Як виправити Galaxy Tab Чорний екран | екран не відповідає або не вмикається

Однією з найпоширеніших проблем, з якою стикаються багато користувачів смартфонів і планшетів, є поганий екран. У цій статті про усунення несправностей ми покажемо вам, як виправити проблему з Galaxy Tab A Black Screen або якщо екран не вмикається. Обов’язково дотримуйтесь наведених нижче рекомендацій, щоб вирішити конкретні проблеми з екраном.

Як виправити Galaxy Tab Чорний екран | екран не відповідає або не вмикається

Деякі користувачі Android можуть помилково визначити проблему без живлення з проблемою Чорний екран. Перші можуть бути більш серйозними, хоча проблема з чорним екраном через фізичні пошкодження також може вимагати ремонту. Дізнавшись, що з цього може статися на вашому планшеті, ви можете зробити якусь просту ізоляцію. Щоб дізнатись одне від одного, все, що вам потрібно зробити, це перевірити, чи пристрій все ще робить звукові сповіщення, вібрує чи дзвонить, коли ви телефонуєте на свій номер. Якщо щось із цього трапилось, але екран залишається чорним, у вас проблема з чорним екраном. Ви повинні продовжувати лікувати свою справу такою, якою вона є. Ця стаття з усунення несправностей допоможе вам виконати подальші дії.

Galaxy Tab A Black Screen fix №1: Перевірте наявність фізичних пошкоджень

Якщо у вас на екрані Galaxy Tab A виникла проблема з чорним екраном, одне з перших, що ви хочете зробити, - це перевірити, чи не винне погане обладнання. Якщо після падіння пристрою є очевидні ознаки пошкодження або якщо телефон перестав працювати після того, як телефон потрапив у воду, вам слід негайно подумати про ремонт. Майте на увазі, що зламане обладнання неможливо виправити, внісши певні зміни в налаштування або програмне забезпечення. 

Якщо екран більше не вмикається і залишається чорним, можливо, це пов’язано з несправним обладнанням. Екрани Samsung Galaxy можуть тривати роками, якщо немає чогось, що призводить до його загибелі. Деякі найпоширеніші причини, через які екран може відмовитись увімкнути, - це фізичні пошкодження або вплив вологи або води. Якщо раніше стався інцидент, який спричиняє пошкодження апаратного забезпечення планшета, ваш футляр може потребувати ремонту. Це правда, незалежно від того, чи є на екрані тріщина чи ні. 

Якщо на екрані є фізичні пошкодження, усунення несправностей програмним забезпеченням, як правило, не ефективно, але якщо ви хочете продовжити інші кроки нижче, сміливо робіть це. В іншому випадку, не марнуйте свій час, перевіряючи планшет Samsung або незалежним фахівцем.

Galaxy Tab Виправлення на чорному екрані №2: зарядіть планшет

Деякі користувачі можуть одразу впасти в паніку, як тільки телефон або планшет знову не вмикаються. У більшості з цих випадків пристрій, можливо, просто втратив заряд акумулятора, тож далі потрібно зарядити планшет. Якщо акумулятор розрядився на певному рівні, може знадобитися кілька хвилин, поки екран покаже, що він заряджається. Переконайтеся, що заряджаєте Galaxy Tab A принаймні 30 хвилин, перш ніж намагатись знову його ввімкнути. Крім того, обов’язково використовуйте офіційний кабель та адаптер Samsung під час зарядки. Якщо ви не впевнені у стані зарядних пристроїв, спробуйте використати інший відомий робочий кабель та адаптер для зарядки.

Перебуваючи на цьому, не забудьте також перевірити зарядний порт. Однією з можливих причин, через яку ваш Galaxy Tab A може не зарядитися, може бути поганий зарядний порт. Це не означає, що дефект присутній у порту. Там може бути лише бруд, ворсинки або сторонні предмети, які заважають зарядному кабелю добре контактувати під час заряджання. Щоб перевірити порт, спробуйте скористатися лупою, щоб чіткіше бачити всередині. Якщо ви помітили всередині бруд або сміття, обов’язково видаліть їх за допомогою балончика зі стисненим повітрям. Не втикайте нічого всередину, щоб уникнути пошкодження системи.

Ми не хочемо, щоб ви робили щось більше для зарядного порту, крім як перевірити його візуально. Якщо ви підозрюєте, що порт зарядки може бути пошкоджений, або якщо ви бачите очевидну ознаку наявності фізичних несправностей у порту, надішліть телефон, щоб його можна було відремонтувати.

Якщо ваш Galaxy Tab A заряджається успішно та вмикається, обов’язково виконайте калібрування акумулятора та ОС. Це може допомогти, якщо є помилка, пов’язана з акумулятором, яка перешкоджає нормальній роботі системи. Щоб перекалібрувати операційну систему так, щоб вона отримувала точні показники рівня заряду акумулятора, виконайте наступне:

 1. Повністю розрядіть акумулятор. Це означає використовувати пристрій до тих пір, поки він не вимкнеться самостійно, а рівень заряду батареї складе 0%.
 2. Заряджайте телефон, поки він не досягне 100%. Обов’язково використовуйте оригінальне зарядне обладнання для свого пристрою і дайте йому повністю зарядитися. Не вимикайте пристрій як мінімум ще дві години, а також не використовуйте його під час заряджання.
 3. Після закінчення часу відключіть пристрій від мережі.
 4. Перезавантажте пристрій.
 5. Використовуйте свій телефон, поки він знову повністю не закінчиться.
 6. Повторіть кроки 1-5.

Galaxy Tab A Black Screen fix №3: Виконайте м’яку перезавантаження

Усі пристрої Samsung з проблемами живлення можуть скористатися перезапуском. Навіть у цьому крайньому випадку ви не хочете пропустити це просте рішення. Ось, що вам потрібно зробити: Одночасно натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності та клавішу живлення протягом 10 секунд або поки екран пристрою не ввімкнеться.

Якщо це нічого не змінить, спробуйте виконати такі дії:

 1. Спочатку натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності і не відпускайте її.
 2. Утримуючи його, натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Тримайте натиснутою обидві клавіші протягом 10 секунд або більше.

Galaxy Tab A Black Screen fix # 4: Запустіть планшет у безпечному режимі

Деякі випадки проблем із чорним екраном на Galaxy Tab A спричинені поганою стороннім додатком. Щоб перевірити, чи це так, спробуйте запустити пристрій у безпечний режим. У цьому режимі працюватимуть лише програми, що постачаються з операційною системою. Все інше, що ви додали, буде заблоковано, тому, якщо один із них спричиняє непрацювання планшета, ви повинні це знати. По суті, ідея полягає в тому, що оскільки жодна стороння програма не працює в безпечному режимі, а екран планшета вмикається, першопричиною має бути одна з них. Щоб завантажити пристрій у безпечний режим:

 1. Коли вимкнено вкладку A, натисніть і утримуйте клавішу живлення за екраном імені моделі.
 2. Коли на екрані з’явиться “SAMSUNG”, відпустіть клавішу живлення.
 3. Відразу після відпускання клавіші живлення натисніть і утримуйте клавішу зменшення гучності.
 4. Продовжуйте утримувати клавішу зменшення гучності, доки пристрій не завершить перезапуск.
 5. У нижньому лівому куті екрана відображатиметься безпечний режим.
 6. Відпустіть клавішу зменшення гучності, коли з’явиться безпечний режим.

Якщо екран Galaxy Tab A працює в безпечному режимі, це означає, що причиною є сторонній додаток. Щоб визначити, яка з ваших програм викликає проблему, виконайте наведені нижче дії.

 1. Завантажте в безпечний режим.
 2. Перевірте наявність проблеми.
 3. Переконавшись, що винна стороння програма, ви можете розпочати видалення програм окремо. Ми пропонуємо розпочати з останніх, які ви додали.
 4. Після видалення програми перезапустіть телефон у звичайний режим і перевірте наявність проблеми.
 5. Якщо ваша вкладка A все одно відмовляється ввімкнути, повторіть кроки 1-4.

Galaxy Tab Виправлення на чорному екрані №5: завантаження до режиму відновлення

Якщо після виконання процедури безпечного режиму нічого позитивного не випливає, слід перевірити, чи завантажиться планшет у режим відновлення. Режим відновлення - це програмне середовище, яке дозволяє користувачеві стерти розділ кешу або виконати заводські скидання. Зазвичай це ефективно для усунення проблем через помилку Android. Якщо ваш планшет може успішно завантажитися в режим відновлення, це може спрацювати. Нижче наведені кроки для завантаження пристрою в режим відновлення:

 1. Вимкніть пристрій. Це важливо. Якщо ви не можете його вимкнути, ви ніколи не зможете завантажитися в режим відновлення. Якщо ви не можете регулярно вимикати пристрій за допомогою кнопки живлення, зачекайте, поки акумулятор телефону не розрядиться. Потім зарядіть телефон протягом 30 хвилин перед завантаженням у режим відновлення.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу збільшення гучності та клавішу живлення.
 3. Коли відобразиться екран із логотипом Samsung Galaxy Tab A, відпустіть усі клавіші.
 4. Екран відновлення Android повинен показати вам кілька варіантів, таких як Перезавантажити систему зараз, Перезавантажити до завантажувача, Застосувати оновлення з ADB, Стерти дані / скинути заводські налаштування, Видалити розділ кешу тощо. Кнопки вниз. 

Як уже згадувалося вище, якщо ваш планшет завантажується в режим відновлення, ви можете або стерти розділ кешу, або виконати заводські скидання (стерти дані / скинути заводські налаштування).

Galaxy Tab A Black Screen fix # 6: Samsung Repair

Якщо ваша Galaxy Tab A все ще має проблему з чорним екраном після скидання до заводських налаштувань, або якщо ви не можете успішно завантажитися в режим відновлення, подумайте про отримання допомоги від Samsung. Має бути глибша причина, чому екран перестає працювати. 

Якщо ви придбали Galaxy Tab AB у вашому місцевому магазині Samsung, він може мати 30-денну знижку на ремонт екрану або певну гарантію. Обов’язково зв’яжіться з магазином, в якому ви придбали пристрій, щоб перевірити, чи це правда. Деякі регіони можуть запропонувати знижену плату за ремонт, що може бути корисно, якщо у вас фінансова ситуація.

Якщо ваш Galaxy Tab A був придбаний у вашого оператора або мережі, зателефонуйте їм і перевірте, чи є гарантія на екран, яка може дати вам знижку. Захист екрану може залежати від оператора зв'язку, тому перевірка з ними є гарною ідеєю.

Galaxy Tab A Black Screen fix №7: Отримайте допомогу в незалежному магазині

Якщо немає можливості звернутися до місцевого магазину Samsung або сервісного центру, ви можете відвідати місцеву ремонтну майстерню за допомогою. Ремонт, виконаний спеціалістом, який не займається компанією Samsung, автоматично анулює гарантію на ваш пристрій, однак робіть це, лише якщо у вас немає можливостей. Це означає, що якщо сторонній технік не може виправити ваш Galaxy Tab A, і ви вирішите дозволити Samsung зробити це за вас, Samsung цього не дозволить. Вони можуть навіть взагалі не поглянути на ваш пристрій, як тільки ви згадаєте, що його втручав незалежний технік. Отже, ви хочете зробити цей варіант ремонту, лише якщо ви відчайдушні.

Galaxy Tab A Black Screen fix # 8: DIY repair

Зробити своїми руками або самостійно відремонтувати можуть бути варіантом, якщо ви відчайдушні і у вас закінчилися варіанти. Хочете бути обережними, оскільки саморобний ремонт не безкоштовний і не гарантує позитивних результатів. Існує безліч відеозаписів про самостійний ремонт усіх видів речей, у тому числі для виправлення чи заміни екранів Samsung Galaxy. Річ у тім, що ці відео можуть здатися легкими, але для користувачів-аматорів вони можуть бути приголомшливими, коли вони за ними стежать. Якщо у вас немає досвіду виправлення чи ремонту електроніки, ви дізнаєтесь, що відео про саморобку з ремонту не так просто, як здається, і часто може бути причиною серйозніших апаратних проблем після цього. Якщо ви хочете ризикнути, тоді вперед.


Якщо ви один із користувачів, який зіткнувся з проблемою з вашим пристроєм, повідомте нас про це. Ми пропонуємо рішення для проблем, пов’язаних з Android, тому, якщо у вас проблема з вашим пристроєм Android, просто заповніть коротку анкету за цим посиланням, і ми спробуємо опублікувати наші відповіді в наступних повідомленнях. Ми не можемо гарантувати швидку відповідь, тому, якщо ваша проблема залежить від часу, знайдіть інший спосіб її вирішення.

Якщо ви вважаєте цю публікацію корисною, будь ласка, допоможіть нам, поширивши цю інформацію своїм друзям. GalaxyS2 також має присутність у соціальних мережах, тому вам може знадобитися взаємодіяти з нашою спільнотою на наших сторінках у Facebook та Google+.