Як виправити проблеми з перегрівом Samsung Galaxy S5 після оновлення льодяника

Такий потужний телефон, як Samsung Galaxy S5, швидше за все, нагріється після тривалого використання. Це тому, що акумулятор, процесор, оперативна пам’ять та дисплей будуть накопичувати тепло. Однак кількості тепла, яке виробляють ці компоненти, недостатньо, щоб перетворити телефон з теплого на гарячий. Інженери Samsung вже провели сотні годин тестування до випуску пристрою.

Перегрів-Samsung-Galaxy-S5

Ми отримали тони електронних листів від власників S5, і однією з найпоширеніших проблем, про яку вони повідомили, є проблема перегріву після найочікуванішого оновлення льодяника. Читайте далі, щоб дізнатись, чи є у вас така ж проблема, як і ті, про які я звертався у цій публікації.

Тим, хто може зіткнутися з іншими проблемами зі своїм Galaxy S5, не соромтеся надсилати нам електронного листа на [email protected] om, і ми допоможемо вам вирішити ваші проблеми.

 1. Galaxy S5 перегрівається та розряджає акумулятор після оновлення Lollipop
 2. Galaxy S5 раптово перегрівається і акумулятор розряджається швидше, ніж зазвичай
 3. Galaxy S5 перегрівається і працює дуже повільно після оновлення Lollipop
 4. Екран і задня панель Galaxy S5 дуже гарячі, а клавіатура не реагує
 5. Galaxy S5 перегрівається під час заряджання
 6. Екран Galaxy S5 перегрівається, несподівано вимикається

Galaxy S5 перегрівається та розряджає акумулятор після оновлення Lollipop

Проблема: Привіт, Droid Guy. Нещодавно я оновив свій Galaxy S5 до Android 5.0 Lollipop, і з тих пір у мене виникають проблеми із перегріванням телефону та його швидким розрядженням. Я повністю зарядив акумулятор протягом 3 годин, але дивно те, що телефон перейшов зі 100 відсотків часу автономної роботи до 10 відсотків, навіть якщо я ним не користуюся. Я знаю, що це не нормально, тому що сам телефон, як його передня, так і задня сторона стали дуже гарячими на дотик, ніби він горить. Чи вважаєте ви, що оновлення спричинило мені цю проблему? Якщо так, то що мені робити, щоб це виправити? Будь-який внесок буде дуже вдячний. Дякую. - Дебора

Пропозиція: Хоча Android 5.0 Lollipop, як кажуть, досить гладкий на Galaxy S5 порівняно з іншими пристроями, які отримують оновлення, все ще є деякі проблеми в програмному забезпеченні, які вплинули на досвід користувачів. Серед найпоширеніших скарг - вимушені збої програм, перегрів та розряд акумулятора. Перегрів та розряд акумулятора є найбільш часто повторюваними проблемами, які мали бути вирішені незначними версіями (патчами), випущеними Samsung після основного випуску прошивки.

У будь-якому випадку, Дебора, ти намагалася перевірити Wi-Fi свого телефону, стабільний він чи ні? Оскільки саме це виявилося основною причиною того, що багато власників S5 стикалися з проблемами швидкого розряджання та перегріву батареї після оновлення Lollipop. Щось в оновленні Lollipop зіпсувало бездротові функції телефону. Коли Wi-Fi продовжує від’єднуватись і підключатись знову, телефон автоматично здійснює пошук та під’єднання до доступної мобільної мережі передачі даних. А якщо це не вдасться, він сканує і спробує знову підключитися до мережі Wi-Fi. Це призводить до того, що акумулятор швидше розряджається, а телефон перегрівається. Щоб вирішити цю проблему, вимкніть мобільний Інтернет та комутатор розумної мережі на вашому Galaxy S5. Я створив розділ з усунення несправностей, що містить кроки для виконання цих методів. Просто перейдіть до цієї сторінки, якщо вам потрібна допомога.

Galaxy S5 раптово перегрівається і акумулятор розряджається швидше, ніж зазвичай

Проблема: Три дні тому у мене був режим очікування Galaxy S5. Потім, коли я взяв його, він горів занадто жарко, щоб доторкнутися. Я також помітив, що акумулятор розряджається занадто швидко, що менш ніж за годину він розряджається до 50 відсотків зі 100 відсотків. Телефон також помітно повільніший за звичайний. У мене це було з вересня минулого року, і я ніколи не стикався з якимись серйозними проблемами. Лише за останні кілька днів воно стає майже непридатним для використання. Я спробував перевірити його на наявність можливих вірусів за допомогою мого сканера вірусів, але в ньому сказано, що вірусу не знайдено. Будь-яка пропозиція щодо того, як визначити, чи це програма, яка постійно працює, стає неправдивою чи щось подібне? Я буду чекати вашої відповіді. Заздалегідь дякую та більше сил вам, хлопці! - Стів

Пропозиція: Дякуємо, що зв’язалися з нами, Стів! Ви намагалися перевірити використання акумулятора в налаштуваннях телефону? Оскільки подібні речі повинні негайно з’являтися у звіті про батарею. Подивіться, яка програма споживає більшу частину заряду акумулятора вашого телефону. Якщо програма споживає більше 50 відсотків акумулятора телефону, це не нормально. Спробуйте вимкнути цю програму і подивіться, що буде потім.

Якщо ви підозрюєте, що програма робить ваш телефон таким дивним, тоді ви можете завантажити телефон у безпечний режим, щоб запобігти автоматичному запуску сторонніх програм. Таким чином ви можете легко визначити, чи не викликає програму вашу проблему. Я також пропоную вам видалити антивірус, який у вас є, оскільки такі смартфони, як Galaxy S5, насправді не потребують жодного захисту від вірусів.

Іншим можливим винуватцем є акумулятор телефону, який, ймовірно, знецінився або найгірше вже пошкоджений. Щоб переконатися, що це не заподіює вам цієї проблеми, спробуйте вийняти акумулятор і перевірити, чи він відчувається чи виглядає об’ємним. Спробуйте також розмістити акумулятор на рівній поверхні (з обох боків) і переконайтесь, що він не хитається. Якщо це сталося, вам слід подумати про негайну заміну акумулятора.

Galaxy S5 перегрівається і працює дуже повільно після оновлення Lollipop

Проблема: Після оновлення Lollipop мій Galaxy постійно погіршується, ніби працює на швидкості комутованого зв’язку. Я також помітив, що екран стає дуже гарячим разом із задньою панеллю телефону. Я прочитав ряд подібних питань із моїм через Інтернет. Деякі сказали, що скидання заводських налаштувань може вирішити проблему, оскільки те, що я багато бачив на форумах, а користувачі стверджують, що це допомагає. Але я не хотів робити скидання до заводських налаштувань, оскільки льодяник, бо я лінивий і маю багато інформації для резервного копіювання на своєму пристрої. Ви вважаєте, що мені слід виконати апаратне скидання чи я можу зробити щось інше, щоб вирішити цю проблему? Буду вдячний Вашій відповіді. - Томас

Пропозиція: Привіт Томасе! Ви можете спробувати очистити кеш-пам’ять на своєму Galaxy S5, але якщо це не допоможе, я б сказав, що вам теж слід подумати про скидання до заводських налаштувань. Очевидно, це творило чудеса для інших, тому я думаю, що це варто пострілу. Так, усі ваші дані будуть знищені під час процесу, але це дасть вашому пристрою новий запуск з новою ОС і, як правило, робить ваш телефон знову нормальним і навіть кращим. Я думаю, це вже вартує зусиль, які ви витратите на створення резервних копій усіх своїх важливих даних до початку процесу.

Після скидання до заводських налаштувань я також пропоную перевірити параметр Автоматичне оновлення програм у Google Play і переконатися, що його вимкнено. Встановлюйте лише ті програми, які вам потрібні, та оновлюйте програми окремо.

Екран і задня панель Galaxy S5 дуже гарячі, а клавіатура не реагує

Проблема: Я отримав свій Galaxy S5 з грудня минулого року, і він працював чудово. Але останнім часом я помічаю, що екран телефону і задня панель сильно нагріваються, що робить торкання екрана вже незручним. Я відчуваю, як нагрівається екран, навіть якщо я користувався телефоном лише 5 хвилин, граючи в гру або перевіряючи електронну пошту. Я також помітив, що клавіатура не реагує в деяких випадках, залишаючи її в основному непридатною для використання. Раніше це не діяло так. Я думав перенести його до службовців, але тим часом будь-які пропозиції, які мені потрібно вивчити, були б дуже вдячні. Дякую! - Калеб

Пропозиція: Привіт Калеб! Перш ніж виносити телефон на ремонт, спробуйте виконати стирання розділів кешу на телефоні. Якщо вам потрібна допомога щодо стирання розділу кеш-пам'яті на Galaxy S5, я створив розділ Процедура усунення несправностей під цією сторінкою, що містить покрокове керівництво щодо виконання цього методу.

Мені також цікаво, чи проблема почалася відразу після встановлення певних програм (сторонніх програм) на ваш телефон. Оскільки трапляються і такі випадки, як у вас, коли програма працює неналежним чином, через що телефон перестає реагувати та / або перегрівається. Ви можете спробувати вимкнути або видалити будь-які нещодавно завантажені програми, а потім виконати м’який скидання або перезавантажити телефон після цього. Подивіться, чи згодом він все одно робить те саме. Інший спосіб визначити, чи не викликає цю проблему сторонній додаток, - це завантаження телефону в безпечний режим. Якщо проблема зникла під час використання телефону в безпечному режимі, то, мабуть, конфлікт викликає стороння програма. В іншому випадку ви можете розглянути можливість відновлення заводських налаштувань або генерального скидання, щоб наново запустити телефон. Тільки не забудьте створити резервну копію всіх важливих файлів на телефоні, оскільки вони також будуть видалені під час процесу.Будь ласка, зверніться до кроків щодо того, як стерти розділ кеш-пам'яті та виконати загальне скидання Galaxy S5, які я продемонстрував нижче на цій сторінці.

Galaxy S5 перегрівається під час заряджання

Проблема: Я дуже рада, що ваш сайт існує. У будь-якому випадку, мене вже кілька тижнів турбує проблема на моєму Galaxy S5. Я помітив, що і екран, і акумулятор телефону нагріваються при увімкненні та заряджанні. Я прочитав повідомлення на форумі, в якому сказано НЕ вмикати телефон, особливо під час зарядки, оскільки це може призвести до цієї проблеми. Але я роблю це вже кілька разів і лише цього разу, коли телефон нагрівається так сильно. Тільки щоб ви знали, що я отримав свій телефон приблизно в листопаді минулого року. Це може бути пошкоджений акумулятор чи зарядний пристрій? І акумулятор, і зарядний пристрій, які я використовую, поставляються з цим телефоном, тому я думаю, що це повинно бути нормально. Будемо раді почути вашу відповідь. Дякую! - Роберт

Порада: Ваш телефон може зігрітися під час зарядки, використання GPS, використання великої кількості даних через оператора мережі або через Wi-Fi, або під час тривалих дзвінків. Задня сторона Galaxy S5 може нагріватися або нагріватися, особливо при підвищеному навантаженні, з великим використанням процесора. Зазвичай це відбувається під час гри, а також під час зарядки, оскільки центральний процесор повинен забезпечувати потужність і генерує тепло, як робочий стіл або ноутбук. Враховуючи, що компоненти смартфона побудовані дуже близько один до одного, пристрій може нагріватися на спині при тривалому інтенсивному використанні. Це нормально. Однак перегрів вже інший і свідчить про те, що на вашому пристрої щось не так.

Типові причини, чому пристрій сильно нагрівається або перегрівається під час зарядки, включають використання сторонніх зарядних пристроїв та акумулятора. Але оскільки ви сказали, що використовуєте оригінальний зарядний пристрій та акумулятор, я хочу, щоб ви переконались, що немає пошкоджень обох (акумулятора та зарядного пристрою). Перевірте акумулятор і переконайтесь, що він не роздутий. Спробуйте також використовувати інший зарядний пристрій, сумісний із вашим телефоном, лише для тестування. Якщо телефон не перегрівається, то, швидше за все, винен зарядний пристрій. Цього разу ви можете розглянути можливість придбання нового зарядного пристрою, затвердженого компанією Samsung для вашого телефону. Також уникайте контакту телефону з екстремальними спеками або холодними температурами, оскільки це також може вплинути на пристрій та акумулятор, викликаючи у них надзвичайну спеку.

Окрім акумулятора та зарядного пристрою, іншими факторами, які можуть спричинити цю проблему, є запущені програми, які не працюють належним чином. Ось чому настійно рекомендується вимикати телефон під час зарядки. Це також зарядить телефон швидше. Таким чином, я настійно рекомендую вам вимкнути пристрій під час заряджання, а потім подивитися, що станеться. У цьому випадку також рекомендується провести калібрування акумулятора. Будь ласка, зверніться до кроків нижче цієї сторінки.

Екран Galaxy S5 перегрівається, несподівано вимикається

Проблема: Привіт, хлопці! У мене є Galaxy S5 понад 5 місяців. Раніше це працювало чудово, до дня, коли я помітив, що стає жарко, а потім несподівано вимикається під час перегляду чогось в Інтернеті. Я дав йому зарядитися пару годин, а після цього все нормально. Але знову ж таки, проблема повернулася назад, коли я використовував її вчора близько 2 годин або близько того. Перезавантаження телефону, здається, трохи полегшує проблему, але з якихось причин вона постійно повертається. Як ви думаєте, що спричинило так, щоб мій телефон діяв так? Сподіваюся, ви можете допомогти мені це виправити, перш ніж запланувати візит до сервісного центру. Дякую. - Стефане

Пропозиція: Проблема перегріву широко поширена серед користувачів Galaxy S5. Проте існує кілька доступних обхідних шляхів, які ви можете спробувати вирішити. Виходячи з наданих деталей, здається, що проблема пов’язана із процесами або програмами, які ви часто використовуєте на своєму пристрої. Наприклад, ви сказали, що першим випадком, коли ви помітили, що ваш телефон перегрівся і загинув, було коли ви переглядали Інтернет. Хоча ви не згадували, скільки часу, швидше за все, причина того, що сталося за цей час. Також у другому випадку ви сказали, що це сталося, коли ви грали в гру на своєму телефоні близько 2 годин.

Пам'ятайте, що при тривалому використанні пристрій може ставати незручно теплим. Непотрібні програми, що працюють у фоновому режимі, також можуть чинити надмірний тиск на телефон. Спробуйте перевірити диспетчер програм вашого телефону та змусити закрити всі запущені програми, які не потрібні. Ще одна річ, яку ви повинні врахувати, особливо якщо проблема, яка проявилася зовсім недавно, - це неправдивий додаток. Видаліть або вимкніть будь-яку програму, яку ви встановили нещодавно, і перевірте, чи проблема не зникне. Також переконайтеся, що на вашому телефоні встановлена ​​остання версія програмного забезпечення. Перейдіть до Налаштування -> Пристрій -> Встановити оновлення системи -> Перевірити зараз.

Якщо все інше не вдалося вирішити проблему, то крайнім заходом буде відновити телефон до заводських налаштувань, виконавши генеральне скидання. Обов’язково створіть резервну копію всіх своїх особистих даних заздалегідь, оскільки вони будуть стерті під час процесу. Після скидання до заводських налаштувань протестуйте пристрій і перевірте, чи проблема не зникла. Якщо воно не зникає, то, мабуть, винне обладнання. Вашими наступними варіантами буде або звернення до оператора телефонної мережі для ескалації проблеми, або передача телефону до авторизованого сервісного центру Samsung для перевірки та / або ремонту обладнання.

Процедури усунення несправностей

Нижче наведено процедури, які використовуються для усунення загальних проблем із вашим Galaxy S5.

Вимкніть Smart Network Switch на S5

 1. Проведіть одним пальцем від верхньої частини екрана.
 2. Торкніться значка налаштувань у верхньому правому куті.
 3. Торкніться значка WiFi.
 4. Торкніться значка меню у верхньому правому куті екрана.
 5. У спадному меню виберіть Додатково.
 6. Зніміть прапорець біля пункту «Розумний комутатор мережі».

М'який скидання Galaxy S5

 1. Поки телефон увімкнено, зніміть задню кришку та витягніть акумулятор.
 2. Натисніть і утримуйте кнопку живлення протягом хвилини.
 3. Замініть акумулятор та задню кришку.
 4. Увімкніть телефон і підключіть зарядний пристрій.
 5. Нехай телефон заряджається протягом ночі, а вранці з’ясовує, чи проблему було усунуто.
 6. Якщо проблема залишилася, завантажте S5 у безпечному режимі та зарядіть його протягом ночі, перебуваючи в такому стані.

Завантажте Galaxy S5 у безпечний режим

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли на екрані з'явиться 'Samsung Galaxy S5', відпустіть клавішу живлення.
 4. Відразу після відпускання клавіші живлення натисніть і утримуйте клавішу зменшення гучності.
 5. Продовжуйте утримувати клавішу зменшення гучності, доки пристрій не завершить перезапуск.
 6. У нижньому лівому куті екрана відображатиметься безпечний режим.
 7. Відпустіть клавішу зменшення гучності, коли з’явиться безпечний режим.

Витріть розділ кешу на S5

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Одночасно натисніть і утримуйте такі три кнопки: клавішу збільшення гучності, клавішу головного екрана та клавішу живлення.
 3. Коли телефон завібрує, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте натискати та утримувати клавішу збільшення гучності та клавішу Home.
 4. Коли з’явиться екран Android System Recovery, відпустіть клавіші збільшення гучності та клавіші Home.
 5. Натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити "стерти розділ кешу".
 6. Натисніть клавішу живлення, щоб вибрати.
 7. Коли розділ кешування стирання завершено, виділяється "Перезавантажити систему зараз".
 8. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Основний скидання Galaxy S5

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Одночасно натисніть і утримуйте такі три кнопки: клавішу збільшення гучності, клавішу головного екрана та клавішу живлення.
 3. Коли телефон завібрує, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте натискати та утримувати клавішу збільшення гучності та клавішу Home.
 4. Коли з’явиться екран Android System Recovery, відпустіть клавіші збільшення гучності та клавіші Home.
 5. Натисніть клавішу зменшення гучності кілька разів, щоб виділити 'wipe data / factory reset'.
 6. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати.
 7. Натискайте клавішу зменшення гучності, доки не буде виділено "Так - видалити всі користувацькі дані".
 8. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати та розпочати основне скидання.
 9. Коли головне скидання завершено, виділяється "Перезавантажити систему зараз".
 10. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Перекалібруйте акумулятор на Galaxy S5

 1. Повністю розрядіть акумулятор, поки телефон не вимкнеться. Переконайтеся, що акумулятор не вмикається.
 2. Вийміть акумулятор.
 3. Зачекайте 10 секунд, а потім знову вставте акумулятор.
 4. Коли акумулятор закріплено і повернувся на місце, підключіть зарядний пристрій і заряджайте телефон, коли телефон вимкнений.
 5. Зачекайте, поки телефон зарядиться на 100 відсотків, потім зніміть зарядний пристрій.
 6. Зарядіть його ще раз, щоб повернути його на сто відсотків.
 7. Увімкніть телефон знову.

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому сміливо надсилайте їх за адресою [захищено електронною поштою]. Ми підтримуємо всі доступні пристрої Android, і ми серйозно ставимося до того, що робимо. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк на нашій сторінці у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.