Виправлення проблем із замерзанням або повільною продуктивністю Galaxy Note 4

Примітка 4

Помітили нещодавно проблему із затримкою чи заморожуванням на # GalaxyNote4? Це може бути проблема оперативної пам'яті або щось більш серйозне. Якою б не була справжня причина, ми не з чуток знаємо, наскільки неприємним може бути проведення кількох секунд нашого життя, дивлячись на цей екран завантаження (особливо коли раніше це не було). Проблеми з повільною продуктивністю можуть проявлятися у багатьох формах, але їх рішення часто подібні. Ми сподіваємось, що ці три нижченаведені питання можуть пролити світло на це питання.

 1. Проблеми з зависанням або повільною продуктивністю Galaxy Note 4
 2. Програми на Galaxy Note 4 зависають і закриваються, а потім телефон блокує екран
 3. Galaxy Note 4 зависає під час завантаження програм

Якщо ви шукаєте рішення для власного випуску #Android, ви можете зв’язатися з нами, скориставшись посиланням внизу цієї сторінки.


Проблема No1: Проблеми з зависанням або повільною продуктивністю Galaxy Note 4

Привіт! У мене є Примітка 4, яка поступово стає все повільнішою і повільнішою до того, що потрібно щонайменше 5-10 секунд, перш ніж відповідати на торкання програми та відкриття ... Зокрема, Facebook регулярно аварійно завершує роботу - зазвичай щодня. І коли я виходжу з нього (натисніть нижню ліву кнопку, щоб вийти з програми та всього іншого), а потім перезапустіть програму, вона все одно відкриється або на чорну, або на білу сторінку, і мені доводиться кілька разів закривати / виходити з програми та перезапускати її, поки вона не з’явиться нарешті перезавантажується. У більшості випадків навіть повторно входить у сам Facebook ... Під збоєм я маю на увазі, що насправді він не закривається випадковим чином. Він фактично зависає або на екрані, на якому я перебуваю, і не повернеться назад, або дозволить мені натиснути що-небудь на екрані. Або це перетворить екран у чорно-білий.На той момент єдиним варіантом є, як я вже сказав, повністю вийти / закрити програму і почати спочатку кілька (принаймні 3-4) разів, поки вона не вирішить працювати знову ...

Багато разів, коли я намагаюся здійснити дзвінок, я натискаю "відправити", на короткий час (на частку секунди) відображається екран виклику з номером телефону, екран екрану зникає, і мені доводиться повторно набирати номер. Іноді (хоча і не жахливо часто) це взагалі не дозволяє мені зателефонувати на цей номер - він просто продовжує падати. Ні дзвону чи нічого.

Заряджання зарядного пристрою, яке не є оригінальним, відбувається дуже повільно. І коли я намагаюся підключити його до комп’ютера для передачі фотографій, він взагалі НЕ з’єднується і не з’являється на комп’ютері.

І навіть якщо я використовую оригінальний зарядний пристрій, це випадково, якщо мені пощастить підключити його чи ні. На екрані телефону він скаже, що він заряджається, але комп'ютер не буде показувати, що він навіть підключений. Плюс, коли я нарешті змушую його підключитися, спроба передати фотографії надзвичайно складна та неприємна. У 99% випадків комп’ютер каже, що не реагує, і мені доводиться фізично від’єднувати телефон від зарядного пристрою і починати перепідключення, чекати, поки його розпізнають, А якщо він навіть буде…

У мене також немає надзвичайно багато програм на моєму телефоні. О, є щось про Malwarebytes, яке також з’являється випадковим чином. Не впевнений, чи це нормально, чи це може спричиняти проблеми.

Ще одна річ, камера Note 4 жахлива ... У мого чоловіка iPhone, і камера на ньому чудова, майже макро. Я фотограф, і це насправді засмучує, бо ця камера коштує 7 доларів! +… Вона постійно фокусується (або намагається в будь-якому випадку) і перефокусує знову і знову. Хоча коли воно “фокусується”, воно завжди розмито і триває вічно. Коли я натискаю екран, де я хочу, щоб він сфокусувався, рідко він сфокусується на цьому. Зазвичай він вдає, що він сфокусується, а потім або сфокусується в іншому місці, або просто залишиться розмитим ... Спроба натиснути кнопку зйомки майже неможлива. Потрібен час, щоб подумати, чи хоче він стріляти ... Найчастіше пропускає постріл ...

У будь-якому випадку я дуже сподіваюся, що все це можна "виправити" ... Будь ласка, дайте мені знати, що робити.

Дякую! - Ніккія

Рішення: Привіт Nikkia. Повільна продуктивність, випадкове зависання, несправність камери та, можливо, інші не згадані проблеми у вашому телефоні можуть бути спричинені шкідливим програмним забезпеченням, пошкодженою прошивкою, несправними програмами або їх комбінацією. Звузити, яка з них є справжньою причиною - як ми зазвичай рекомендуємо, стикаючись з більш простими проблемами - може бути дещо недоцільним у вашому випадку, оскільки це передбачає витрачання значної кількості часу на спостереження. Найефективнішим, і, сподіваємось, ефективним підходом було б просто протирати телефон чистим шляхом скидання заводських налаштувань.

Зробіть заводський скидання

Зазвичай ми рекомендуємо робити скидання до заводських налаштувань після того, як користувач вичерпав усі відповідні способи усунення несправностей, але оскільки у вас є кілька проблем, це дійсно допоможе вам. Ця процедура не тільки вирішить проблеми, про які ви згадали, але і забезпечить мінімізацію помилок операційної системи.

Скидання до заводських налаштувань, також відоме як загальне скидання, видалить все з основного пристрою зберігання даних Note 4, тому перед тим, як продовжити, обов’язково збережіть резервну копію своїх особистих файлів, таких як фотографії, відео, контакти тощо.

Якщо ви раніше не виконували скидання до заводських налаштувань, просто виконайте такі дії:

 •  Повністю вимкніть Galaxy Note 4.
 • Натисніть і утримуйте клавіші збільшення гучності та клавіші Home разом, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 • Коли Note 4 вібрує, відпустіть клавіші Home та Power, але продовжуйте утримувати клавішу збільшення гучності.
 • Коли на екрані з’явиться відновлення системи Android, відпустіть клавішу збільшення гучності.
 • За допомогою клавіші зменшення гучності виділіть 'wipe data / factory reset' і натисніть клавішу живлення, щоб вибрати її.
 • Тепер виділіть "Так - видалити всі користувацькі дані" за допомогою клавіші зменшення гучності та натисніть клавішу живлення, щоб розпочати скидання.
 • Коли основне скидання буде завершено, виділіть "Перезавантажити систему зараз" і натисніть клавішу живлення.
 • Примітка 4 перезапуститься, але вона буде довшою, ніж зазвичай. Коли він дійде до головного екрана, розпочніть налаштування.

Будьте обережні з програмами, які ви встановлюєте

Тепер витирання телефону чистим не означає, що ми закінчили. Далеко не це. Оскільки існує ймовірність того, що проблему може спричинити шкідливе програмне забезпечення, ви хочете встановити програми, які, як відомо, є чистими. Віруси, троянські програми та інші форми шкідливих програм можуть потрапити на мобільний пристрій за допомогою програм або завантаженого вмісту.

Але як я можу визначити, яка з моїх програм чиста, можете запитати ви. Ну, прямої відповіді на це немає, оскільки навіть найдосконаліший мобільний антивірусний додаток зараз можна обдурити, думаючи, що певна програма, яку ви скануєте, не є шкідливою. Це зовсім інша тема. Загальне правило, що стосується встановлення програм (з урахуванням того, щоб зловмисне програмне забезпечення не порушувало пристрій), полягає в наступному: дотримуйтесь офіційних, загальнодоступних або популярних додатків. Хоча це правило не є абсолютним, воно здебільшого ефективно лише тому, що користувач двічі подумає, перш ніж встановлювати найменш відомі програми. Логіка тут полягає в тому, що розробники додатків, в основному, але не всі, створюють програми з урахуванням доходу. Безкоштовні додатки, які не є досить популярними, зазвичай повертають розробникам майже нічого з точки зору фінансової вигоди. Щоб монетизувати свій продукт,деякі розробники можуть вдаватися до незаконних засобів, таких як бомбардування пристроїв рекламою чи примусове використанняперенаправляє на деякі цифрові продукти як спосіб окупити їхні інвестиції.

Звичайно, інші програми призначені для зловмисних дій із самого початку і призначені для компрометації пристрою або викрадення цінної інформації. Ці програми можуть мати різну форму, але багато з них можуть виступати як безкоштовні та нешкідливі ігри або привабливі програми для підвищення продуктивності.

Справа в тому, що після відновлення заводських налаштувань вам все одно потрібно стежити за тим, які програми додаються на пристрій, щоб запобігти повторним проблемам. Як кажуть, профілактика набагато ефективніша, ніж вирішення проблем. Якщо у вас багато додатків, пора відмовитися від тих, якими ви не обов’язково користуєтесь. Якщо ви два тижні не користувались програмою, швидше за все, вона не заслуговує місця у вашому телефоні. Вирішувати, яку програму встановлювати, залежить від того, як проблеми виникають знову, спробуйте видалити програми, доки ви не усунете причину.

Проблема №2: Програми на Galaxy Note 4 зависають і закриваються, тоді телефон блокує екран

Нещодавно я оновлював Note 4 до льодяника, але з тих пір у нього були збої та проблеми,

 • Я використовую розблокування сканування пальця, після сканування пальця екран розблокується, але стає чорним. Мені потрібно натиснути кнопку головного, щоб повернутися на розблокований головний екран.
 • Деякі програми зависають і вимикаються, а телефон перемикається на екран блокування.
 • Здається, час роботи акумулятора звикає швидше, ніж зазвичай. - Ноель

Рішення: Привіт Ноель. Перші дві проблеми можна вирішити, очистивши системний кеш. Знання їх причини може бути складним, оскільки нам доводиться перевіряти низку речей. Проблеми можуть бути спричинені несправним датчиком наближення, несправними драйверами, поганою прошивкою або пошкодженими сторонніми програмами чи програмами. Найкраще, що ми можемо зробити, це спочатку стерти розділ кеш-пам’яті, а потім скинути заводські налаштування, якщо нічого не зміниться.

Ось як видалити розділ кешу:

 • Вимкніть пристрій.
 • Одночасно натисніть і утримуйте такі три кнопки: клавіша збільшення гучності, клавіша головного екрана, клавіша живлення.
 • Коли телефон завібрує, відпустіть клавішу живлення та головну, але продовжуйте натискати та утримувати клавішу збільшення гучності.
 • Продовжуйте утримувати клавішу збільшення гучності, поки не з’явиться меню Android System Recovery, а потім відпустіть. Цей крок може зайняти кілька секунд.
 • Натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити "стерти розділ кешу".
 • Натисніть клавішу живлення, щоб вибрати.
 • Коли розділ кешування стирання завершено, виділяється "Перезавантажити систему зараз".
 • Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Що стосується проблеми швидкого розряджання акумулятора, ви можете звернутися до публікації, яку ми писали раніше. Це було призначено для Galaxy S4 та S5, але деякі принципи все ще можуть бути застосовані до Вашої Примітки 4.

Проблема №3: ​​Galaxy Note 4 зависає під час завантаження програм

Привіт. Я маю ці 3 проблеми вже близько 3 тижнів.

 • Під час використання клавіатури SAMSUNG, і я хочу використовувати інший тип літери, наприклад: a - á. Не кожен раз, але в більшості випадків написано “Клавіатура Samsung не реагує”.
 • Коли я працюю в програмі і натискаю кнопку «Домашня сторінка», щоб перейти на головний екран, вона застигає на секунду і переходить на головний екран, але все пусте і порожнє, тоді програми починають повертатися через 2-3 секунди (ніколи я не бачив ця проблема на будь-якому іншому пристрої).
 • Це просто не швидко, програма Gallery відкривається повільно, після зйомки потрібно 6 секунд, щоб перейти до програми Gallery з SD-картою або без неї.

Дякую за відповіді! - Адеме

Рішення: Привіт Адеме. Перше, що потрібно зробити, це переконатися, що пам’ять телефону (ОЗУ) працює нормально. Операційна система Android повинна автоматично керувати використанням оперативної пам'яті без будь-якого введення користувачем, але іноді це саме по собі з якихось причин стає проблематичним. Незважаючи на те, що це незвично, все одно не чутно, що такий потужний пристрій, як ваш Note 4, страждає від оперативної пам’яті, тому ви можете запропонувати руку допомоги.

Очистіть оперативну пам’ять

Примітка 4 містить 3 ГБ оперативної пам’яті, і цього має бути достатньо для обробки навіть до 10 програм, що працюють одночасно. Іноді керування оперативною пам'яттю не застосовується ефективно, спричиняючи затримки та зависання. Якщо це трапиться, ви можете просто вимкнути деякі запущені програми, щоб скинути певний тиск з оперативної пам'яті пристрою. Для цього просто виконайте такі дії:

 • Перебуваючи на головному екрані, торкніться кнопки "Останні програми" (тієї, яка знаходиться зліва від кнопки "Головна"). Останній ключ програми в Примітці 4
 • Коли ви побачите нещодавно доступні програми, просто перетягніть програму вліво або вправо, щоб видалити її зі списку. Щоб відкрити програму, просто торкніться її.
 • Якщо ви хочете закрити всі програми, торкніться піктограми диспетчера завдань і виберіть кнопку ЗАВЕРШИТИ ВСІ.

Витріть кеш і дані програми

Щоб вирішити проблему з клавіатурою, просто видаліть її кеш і дані. Ось як:

 • Зайдіть в Налаштування.
 • Перейдіть до розділу Заявки.
 • Виберіть Керування програмами.
 • Торкніться вкладки Усі.
 • Шукайте додаток для клавіатури та торкніться його.
 • Звідти ви побачите кнопки Очистити кеш і Очистити дані.

Примітка. Видалення даних клавіатури видалить будь-які налаштування та завантажені / встановлені елементи, такі як мовні пакети та подібні матеріали.

Видаліть кеш системи та скиньте заводські налаштування

Якщо очищення оперативної пам'яті нічого не допоможе, спробуйте витерти розділ кеш-пам’яті та виконайте скидання до заводських налаштувань (кроки, наведені вище).


Якщо ви один із користувачів, який зіткнувся з проблемою з вашим пристроєм, повідомте нас про це. Ми пропонуємо рішення для проблем, пов’язаних з Android, тому, якщо у вас проблема з вашим пристроєм Android, просто заповніть коротку анкету за цим посиланням,  і ми спробуємо опублікувати наші відповіді в наступних повідомленнях. Ми не можемо гарантувати швидку відповідь, тому, якщо ваша проблема залежить від часу, знайдіть інший спосіб її вирішення. 

Описуючи свою проблему, будь ласка, будьте якомога детальніші, щоб ми могли легко визначити відповідне рішення. Якщо можете, будь ласка, включіть точні повідомлення про помилки, які ви отримуєте, щоб дати нам уявлення з чого почати. Якщо ви вже пробували деякі кроки з усунення несправностей, перш ніж писати нам електронною поштою, обов’язково згадайте їх, щоб ми могли пропустити їх у своїх відповідях.

Якщо ви вважаєте цю публікацію корисною, будь ласка, допоможіть нам, поширивши цю інформацію своїм друзям. GalaxyS2 також має присутність у соціальних мережах, тому вам може знадобитися взаємодіяти з нашою спільнотою на наших сторінках у Facebook та Google+.