Як виправити чорний екран смерті Samsung Galaxy S5 [Посібник з усунення несправностей]

Чорний екран смерті (#BSOD) не є новим для #Samsung Galaxy S5 (# GalaxyS5), оскільки деякі з перших користувачів прийняли скарги на свої пристрої, які раптово померли через кілька тижнів після їх придбання. Справа в тому, що ми зіткнулися з багатьма пов’язаними проблемами ще в 2014 році, коли пристрій був випущений.

галактика-s5-чорний екран смерті

BSOD - одна з найстрашніших проблем із S5, тому що багатьом доводилося переживати клопоти, заходячи до магазину, чекати там кілька годин, щоб повідомити, що їх пристрої потрібно замінити. Ну, це для щасливчиків. Ті, кому не пощастило, у підсумку мали замуровану слухавку і не мали права на заміну.

У цьому дописі я ще раз вирішу цю проблему, оскільки ми почали отримувати повідомлення про те, що деяких власників знову переслідує проблема, і, схоже, цього разу це пов’язано з прошивкою, оскільки є ті, хто сказав, що проблема сталася після оновлення .

Перш ніж вдаватися до нашого усунення несправностей, для тих, хто має інші проблеми зі своїм Galaxy S5, обов’язково відвідайте нашу сторінку з усунення несправностей, оскільки ми вже розглядали сотні проблем з цим телефоном з 2014 року. Шанси на те, що ми вже відповідали на вашу проблему раніше Вам потрібно знайти щось подібне та скористатися запропонованими нами рішеннями. Якщо вам потрібна подальша допомога, ви завжди можете зв’язатися з нами через нашу анкету з проблемами Android.

Виправлення неполадок на чорному екрані смерті Galaxy S5

„Чорний екран смерті” насправді є лише черговим описом дисплея, що не реагує. Багато користувачів стикалися з тим, що їх пристрої вимикали самостійно, а потім відмовлялися повертатися, залишаючи екран чорним або порожнім.

Існують варіанти цієї проблеми: чорний екран з блимаючими блакитними лампочками, чорний екран, але телефон відтворює сповіщення, чорний екран із гудінням звуку тощо. Справа в тому, що ця проблема досить розмита, і хоча вона чітко говорить про поточний стан телефону, трохи докладніші відомості, безсумнівно, допомогли б нам, хто шукає неполадки, з’ясувати, в чому насправді проблема.

Але досить розмов. Давайте перейдемо до нашого способу усунення несправностей, щоб ви знали, що робити, якщо ваш Galaxy S5 страждає на чорний екран смерті.

Крок 1: Переконайтеся, що це не просто збій системи або заморожений телефон

Системний збій відбувається постійно, через що телефон часто залишається замороженим і не реагує. Це має бути перше, що вам потрібно зробити, оскільки це може позбавити вас від численних неприємностей, якщо це справді стосується вашого пристрою.

Вийміть акумулятор і залиште його на 30 секунд, а коли він вимкнений, натисніть і утримуйте клавішу живлення протягом 30 секунд, щоб виконати м'який скидання. Ця процедура, хоч і проста, оновить пам’ять телефону. Через 30 секунд поверніть акумулятор назад і задню кришку та спробуйте увімкнути його.

Якщо телефон увімкнено, проблема вирішена, інакше потрібно зробити наступний крок.

Крок 2. Переконайтеся, що батареї достатньо для живлення пристрою

Окрім збою системи, іншою поширеною причиною чорного екрану є розряджений акумулятор. Отже, наступне, що вам слід зробити, це підключити зарядний пристрій і перевірити, чи заряджається телефон. Він повинен відображати звичайний значок зарядки і світити світлодіод у верхній частині дисплея. Якщо жоден із цих знаків зарядки не відображається, ви повинні вирішити проблему пристрою з проблемою "не заряджається", і ми вже маємо для цього повідомлення:

 • Як виправити проблеми із зарядкою Samsung Galaxy S5 [Посібники з усунення несправностей]
 • Galaxy Note 5 не заряджається належним чином, інші проблеми із зарядом акумулятора
 • Samsung Galaxy S5 не заряджатиметься із оригінальним випуском зарядного пристрою та іншими проблемами, пов'язаними з живленням
 • Samsung Galaxy S5 не може заряджати Використовуйте випуск оригінального зарядного пристрою та інші пов'язані з цим проблеми

Окрім очевидної причини, підключення зарядного пристрою негайно повідомить вас про проблему з апаратним забезпеченням вашого телефону, тому, якщо він відмовився заряджатись, ось що я пропоную вам зробити:

 • Підключіть пристрій до комп’ютера, щоб перевірити, чи реагує він на це.
 • Використовуйте інший зарядний пристрій та / або USB-кабель, щоб додатково перевірити, чи не виникає проблема із зарядним пристроєм або телефоном.
 • Спробуйте новий або інший акумулятор, який, як ви знаєте, не розряджений.
 • Переконайтеся, що пристрій не пошкоджено водою.

Крок 3: Завантажте пристрій у безпечному режимі

Якщо припустити, що ваш Galaxy S5 заряджається, але все ще має чорний екран, який не реагує, спробуйте завантажити пристрій у безпечному режимі, щоб виключити можливість того, що деякі програми викликають цю проблему. Виконання цієї процедури призведе пристрій до стану діагностики, де працюють лише попередньо встановлені програми та служби.

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли на екрані з’явиться „Samsung Galaxy S5“, відпустіть клавішу живлення.
 4. Відразу після відпускання клавіші живлення натисніть і утримуйте клавішу зменшення гучності.
 5. Продовжуйте утримувати клавішу зменшення гучності, доки пристрій не завершить перезапуск.
 6. У нижньому лівому куті екрана відображатиметься безпечний режим.
 7. Відпустіть клавішу зменшення гучності, коли з’явиться безпечний режим.

Крок 4: Завантажте пристрій у режимі відновлення

Якщо ваш Galaxy S5 не може завантажитися в безпечному режимі, спробуйте завантажити його в режимі відновлення. У цьому стані все апаратне забезпечення телефону живиться лише в тому випадку, коли користувацький інтерфейс Android не завантажений; він працює на своїх голих кістках.

Що стосується проблем, пов’язаних із прошивкою, пристрій все ще може завантажуватися в режимі відновлення, але якщо проблема пов’язана з апаратним забезпеченням, то навіть мерехтіння на екрані неможливе, залежно від того, наскільки проблема проблема.

Якщо пристрій реагує на спробу завантаження в режимі відновлення, спробуйте стерти розділ кешу. Ось як ви завантажуєте телефон у режимі відновлення та як видаляєте системний кеш:

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Одночасно натисніть і утримуйте такі три кнопки: клавішу збільшення гучності, клавішу головного екрана та клавішу живлення.
 3. Коли телефон завібрує, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте натискати та утримувати клавішу збільшення гучності та клавішу Home.
 4. Коли з’явиться екран Android System Recovery, відпустіть клавіші збільшення гучності та клавіші Home.
 5. Натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити "стерти розділ кешу".
 6. Натисніть клавішу живлення, щоб вибрати.
 7. Коли розділ кешування стирання завершено, виділяється "Перезавантажити систему зараз".
 8. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Якщо ви успішно стерли розділ кеш-пам’яті, і телефон все ще не завантажується нормально, виконайте ті самі дії, але цього разу виберіть „стерти дані / скинути заводські налаштування”, щоб повернути телефон до стандартних налаштувань.

Крок 5: Надішліть телефон на ремонт

Це ваш останній засіб у випадку, якщо ваш пристрій все ще не може завантажитися або все ще має чорний екран смерті. Очевидно, на даний момент ви нічого не можете зробити для свого пристрою. Все, що перебуває за цим, - це просто марнотратство вашого часу, і ви дозволяєте технічному персоналу вирішити проблему за вас.

ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.