Як виправити свій Google Pixel, який постійно перезапускається самостійно [Посібник з усунення несправностей та потенційне рішення]

Це може здатися дуже серйозною проблемою з преміум-телефоном, як-от #Google Pixel (#Pixel), який продовжує самостійно перезавантажуватися без видимих ​​причин. Існує кілька факторів, які ми повинні враховувати при вирішенні такої проблеми, і обов’язково потрібно терпляче поставитися до цього питання, оскільки бувають випадки, коли справи не йдуть по-вашому. Отже, у цій публікації я вирішу цю проблему, оскільки ми вже отримали багато скарг від наших читачів щодо цього.

Продовжуйте читати, щоб зрозуміти, чому бувають випадки, коли ваш телефон просто перезавантажується самостійно без видимих ​​причин чи причин. Ви також можете дізнатися про усунення несправностей із телефоном Pixel, прочитавши цю статтю. Але зауважте, що це стаття з усунення несправностей, і хоча ми хочемо виправити вашу проблему або допомогти вам це зробити, немає гарантії, що проблема буде адресована корінню. Проблема може продовжувати існувати навіть після виконання всіх необхідних методів усунення неполадок, особливо якщо проблема виникла через апаратне забезпечення.

Перш ніж продовжувати далі, якщо у вас є інші проблеми з вашим Google Pixel, відвідайте нашу сторінку з усунення несправностей, оскільки ми вже розглядали кілька проблем із цим телефоном з моменту його випуску минулого року. Шанси на те, що вже існують рішення ваших проблем. Тож спробуйте знайти проблеми, подібні до ваших, та скористайтеся запропонованими нами рішеннями та інструкціями з усунення несправностей. Якщо вони не працюють для вас, заповніть нашу анкету з питань Android і натисніть "подати", щоб зв’язатися з нами. Обов’язково надайте нам необхідну інформацію про свій телефон та проблему, щоб ми могли отримати точніші рішення.

Вирішення проблем із Google Pixel, який постійно перезавантажується

Проблеми з перезавантаженням часто спричинені збоями в прошивці та іншими проблемами, пов’язаними із системою, хоча іноді програми також викликають проблеми, пов’язані з системою, які можуть вплинути на продуктивність телефону. Нам потрібно негайно виявити проблему, щоб мати чіткіший погляд на те, що насправді відбувається з вашим пристроєм. Як тільки ми дізнаємося, в чому причина або в чому насправді проблема вашого Pixel, ми можемо спробувати сформулювати рішення. З усім сказаним, ось що мені потрібно зробити, щоб вирішити цю проблему:

Крок 1: Зарядіть свій телефон і перевірте, чи він все ще перезавантажується самостійно

Випадкові перезавантаження можуть бути спричинені несправним акумулятором. Як ми всі знаємо, акумулятор є одним з перших компонентів у телефоні, який погіршиться швидше, ніж будь-що інше. У гірших випадках акумулятор може бути пошкоджений лише через день використання. Коли це трапляється, телефон все одно може ввімкнути живлення, але він може часто перезавантажуватися або зливатись лише через годину-дві після повної зарядки.

Мета цього кроку не усунути проблему, щоб повідомити, чи це справді проблема з акумулятором чи ні. Коли ви підключаєте телефон Pixel, ви надаєте йому стабільне джерело живлення, тому, якщо він не перезавантажується самостійно під час зарядки, то існує велика ймовірність, що це справді проблема з акумулятором. У цьому випадку ви нічого не можете з цим зробити, окрім як повернути його до магазину та попросити техніка поглянути на нього. Це може бути виправлено або замінено акумулятор. У найгірших випадках це пристрій повинен бути замінений, якщо економічний ремонт неможливий.

Однак, якщо телефон все ще перезавантажується, навіть якщо у нього вже є стабільне джерело живлення, вам слід продовжити пошук несправностей.

Крок 2: Спробуйте перезавантажити телефон Pixel у безпечному режимі та спостерігайте

Проблема все ще не вирішує проблему, але дасть вам уявлення про те, чи викликає один або деякі ваші сторонні програми випадковий перезапуск вашого Pixel без будь-якого вашого втручання. Завантажуючи телефон у безпечному режимі, тимчасово вимикаються всі сторонні програми, тому, якщо один із них спричиняє проблему, пристрій не повинен перезавантажуватися самостійно, коли перебуває в такому стані. Ось як ви завантажуєте Google Pixel у безпечному режимі:

 1. Натисніть і утримуйте кнопку живлення, доки на екрані не з’явиться логотип Google, а потім відпустіть. Залиште кілька секунд, щоб з’явився логотип.
 2. Поки логотип Google все ще на екрані, натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності.
 3. Продовжуйте утримувати кнопку зменшення гучності, доки внизу ліворуч на екрані розблокування не з’явиться “Безпечний режим”, а потім відпустіть. Це може зайняти до 30 секунд.

Якщо проблема вирішується в цьому режимі, знайдіть програми, що спричиняють проблему, та видаліть їх по черзі. Почніть пошук із останніх встановлених програм. Ви також можете просто скинути заводські налаштування, якщо не знаєте, які програми викликають проблему, але зауважте, що всі ваші файли та дані будуть видалені, тому обов’язково зробіть резервну копію.

 1. Відкрийте на пристрої додаток Налаштування.
 2. У розділі "Особисте" торкніться Резервне копіювання та скидання.
 3. Торкніться Скидання заводських налаштувань, а потім Скинути налаштування телефону або Скинути планшет.
 4. Якщо у вас є блокування екрану, вам потрібно буде ввести шаблон, PIN-код або пароль.
 5. Коли з’явиться відповідний запит, торкніться Видалити все, щоб стерти всі дані з внутрішньої пам’яті пристрою.
 6. Коли пристрій закінчить стирання, виберіть опцію перезавантаження пристрою.
 7. Закінчивши, відновіть дані. Дізнайтеся, як відновити дані на телефоні Pixel.

Крок 3: Виконайте генеральне скидання на вашому Google Pixel

Якщо ви вже видалили всі підозрілі програми, але телефон все ще перезавантажується самостійно, то у вас немає іншого вибору, окрім як виконати генеральний скидання. Це призведе до видалення всіх ваших файлів, програм, даних, фотографій, відео тощо, тому переконайтеся, що ви створили їх резервну копію, перш ніж виконувати наведені нижче дії.

 1. Якщо ваш пристрій увімкнено, вимкніть його.
 2. Натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності. Утримуючи кнопку зменшення гучності, натисніть і утримуйте кнопку
 3. Кнопка живлення, доки телефон не увімкнеться. Ви побачите слово "Почати" зі стрілкою навколо нього.
 4. Натискайте кнопку зменшення гучності, доки не виділите “Режим відновлення”.
 5. Натисніть кнопку живлення, щоб запустити режим відновлення. Ви побачите зображення робота Android зі знаком оклику (ви також можете побачити “Немає команди”).
 6. Натисніть і утримуйте кнопку живлення. Утримуючи живлення, один раз натисніть кнопку збільшення гучності. Потім відпустіть кнопку живлення.
 7. Якщо “Wipe data / factory reset” не виділено, натискайте кнопку зменшення гучності, доки вона не з’явиться. Потім натисніть кнопку живлення, щоб вибрати її.
 8. Натискайте кнопку зменшення гучності, доки не виділите “Так” (або “Так - видалити всі дані користувача”). Потім натисніть кнопку живлення, щоб вибрати її.
 9. Після завершення скидання натисніть кнопку живлення, щоб вибрати “Перезавантажити систему зараз”.
 10. Закінчивши, відновіть дані.

Якщо проблема не зникне після цього, вам доведеться надіслати телефон на ремонт або заміну.

ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.