Як екранувати дзеркало на телевізор на Galaxy S7 за допомогою програми Samsung Smart View

#Samsung #Galaxy # S7 - це один із доступних на ринку смартфонів, який має 5,1-дюймовий Super AMOLED-дисплей із дивовижною роздільною здатністю 1440 x 2560 пікселів. Завдяки цьому телефон відображає фотографії та відео з надзвичайною деталізацією та чіткістю. Хоча це чудовий досвід перегляду вмісту на цьому мобільному пристрої, набагато краще, якщо якимось чином цей вміст можна буде переглянути на більшому екрані. Фактично ви можете переглядати вміст свого телефону на значно більшому дисплеї, використовуючи технологію дзеркального відображення екрана.

Ось що вам знадобиться для дзеркала телевізора на вашому Galaxy S7. Спочатку вам знадобиться S7 із встановленою програмою Smart View. Вам також знадобиться телевізор Samsung, який підтримує технологію дзеркального відображення екрана. Навіть якщо у вас немає цього телевізора, ви все одно можете віддзеркалювати вміст до поточного телевізора, якщо він має порт HDMI із підключеним Chromecast. І телефон, і телевізор також повинні бути підключені до однієї мережі Wi-Fi.

Екранне дзеркало до телевізора на Galaxy S7

  • Підключіть телефон та телевізор до однієї мережі Wi-Fi.
  • Проведіть пальцем вниз на головному екрані телефону, щоб отримати доступ до швидких налаштувань.
  • Знайдіть Smart View, а потім торкніться його.
  • Знайдіть телевізор у списку, а потім торкніться його.
  • Після підключення телефону та телевізора дотримуйтесь інструкцій на екрані телевізора.

Коли телефон і телевізор підключені, тепер ви можете переглядати вміст свого телефону на значно більшому дисплеї. Це вигідно, коли ви хочете дивитись потокове відео (YouTube або Netflix) на великому екрані. Замість того, щоб лише ви дивилися шоу Netflix, ви можете змусити всю родину долучитися до розваг, віддзеркаливши вміст телефону на телевізорі. Ви також можете справити враження на свій бізнес, показуючи свої презентації за допомогою S7 та телевізора. Показувати друзям фотографії та відео з ваших нещодавніх канікул можна на великому екрані. Можливостей безмежно.