однак це не повинно бути проблемою, якщо ви ввімкнете його зі свого смартфона під управлінням Android 10. Wifi Analyzer - це безкоштовний додаток у Play Store, який постачається з рекламою. На борту немає покупок у програмі. Ця програма працюватиме на пристроях з ОС Android 6.0 і новіших версій.

Завантажити тут: Google Play

найкраща програма для аналізу Wi-Fi

3. ScanFi

Ця програма пропонує широкий спектр функцій для користувачів, включаючи збір основної інформації про доступні мережі навколо вас. Крім того, ви можете отримати детальну інформацію про потужність, якість сигналу, а також про безпеку. Рекомендується знати ці показники перед підключенням до невідомої мережі Wi-Fi навколо вас. Окрім швидкої інформації, ScanFi також надає 60-секундний графік історії вибраної вами точки доступу.

ScanFi підтримує сканування 2,4 та 5 ГГц, хоча ваш смартфон повинен бути сумісним із цим, перш ніж рухатися вперед. Ця програма є чудовим інструментом для виявлення прихованих мереж, які інакше можуть бути поза увагою. Ви також можете фільтрувати відкриті точки доступу. Ми рекомендуємо ScanFi для ефективного контролю вашого домашнього або офісного з’єднання Wi-Fi. ScanFi можна безкоштовно завантажити в Google Play Store і підтримується рекламою. У програмі немає покупок. Додаток працює з телефонами та планшетами під управлінням Android 5.0 та новіших версій.

Завантажити тут: Google Play

найкраща програма для аналізу Wi-Fi

4. OpenSignal

Ця пропозиція є більш універсальною, ніж будь-яка інша програма для аналізу Wi-Fi, з якою ви можете зіткнутися. OpenSignal - це відомий сервіс тестування швидкості, який охоплює користувачів стільникових даних (3G, 4G / LTE, 5G) на додаток до бездротових мереж (WiFi).

Що робить OpenSignal одним з найкращих додатків для аналізатора Android WiFi, так це наявність комплексних функцій тестування швидкості, включаючи можливість перевірки якості вашого відеопотоку на таких платформах, як YouTube, Netflix тощо. Більше того, програма може зберігати журнали ваших попередніх тестів швидкості, даючи вам гарне уявлення про те, як змінювалась швидкість Інтернету.

Мотив компанії - запропонувати безкоштовний додаток для тестування швидкості з відкритим кодом, який може покращити мобільні та Wi-Fi мережі по всьому світу. Це також пояснює, чому додаток безкоштовний і позбавлений реклами або покупок у програмі.

Маючи це на увазі, немає сумнівів, що OpenSignal позначить багато клітинок для наших читачів, особливо з огляду на його здатність працювати як на стільникових, так і на мережах WiFi. Ще однією позитивною стороною програми є те, що вона працює з пристроями, старими як Android 4.1 і новіших версій, тому практично кожен, хто має смартфон Android, сьогодні може отримати доступ до OpenSignal відразу.

Завантажити тут: Google Play

найкраща програма для аналізу Wi-Fi

5. WiFi Analyzer - WiFi Test & WiFi Scanner

Подібно до кількості програм, про які ми вже говорили вище, WiFi Analyzer працює, шукаючи поблизу мережі WiFi. Коли його знайдуть, це може допомогти вам отримати детальну інформацію про якість сигналу, потужність сигналу, облікові дані безпеки, що використовуються мережею, тощо. Додаток також повідомляє, скільки людей на даний момент увійшло до певної мережі WiFi. Як і слід було очікувати, програма підтримує як 2,4 ГГц, так і 5 ГГц діапазони Wi-Fi, тож вона може впоратися з будь-чим, що Ви їй кинете.

Крім того, додаток може допомогти вам визначити переповнені канали WiFi та ефективно їх уникнути. Це може бути дуже корисно, коли ви підключені до відкритої мережі WiFi. Як розширення цієї функції, програма також порекомендує найкращі канали для підключення. Цей додаток можна безкоштовно завантажити в Play Store і постачається з рекламою. Однак покупок у програмі немає. Додаток може працювати на пристроях під управлінням Android 4.0.3 або новішої версії.

Завантажити тут: Google Play

найкраща програма для аналізу Wi-Fi

6. Монітор WiFi

Якщо ви хочете встановити нове з’єднання WiFi у себе вдома або в офісі, така програма, як WiFi Monitor, може стати в нагоді. Це пов’язано з тим, що він дозволяє виявити потужність та якість сигналу, а також інші показники, такі як швидкість та частота з'єднання. Якщо ви хочете отримати більш широке уявлення про мережі навколо вас, WiFi Monitor дозволяє фільтрувати мережі навколо вас на основі рівня сигналу, виробника обладнання, рівня сигналу, протоколу безпеки тощо.

Щоб полегшити користувачам швидкий доступ до всіх функцій, розробники додатків класифікували різні аспекти аналізу WiFi за категоріями. Тож ви можете легко вибрати такі категорії, як Канали чи Сила, щоб отримати потрібну інформацію. Додаток дозволяє користувачам ділитися зібраними даними з журналу з іншими програмами.

Цей комплексний додаток для аналізу WiFi можна завантажити безкоштовно, але він постачається з рекламою та покупками в додатку. Для використання монітора WiFi вам знадобиться пристрій Android з версією 4.0 або новішої. Враховуючи особливості, які він упаковує, це, безумовно, найкращий додаток для аналізатора WiFi.

Завантажити тут: Google Play

найкраща програма для аналізу Wi-Fi

7. Інформація про мережевий сигнал

Як і одна з додатків, про яку ми говорили вище, Network Signal Info надає інформацію про потужність вашого сигналу Wi-Fi, а також про потужність стільникового сигналу, пропонуючи вам широкий спектр даних лише для однієї програми. Однією з ключових відмінностей цієї програми від решти є те, що розробник використовує великі графіки та смуги, щоб надати детальний вигляд вашої мережі.

Крім того, ви можете збирати Wi-Fi інформацію, таку як максимальна швидкість WiFi, IP-адреса, зовнішня IP-адреса, мережеві можливості, мережевий канал, маска підмережі тощо. Найкраща частина цього додатка полягає в тому, що його можна безкоштовно завантажити. Також доступні покупки в додатках, які допоможуть вам розблокувати такі функції, як відстеження розташування мобільної вежі стільникового зв’язку та навіть запис Wi-Fi сигналів. Звичайно, версія Pro також повністю позбудеться реклами від програми. Інформація про мережевий сигнал сумісна з телефонами з ОС Android 4.3 та новіших версій.

Завантажити тут: Google Play

найкраща програма для аналізу Wi-Fi

8. Сила сигналу WiFi

Ця програма використовує дещо інший підхід, щоб надати детальну інформацію про якість сигналу WiFi. Хоча більшість програм використовують графік або стовпчики для відображення якості сигналу, ця програма забезпечує більш точний відсоток, який вказує вам, наскільки хороша чи погана ваша бездротова мережа.

Більше того, наведені цифри не є постійними, оскільки вони постійно змінюються, навіть коли ви наближаєтесь або віддаляєтесь від маршрутизатора, забезпечуючи таким чином точну інформацію про сигнал. Це також може допомогти вам заблокувати сильні зони Wi-Fi навколо вашого будинку або офісу, хоча найкраще місце для оптимальної швидкості мережі знаходиться поруч з вашим WiFi-маршрутизатором.

Хоча деякі можуть стверджувати, що це не найкращий спосіб зрозуміти силу сигналу вашої мережі WiFi, це може зробити роботу багатьом, особливо людям, які просто хочуть знати, чи функціонує їх з’єднання WiFi, як рекламує постачальник . Це все, що може зробити додаток, і немає розширених функцій сканування. Цей додаток можна завантажити безкоштовно, але він містить рекламу та покупки в додатку. Додаток сумісний з пристроями під управлінням Android 2.2 та новіших версій.

Завантажити тут: Google Play

За допомогою цих програм-аналізаторів WiFi для Android ви зможете визначити потужність сигналу та стабільність мереж WiFi. Таким чином, допомагаючи вам вирішити, яку мережу використовувати та підключити пристрої. Будемо вдячні, якщо ви допоможете нам поширити цю інформацію, тому, будь ласка, поділіться цим повідомленням, якщо вважаєте це корисним. 

Ви також можете підписатися на свій канал YouTube для отримання відеоуроків та вмісту для усунення несправностей для смартфонів. 

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.