Як відновити клієнта Steam за допомогою командного рядка

Одним із кроків, який ви повинні зробити, вирішуючи проблему Steam, є відновлення клієнта Steam. Це робиться за допомогою командного рядка Windows. Перш ніж виконувати команду, потрібно переконатися, що в командному рядку є підвищені привілеї або доступ адміністратора.

Ремонт клієнта Steam може зайняти кілька хвилин, залежно від вашого комп'ютера та стану програми.

Відновлення клієнта Steam за допомогою командного рядка

Для успішного відновлення клієнта Steam потрібно виконати ряд кроків. Для цього виконайте наведені нижче дії.

 1. Шукати CMD.

  Відкрийте вікно пошуку Windows, натиснувши Win + S , а потім введіть у поле «cmd».

 2. Витягніть командний рядок як адміністратор.

  Клацніть правою кнопкою миші на CMD і виберіть “ Запустити від імені адміністратора ”.

 3. Виконати команду відновлення.

  У командному рядку введіть: “C: \ Program Files (x86) \ Steam \ bin \ SteamService.exe” / repair, а потім натисніть клавішу enter.

  Шлях між лапками потрібно змінити, якщо ваша папка Steam знаходиться десь в іншому місці. Тут ми пропонуємо шлях за замовчуванням.

 4. Зачекайте кілька секунд.

  Ваша машина протягом декількох хвилин спробує відновити клієнт Steam. Все, що вам потрібно зробити, це почекати, поки процес закінчиться.

 5. Перевірте наявність проблеми.

  Вийдіть зі свого облікового запису, закрийте Steam і перезапустіть його. Потім увійдіть знову та перевірте наявність проблеми.Відремонтуйте паровий клієнт за допомогою командного рядка

Якщо причиною проблеми є непрацююча програма Steam, наведені вище кроки допоможуть вам вирішити проблему. Однак на проблеми Steam може впливати низка факторів, тому, якщо цей посібник не допоможе, радимо продовжувати шукати інші рішення.

Спробуйте інші наші статті щодо усунення несправностей Steam, щоб перевірити, чи можуть вони допомогти. Проблеми з парою, як правило, можна виправити на рівні користувача. Якщо причина вашої проблеми не в ігровому сервері або в системах Valve, рішення, які ви можете знайти в Інтернеті, повинні працювати.

Повідомте нас, якщо у вас виникли проблеми з вирішенням власної проблеми Steam.

Пропоновані показники:

 • Як перевірити цілісність ігрових файлів, щоб виправити проблему Steam
 • Як виправити помилку або оновлення пакета для вилучення Steam
 • Як змусити Steam працювати з адміністративними привілеями
 • Як видалити пошкоджену папку Steam “Package”

Отримайте допомогу від нас

Маєте проблеми з телефоном? Не соромтеся зв’язуватися з нами за допомогою цієї форми. Ми спробуємо допомогти. Ми також створюємо відео для тих, хто хоче слідувати візуальним інструкціям. Відвідайте наш канал GalaxyS2 Youtube для усунення несправностей.