7 найкращих програм порівняння цін на продуктові магазини в 2020 році

Продукти харчування є необхідним товаром, щоб люди могли працювати безперебійно щодня, і наявність програми для порівняння цін на продукти дуже допомагає. Це може включати щось настільки основне, як молоко та крупи. Хоча користувачі звичайно ходять до продуктового магазину та вибирають те, що хочуть, сьогодні часи суттєво змінилися. Технологія смартфонів дозволила покупцям купувати те, що вони хочуть, безпосередньо на своїх смартфонах.

Існують спеціальні додатки для продуктових магазинів, які дозволяють купувати товари та доставляти їх додому. Але що, якщо ви просто хочете порівняти ціни? Ну, має сенс заглянути в купу додатків продуктових магазинів, щоб знайти найкращу ціну, яку ви шукаєте. Деякі додатки також дозволяють вам знаходити купони на знижки та інші акційні пропозиції, тим самим заощаджуючи велику суму зі списку покупок у продуктових магазинах.

Маючи це на увазі, давайте поглянемо на деякі найкращі програми порівняння цін на продуктові магазини в 2020 році.

Найкращі програми порівняння цін у продуктовому магазині

додаток для порівняння продуктових цін

1) Instacart

Це комплексний додаток для порівняння цін у продуктовому магазині, який дозволяє точно вибрати найдешевший товар. Додаток робить це, дозволяючи вам порівнювати ціни в різних магазинах, з більш ніж 150 на вибір. Ці роздрібні продавці включають Whole Foods Market, Publix, Costco, HEB, Wegmans, Smart & Final, Safeway, Stater Bros, Petco, CVS та кілька інших.

Окрім того, що ви зможете просто порівняти ціни на продукти навколо вас, програма також дозволить вам їх придбати та доставити менш ніж за годину, залежно від відстані магазину від вашого будинку.

Додаток також демонструє угоди та купони на певні товари. Враховуючи, що він нараховує ціни з кількох джерел, клієнти щоразу зобов’язані отримувати найкраще. Якщо у вашому списку покупок є товар, який ви хочете швидко знайти, просто додайте його як теги, що дозволяє шукати товар за лічені секунди. Враховуючи ці речі, Instacart, безумовно, є чудовим додатком для порівняння цін на продукти в цьому жанрі.

Завантажте зараз: тут

додаток для порівняння продуктових цін

2) Кошик заощаджень

Це більш точний додаток для порівняння, який не має додаткових хитрощів у рукаві. Додаток з’ясовує ціни на всі товари в продуктових магазинах поблизу вас і дає вам дуже хороше порівняння цін. Це допоможе вам прийняти обґрунтоване рішення щодо товару, який ви хочете придбати, перш ніж вирушати до магазину.

Однак це не доставляє продуктів до вашого порогу. Це лише путівник, який вам може знадобитися для створення списків покупок та пошуку найкращих цін навколо вас. Додаток працює з даними спільноти покупців, які постійно повідомляють вас, коли в певному магазині відбувається угода чи розпродаж.

Додаток розроблений просто, і всі функції досить легко знайти навіть для нових користувачів. Ми любимо додаток і той факт, що він все ще дозволяє купувати продукти по-старому. Додаток можна безкоштовно завантажити без реклами або покупок у програмі.

Завантажте зараз: тут

додаток для порівняння продуктових цін

3) Продуктовий магазин Walmart

Це не зовсім додаток для порівняння цін, а спеціальний продуктовий додаток Walmart, який може допомогти вам знайти найкращі ціни на їх продукцію. Елементи, перелічені в додатку, не матимуть прихованих комісій, тому ви отримуєте таку ж вигідну угоду, як і будь-яка інша. Користувачі також можуть придбати товари на своєму телефоні або навіть отримати знижки на товари від Walmart. Також є можливість забрати замовлення в магазині, розмістивши замовлення в самому додатку.

Незважаючи на те, що цей додаток не дозволяє розкривати альтернативні пропозиції, якщо у вас є Walmart у вашому районі, це має повний сенс. Інтерфейс користувача також досить добре розроблений, що дає вам доступ до всіх функцій за допомогою декількох натискань. Ви також можете додати списки улюблених покупок, щоб легше було знову отримати до них доступ для переупорядкування.

Завантажте зараз: тут

додаток для порівняння продуктових цін

4) Ціна Кранчер

Якщо ви хочете повернутися до основ, дивіться не далі, ніж Price Cruncher. Ця програма дозволяє настільки легко не лише стежити за своїми витратами, але і порівнювати ціни в різних магазинах. Якщо ви намагаєтеся відповісти на запитання, наприклад, чи дійсно упаковка собачого корму від Costco коштує 10 фунтів дешевше чи вигідніше, ніж сумка вагою 2 фунти у Walmart, Price Cruncher може зробити саме це.

Завантажте зараз: тут

додаток для порівняння продуктових цін

5) SoftShopper

Нарешті, але, звичайно, не в останню чергу в нашому списку, у нас є SoftShopper. Мета SoftShopper проста - чому платити більше, ніж найкраща ціна? SoftShopper виконує роботу за вас, просто знайдіть товар або відскануйте штрих-код, і цей розумний торговий помічник перевірить і порівняє ціни у різних роздрібних магазинах по всій країні.

Ви можете порівняти ціни з сотнями Інтернет-магазинів і навіть з деякими фізичними магазинами.

Завантажте зараз: тут

6) Продуктові продажі Favado

Ця програма пропонує вам детальний перелік товарів, що продаються в продуктових магазинах навколо вас, а також включає в себе аптеки. Отже, ви маєте доступ до великої кількості інформації про ваші місцеві магазини, щоб порівняти ціни та вибрати. Додаток також допоможе вам знайти найкращі купони та пропозиції, що працюють на цьому тижні. Користувачі також можуть вибрати свою улюблену марку чи товар, щоб отримувати сповіщення, коли з цим продуктом відбувається угода чи розпродаж.

Розробники програми стверджують, що ця програма допоможе вам заощадити до 70%, хоча деталей не надано. Додаток включає загалом 66 000 продуктових та аптечних магазинів по всьому США, тож ви, напевно, будете охоплені цим додатком, якщо ви перебуваєте в США. Додаток не доставляє товари додому, але ідея полягає в тому, щоб допомогти вам виберіть магазин, порівнявши ціни.

7) Список покупок продуктового короля

Ця програма допоможе вам випередити криву, пропонуючи швидкий доступ до угод та знижок, що діють у вашому районі. Він також розповість вам про найближчий магазин до вашого місця проживання та може запропонувати навіть напрямки. Що робить цю гарну програму тим, що користувачі можуть просто фотографувати повсякденні предмети споживання, щоб вони автоматично з’являлися на вашому телефоні.

Додаток також дозволяє зберігати квитанції, відсканувавши штрих-код на квитанції, так що ви зможете переглянути його пізніше в додатку. Grocery King також дозволяє зберігати ваші картки лояльності на пристрої, щоб ви могли точно знати, скільки грошей ви заощадите за транзакцію.

Вирок нашому улюбленому додатку для порівняння цін на продукти

Як бачите, існує маса чудових додатків, які можна використовувати для порівняння цін у продуктових магазинах. Нашим улюбленим вибором тут є Instacart, який співпрацює з різними відомими роздрібними продавцями, включаючи Whole Foods та Costco. Вони дозволяють дуже легко знайти найнижчу ціну майже за будь-яким відомим ім’ям.

У вас є улюблений додаток для порівняння цін на продукти? Чи використовуєте ви їх регулярно? Повідомте нас у розділі коментарів нижче.

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.