Дата випуску Razer Phone 3, чутки про ціни та характеристики - Довідковий посібник

Компанія Razer як синонім геймерів пропонує найкращу продуктивність завдяки своїм аксесуарам або навіть консолям на базі Android. Кілька років тому компанія захопила бізнес смартфонів Razer Phone, а потім Razer Phone 2. З огляду на те, що минув рік з моменту анонсу попередника, чутки рясніють повідомленнями про третє покоління модель, відома як Razer Phone 3.

Оскільки він ще не запущений, ми знаємо про пристрій дуже мало. Однак ми отримали шматочки інформації, яку ми можемо об’єднати, щоб сформувати уявлення про те, яким має бути абсолютно новий Razer Phone або, скажімо, „прототип razer phone 3”. Ми обговоримо майже все, що ми знаємо про цей телефон на сьогодні.

Дата випуску Razer Phone 3, чутки про ціни та характеристики

Що ми знаємо на сьогодні?

Для початку, на початку цього року для Razer були деякі не дуже хороші новини. Компанія оголосила про кілька звільнень, які припускали, що робота над Razer Phone 3, можливо, була зупинена. Однак компанія цього не підтвердила, тоді як у подальших звітах згадується, що компанія все ще перебуває в розробці пристрою. Галузеві джерела зазначають, що Razer прагне « підвищити конкурентоспроможність свого бізнесу з ігровими апаратами ». Отже, ми сподіваємось, і, як і попередник, схоже, Razer Phone 3, безсумнівно, встановить нові показники для ігрового смартфона.

Помітні ігрові функції, а також RGB-освітлення на звороті, що супроводжує логотип компанії, також повинні бути присутніми на третій ітерації Razer Phone.

Дисплей

Razer Phone 2 оснащений 5,76-дюймовим РК-екраном із роздільною здатністю 2560 x 1440, який має частоту оновлення 120 Гц, що робить його ідеальним для ігор високої інтенсивності. Цілком ймовірно, що Razer дотримуватиметься цього прекрасного дисплея разом із наступником, оскільки немає реальної потреби міняти щось, що не зламалося. Але з огляду на це, було кілька скарг щодо використання РК-панелі порівняно з OLED-панеллю, яка високо оцінена як найбільш ефективний та найкращий дисплей для мобільних пристроїв. Можливо, Razer вивчить свої попередні пропозиції та замість цього зупинить вибір на панелі AMOLED.

Деякі користувачі скаржились на блоковану конструкцію Razer Phone 2, а також його відносно товсті рамки, як незручну під час тривалого використання. Це може спонукати компанію вибрати більш підходящий дизайн без рамки, популярний в даний час у мобільній індустрії.

Камера

Це область, де немає багато інформації, хоча ми не будемо здивовані, якщо компанія зупинить вибір на потрійному компонуванні камери, яке, як очікується, з’явиться на кількох нових флагманах цього року. Також можливо, що розробники посилять передню камеру, щоб допомогти функціям доповненої реальності, які підтримуються лінійкою Razer Phone.

Продуктивність

Razer вирішив з попередником поставити Razer Phone 2 на високоякісний чіпсет того часу. Цього року ми не очікуємо нічого іншого, і, швидше за все, ми побачимо чіпсет Snapdragon 855, який також буде представлений на декількох флагманах пізніше цього року. З цим чіпсетом немає сумнівів, що Razer Phone 3 стане одним з найкращих телефонів 2020 року, особливо з огляду на його ігрові якості в поєднанні з необробленим обладнанням.

Razer Phone 3 також може побачити нерівність у сховищі. Модель 2-го покоління постачалася лише з 64 ГБ вбудованої пам'яті. Незважаючи на те, що на пристрої є слот для карт пам'яті microSD, клієнти завжди віддають перевагу більшій внутрішній пам’яті. Тож справедливо сказати, що цього року Razer, можливо, запропонує модель на 128 Гб. Швидше за все, на борту буде слот для карт microSD, незалежно від внутрішнього сховища, яке він пропонує. Що стосується ємності оперативної пам'яті, Razer, можливо, захоче дотримуватися своєї масивної одиниці 8 Гб. Хоча це суттєво не вплине на реальні показники, але, звичайно, це буде добре виглядати на аркуші специфікацій.

Хоча бічні сканери відбитків пальців зазвичай не популярні на ринку, це надзвичайно ефективний спосіб автентифікації вашого пристрою. Razer Phone 2 використовував цей метод, і користувачі не надто багато претензій. Але враховуючи готовність виробників додавати нові функції на свої пристрої, це не повинно бути шоком, якщо ми побачимо на Razer Phone 3 сканер відбитків пальців, встановлений на дисплеї. Однак я б дуже хотів бачити сканер відбитків пальців, встановлений збоку знову.

З огляду на той факт, що телефон ASUS ROG також очікує свого наступника найближчим часом, Razer доведеться значно підвищити свої ігрові повноваження, щоб мати перевагу в галузі. На сьогоднішній день ігри - це нішевий ринок, де щорічно продається близько 100 000 ігрових смартфонів. З цим невеликим запасом виробникам має сенс використовувати свої основні функції. Тож ми повинні побачити, як компанія анонсує деякі нові ігрові функції для Razer Phone 3.

Підключення та акумулятор

Razer не пропонував 3,5-мм роз'єм для навушників з минулорічною пропозицією, і навряд чи ця тенденція зміниться з Razer Phone 3. Ви також побачите повернення реверсивного порту USB C, який зараз є стандартом для смартфонів Android. . Інші стандартні функції, такі як Bluetooth 5.0, NFC, GPS тощо, будуть присутні на Razer Phone 3.

Razer Phone 2 має потужний акумулятор на 4000 мАг з підтримкою швидкої зарядки. Маючи це на увазі, можна з упевненістю припустити, що Razer, можливо, продаватиме той самий акумулятор, оскільки розмір акумулятора зараз є досить незначним завдяки швидкій зарядці. Також слід очікувати швидкої бездротової зарядки на 15 Вт із Razer Phone 3. Це один аспект, коли Razer чітко зробив домашнє завдання і насправді не про що турбуватися. Razer також, швидше за все, запропонує такий самий бездротовий зарядний пристрій, як і у попередника, оскільки немає необхідності змінювати або модернізувати його.

Програмне забезпечення

Хоча Razer Phone 2 поставився з Android 8.1 Oreo минулого року, компанія швидко оголосила про оновлення для Android 9.0 Pie. Це те, що очікується у більшості флагманських пристроїв цього року, доки операційна система Android Android Q не стане комерційно доступною. Тож чи побачить Razer Phone 3 Android Q? Це майже напевно буде. Тож клієнти цього, що ще не запущеного телефону, перебувають у дуже хороших руках.

Ціни та доступність

Ціноутворення - це сфера, де ми не можемо робити точних прогнозів, поки Razer не дасть офіційного слова. Але якщо попереднику щось вдасться, Razer Phone 3 може коштувати десь більше 999 доларів, просто за ті функції, які він упаковує. Для довідки, Razer Phone першого покоління коштував 699,99 доларів, тоді як наступник побачив зростання до 799,99 доларів. Маючи це на увазі, існує велика ймовірність того, що Razer досить швидко подолає бар’єр в 1000 доларів.

Що стосується доступності, то зараз говорять про те, що Razer підштовхнув до випуску пізніше цього року. Це може бути добре чи погано залежно від причин затримки компанії.

Аксесуари

Одна річ, якою Razer дуже добре керувала, - це аксесуари для мобільного бізнесу. Хоча з Razer Phone 3 не повинно бути багато, веб-сайт компанії повинен пропонувати широкий спектр можливостей для налаштування телефону або навіть підвищення продуктивності за допомогою ігрових контролерів Bluetooth Android та бездротових зарядних пристроїв. Це один аспект, який Razer насправді не потрібно змінювати за допомогою нового пристрою. Хоча ймовірно, що Razer запропонує більше мобільних чохлів / чохлів та аудіоаксесуарів для смартфона.

Чи варто вам чекати Razer Phone 3?

Ну, Razer Phone 3 все ще знаходиться на деякій відстані від офіційного випуску, тож на це чекає ще трохи. Але, як ми вже згадували вище, ASUS ROG Phone 2 невдовзі виходить з кришки, і, враховуючи апаратне забезпечення, яке, як очікується, буде упаковано, Razer може мати жорсткішу конкуренцію у жорстко оспорюваній галузі мобільних смартфонів.

Але цілком очевидно, що Razer все ще випереджає криву, коли ми розглядаємо бізнес ігрових смартфонів. Незважаючи на те, що ASUS має багато досвіду в мобільній індустрії, пропозиція ROG з минулого року стала першим офіційним заходом в індустрію ігрових смартфонів. Зайве говорити, що Razer стурбований своєю конкуренцією, і все може справді нагрітися цього року.

Можливо, затримка Razer із випуском Razer Phone 3 зумовлена ​​неминучим надходженням ASUS ROG Phone 2. Зачекавши, Razer буде працювати в безпеці, оскільки отримає достатньо часу, щоб дізнатися, що запропонувала його конкуренція, і внести необхідні корективи відповідно. Існує також занепокоєння навколо чуток про намір Razer скасувати пристрій. На жаль, ми не отримали підтвердження від компанії ні на одному з фронтів, але геймери можуть лише сподіватися, що Razer не розчарує.

Беручи до уваги всі ці фактори, може здатися доцільним почекати Razer Phone 3, хоча це може бути на деякій відстані. Тим часом обов’язково перевірте ASUS ROG Phone 2, коли він вийде з кришки наступного місяця.

Чи є якась особлива функція, яку ви хотіли б бачити на Razer Phone 3?