Як виправити акумулятор Samsung Galaxy Note 8, який швидко розряджається після оновлення (прості кроки)

Окрім несправної батареї, оновлення програмного забезпечення можуть також викликати пристрій так швидко розряджати акумулятор. Так само, як те, що сталося з деякими користувачами Galaxy Note 8 після встановлення останньої версії програмного забезпечення на свій телефон. Очевидно, головна проблема пов’язана з помилкою програмного забезпечення, тому її потенційно можуть вирішити кінцеві користувачі вдома. І на той випадок, якщо вам знадобиться більше вказівок щодо того, як вирішити проблему після оновлення акумулятора Galaxy Note 8, який так швидко розряджається, я намітив кілька корисних обхідних шляхів та поради щодо економії заряду для довідки. Читайте далі, коли вам потрібна допомога.

Однак перед усім, якщо у вас є інші проблеми з пристроєм, відвідайте нашу сторінку з усунення несправностей, оскільки ми вже розглядали кілька типових проблем із цим телефоном. Шанси на те, що вже існують рішення ваших проблем, тому просто витратьте час на пошук проблем, подібних до ваших. Якщо ви не можете знайти його або якщо вам потрібна подальша допомога, не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши анкету з питань Android. Будь ласка, надайте нам якомога більше інформації, щоб нам було легше вирішити проблему. Не хвилюйтеся, оскільки ми пропонуємо цю послугу безкоштовно, тож все, що вам потрібно зробити, це надати нам достатньо інформації про проблему.

Перше обхідне рішення: закрийте фонові програми, а потім перезапустіть телефон.

 1. Оновлення можуть спричинити неправильну поведінку будь-якої з ваших фонових програм. Щоб виключити це, закрийте всі фонові програми або нещодавно використовувані програми на Galaxy Note 8, виконавши такі дії:
 2. Відкрийте екран програм , провівши пальцем вгору або вниз від центру головного екрана.
 3. Перейдіть до Налаштування-> Програми.
 4. Торкніться значка спадного меню у верхньому правому куті, а потім виберіть Усі програми.
 5. Знайдіть програму та виберіть Примусову зупинку.
 6. Перегляньте повідомлення, а потім натисніть Примусово зупинити ще раз, щоб підтвердити.

Коли закінчите виходити з запущених програм, перезавантажте телефон або виконайте м’яке скидання. Це внесе нові зміни та оновить внутрішню пам’ять для плавнішої та кращої роботи.

Друге обхідне рішення: Витріть розділ кешу на Galaxy Note 8.

Витирати розділ кешу рекомендується тоді, коли пристрій почав діяти дивно після встановлення оновлення. Оновлення могло спричинити деякі кешовані файли або тимчасові дані із системного реєстру, що врешті-решт призвело до значного відключення енергії. Щоб виключити це, протріть розділ кешу у примітці 8, виконавши такі дії:

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте одночасно протягом декількох секунд кнопки збільшення гучності, домашнього (Bixby) та живлення .
 3. Відпустіть усі кнопки, коли після ярлика Встановлення системи з’явиться зелений логотип Android .
 4. Натисніть клавішу зменшення гучності кілька разів, щоб прокрутити та виділити розділ стирання кешу в меню відновлення системи Android.
 5. Натисніть кнопку живлення, щоб підтвердити вибір.
 6. Натискайте кнопку зменшення гучності, доки не буде виділено Так , а потім натисніть кнопку живлення для підтвердження.
 7. Дозвольте своєму телефону закінчити стирання розділу кешу. Коли це буде зроблено, ви дізнаєтесь, чи виділено систему перезавантаження .
 8. На той час натисніть кнопку живлення, щоб перезавантажити пристрій.

СХОЖІ ПОВІДОМЛЕННЯ:

 • Як виправити свій Samsung Galaxy Note8, який постійно відображає попередження про “виявлення вологи” [Посібник з усунення несправностей]
 • Samsung Galaxy Note 8 повністю загинув, вимкнувся і більше не заряджатиметься [Посібник з усунення несправностей]
 • Що робити, якщо ваш Samsung Galaxy Note 8 заряджається повільно, але розряджає акумулятор досить швидко [Посібник з усунення несправностей]
 • Що робити, якщо після оновлення акумулятор Note8 швидше розряджається [посібник з усунення несправностей]
 • Що робити, якщо Galaxy Note8 не заряджається швидко [посібник з усунення несправностей]

Третє обхідне рішення: головне скидання / заводські скидання даних.

Ви можете вдатися до витирання пристрою та відновлення початкових налаштувань, якщо все інше не вдалося вирішити проблему. Однак це призведе до видалення важливих даних, включаючи вашу особисту інформацію з внутрішньої пам’яті. Якщо ви хочете продовжити, створіть резервну копію даних у своїй внутрішній пам’яті, а потім виконайте такі дії, щоб продовжити генеральне скидання:

 1. Проведіть пальцем вгору або вниз від центру головного екрана, щоб відкрити екран програм.
 2. Перейдіть до Налаштування-> Загальне управління.
 3. Натисніть Скинути .
 4. Виберіть Скидання заводських налаштувань із запропонованих параметрів.
 5. Перегляньте інформацію, а потім натисніть Скинути, щоб продовжити.
 6. Якщо буде запропоновано, введіть дані облікового запису пристрою, такі як PIN-код, пароль або шаблон.
 7. Натисніть Видалити все, щоб підтвердити скидання.
 8. Дозвольте своєму телефону закінчити заводські скидання даних і автоматично перезавантажитися.

Після перезапуску налаштуйте пристрій на повторне використання, як зазвичай.

Поради щодо економії заряду для збереження енергії на Galaxy Note 8

Рекомендується регулярно контролювати використання акумулятора. Під моніторингом розуміється перегляд передбачуваного часу автономної роботи на основі того, скільки ви використовували за минулий тиждень, а також визначення, скільки батареї споживають ваші програми. Щоб переглянути та перевірити використання акумулятора на Galaxy Note 8, виконайте такі дії:

 1. Перейдіть до меню Додатки-> Налаштування .
 2. Натисніть Пошук, а потім знайдіть і виберіть Акумулятор.
 3. Торкніться Використання батареї.
 4. Перегляньте деталі, включаючи приблизний час автономної роботи та розрив значної частини батареї, яку витрачають останні програми.

Якщо щось незвичне, наприклад, коли певна програма споживає значну кількість акумулятора, тоді вам потрібно керувати цією програмою.

Окрім керування використанням акумулятора для кожної програми, ці подальші обхідні шляхи також можуть допомогти зберегти час автономної роботи вашого Galaxy Note 8.

Увімкнути автоматичну яскравість.

Якщо увімкнути цю функцію, ваш пристрій автоматично регулюватиме яскравість екрану залежно від навколишнього середовища. Це не тільки заощадить сік акумулятора, але і зменшить напруження очей. Ось як налаштувати цей параметр у примітці 8:

 1. Перейдіть до меню Додатки-> Налаштування .
 2. Торкніться пошуку, потім знайдіть і виберіть Авто-яскравість.
 3. Торкніться повзунка, щоб увімкнути автоматичну яскравість .

Відрегулюйте час очікування екрану.

Скоротіть час очікування екрана телефону, щоб заощадити час автономної роботи на Galaxy Note 8. Ось як:

 1. Перейдіть до меню Додатки-> Налаштування .
 2. Натисніть Пошук .
 3. Знайдіть і виберіть час очікування екрана.
 4. Виберіть найкоротший час очікування (15 секунд).

Блокуйте випадкові дотики до Galaxy Note 8.

Коли ви кладете телефон до кишені, є ймовірність того, що ви набрали когось ненавмисно. Випадкові дотики призведуть до того, що ваш телефон активується, а отже, і споживання батареї. Щоб цього не сталося, можна заблокувати випадкові дотики, виконавши такі дії:

 1. Перейдіть до меню Додатки-> Налаштування .
 2. Торкніться Пошук, потім знайдіть і виберіть Блокувати випадкові дотики.
 3. Торкніться повзунка, щоб увімкнути або ввімкнути опцію Блокувати випадкові дотики .

Це не дозволить екрану розпізнати сенсорне введення, поки телефон лежить у кишені чи сумці.

Завжди на дисплеї

Ви можете налаштувати пристрій таким чином, щоб вся важлива інформація, як-от дата та час, були легко доступні за допомогою програми Завжди на дисплеї. Але ввімкнення цієї функції також використовує заряд акумулятора, оскільки ваш екран постійно залишається активним. Щоб продовжити час автономної роботи, ви можете вимкнути функцію Always On Display на Galaxy Note 8, виконавши такі дії:

 1. Перейдіть до меню Додатки-> Налаштування .
 2. Натисніть Пошук, потім знайдіть і виберіть Завжди на дисплеї.
 3. Торкніться повзунка, щоб вимкнути Always On Display.

Використовуйте режим енергозбереження.

Інший спосіб продовжити термін служби акумулятора - перевести пристрій у режим економії заряду. Хоча це знижує продуктивність вашого телефону, це економить час автономної роботи. Ось як активувати режим енергозбереження на Вашому Note 8:

 1. Перейдіть до меню Додатки-> Налаштування .
 2. Натисніть Пошук, а потім знайдіть і виберіть Акумулятор .
 3. Торкніться, щоб вибрати бажаний режим енергозбереження . Серед доступних варіантів на вибір: Вимкнути, Середній та Макс. Ви можете вибрати середній та максимальний параметри.
 4. Натисніть Застосувати, щоб застосувати налаштування.
 5. Щоб змінити налаштування режиму енергозбереження, торкніться опції Налаштувати . Коли телефон повністю заряджений, телефон переходить у звичайний режим.

Шукайте додаткової допомоги

Якщо ваш акумулятор Samsung Galaxy Note 8 все ще розряджається так швидко після застосування всіх попередніх обхідних шляхів та порад щодо економії заряду, то вам слід розглянути можливість ескалації проблеми до служби підтримки Samsung для отримання подальших рекомендацій. Повідомте їх, що проблема почалася після встановлення останнього оновлення програмного забезпечення, щоб вони могли проводити подальші оцінки та, якщо потрібно, позначати її серед інших проблем після оновлення, які слід розглянути під час наступного випуску оновлення.

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.

Ви також можете переглянути ці публікації:

 • Як виправити Galaxy Note8, який не буде постійно приймати PIN-код або пароль (екран не розблокується)
 • Як виправити Galaxy Note8 із помилкою “Інтерфейс користувача не відповідає” [посібник з усунення несправностей]
 • Проблеми з оновленням Galaxy Note8: помилка «Телефон зупинився» та постійне повідомлення «накладання екрану»
 • Чому мій Samsung Galaxy Note 8 не може відкривати або переглядати вкладення електронної пошти та як це виправити? [Посібник з усунення несправностей]
 • Як виправити Samsung Galaxy Note 8, який не може отримати доступ до Інтернету, навіть коли підключений Wi-Fi (прості кроки)