Як повернути серію Snapchat після його втрати

Якщо ви завзятий користувач Snapchat, ви точно знаєте, що таке смуга Snap. Снап Snap - це система підрахунку очків у Snapchat, яка дозволяє вам продовжувати "смуги" з друзями, яких ви найбільше прив'язуєте.

Як правило, спосіб роботи полягає в тому, що біля вашого друга ви отримуєте піктограму «полум’я» із зазначенням того, як довго триває ваша смуга. Вам потрібно щодня надсилати оснащення та отримувати оснащення до та від свого друга, щоб збільшити свою смугу.

Іноді ця смуга закінчується, і вам доведеться починати все спочатку, якщо ні ви, ні ваш друг не надішлемо швидку розмову. Ця смуга іноді може зникнути через збої та проблеми з мережею. Це викликає роздратування, але не хвилюйтеся, є спосіб повернути вашу смугу Snapchat назад і знову скотитись з того місця, де ви зупинилися.

Що це за смуги?

Snapchat має цікаву систему підрахунку балів для своїх найбільш частих користувачів: Snap смуги. Основна ідея полягає в тому, що ви починаєте серію, коли ви надсилаєте другові миттю, а ваш друг - назад.

Знімки - звичайно - потрібно переглянути, щоб розпочати серію. Якщо ви робите це принаймні раз на день, після імені ваших друзів ви побачите смайлик із символом полум’я поруч із іменами ваших друзів три дні поспіль. Як правило, ліворуч від цього полум’я знаходиться число, яке вказує, скільки днів поспіль тривала ваша серія.

Ваша серія Snapchat під загрозою закінчується, якщо ні ви, ні ваш друг не знімаєте один одного протягом 24 годин. Якщо ваша смуга Snapchat близька до кінця, поруч із полум’ям з’явиться таймер для яєць, що вказує на те, що ваша смуга Snapchat ось-ось закінчиться. В основному це попередження - надіслати другові миттєвий знімок, щоб він продовжував діяти!

Якщо обмеження часу на 24 години закінчується, полум’я зникає, і вам доведеться починати свою серію Snapchat спочатку. Потрібно ще три дні клацати туди-сюди, принаймні раз на день, щоб повернути цю емблему полум'я назад.

Варто зазначити, що просто надсилання текстових повідомлень за допомогою Snapchat не буде враховуватися як оснащення, а отже, не почнеться серія Snapchat. Слід також зазначити, що смуги прив'язки не працюють з групами - смуги прив'язки працюють лише на індивідуальному рівні з фотографіями та відео.

На жаль, Snapchat не є ідеальним додатком і іноді має свої помилки та помилки. І іноді це може вплинути на вашу серію Snapchat. Ваша серія Snapchat може зникнути, здавалося б, без причини, особливо після оновлення Snapchat. Бувають інші випадки, коли таймер яєць запускається, ви з вашим другом надсилатимете знімок туди-сюди, а Snapchat з якихось дивних причин не розпізнає надіслане оснащення, дозволяючи таймеру закінчуватися і руйнуючи вашу смугу. Як це обурює!

Як повернути смугу

Як повернути серію Snapchat

Першим кроком є ​​перевірка розділу « Зв’язатися з нами»  служби підтримки Snapchat  . У розділі "Чим ми можемо вам допомогти?" у розділі виберіть “Мої знімки зникли”. Тоді вам буде запропоновано заповнити досить довгу форму для опису вашої ситуації.

Вам потрібно буде заповнити форму скарги щодо втраченої серії Snap. Вам знадобиться досить багато інформації, щоб Snap розібрався в проблемі. Вам знадобляться: ваше ім’я користувача, електронна адреса, номер телефону, модель пристрою та ім’я користувача друзів, з яким у вас була серія. Потім вам потрібно буде вказати дату, коли у вас виникла проблема, повідомити їм, як довго тривала смуга, і чи з’явився ваш таймер.

Нарешті, вони хочуть, щоб ви написали якомога більше деталей про свою проблему. Вам потрібно буде надати достатньо інформації, щоб вони розібрались у проблемі, вирішили проблему, а потім повернули свою серію протягом 24 годин.

Поверніть свою смугу старомодним способом

Якщо повернення вашої поточної серії Snapchat від служби підтримки не працює, ваш єдиний вибір - це зробити по-старому: почати знімати знову. Немає іншого способу повернути вашу серію Snapchat, крім як важкої роботи! Щодня надсилайте знімки своїм друзям, щоб розпочати серію, і переконайтеся, що вони почнуть вам відбиватись!

І майте на увазі, що це найважливіша частина - змусити вас повернути друзів! Ви можете цілий день нагадувати собі надсилати знімки, але серія не розпочнеться, поки ваші друзі також не почнуть щодня вам відбиватися!

Можливо, ви дійсно захочете встановити нагадування, щоб більше не втрачати свою серію.

Встановити нагадування

Як тільки ви почнете працювати над тим, щоб повернути свою серію, і хочете переконатись, що ви продовжуєте свою серію, хорошим способом продовжити це є встановлення щоденних нагадувань, щоб прив'язувати когось. Ви також хочете переконатись, що вони знатимуть, як вас зачепити щодня.

Для цього вам також не потрібно використовувати програму Годинник на телефоні - насправді є програми, розроблені просто з метою нагадати вам надсилати свої щоденні знімки!

Сигналізація смуги

Один із цих додатків називається Streak Alarm. Цей надзвичайно простий, нагадуючи про смуги так часто, як вам подобається. Ви можете фактично встановити інтервали користувацького нагадування від 1 до 11 годин, і нагадування про сповіщення фактично залишатиметься, поки не будуть надіслані смуги, тому ви більше ніколи не пропустите його!

Це досить гладкий і чистий додаток із зручним користувальницьким інтерфейсом, що базується на рекомендаціях Google щодо матеріального дизайну. Це, звичайно, не щось химерне, але насправді це лише основний додаток, який нагадує вам про ваші смуги.

Завантажте зараз: Google Play

Вирок

На щастя, є спосіб повернути свою смугу. Немає способу повернутись до смуги - вам насправді доведеться поговорити зі службою підтримки клієнтів Snapchat, щоб повернути вашу серію Snap.

Snap зазвичай досить швидко вирішує ці проблеми, тому, якщо у вас справді траплялася помилка чи збій з Snapchat, ваша серія прив'язок із цим конкретним другом повинна бути відновлена ​​досить швидко. Варто зазначити, що, зрештою, відновлення вашої швидкості залежить від Snap. Вони мають остаточне слово, тому, якщо вони визначать, що це не глюк, який закінчив серію, ви не повернете свою серію і вам доведеться починати спочатку.

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.