Як виправити Xbox One не встановлює ігор | Помилка зупинки встановлення

Деякі користувачі Xbox One можуть виявити, що їх консоль не встановлює ігри незалежно від того, що вони роблять. На щастя, цю проблему можна легко виправити, якщо ви знаєте, що її спричиняє. Ця стаття допоможе вам розглянути способи вирішення цієї проблеми.

Причини, через які ваш Xbox One може не встановлювати ігри

Існує ряд факторів, які потрібно перевірити, щоб визначити причину проблеми. Давайте перевіримо кожну з них нижче.

Перервана установка.

Ваш Xbox One може припинити встановлення гри або програми, якщо система дозволяє встановити нове оновлення. Це може траплятися час від часу, особливо якщо одночасно є випадкові оновлення ігор або програмного забезпечення. Це також може статися, якщо ви певний час не підключали консоль до Інтернету, і під час встановлення на неї одночасно надсилаються оновлення.

Пошкоджена локальна збережена гра.

Ще однією причиною того, чому ваш Xbox One може припинити встановлення гри, є виявлення пошкодженої збереженої гри. Застарілі збережені версії ігор також можуть час від часу перешкоджати встановленню.

Випадкова помилка консолі.

Встановлення може бути зупинено через незрозумілі помилки консолі. Це може статися випадковим чином, залежно від стану програмного забезпечення. У більшості випадків випадкова помилка усувається перезавантаженням системи.

Проблема з ігровим диском.

Іноді ваш Xbox One може спочатку розпочати встановлення гри, але врешті-решт зупиниться, якщо не зможе отримати необхідні дані, оскільки не може повністю прочитати диск. Обов’язково перевірте ігровий диск на наявність подряпин або тріщин. Використовуйте лише ігровий диск, який правильно очищений і не має явних ознак пошкодження. Майте на увазі, що ваша консоль може продовжувати читати ваш ігровий диск, навіть якщо на ньому є подряпини. Однак якщо він чудово читає або встановлює інші ігрові диски, крім того, з яким у вас проблема, можливо, у вас вийшов ігровий диск. Спробуйте замінити диск новим.

Якщо ваш Xbox One не може прочитати жодного ігрового диска, вам потрібно буде виконати інший набір усунення несправностей.

Вирішення проблем із Xbox One, який не встановлює ігри

Нижче наведені можливі рішення, які ви можете зробити, щоб виправити Xbox One, який не встановлює ігри.

 1. Очистіть ігровий диск.

  Якщо ви намагаєтесь встановити гру з диска, перед тим, як вставляти її на консоль, обов’язково очистіть диск чистою тканиною з мікрофібри. Тримайте диск від країв, щоб уникнути потрапляння пилу на поверхню від пальців. 

  Якщо на диску є видимі тріщини або подряпини, спробуйте замінити ігровий диск. Ви повинні це зробити, особливо якщо ваш Xbox One без проблем читає інші ігрові диски.

 2. Очистити місцеві збережені ігри.

  Якщо у вас хороший робочий диск, але ваш Xbox One все ще не встановлює ігри, наступним кроком буде видалення збережених локальних ігор. Це ігрові дані, які зберігаються лише у вашій консолі і не впливатимуть на ігри чи хід гри, які зберігаються у хмарі Xbox Live. 

  Щоб видалити локальну збережену гру:

  -Вийміть диск із консолі.

  -Натисніть кнопку Xbox, щоб відкрити путівник.

  -Перейти до системи

  -Виберіть Налаштування

  -Перейти до системи

  -Виберіть сховище .

  -Виберіть Очистити локальні збережені ігри .

  -Виберіть Так для підтвердження

  -Після перезапуску консолі спробуйте встановити гру ще раз.

 3. Цикл живлення Xbox One.

  Деякі проблеми з установкою можна виправити, скинувши налаштування Xbox One. Це може спрацювати, якщо проблема викликана випадковою помилкою після тривалої роботи консолі.

 4. Перевірте стан Xbox Live.

  Якщо ви намагаєтесь встановити цифрову версію гри (не використовуючи диск), переконайтеся, що ви перевірили стан сервера Xbox Live. Не виключено, що може бути постійне відключення.

 5. Перевірте, чи використовуєте ви правильний профіль Xbox.

  Якщо на вашій консолі збережено кілька профілів Xbox Live, переконайтеся, що ви ще раз увійшли в той, що придбав цифровий вміст. Ви можете вийти з поточного профілю, а потім увійти знову, щоб перевірити.

  Ігноруйте цей крок з усунення несправностей, якщо ви намагаєтесь встановити гру з диска.

 6. Перевірте місце для зберігання.

  Якщо ви додасте багато ігор, місця на консолі може бути недостатньо для встановлення нової гри. Перевірте сповіщення Xbox One, щоб дізнатися, чи є проблема, пов’язана зі сховищем. Виконайте наведені нижче дії.

  -Натисніть кнопку Xbox,   щоб відкрити путівник.

  -Виберіть систему

  -Перейти до сповіщень програми та системи .

  -Перевірте, чи є повідомлення про те, що на жорсткому диску не вистачає місця або він недоступний. Xbox One попередить вас, коли ви закінчите.

  Якщо є сповіщення про мало місця на жорсткому диску, вам доведеться або видалити вміст, щоб звільнити місце, або додати зовнішній диск.

Пропоновані показники:

 • Як виправити випадкову проблему перезапуску Xbox One | Вимикається випадковим чином
 • Як виправити блок живлення Xbox One, який не працює
 • Як виправити контролер Xbox One не синхронізується Не підключиться
 • Як виправити повільне завантаження гри або програми Xbox One

Отримайте допомогу від нас.

Маєте проблеми з телефоном? Не соромтеся зв’язуватися з нами за допомогою цієї форми. Ми спробуємо допомогти. Ми також створюємо відео для тих, хто хоче слідувати візуальним інструкціям. Відвідайте наш канал GalaxyS2 Youtube для усунення несправностей.