Що робити, якщо Xbox One продовжує відключати | Kicked From Live

Деякі користувачі Xbox One часом можуть усвідомити, що їх консоль постійно відключається від Xbox Live. Проблема випадкового відключення зазвичай виникає при бездротовій установці, але час від часу її можуть мати навіть дротові консолі. Якщо ви намагаєтеся вирішити проблему випадкового відключення прямо зараз, це керівництво з усунення несправностей може допомогти.

Чому ваш Xbox One постійно відключається або витісняється з Live?

Існує три загальні причини, через які ваша консоль Xbox One може бути відключена від Інтернету або Live. Давайте коротко обговоримо кожен із них.

Випуск сервера Xbox Live.

Немає ідеальних технологій, і час від часу послуги Xbox Live можуть занепадати. Деякі з них є плановим технічним обслуговуванням, а інші можуть бути абсолютно випадковими та несподіваними. Якщо раніше ви були підключені до Live без будь-яких проблем, переконайтеся, що перед тим, як вирішити проблеми з мережевими пристроями чи консоллю, перевірте, чи триває збій або проблема Xbox Live.

Проблема локальної мережі.

Іншою можливою причиною проблем із підключенням Xbox Live є мережеве обладнання, тобто модем, маршрутизатор чи інші подібні пристрої. Іноді застаріла прошивка може спричинити неправильну роботу модему або маршрутизатора. У деяких ситуаціях апаратне забезпечення може вийти з ладу через вік або нормальний знос.

Якщо ви налаштували бездротову мережу, можна врахувати інші фактори, такі як перешкоди сигналу, загальний розподіл смуги пропускання або проблеми з провайдером.

Несправність консолі.

Третю можливу причину можна віднести до самої консолі. Помилка програмного забезпечення чи апаратного забезпечення може призвести до поганої роботи Xbox One. Пошкодження внутрішніх компонентів може призвести до виходу з ладу обладнання, що може бути причиною того, що він більше не може підтримувати Інтернет.

У деяких інших випадках може статися збої в програмному забезпеченні, що також може бути причиною того, що ваш Xbox One не зможе підключитися.

Як виправити проблему випадкового відключення Xbox One?

Якщо ваш Xbox One постійно відключається від Live, вам доведеться перевірити ряд речей, щоб виявити причину та усунути проблему. Перегляньте список рішень нижче і подивіться, який із них може вирішити проблему.

 1. Перевірте стан сервера Xbox Live.

  Перейдіть на офіційну сторінку стану сервера Xbox Live, щоб побачити, чи немає поточних відмов.

 2. Перевірте наявність низької пропускної здатності.

  Якщо до вашого маршрутизатора підключено кілька пристроїв, можливо, один або деякі з них можуть стримувати пропускну здатність. Спробуйте відключити всі підключені пристрої, крім консолі Xbox One, і переконайтеся, що це вирішить проблему випадкового відключення.

 3. Увімкніть живлення консолі Xbox One.

  Перезапуск Xbox One іноді може вирішити проблеми з підключенням. 

  -На своєму Xbox натисніть і утримуйте кнопку Xbox, доки індикатор за ним не вимкнеться (приблизно 5 секунд). Це має вимкнути консоль.

  -Після вимкнення Xbox від'єднайте шнур живлення та зачекайте 2 хвилини.

  -Підключіть усі кабелі та підключіть Xbox One.

  Ці кроки повинні очистити мережеву карту, очистити кеш-пам’ять і загалом оновити систему.

 4. Перезавантажте мережеве обладнання (модем, маршрутизатор, концентратор тощо).

  Якщо ваш Xbox One все ще продовжує випадково відключатися після перезавантаження, наступне, що ви хочете зробити, це включити живлення модему / маршрутизатора. Вимкніть модем / маршрутизатор і відключіть його передньою мережею від розетки приблизно на 30 секунд. Після цього поверніть його назад і знову перевірте проблему на консолі.

 5. Спробуйте використати інший мережевий кабель.

  Несправний кабель Ethernet може призвести до проблем із підключенням. Якщо ваш Xbox One підключений до модему або маршрутизатора, спробуйте використати інший мережевий кабель, щоб побачити, чи це змінить ситуацію.

 6. Використовуйте інший порт маршрутизатора (налаштування дротового з'єднання).

  Інша можлива причина цієї проблеми - неправильний порт модему або маршрутизатора. Спробуйте використати інший порт у вашому модемі / маршрутизаторі, щоб перевірити, чи це допоможе.

 7. Перевірте наявність проблем із Wi-Fi.

  Якщо ви користуєтеся Wi-Fi, вам слід переконатися, що ваш Xbox One отримує хороший сигнал. Сигнал Wi-Fi зазвичай ефективний лише на відстані 30 футів навколо маршрутизатора. Якщо між Xbox і маршрутизатором є товста стінка, скло або метал, цей сигнал може перешкоджати повільному або переривчастому з’єднанню. 

  Інші бездротові пристрої, такі як бездротові телефони, няня дитини, маршрутизатори сусідів або інші бездротові пристрої, також можуть заважати сигналу Wi-Fi. Переконайтеся, що ви вирішили проблему з Wi-Fi, щоб з’ясувати, чи це є причиною проблеми.

 8. Увімкніть DMZ на своєму маршрутизаторі.

  Якщо ви не впевнені в безпеці, ви можете також увімкнути DMZ на маршрутизаторі, щоб звільнити Xbox One від обмежень в Інтернеті, таких як мережевий брандмауер. Точні вказівки щодо того, як це зробити, залежать від вашого обладнання, тому, якщо на даний момент проблема не вирішена, зверніться до свого провайдера або виробника маршрутизатора, щоб отримати допомогу щодо налаштування DMZ.

  Після того, як функція DMZ увімкнена на вашому маршрутизаторі, запустіть тест мережі Інтернет на вашому Xbox One або продовжуйте грати в Інтернеті, щоб перевірити, чи це вирішило проблему.

 9. Спробуйте дротове з'єднання.

  Тимчасовим рішенням, яке ви можете спробувати, якщо ваш Xbox One відчуває проблеми з відключенням лише тоді, коли в мережі Wi-Fi, є дротова установка. Отримайте відомий робочий кабель Ethernet і підключіть Xbox One безпосередньо до маршрутизатора.

Пропоновані показники:

 • Що робити, якщо ваша гра Nintendo Switch постійно падає
 • Як виправити помилку закритого програмного забезпечення Nintendo Switch
 • Як виправити комутатор Nintendo, який не виявляє SD-карту
 • Як зробити офлайн оновлення на вашому PS4 | Оновлення вручну через USB

Отримайте допомогу від нас.

Маєте проблеми з телефоном? Не соромтеся зв’язуватися з нами за допомогою цієї форми. Ми спробуємо допомогти. Ми також створюємо відео для тих, хто хоче слідувати візуальним інструкціям. Відвідайте наш канал GalaxyS2 Youtube для усунення несправностей.