Як вирішити проблему повільної зарядки Samsung Galaxy S7

Очікується, що завдяки функції швидкої зарядки #Samsung Galaxy S7 (# GalaxyS7) повністю зарядить акумулятор швидше, ніж зазвичай, тому багато власників скаржаться на проблеми з повільною зарядкою, коли помічають, що телефон заряджається в звичайному темпі.

За замовчуванням функція швидкої зарядки ввімкнена на телефоні, але користувачі насправді можуть вимкнути як дротову, так і бездротову швидку зарядку. Але ми отримали повідомлення про те, що деякі власники стикалися з такими проблемами, як телефон не швидко заряджається, тоді як інші заявляли, що їх просто повільна зарядка. Спробуймо поглянути на це питання трохи глибше, щоб пролити світло на питання, які є у свідомості власників.

Galaxy-S7 - випуск повільної зарядки

Перш ніж йти далі, ось кілька проблем, які ми отримали від наших читачів, які найкраще пояснюють проблему повільної зарядки Galaxy S7:

« Мій телефон просто заряджається занадто довго, і я це знаю як факт, оскільки перші кілька днів я міг повністю зарядити його менш ніж за годину. Зараз підключення до мережі займає від 3 до 4 годин, перш ніж воно досягне 90%. Я отримав поганий пристрій чи акумулятор вже потребує заміни? Це новий Galaxy S7, який я придбав абсолютно новим. Чи можете ви, хлопці, надати мені декілька вказівок, як це виправити? Дякую. "

« Мій Galaxy S7 не швидко заряджається, і це мене турбує. Я спробував використовувати зарядний пристрій із шнуром, а також спробував бездротову мережу, але це не така швидка зарядка, як раніше. Я щось зробив не так? Це проблема з телефоном? Спробував дослідити в Інтернеті, і є багато власників, які також стикаються з цією проблемою, тому я напевно хвилююся з цього приводу. Чи можете ви, хлопці, допомогти мені? "

Якщо у вас є інші проблеми з телефоном, відвідайте нашу сторінку з усунення несправностей та знайдіть проблеми, подібні до ваших. Ви можете використовувати запропоновані нами рішення. Якщо вони не працюють або якщо вам потрібна подальша допомога, не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю анкету.

Покрокове усунення несправностей

Є проблеми, які ми не можемо вирішити самостійно. Мета цього посібника з усунення несправностей - визначити, чи проблема з телефоном незначна і чи можна її вирішити, виконавши основні процедури усунення несправностей. Спробуємо виключити одну за одною можливість, поки не зможемо з’ясувати, в чому проблема.

Крок 1. З’ясуйте, чи пов’язані ваші програми з проблемою повільної зарядки

Існує дві загальні категорії програм: попередньо встановлені та сторонні. Будь-яка з цих програм може спричинити подібні проблеми, і хоча ми не можемо відразу визначити, хто з них винен, або якщо вони мають до цього щось спільне, нам потрібно виявити проблему.

Було багато звітів про те, що програми викликають проблеми з повільною зарядкою, оскільки чим більше програм працює у фоновому режимі, тим швидше розряджається акумулятор. У цьому випадку додатки розряджають акумулятор швидше, ніж може зайняти телефон, тому навіть якщо ви підключите пристрій, він повністю зарядить акумулятор.

Повертаючись до виявлення проблеми, вам потрібно завантажити Galaxy S7 у безпечному режимі:

 1. Натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 2. Як тільки ви побачите на екрані 'Samsung Galaxy S7', відпустіть клавішу живлення та негайно утримуйте клавішу зменшення гучності.
 3. Продовжуйте утримувати кнопку зменшення гучності, доки пристрій не завершить перезавантаження.
 4. Ви можете звільнити його, коли у нижньому лівому куті екрана з’явиться повідомлення "Безпечний режим".

Можливо, ви щось прочитали про перегляд екрана нещодавніх програм і закрили всі програми. Наведена вище процедура робить той самий трюк за один раз, фактично тимчасово відключаючи всі сторонні програми, залишаючи запущеними попередньо встановлені.

Якщо проблему спричинили деякі сторонні програми, то пристрій повинен заряджатись (навіть швидко заряджатись) належним чином у безпечному режимі. Отже, поки пристрій у такому стані, підключіть його, щоб зарядити, і подивіться, як швидко він може поповнити свою батарею. Оскільки запущених лише декілька програм, повинна бути помітна різниця у часі зарядки.

Однак, якщо зарядка все ще повільна, то принаймні одна можливість була виключена. Отже, продовжуйте вирішення проблем.

Крок 2: Вимкніть телефон і підключіть його, щоб зарядити

Цей крок допоможе нам визначити, чи нормально телефон заряджається, коли у фоновому режимі нічого не працює. Припускаючи, що перший крок був збій або телефон все ще повільно заряджався, ми ще не визначимо, чи мають якесь відношення попередньо встановлені програми чи прошивка, акумулятор, чи це проблема апаратного забезпечення.

Якщо проблема полягала лише у додатку чи двох, або у збитку прошивки, телефон повинен мати можливість заряджатись нормально, коли його вимкнено. Це може навіть швидко зарядитися, враховуючи, що екран вимкнений, і що є невелика ймовірність, що пристрій нагріється.

Якщо Galaxy S7 все ще заряджається повільно, коли він вимкнений, не заряджається взагалі або нагрівається, коли він підключений до мережі, це, швидше за все, проблема апаратного забезпечення, і вже зараз вам слід негайно звернутися до техніка або ви можете повернути телефон назад в магазин, особливо якщо йому ще кілька днів, щоб його можна було замінити.

З іншого боку, якщо ваш телефон просто заряджається нормально, коли його вимкнено, то це, мабуть, лише проблема з прошивкою, і є кілька речей, які ви можете зробити або спробувати вирішити проблему. Перейдіть до наступного кроку.

Крок 3: Спробуйте видалити системний кеш і знову зарядіть телефон

Інші пропонують виконати дамп системи, але я думаю, що ця процедура може вирішити проблему, особливо якщо вона сталася зовсім недавно і без видимих ​​причин.

Повідомлялося про проблеми з повільною зарядкою, які були спричинені незначними або основними оновленнями мікропрограми, невдалими оновленнями програм та пошкодженням певних системних кеш-пам’яті.

Видалення всього вмісту розділу кешу - найкраще, що ви можете зробити на цьому етапі, тому виконайте наступний крок:

 1. Вимкніть ваш Samsung Galaxy S7.
 2. Натисніть і утримуйте клавіші «Головна» та «Гучність вгору», потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли на екрані з’явиться Samsung Galaxy S7, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте утримувати клавіші головного екрана та збільшення гучності.
 4. Коли з’явиться логотип Android, ви можете відпустити обидві клавіші і залишити телефон на 30–60 секунд.
 5. За допомогою клавіші зменшення гучності перейдіть між параметрами та виділіть "стерти розділ кешу".
 6. Після виділення ви можете натиснути клавішу живлення, щоб вибрати її.
 7. Тепер виділіть опцію "Так", використовуючи клавішу зменшення гучності, і натисніть кнопку живлення, щоб вибрати її.
 8. Зачекайте, поки телефон закінчить виконувати генеральний скидання. Після завершення виділіть «Перезавантажити систему зараз» і натисніть клавішу живлення.
 9. Тепер телефон перезавантажиться довше, ніж зазвичай.

Видаливши розділ кеш-пам'яті, підключіть телефон ще раз і перевірте, чи на цей раз він заряджається нормально. Якщо ні, є інша процедура, яку слід спробувати нижче.

Крок 4: Поверніть телефон до заводських налаштувань за умовчанням і спробуйте зарядити його знову

Іншими словами, перезавантажте телефон. Зараз у вас небагато варіантів, і враховуючи проблему, яка просто сталася без видимих ​​причин, існує ймовірність, що з деякими даними щось пішло не так. Ви вже очистили системний кеш, тому цього разу спробуйте видалити всі дані, але, звичайно, обов’язково зробіть резервну копію важливих файлів, музики, відео, фотографій. Якщо у вас є карта microSD, перенесіть її та вийміть SD-карту. Потім видаліть свій обліковий запис Google і вимкніть блокування екрана, щоб не спрацювати функцію захисту від крадіжки, а потім виконайте такі дії:

 1. Вимкніть ваш Samsung Galaxy S7.
 2. Натисніть і утримуйте клавіші «Головна» та «Гучність вгору», потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.

ПРИМІТКА . Не має значення, скільки часу ви натискаєте і утримуєте клавіші Home та Volume Up, це не вплине на телефон, але до того часу, коли ви натиснете і утримуєте клавішу живлення, тоді телефон починає реагувати.

 1. Коли на екрані з’явиться Samsung Galaxy S7, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте утримувати клавіші головного екрана та збільшення гучності.
 2. Коли з’явиться логотип Android, ви можете відпустити обидві клавіші і залишити телефон на 30–60 секунд.

ПРИМІТКА . Повідомлення "Встановлення оновлення системи" може відображатися на екрані протягом декількох секунд перед тим, як відобразити меню відновлення системи Android. Це лише перша фаза всього процесу.

 1. За допомогою клавіші зменшення гучності перейдіть між параметрами та виділіть "wipe data / factory reset".
 2. Після виділення ви можете натиснути клавішу живлення, щоб вибрати її.
 3. Тепер виділіть опцію «Так - видалити всі дані користувача» за допомогою клавіші зменшення гучності та натисніть кнопку живлення, щоб вибрати її.
 4. Зачекайте, поки телефон закінчить виконувати генеральний скидання. Після завершення виділіть «Перезавантажити систему зараз» і натисніть клавішу живлення.
 5. Тепер телефон перезавантажиться довше, ніж зазвичай.

Це крайній засіб, і очікується, що проблему, подібну до вашої, буде усунуто, виконавши цю процедуру. Якщо ні, то пора відвідати техніка або повернути телефон.

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк на нашій сторінці у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.