Як апаратно скинути налаштування Galaxy Tab A 10.1 | прості кроки до скидання до заводських налаштувань або загального скидання

Знання того, як апаратно скинути налаштування на Galaxy Tab A 10.1, процедура також відома як заводське скидання або головне скидання, може бути ефективним способом вирішення програмних проблем. У цьому короткому посібнику ми покажемо вам три способи відновити заводські налаштування планшетного ПК. Кожен із цих методів можна використовувати залежно від ситуації, в якій ви перебуваєте.

Перш ніж продовжити, ми хочемо нагадати вам, що якщо ви шукаєте рішення для власної проблеми #Android, ви можете зв’язатися з нами, скориставшись посиланням внизу цієї сторінки. Описуючи свою проблему, будь ласка, будьте якомога детальніші, щоб ми могли легко визначити відповідне рішення. Якщо можете, будь ласка, включіть точні повідомлення про помилки, які ви отримуєте, щоб дати нам уявлення з чого почати. Якщо ви вже пробували деякі кроки з усунення несправностей, перш ніж писати нам електронною поштою, обов’язково згадайте їх, щоб ми могли пропустити їх у своїх відповідях.

Як апаратно скинути налаштування Galaxy Tab A 10.1 | прості кроки до скидання до заводських налаштувань або загального скидання

Нижче наведено конкретні кроки для виконання апаратного скидання на Galaxy Tab A 10.1.

Спосіб 1: Як здійснити скидання налаштувань на Samsung Galaxy Tab A 10.1 через меню налаштувань

Це найпростіший спосіб витерти Galaxy Tab A 10.1. все, що вам потрібно зробити, це зайти в меню налаштувань і виконати наведені нижче дії. Ми рекомендуємо цей метод, якщо у вас не виникає проблем із переходом до налаштувань.

 1. Створіть резервну копію своїх особистих даних і видаліть свій обліковий запис Google.
 2. Відкрийте програму Налаштування.
 3. Прокрутіть до та торкніться Загальне управління.
 4. Натисніть Скинути.
 5. Виберіть Скидання заводських налаштувань із наведених параметрів.
 6. Прочитайте інформацію, а потім натисніть Скинути, щоб продовжити.
 7. Натисніть Видалити все, щоб підтвердити дію.

Спосіб 2: Як відновити апаратне забезпечення на Samsung Galaxy Tab A 10.1 за допомогою апаратних кнопок

Якщо ваш випадок - телефон не завантажується або завантажується, але меню налаштувань недоступне, цей метод може бути корисним. Спочатку потрібно завантажити пристрій у режим відновлення. Як тільки ви успішно отримаєте доступ до відновлення, саме тоді ви почнете належну процедуру загального скидання. Перш ніж ви зможете отримати доступ до відновлення, вам може знадобитися кілька спроб, тому запасіться терпінням і просто спробуйте ще раз.

 1. Якщо можливо, створіть резервну копію своїх особистих даних заздалегідь. Якщо проблема не дозволяє вам зробити це, просто пропустіть цей крок.
 2. Крім того, ви хочете, щоб ви видалили свій обліковий запис Google. Якщо проблема не дозволяє вам зробити це, просто пропустіть цей крок.
 3. Вимкніть пристрій. Це важливо. Якщо ви не можете його вимкнути, ви ніколи не зможете завантажитися в режим відновлення. Якщо ви не можете регулярно вимикати пристрій за допомогою кнопки живлення, зачекайте, поки акумулятор телефону не розрядиться. Потім зарядіть телефон протягом 30 хвилин перед завантаженням у режим відновлення.
 4. Натисніть і утримуйте одночасно кнопку збільшення гучності та кнопку живлення протягом 5 секунд.
 5. Відпустіть кнопки живлення та збільшення гучності.
 6. Тепер з’явиться меню екрана відновлення.
 7. Використовуйте кнопку зменшення гучності, доки ви не виділите " Wipe data / factory reset ".
 8. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати "Wipe data / factory reset".
 9. Використовуйте зменшення гучності, щоб виділити Так .
 10. Натисніть кнопку живлення, щоб підтвердити заводські скидання.

Спосіб 3: Як здійснити повне скидання даних на Samsung Galaxy Tab A 10.1 за допомогою програми «Знайти мій мобільний»

Find My Mobile - це власна послуга Samsung, яка дозволяє власникам пристроїв Samsung віддалено відстежувати свій пристрій, розблоковувати екран, створювати резервні копії даних, блокувати доступ до Samsung Pay або видаляти всі дані (скидання до заводських налаштувань). Етапи очищення пристрою за допомогою програми Find My Mobile дуже прості. Найголовніше, що потрібно зробити спочатку, - це переконатися, що ви його налаштували. Ви не зможете користуватися послугою Find My Mobile, якщо ви не активували її на пристрої до втрати.

Якщо ви вперше користуєтесь цією послугою, ось що вам потрібно зробити для її налаштування:

 1. Відкрийте програму Налаштування.
 2. Натисніть Безпека.
 3. Перейдіть до Find My Mobile.
 4. Торкніться облікового запису Samsung.
 5. Введіть дані свого облікового запису Samsung.
 6. Ми припускаємо, що ви вже створили обліковий запис Samsung до цього. Якщо у вас його немає, спершу створіть обліковий запис Samsung. Потім використовуйте свою інформацію, щоб увімкнути функцію Find My Mobile.

У майбутньому, якщо ви загубите телефон і хочете віддалено стерти його дані, ось що робити:

 1. На своєму комп’ютері перейдіть на веб-сайт Знайти мій мобільний: //findmymobile.samsung.com.
 2. Увійдіть, використовуючи дані облікового запису Samsung. Інформація повинна збігатися з інформацією, яку ви використовували в телефоні.
 3. Після входу в систему просто натисніть значок Стерти дані, щоб розпочати скидання до заводських налаштувань.
 4. Буде показано попередження, щоб запитати вас, чи хочете ви продовжувати, так що просто натисніть СТИСИТИ.

Якщо ви один із користувачів, який зіткнувся з проблемою з вашим пристроєм, повідомте нас про це. Ми пропонуємо рішення для проблем, пов’язаних з Android, тому, якщо у вас проблема з вашим пристроєм Android, просто заповніть коротку анкету за цим посиланням, і ми спробуємо опублікувати наші відповіді в наступних повідомленнях. Ми не можемо гарантувати швидку відповідь, тому, якщо ваша проблема залежить від часу, знайдіть інший спосіб її вирішення.

Якщо ви вважаєте цю публікацію корисною, будь ласка, допоможіть нам, поширивши цю інформацію своїм друзям. GalaxyS2 також має присутність у соціальних мережах, тому вам може знадобитися взаємодіяти з нашою спільнотою на наших сторінках у Facebook та Google+.